Setari Cookie-uri

cybersex concretizat

De la: kudika377312, la data 2013-10-16 11:42:05Salutare.

Va cer sfatul, pentru ca vreau sa stiu daca a mai experimentat cineva o asemenea situatie.

Am o relatie foarte buna in pat cu sotul meu, iar propunerea lui de o face in trei mi se pare excitanta. Acolo, in pat. In viata de zi cu zi ma sperie pentru ca ma tem ca o sa ceara mai mult si mai des si ca o sa ma insele. Exista numeroase cupluri care fac periodic swing sau sex in trei, insa au o relatie deschisa si sincera.
Problema e ca barbatii cred ca nu amesteca sexul cu sentimentele in afara casatoriei, insa eu stiu cazuri cand totul s-a terminat lamentabil, in divort sau nefericirea nevestei.

Repet, as incerca pentru ca mi se pare intrigant cand sunt in pat, dar pana acum nici el nu parea sigur daca e vorba numai de o fantezie sau nu. Fanteziile nu ma deranjeaza, dar realitatea poate fi cruda.

Cine imi ofera un sfat? astept maturitate, va rog.



Vrei maturitate???Iat-o!!!Daca as fi in locul tau,i-as face bagajul sotului,cat timp bea un pahar cu apa!!!Grotesc si scarbos aranjament familial!!!Gresesc????Dar,fiecare este liber sa traiasca cum doreste ,si va raspunde la timpul potrivit ,cu o singura conditie insa,sa nu aduca prejudicii semenilor,indiferent de natura lor!!!
kudika_15804
Postat pe 16 Octombrie 2013 11:55
De la: kudika377312, la data 2013-10-16 11:42:05Salutare.

Va cer sfatul, pentru ca vreau sa stiu daca a mai experimentat cineva o asemenea situatie.

Am o relatie foarte buna in pat cu sotul meu, iar propunerea lui de o face in trei mi se pare excitanta. Acolo, in pat. In viata de zi cu zi ma sperie pentru ca ma tem ca o sa ceara mai mult si mai des si ca o sa ma insele. Exista numeroase cupluri care fac periodic swing sau sex in trei, insa au o relatie deschisa si sincera.
Problema e ca barbatii cred ca nu amesteca sexul cu sentimentele in afara casatoriei, insa eu stiu cazuri cand totul s-a terminat lamentabil, in divort sau nefericirea nevestei.

Repet, as incerca pentru ca mi se pare intrigant cand sunt in pat, dar pana acum nici el nu parea sigur daca e vorba numai de o fantezie sau nu. Fanteziile nu ma deranjeaza, dar realitatea poate fi cruda.

Cine imi ofera un sfat? astept maturitate, va rog.
Unele femei din teama de a nu-si pierde partenerul de viata,accepta un compromis de genul acesta,mizerabil.Te regasesti printre acest gen de femei??!
kudika_933021
Postat pe 16 Octombrie 2013 12:07
Exista un topic deschis pe Kudika care se intituleaza cam asa: "Sex in 3 greseala vietii mele". Daca ai timp, cauta-l si citeste pe acolo. Cati ani de casatorie aveti?
luchianramona
Postat pe 16 Octombrie 2013 12:15
Spune-i ca vrei in 4 ;) atunci observa reactia si aceeasi reactie ar trebui sa o ai tu ;)
kudika109658
Postat pe 17 Noiembrie 2013 12:35
De la: kudika109658, la data 2013-11-17 12:35:12Spune-i ca vrei in 4 ;) atunci observa reactia si aceeasi reactie ar trebui sa o ai tu ;)
ca sa fie cu pereche ,fara egoism
kudika_933021
Postat pe 17 Noiembrie 2013 12:38
big licke doar asa iti poti da seama ce vrea el cu adevarat... swingul e o chestie incitanta la inceput.. si da multe cupluri fac asta.
kudika_6958
Postat pe 17 Noiembrie 2013 12:58
De la: kudika_6958, la data 2013-11-17 12:58:58big licke doar asa iti poti da seama ce vrea el cu adevarat... swingul e o chestie incitanta la inceput.. si da multe cupluri fac asta.
sigur ca daaaa,cand te saturi in 4 cauti apoi in 6 si tot asa mai departe
kudika_933021
Postat pe 17 Noiembrie 2013 13:05
....Si apoi te muti ca vaca-n ciurda
Mai...mai...Ca barbatzii mai gandesc cu prohabu` ....e cum e . Dar ca si femeile o iau razna...Nt nt nt....Si aia e familie , iubire , incredere....
Rotty_
Postat pe 17 Noiembrie 2013 13:14
Ele ,nu vorbesc despre Familie ,habar nu au definitia acestui cuvant...ele vorbesc despre sex ,par si impar ...multiplicat
kudika_933021
Postat pe 17 Noiembrie 2013 13:25
stimata doamna ,sunt barbat (Sagetator ) ,deci de cate ori vad ceva frumos intorc capul ,dar asa ,nu sa imi rup gatul,ca se spune ca "ce este frumos si lui Dumnezeu ii place " ,dar acest lucru il stie si partenera mea , l-am spus de la inceputul relatiei ,asa ca nu este nevoie sa ma feresc sau sa mint ,a nu ma uit la nimic si ea a fost de acord ,cum spune si ea ,"de aceea , avem ochi"noi ne povestim totul si avem o relatie fantastica ,sunt la a doua casnicie ,dar acum ne completam unul pe celalant si tot timpul ,ne povestim ce am dori sau ce vrem sa experimentam in viata de cuplu (sex, dragoste) si ne indeplinim dorintele unul la celalant ,,,,dar sa fiu binenteles adaug ,numai noi doi fara un ajutor de la o terta persoana ,chiar daca unul din noi nu are chef de dragoste dar celalant doreste atunci facem ca sa fie bine dar sa nu lasam sa colcaie hormoni in celalant ,pentru ca atunci se ajunge si la gandul sa o fac cu altcineva ,sau hai in trei,,lucru care nu duce nicaieri la bine in relatie ci numai la certuri si la divort,in final, un barbat satisfacut nu are de ce sa isi doreasca mai mult ca nu mai poate ,,, ,legea firi ,ce vrei ,asa ca trebuie sa umbli la cutiuta de idei si sa nu accepti in trei ,dar nu il lasa nestisfacut ,incearca asta o luna dar nu monoton ,diversifica prin toata casa poate si in masina sau si in natura nu numai in dormitor si in acelasi fel (fara prejudecati) si sa imi spui dupa aceea daca mai vrea si o terta persoana ,nu te pacali singura ,cu fie ,sa incercam cu o a treia persoana ca atunci numai tu pierzi si el o sa vrea mai des si pana la urma o sa ajungeti la stadiu DIVORT, cu asa ceva nu se intretine o relatie ci se destrama ,asa ca punei pofta in cui si secatuiel de hormoni si ai sa vezi ca nu mai doreste si o a treia persoana credema ca nu glumesc ,,,toate cele bune si sa auzim de bine...
Ilie_Victor_1
Postat pe 17 Noiembrie 2013 13:31
Batista ,femeie si piptanul nu se imprumuta!Intimitatea se pastreaza in doi si nu in trei
Pt initiatoroa topicului:-intreabati te rog sotul,daca ai putea sa aduci a treia persoana un mascul sunt curioasa daca tot asa de incantat este?
Titanika
Postat pe 17 Noiembrie 2013 14:21
De la: Ilie_Victor_1, la data 2013-11-17 13:31:51stimata doamna ,sunt barbat (Sagetator ) ,deci de cate ori vad ceva frumos intorc capul ,dar asa ,nu sa imi rup gatul,ca se spune ca "ce este frumos si lui Dumnezeu ii place " ,dar acest lucru il stie si partenera mea , l-am spus de la inceputul relatiei ,asa ca nu este nevoie sa ma feresc sau sa mint ,a nu ma uit la nimic si ea a fost de acord ,cum spune si ea ,"de aceea , avem ochi"noi ne povestim totul si avem o relatie fantastica ,sunt la a doua casnicie ,dar acum ne completam unul pe celalant si tot timpul ,ne povestim ce am dori sau ce vrem sa experimentam in viata de cuplu (sex, dragoste) si ne indeplinim dorintele unul la celalant ,,,,dar sa fiu binenteles adaug ,numai noi doi fara un ajutor de la o terta persoana ,chiar daca unul din noi nu are chef de dragoste dar celalant doreste atunci facem ca sa fie bine dar sa nu lasam sa colcaie hormoni in celalant ,pentru ca atunci se ajunge si la gandul sa o fac cu altcineva ,sau hai in trei,,lucru care nu duce nicaieri la bine in relatie ci numai la certuri si la divort,in final, un barbat satisfacut nu are de ce sa isi doreasca mai mult ca nu mai poate ,,, ,legea firi ,ce vrei ,asa ca trebuie sa umbli la cutiuta de idei si sa nu accepti in trei ,dar nu il lasa nestisfacut ,incearca asta o luna dar nu monoton ,diversifica prin toata casa poate si in masina sau si in natura nu numai in dormitor si in acelasi fel (fara prejudecati) si sa imi spui dupa aceea daca mai vrea si o terta persoana ,nu te pacali singura ,cu fie ,sa incercam cu o a treia persoana ca atunci numai tu pierzi si el o sa vrea mai des si pana la urma o sa ajungeti la stadiu DIVORT, cu asa ceva nu se intretine o relatie ci se destrama ,asa ca punei pofta in cui si secatuiel de hormoni si ai sa vezi ca nu mai doreste si o a treia persoana credema ca nu glumesc ,,,toate cele bune si sa auzim de bine...


Mda, de acord.E o tactica buna, dar numai din cand in cand...exista posibilitatea ca dl sot sa zica, doar asa, in gluma.Fanteziile sexuale de cele mai multe ori raman la stadiul de...fantezii adica nici macar nu se cer indeplinite.Poate nici nu vorbeste serios.Dar daca da, e destul de rau fiindca tu spui ca aveti o viata sexuala buna...atunci ce-i mai trebuie?E satisfacut pe deplin asa ca se poate sa fie vorba de VICIU, de dorinta de mai mult si mai pervers...Incearca sa glumesti pe tema asta, inclusiv cum spunea cineva fff bine, sa spui ca vrei in 4!!!Cum adica, numai el cu doua, sa ai parte si tu de doi tipi...Repet, in gluma.Daca el insista e semn rau.Eu una n-as accepta.Oricum s-ar sfarsi prost si ar fi o suferinta mult mai indelungata.Iar cu barbatii viciosi si nesatui crede-ma, n-o scoti la capat.Dar repet, e parerea mea...
Voyager
Postat pe 17 Noiembrie 2013 14:52
Incearca sa te multumesti cu ce ai! Nu te bucura de bunul altuia. A suna incitant inseamna ca deja este o problema si la tine, fiind casatorita. Intindete dupa cat iti este "patura" altfel este posibil sa ramani dezvelita. Nu de alta dar vine iarna si nu o sa iti fie bine.
kudika_35649
Postat pe 17 Noiembrie 2013 16:59
Este atat de bun incat poate satisfice 2 femei odata?
alisa_lacatus
Postat pe 17 Noiembrie 2013 18:01
De la: alisa_lacatus, la data 2013-11-17 18:01:00Este atat de bun incat poate satisfice 2 femei odata?


Aiurea!
Titanika
Postat pe 17 Noiembrie 2013 18:07
Buna seara!categoric respinge aceasta propunere mizerabila exprimata de sotul tau ! Poate domnia sa dorea sex in trei crezand ca aduce el fetele iar tu incantata tare o sa mai fii dar ...ia spune-i tu ca vrei sex in trei numai cu barbati tu fiind singura doamna sa vezi ca isi schimba parerea mizerabilul tau sotz! maaaaiiii fa-i bagajul si trimite-l pe centura , cu acest om nu ai ce discuta , ce educatzie da
el progeniturilor sale? Familia nu inseamna sex in trei!Familia inseamna mediul propice de crestere si educatie a copiilor si formare ca oameni capabili pentru societate si buni crestini pentru Dumnezeu si biserica.Sexul in trei inseamna destrabalare si nu are nimic in comun cu familia!
kudika379299
Postat pe 17 Noiembrie 2013 18:53
si inca ceva sex in trei nu inseamna cybersex concretizat ! cybersexul este sex prezentat la web sau filmat si difuzat , poate sotzul tau vrea sa faca filme pentru adultzi care sunt extrem de bine platite cine stie poate omul vrea sa castige bani si ai inteles tu gresit ce vrea el...te vrea un produs ...industria sexuala este banoasa pentru unii!
kudika379299
Postat pe 17 Noiembrie 2013 19:03
De la: Titanika, la data 2013-11-17 18:07:18
De la: alisa_lacatus, la data 2013-11-17 18:01:00Este atat de bun incat poate satisfice 2 femei odata?


Aiurea!


foarte curios la ora asta am dormit,cine a intrat si a scris in locul meu asta e sigur un admin!!!
Titanika
Postat pe 17 Noiembrie 2013 21:17
De la: Titanika, la data 2013-11-17 21:17:53
De la: Titanika, la data 2013-11-17 18:07:18
De la: alisa_lacatus, la data 2013-11-17 18:01:00Este atat de bun incat poate satisfice 2 femei odata?


Aiurea!


foarte curios la ora asta am dormit,cine a intrat si a scris in locul meu asta e sigur un admin!!!
Tita ,tu vorbesti serios ?
kudika_933021
Postat pe 17 Noiembrie 2013 21:21
De la: kudika_933021, la data 2013-11-17 21:21:23
De la: Titanika, la data 2013-11-17 21:17:53
De la: Titanika, la data 2013-11-17 18:07:18
De la: alisa_lacatus, la data 2013-11-17 18:01:00Este atat de bun incat poate satisfice 2 femei odata?


Aiurea!


foarte curios la ora asta am dormit,cine a intrat si a scris in locul meu asta e sigur un admin!!!
Tita ,tu vorbesti serios ?

DA,vorbesc serios!!! De obicei intru cand si cand sa vad ce mai este nou pe aici sau daca mai primesc vreun mesaj de la prieteni-e si mare mi-a fost mirarea ca la acea ora cand dormeam sa vad ca cineva a scris in locul meu cand eu dormeam la acea ora chiar nu am mai patit pana acum asa ceva si nu vorbesc prostii si nici nu beau!!!
Titanika
Postat pe 17 Noiembrie 2013 21:32
inceteaza titanico asa ziceai ca mi a trimis si fitra mesaj ca ma appteciai tu
kudika_940065
Postat pe 17 Noiembrie 2013 21:35
De la: Titanika, la data 2013-11-17 21:32:21
De la: kudika_933021, la data 2013-11-17 21:21:23
De la: Titanika, la data 2013-11-17 21:17:53
De la: Titanika, la data 2013-11-17 18:07:18
De la: alisa_lacatus, la data 2013-11-17 18:01:00Este atat de bun incat poate satisfice 2 femei odata?


Aiurea!


foarte curios la ora asta am dormit,cine a intrat si a scris in locul meu asta e sigur un admin!!!
Tita ,tu vorbesti serios ?

DA,vorbesc serios!!! De obicei intru cand si cand sa vad ce mai este nou pe aici sau daca mai primesc vreun mesaj de la prieteni-e si mare mi-a fost mirarea ca la acea ora cand dormeam sa vad ca cineva a scris in locul meu cand eu dormeam la acea ora chiar nu am mai patit pana acum asa ceva si nu vorbesc prostii si nici nu beau!!!
Tita ,oare bantuie fantomele pe kudika poate a scris ,sotul tau.
kudika_933021
Postat pe 17 Noiembrie 2013 21:36
sotul nu are treaba cu,kudika mea,iar el dormea alaturi de mine asta este numai un admin!!!
zau ca nu-i de ras!!!
Titanika
Postat pe 17 Noiembrie 2013 21:50
De la: Titanika, la data 2013-11-17 21:50:01sotul nu are treaba cu,kudika mea,iar el dormea alaturi de mine asta este numai un admin!!!
zau ca nu-i de ras!!!
stiu ,,tot administratotul mi a trimis si mesajul ala este
kudika_940065
Postat pe 17 Noiembrie 2013 21:51
De la: Titanika, la data 2013-11-17 21:50:01sotul nu are treaba cu,kudika mea,iar el dormea alaturi de mine asta este numai un admin!!!
zau ca nu-i de ras!!!
Nu te mai enerva ,am si eu probleme ,nu-mi pot vizualiza profilul de o saptamana si nu ma supar multumeste si tu anticipat pt ajutor
kudika_933021
Postat pe 17 Noiembrie 2013 21:58
dogule,aia este alta mancare de peste nefript pe care nu ai sa intelegi niciodata....sigur cineva s-a bagat in borsul meu si a pus sare in exces ca sa ma enerveze pe mine azi!!!
Titanika
Postat pe 17 Noiembrie 2013 22:02
De la: kudika_933021, la data 2013-11-17 21:58:32
De la: Titanika, la data 2013-11-17 21:50:01sotul nu are treaba cu,kudika mea,iar el dormea alaturi de mine asta este numai un admin!!!
zau ca nu-i de ras!!!
Nu te mai enerva ,am si eu probleme ,nu-mi pot vizualiza profilul de o saptamana si nu ma supar multumeste si tu anticipat pt ajutor

gata mia trecut bine ca nu a scris mai multe abureli ,o sa fiu mai atenta de acum mai incolo
Titanika
Postat pe 17 Noiembrie 2013 22:04
De la: Titanika, la data 2013-11-17 22:02:40dogule,aia este alta mancare de peste nefript pe care nu ai sa intelegi niciodata....sigur cineva s-a bagat in borsul meu si a pus sare in exces ca sa ma enerveze pe mine azi!!!
logic,,ca doar esti o persoana invidiata de toti,,,,inceteaza titanico cu prostiile
kudika_940065
Postat pe 17 Noiembrie 2013 22:06
De la: Titanika, la data 2013-11-17 22:04:44
De la: kudika_933021, la data 2013-11-17 21:58:32
De la: Titanika, la data 2013-11-17 21:50:01sotul nu are treaba cu,kudika mea,iar el dormea alaturi de mine asta este numai un admin!!!
zau ca nu-i de ras!!!
Nu te mai enerva ,am si eu probleme ,nu-mi pot vizualiza profilul de o saptamana si nu ma supar multumeste si tu anticipat pt ajutor

gata mia trecut bine ca nu a scris mai multe abureli ,o sa fiu mai atenta de acum mai incolo
kudika_933021
Postat pe 17 Noiembrie 2013 22:06
ia trecut si a dat sea,ma ca a visat
kudika_940065
Postat pe 17 Noiembrie 2013 22:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
E grav daca uita de ziua noastra? 51 De la: 16 Martie 2013 20:29
Relatii 4 De la: kudika_1008632 24 Aprilie 2016 12:58
intrebare intrebatoare 2 De la: claudya_elena21 7 Octombrie 2012 20:48
Dragoste sau plictis?! 15 De la: kudika_nikole 2 Februarie 2012 18:54
Puterea unui barbat ... 33 De la: rockk 16 Ianuarie 2011 18:30