Setari Cookie-uri

'agatatul' pe net

P.S. oricum tu nu esti barbat esti un cutulache
yumy
Postat pe 17 Noiembrie 2013 15:09
De la: yumy, la data 2013-11-17 15:08:57
De la: kudika_940065, la data 2013-11-17 15:06:55
De la: yumy, la data 2013-11-17 15:05:23concluzia, e ca esti esuat pe un forum de femei....
nu e forum de femei ca daca era nu mai exista si avatare de barbati

dar e un forum dedicat femeilor de aia exista si barbati!
eronat ,,este revista dedicata femeilor nu forum

cand ne iubim si noi?
kudika_940065
Postat pe 17 Noiembrie 2013 15:10
De la: yumy, la data 2013-11-17 15:09:56P.S. oricum tu nu esti barbat esti un cutulache
da s sppecial ca scriu
kudika_940065
Postat pe 17 Noiembrie 2013 15:12
De la: Rotty_, la data 2013-11-17 14:37:17
De la: kudika_933021, la data 2013-11-17 14:30:48
De la: Rotty_, la data 2013-11-17 14:28:02 Mamaaa...ce sexoasa esti
nu mai zi la nimeeeeni



Am tacut chitic
iti urmez exemplul,tac si eu ,ca nu o scot la capat
kudika_933021
Postat pe 17 Noiembrie 2013 15:14
Saracu bãiat .... ce i-ați fãcut .... dar îmi place!!!
kudika189662
Postat pe 8 Decembrie 2013 05:00
UF UF...
kudika_35865
Postat pe 8 Decembrie 2013 06:02
Dragul meu, lucreaza atent atunci cand iti creezi un profil pe vreun site de matrimoniale sau de socializare si ia initiativa, studiaza si tu femeile care corespund pretentiilor tale ca varsta, studii, inaltime, greutate si alte criterii pe care le consieri tu necesare, apoi treci la atac, fii insistent, dragut, romantic, cald si succesul ti-e garantat.
Liuta
Postat pe 8 Decembrie 2013 06:11
Iubire pe internet”? Iubirea virtuala: o simpla joaca sau inceputul unei relatii reale? Cat de naturali suntem in fata monitoarelor? Multi dintre noi incercam sa parem altfel cand comunicam prin intermediul internetului. Sunt " la moda" chat-urile de genul messenger-ului si sit-urile matrimoniale. E nevoie doar de rabdare, multa rabdare. Discutam fara niciun fel de inhibitii si poate pentru unii dintre noi sentimentele sunt mult mai bine exprimate in scris decat daca am fi fata in fata cu persoana respectiva. Mult mai usor ii trimtiem online un sarut decat am putea sa o facem in realitate. Ne place si ne atrage misterul, necunoscutul si ne facem in minte un portret robot al celui pe care il stim doar dupa un nume virtual.Sper sa-ti fie de folos,rautate gasim peste tot indiferent de sex..
darygaby
Postat pe 8 Decembrie 2013 08:47
Dupa cateva esecuri am gasit un barbat pe net..ne-am intalnit.. ne-am intalnit si ..tot intalnit , au fost cateva certuri la inceput cred ca datorita neincrederii dintre noi iar acum facem 4 ani de cand suntem impreuna
kudika430710
Postat pe 8 Decembrie 2013 11:55
Nu cred in relatiile sau in agatatul pe net.Absolut deloc.Poate sunt care s-au cunoscut asa insa cred sau ca au avut mare noroc sau s-au cunoscut pe site-uri specializate si au putut sa vada exact daca e posibil sa mearga sau nu.
De ce NU?
Pentru ca risti maxim sa gresesti, pe net poate oricine sa fie ce/cum vrea
si pentru ca tot va trebui sa apari in fatza dsoarei...asa ca sugerez sa perseverezi la face-to -face altfel va fi fake-to-fake...si-apoi fail
Voyager
Postat pe 8 Decembrie 2013 12:44
Subscriu!tot ce ai scris tu ''darygaby''este f f adevarat.Am patit-o dar m-am trezit repede.O zi de dumineca frumoasa iti do5resc!
kudika883715
Postat pe 8 Decembrie 2013 13:27
Agatatul pe net functioneaza daca totusi este o chimie intre voi (este o chestie relativa sa agheti pe net , dupa parerea mea).
Ca ii poti da sute de like-uri si comenturi si sa o abordezi p enet daca ea nu te place (sau invers) . Daca este acea chimie se va bucura si de la un amarat de like
kudika325866
Postat pe 8 Decembrie 2013 14:01
Baiatul asta are cuiul defect ca de-aia a esuat la "face to face". :P
Regina_noptii
Postat pe 8 Decembrie 2013 15:38
De la: kudika010945, la data 2013-12-08 15:38:29Baiatul asta are cuiul defect ca de-aia a esuat la "face to face". :P



cristina_boeru_30
Postat pe 8 Decembrie 2013 16:33
doar de marimea unui cui?....
Liviu_007
Postat pe 8 Decembrie 2013 17:17
Victimizarea iti asigura succesul maxim la barbati....
kudika_12773
Postat pe 8 Decembrie 2013 17:52
Depinde care s-a ocupat de cuiul lui... Ca si asta conteaza... cica...
kudika381486
Postat pe 8 Decembrie 2013 19:23
Crede-ma ca n-am curiozitatea asta sa aflu marimea "cuiului defect".
Regina_noptii
Postat pe 9 Decembrie 2013 18:33
De la: Liviu_007, la data 2013-12-08 17:17:39doar de marimea unui cui?....


Crede-ma ca n-am curiozitatea asta sa aflu marimea "cuiului defect".


Regina_noptii
Postat pe 9 Decembrie 2013 18:34
De la: kudika_941598, la data 2013-11-14 20:26:02fiind un forum pentru femei, vreau sa aflu si eu cum, prin ce metode au reusit unii sa va atraga atentia, sa va agate pe net? face-to-face am esuat:)

eate forum ..pentru toata lumea@
sti treaba cu ..curiosi...
ce te face pe tine sa crezi ca o femeie se agata pe net?
Fulg-de-nea
Postat pe 9 Decembrie 2013 18:49
De ce sa nu se poata? poate sunt din acelasi oras si au lucruri in comun, totul incepe de la o discutie doua si dupa cateva intalniri poate se leaga ceva. Ce e asa imposibil? Dupa monitoare nu sunt tot oameni?
Insa daca e vorba de agatat strict pe net fara sa discuti fata in fata si sa petreci timp impreuna, asta nu o cred nici eu. Dar unde e vointa exista si o cale.
kidd_o
Postat pe 9 Decembrie 2013 19:21
uneori pozele sint mai bune decit realitatea
manole40iulian
Postat pe 9 Decembrie 2013 22:39
de ce sint atitea pareri preconcepute aici???fiindca sint generate de femei?chestia cu agatzatul pe net este ptr oameni care stiu exact ce vor..care nu au timp de pierdut...si mai ales...mai ales..care simt cine este la capatul celalalt..simtind asta numai dupa vorbe..este pura psihologie aici doamnelor..sa iti dai seama cu cine ai de a face .numai citindu-i frazele...eu miam cunoscut sotia pe net..a doua sotie...si ne potrivim excelent..si de 3 ani sintem fericiti ca ne-am gasit..de parca ar conta metoda...conteaza sa sti ce vrei si bunul simtz.multumesc doamnelor care mi-au citit umila disertatzie despre cum cuvintele, mai pot vraji o femeie.
manole40iulian
Postat pe 9 Decembrie 2013 22:46
De la: manole40iulian, la data 2013-12-09 22:46:38de ce sint atitea pareri preconcepute aici???fiindca sint generate de femei?chestia cu agatzatul pe net este ptr oameni care stiu exact ce vor..care nu au timp de pierdut...si mai ales...mai ales..care simt cine este la capatul celalalt..simtind asta numai dupa vorbe..este pura psihologie aici doamnelor..sa iti dai seama cu cine ai de a face .numai citindu-i frazele...eu miam cunoscut sotia pe net..a doua sotie...si ne potrivim excelent..si de 3 ani sintem fericiti ca ne-am gasit..de parca ar conta metoda...conteaza sa sti ce vrei si bunul simtz.multumesc doamnelor care mi-au citit umila disertatzie despre cum cuvintele, mai pot vraji o femeie.



O femeie nu se poate vraji cu niste cuvinte.
Faptele si multi alti factori o vor determina sa ia decizia daca te lasa cu buza umflata sau nu.

cristina_boeru_30
Postat pe 9 Decembrie 2013 22:50
De la: cristina_boeru_30, la data 2013-12-09 22:50:07
De la: manole40iulian, la data 2013-12-09 22:46:38de ce sint atitea pareri preconcepute aici???fiindca sint generate de femei?chestia cu agatzatul pe net este ptr oameni care stiu exact ce vor..care nu au timp de pierdut...si mai ales...mai ales..care simt cine este la capatul celalalt..simtind asta numai dupa vorbe..este pura psihologie aici doamnelor..sa iti dai seama cu cine ai de a face .numai citindu-i frazele...eu miam cunoscut sotia pe net..a doua sotie...si ne potrivim excelent..si de 3 ani sintem fericiti ca ne-am gasit..de parca ar conta metoda...conteaza sa sti ce vrei si bunul simtz.multumesc doamnelor care mi-au citit umila disertatzie despre cum cuvintele, mai pot vraji o femeie.



O femeie nu se poate vraji cu niste cuvinte.
Faptele si multi alti factori o vor determina sa ia decizia daca te lasa cu buza umflata sau nu.



Lasa ca se pot vraji foarte usor, unora le plac atat de uylt vrajelile ca ajung sa le considere mai importante decat faptele.
kidd_o
Postat pe 9 Decembrie 2013 23:12
De la: kidd_o, la data 2013-12-09 23:12:40
De la: cristina_boeru_30, la data 2013-12-09 22:50:07
De la: manole40iulian, la data 2013-12-09 22:46:38de ce sint atitea pareri preconcepute aici???fiindca sint generate de femei?chestia cu agatzatul pe net este ptr oameni care stiu exact ce vor..care nu au timp de pierdut...si mai ales...mai ales..care simt cine este la capatul celalalt..simtind asta numai dupa vorbe..este pura psihologie aici doamnelor..sa iti dai seama cu cine ai de a face .numai citindu-i frazele...eu miam cunoscut sotia pe net..a doua sotie...si ne potrivim excelent..si de 3 ani sintem fericiti ca ne-am gasit..de parca ar conta metoda...conteaza sa sti ce vrei si bunul simtz.multumesc doamnelor care mi-au citit umila disertatzie despre cum cuvintele, mai pot vraji o femeie.



O femeie nu se poate vraji cu niste cuvinte.
Faptele si multi alti factori o vor determina sa ia decizia daca te lasa cu buza umflata sau nu.



Lasa ca se pot vraji foarte usor, unora le plac atat de mult vrajelile ca ajung sa le considere mai importante decat faptele.

kidd_o
Postat pe 9 Decembrie 2013 23:13

O femeie nu se poate vraji cu niste cuvinte.
Faptele si multi alti factori o vor determina sa ia decizia daca te lasa cu buza umflata sau nu.

[/quote]

Lasa ca se pot vraji foarte usor, unora le plac atat de mult vrajelile ca ajung sa le considere mai importante decat faptele.[/quote]
[/quote]3


Sunt cazuri si cazuri.
cristina_boeru_30
Postat pe 9 Decembrie 2013 23:16
De la: cristina_boeru_30, la data 2013-12-09 23:16:49
O femeie nu se poate vraji cu niste cuvinte.
Faptele si multi alti factori o vor determina sa ia decizia daca te lasa cu buza umflata sau nu.



Lasa ca se pot vraji foarte usor, unora le plac atat de mult vrajelile ca ajung sa le considere mai importante decat faptele.[/quote]
[/quote]3


Sunt cazuri si cazuri. [/quote]

Corect, de-aia am si spus unora
kidd_o
Postat pe 9 Decembrie 2013 23:23
E de la caz la caz. Eu mi-am cunoscut sotul pe site-ul 4VIP, daca il mai stie cineva! Si suntem de 5 ani impreuna si e mai frumos decat la inceput! Oricum o relatie online la un moment dat se va transforma in relatie reala, fizica, asa ca tot acolo ajungem...ne cunoastem, interactionam!
Depinde si de ce iti doresti!



De la: Voyager, la data 2013-12-08 12:44:28Nu cred in relatiile sau in agatatul pe net.Absolut deloc.Poate sunt care s-au cunoscut asa insa cred sau ca au avut mare noroc sau s-au cunoscut pe site-uri specializate si au putut sa vada exact daca e posibil sa mearga sau nu.
De ce NU?
Pentru ca risti maxim sa gresesti, pe net poate oricine sa fie ce/cum vrea
si pentru ca tot va trebui sa apari in fatza dsoarei...asa ca sugerez sa perseverezi la face-to -face altfel va fi fake-to-fake...si-apoi fail
kudika_944494
Postat pe 10 Decembrie 2013 08:02
De la: manole40iulian, la data 2013-12-09 22:46:38de ce sint atitea pareri preconcepute aici???fiindca sint generate de femei?chestia cu agatzatul pe net este ptr oameni care stiu exact ce vor..care nu au timp de pierdut...si mai ales...mai ales..care simt cine este la capatul celalalt..simtind asta numai dupa vorbe..este pura psihologie aici doamnelor..sa iti dai seama cu cine ai de a face .numai citindu-i frazele...eu miam cunoscut sotia pe net..a doua sotie...si ne potrivim excelent..si de 3 ani sintem fericiti ca ne-am gasit..de parca ar conta metoda...conteaza sa sti ce vrei si bunul simtz.multumesc doamnelor care mi-au citit umila disertatzie despre cum cuvintele, mai pot vraji o femeie.


Hmm, singurul pe care il remarc cu idei preconcepute la acest topic, esti chiar dumneata, deoarece propagi ideea ca doar femeile pot avea idei/pareri preconcepute...

Cand arunci cu piatra, ai grija, domnule, sa nu stai intr-o casa din sticla...
Viorica_Ecaterina
Postat pe 10 Decembrie 2013 08:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cutremur 128 De la: arhanghel 1 Noiembrie 2009 11:28
Amintiri din copilarie 9 De la: _dulcik_ 25 Aprilie 2009 12:08
Ne placem, dar colegele ne impiedica sa fim impreuna 4 De la: Achillesluv 8 Decembrie 2014 07:08
pana cand o viata amara? 22 De la: smigal 18 Martie 2009 16:05
balsam pentru suflet 27 De la: Valy90 23 Aprilie 2011 22:41