Setari Cookie-uri

cybersex concretizat

De la: kudika_940065, la data 2013-11-17 22:06:10
De la: Titanika, la data 2013-11-17 22:02:40dogule,aia este alta mancare de peste nefript pe care nu ai sa intelegi niciodata....sigur cineva s-a bagat in borsul meu si a pus sare in exces ca sa ma enerveze pe mine azi!!!
logic,,ca doar esti o persoana invidiata de toti,,,,inceteaza titanico cu prostiile

hai gata cu fotosinteza,stinge lumina,nanii!!!
Titanika
Postat pe 17 Noiembrie 2013 22:22
De cate ori citesc pareri despre acest subiect...mi se zbarleste parul...
Va spun o mica experienta pe care am trait-o pe pielea mea din pura intamplare...
Am o prietena foarte buna....sau cel putin aveam...ca de la episodul acela nu mai stiu prea sigur sa definesc relatia noastra.
Ea este din alt oras si intr-o zi a venit cu iubitul ei in orasul meu. Imi da telefon si ma invita la o cafea pur si simplu. Ma duc fara probleme, nu ne mai vazusem de ceva vreme. Ne-am intalnit la un restaurant la parterul hotelului unde se cazasera cei doi. Ca sa trec peste amanunte..o sa va spun ca cei doi voiau o a treia persoana pt nebuniile lor. Prietena mea nu-mi spusese nimic desi imi cunostea parerea mea despre asta. Trebuie sa va spun ca atata timp cat am stat si am servit masa, ei tot bateau diverse apropouri... pe care eu desi le intelegeam , imi tot repetam ca nu e posibil si mi se pare ca sunt paranoia...A fost extrem de ciudat si penibil tot, pt ca ma fortam din rasputeri sa nu izbucnesc si sa le arunc cu farfuriile in cap. Conversatia era subtila.... Dar la un momenta dat n-am mai suportat si am intrebat direct, pt ca eu asa sunt. Mi s-a confirmat ceea ce banuiam. M-am ridicat, am scos banii din geanta cat consideram eu ca e valoarea consumatiei mele, i-am trantit pe masa si am spus clar: EU NU FAC ASA CEVA !Iar catre ea: "nebuno, eu sunt prietena ta!"
Tremuram toata,de nervi , de sentimentul acela ciudat si neasteptat cand ceva te ia prin surprindere in mod neplacut, aveam nervi pe prietena mea ca daca ma avertiza macar, nu ma mai puneam intr-o asa situatie si evident nu m-as fi dus acolo niciodata.
Cert e ca ei doi au avut ceva discutii in acea seara pe aceasta tema, ea voia sa-i faca lui pe plac....Insa partea interesanta e ca de atunci cei doi sunt atrasi si mai mult unul fata de altul...pt ca micul episod cu neacceptarea mea si modul in care am reactionat eu, le-a dat de gandit si au realizat ca era o prostie!Eu ca persoana am devenit subiect tabu intre ei, la fel ca si ideea unui sex in 3...
Prietena mea imi multumeste acum ca n-am fost de acord...desi pe mine ma doare ca macar nu m-a avertizat. Cand i-am zis eu ulterior "oare cum ai fi supravietuit tu vazandu-ma pe mine in bratele iubitului tau? iti dai seama ca se ducea dracului totul pt o fantezie periculoasa? " Bineinteles ca mi-a dat dreptate si ca probabil era cea mai mare prostie pe care o putea face...
Intelegeti acum fiecare ce vreti si cum vreti...dar asta a fost povestea mea.
Imi cer scuze daca n-am fost prea coerenta in exprimare dar...sunt la job si am scris rapid.
floaredepiatra
Postat pe 18 Noiembrie 2013 12:29
Teribila experienta, floaredepiatra!
Cat despre cea care a initiat subiectul, nu pot spune decat ca ar trebui sa puna in balanta avantajele si dezavantajele unei partide de sex in 3.
cuba_libre
Postat pe 18 Noiembrie 2013 14:40
RECIPROCITATE!!!!!!!! - Dealtfel este motivul pentru care la 47 de ani, in 19 ani de casnicie nu mi-am inselat sotia! Totdeauna cand a aparut tentatia sau chiar ocazia am evitat gandindu-ma ca daca sotia mea ar face la fel nu mi-ar conveni.
Deci, propune-i sa faceti sex in 3,odata doua plus el si data urmatoare doi plus tu.
In functie de ce raspunde te poti lamuri de mai multe aspecte decat despre sentimentele lui.
Si daca se merge pana la capat... nimic nou. Specia umana este inca in evolutie. Sensul in care evolueaza si-l alege fiecare...
adirosu
Postat pe 22 Noiembrie 2013 13:22
Eu zic sa folosesti si un vibrstor sau un film xxx in timpuul actului sexual dar sa nu aduci alte persoane in patul conjugal, doar poate dealea platite dar nu altfel, ca e vorba aici de energii amestecate care vor atrage acelasi lucru in viitor !
alerim66
Postat pe 22 Noiembrie 2013 13:51
De la: alerim66, la data 2013-11-22 13:51:55Eu zic sa folosesti si un vibrstor sau un film xxx in timpuul actului sexual dar sa nu aduci alte persoane in patul conjugal, doar poate dealea platite dar nu altfel, ca e vorba aici de energii amestecate care vor atrage acelasi lucru in viitor !


vibrator am vrut sa scriu
alerim66
Postat pe 22 Noiembrie 2013 14:01
De la: Titanika, la data 2013-11-17 14:21:23Batista ,femeie si piptanul nu se imprumuta!Intimitatea se pastreaza in doi si nu in trei
Pt initiatoroa topicului:-intreabati te rog sotul,daca ai putea sa aduci a treia persoana un mascul sunt curioasa daca tot asa de incantat este?

Salutare TITANICO..."
serpico_
Postat pe 7 Decembrie 2013 13:11
De la: serpico_, la data 2013-12-07 13:11:39
De la: Titanika, la data 2013-11-17 14:21:23Batista ,femeie si piptanul nu se imprumuta!Intimitatea se pastreaza in doi si nu in trei
Pt initiatoroa topicului:-intreabati te rog sotul,daca ai putea sa aduci a treia persoana un mascul sunt curioasa daca tot asa de incantat este?

Salutare TITANICO..."

Don Serpic si totusi mai esti pe aici,bine ai revenit
Titanika
Postat pe 7 Decembrie 2013 13:37
De la: Titanika, la data 2013-12-07 13:37:26
De la: serpico_, la data 2013-12-07 13:11:39
De la: Titanika, la data 2013-11-17 14:21:23Batista ,femeie si piptanul nu se imprumuta!Intimitatea se pastreaza in doi si nu in trei
Pt initiatoroa topicului:-intreabati te rog sotul,daca ai putea sa aduci a treia persoana un mascul sunt curioasa daca tot asa de incantat este?

Salutare TITANICO..."

Don Serpic si totusi mai esti pe aici,bine ai revenit

cam lunga disparitie,ce ai mai facut in aceasta perioada?
Titanika
Postat pe 7 Decembrie 2013 13:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Atentie fetelor la retelele de proxeneti care activeaza pe astfel de forumuri 18 De la: inocica 1 August 2008 20:36
Relatii 3 De la: kudicafex81 7 Septembrie 2016 19:06
vreau sa bag divort dar nu stiu kum sai zic 83 De la: PRALEA_ 3 Octombrie 2011 15:13
LA MULTI ANI CALIN! 54 De la: alfredodecurtofreco 2 Noiembrie 2010 18:21
ce gandesc barbatii? 126 De la: marco918 27 Noiembrie 2010 21:35