Setari Cookie-uri

hey!

Am avut o relatie de 3 luni cu un tip, apoi el s-a despartit de mine...am suferit foarte mult si cand in sfarsit am "scapat" de el, a reaparut in viata mea. Un prieten comun mi-a spus ca ma vrea inapoi si ca regreta ca s-a despartit de mine, dar ca ii este teama sa-mi spuna. cand ne-am intalnit el incerca sa vorbeasca cu mine, dar eu l-am ignorat complet, am fost foarte rece...pana la urma urmei nu am facut decat ce mi-a cerut el cand ne-am despartit. De cand ne-am intalnit m-am tot gandit la el si mi-am dat seama ca il vreau inapoi. Ce credeti ca ar trebui sa fac? Sa ma intorc inapoi sau nu? Mentionez ca in timpul relatiei eu ii aratam ca il iubesc, dar el nu prea...era destul de rece...Va rog sa ma ajutati!
livia1989
Postat pe 7 Decembrie 2013 12:34
Astea sunt copilarii,daca stau bine si ma gandesc.....vin sarbatorile si atunci ,ori esti tu o posibila rezerva pt chefuri si sa nu fie singur,ori este chiar pe bune!
Eu una sunt ferm convinsa ca veti fi impreuna....macar pana trec sarbatorile sau poate chiar mai mult......depinde de voi!
Titanika
Postat pe 7 Decembrie 2013 13:29
Pana la urma, conteaza cum iti era cand aveati o relatie: daca te simteai iubita, fericita, rasfatata, atunci mai meita o sansa, daca nu, nu.
cuba_libre
Postat pe 7 Decembrie 2013 15:40
fetelor si-a sters contul ! nu avea nevoie de sfaturi ?
yurei_
Postat pe 7 Decembrie 2013 17:37
De la: livia1989, la data 2013-12-07 12:34:55Am avut o relatie de 3 luni cu un tip, apoi el s-a despartit de mine...am suferit foarte mult si cand in sfarsit am "scapat" de el, a reaparut in viata mea. Un prieten comun mi-a spus ca ma vrea inapoi si ca regreta ca s-a despartit de mine, dar ca ii este teama sa-mi spuna. cand ne-am intalnit el incerca sa vorbeasca cu mine, dar eu l-am ignorat complet, am fost foarte rece...pana la urma urmei nu am facut decat ce mi-a cerut el cand ne-am despartit. De cand ne-am intalnit m-am tot gandit la el si mi-am dat seama ca il vreau inapoi. Ce credeti ca ar trebui sa fac? Sa ma intorc inapoi sau nu? Mentionez ca in timpul relatiei eu ii aratam ca il iubesc, dar el nu prea...era destul de rece...Va rog sa ma ajutati!



Stii ca ciorba ,care este reincalzita nu mai are acelasi gust ca prima data??Asa se intampla si cu rlatiile reinnodate,par a fi relatii,dar schiopateaza,doresti asa ceva???Mesaj tastat in ciuda faptului ca ti-ai sters contul,dar care poate fi vizualizat!!!
kudika_15804
Postat pe 7 Decembrie 2013 19:18
s-a speriat !!!
Titanika
Postat pe 7 Decembrie 2013 20:57
De la: livia1989, la data 2013-12-07 12:34:55Am avut o relatie de 3 luni cu un tip, apoi el s-a despartit de mine...am suferit foarte mult si cand in sfarsit am "scapat" de el, a reaparut in viata mea. Un prieten comun mi-a spus ca ma vrea inapoi si ca regreta ca s-a despartit de mine, dar ca ii este teama sa-mi spuna. cand ne-am intalnit el incerca sa vorbeasca cu mine, dar eu l-am ignorat complet, am fost foarte rece...pana la urma urmei nu am facut decat ce mi-a cerut el cand ne-am despartit. De cand ne-am intalnit m-am tot gandit la el si mi-am dat seama ca il vreau inapoi. Ce credeti ca ar trebui sa fac? Sa ma intorc inapoi sau nu? Mentionez ca in timpul relatiei eu ii aratam ca il iubesc, dar el nu prea...era destul de rece...Va rog sa ma ajutati!


As avea o intrebare la tine: te amuza sa-ti deschizi 1001 conturi de pe care sa publici povesti contrafacute, ca mai apoi sa-ti stergi contul?

Mie nu mi se pare deloc amuzant ceea ce faci tu.
Viorica_Ecaterina
Postat pe 8 Decembrie 2013 09:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Fuga dupa doi iepuri !!! 21 De la: kudika_1018931 7 Decembrie 2016 10:59
despartire 44 De la: kudika_21543 7 Februarie 2013 22:03
Ce e cu mine? 27 De la: valutza_healthy 12 Septembrie 2010 01:25
help 16 De la: kudika_959302 31 Martie 2014 14:31
nu pot sa-l uit 19 De la: aizana 8 Iulie 2010 21:07