Setari Cookie-uri

oare e adevarat ca timpul vindeca?

SI de doua ori..nu o data...pai, scuza-ma omul mai greseste dar de doua ori...cu doua...!!!!Eu cand am fost inselata singurul remediu sa trec peste a fost despartirea, pentru ca interveneau reprosurile mereu si s-a dus tot de rapa, plus ca sufeream groaznic amintindu-mi mereu isprava...deci nu stiu, dar mai are si copil si nu s-a gandit ...chiar imi pare rau , poate daca esti o fire mai puternica, mai indiferenta vei trece peste..tu stii asta
ana_camyy
Postat pe 16 Decembrie 2013 13:00
De la: kudika377312, la data 2013-12-16 12:54:56Salutare,

Sotul meu a recunoscut zilele astea ca m-a inselat de doua ori cu douae fete de pe situri pentru adulti. Zice ca n-a fost decat sex, bla, bla.

Eu sunt recasatorita si am cu actualul un copil de doi ani, iar din prima casatorie un copil de 12 ani. Stiu prin ce traume trec copiii din cauza prostiei adultilor.

Dar nu pot trece peste tradarea asta. Vreau sa intreb fetele care au patit-o daca au reusit sa treaca in timp peste asta.

Cred ca am nevoie de timp si de singuratate ca sa ma gandesc ce voi face in viitor.



Depinde de fondul tau psihic!!!Daca poti ierta si uita simultan este perfect!!Daca nu,este dificil de convietuit ,caci nu vei mai avea incredere in partenerul tau!!!Nu conteaza ca sotul tau a facut doar sex virtual,cifaptulin sine consumat,intentia,dorinta satisfacuta!!!!Nu,timpul nu te ajuta sa uiti sau sa ierti,el,doar atenueaza din intensitatea durerii si dezamagirii aparute!!Ai nevoie de singuratate???Nu cred aceasta!!Draga mea ,ai doi copilasi,sa iti traiasca,este putin probabil ca acesti micuti sa te ajute sa depasesti momentul neplacut,caci ei iti vor reaminti in permanenta cu ce tip de barbati ai fost si esti casatorita!!Nu te pot sfatui sa treci totul cu vederea,personal,nu pot face aceasta!!Ma preseaza o intrebare!Crezi ca al treilea posibil sot va fi un inger????Draga mea,ingerii cazuti sunt aici,pe pamant!!
kudika_15804
Postat pe 16 Decembrie 2013 13:09
"Zice ca n-a fost decat sex" asta a fost super tare
Asta da barbat, musai pastrat, sunt rari astia cu IQ atat de mare
kidd_o
Postat pe 16 Decembrie 2013 13:49
De la: kidd_o, la data 2013-12-16 13:49:39"Zice ca n-a fost decat sex" asta a fost super tare
Asta da barbat, musai pastrat, sunt rari astia cu IQ atat de mare



De ce te miri??Sexul neinsotit de dragoste este insignifiant,are dreptate doamna noastra in apreciere!!! Buna ziua,prieten drag,ce faci?Te citesc atat de rar,ce-i drept ,si eu intru din ce in ce mai rar aici!!!Sarbatori fericite!!!
kudika_15804
Postat pe 16 Decembrie 2013 13:52
De la: kidd_o, la data 2013-12-16 13:49:39"Zice ca n-a fost decat sex" asta a fost super tare
Asta da barbat, musai pastrat, sunt rari astia cu IQ atat de mare

"IQ-ul"
kidd_o
Postat pe 16 Decembrie 2013 13:53
De la: kudika_15804, la data 2013-12-16 13:52:47
De la: kidd_o, la data 2013-12-16 13:49:39"Zice ca n-a fost decat sex" asta a fost super tare
Asta da barbat, musai pastrat, sunt rari astia cu IQ atat de mare



De ce te miri??Sexul neinsotit de dragoste este insignifiant,are dreptate doamna noastra in apreciere!!! Buna ziua,prieten drag,ce faci?Te citesc atat de rar,ce-i drept ,si eu intru din ce in ce mai rar aici!!!Sarbatori fericite!!!

Sarumana MissR .
Ce sa fac, pe la munci. Pai intru doar din cand in cand... ajunge
kidd_o
Postat pe 16 Decembrie 2013 13:55
De la: kidd_o, la data 2013-12-16 13:55:05
De la: kudika_15804, la data 2013-12-16 13:52:47
De la: kidd_o, la data 2013-12-16 13:49:39"Zice ca n-a fost decat sex" asta a fost super tare
Asta da barbat, musai pastrat, sunt rari astia cu IQ atat de mare



De ce te miri??Sexul neinsotit de dragoste este insignifiant,are dreptate doamna noastra in apreciere!!! Buna ziua,prieten drag,ce faci?Te citesc atat de rar,ce-i drept ,si eu intru din ce in ce mai rar aici!!!Sarbatori fericite!!!

Sarumana MissR .
Ce sa fac, pe la munci. Pai intru doar din cand in cand... ajunge



Corect,putin,dar bun!!!Servici usor iti doresc!!!Eu am iesit din perioada de foc,acum,ma relaxez,profit de ziua aceasta usoara!!
kudika_15804
Postat pe 16 Decembrie 2013 13:59
De la: kudika_15804, la data 2013-12-16 13:59:51
De la: kidd_o, la data 2013-12-16 13:55:05
De la: kudika_15804, la data 2013-12-16 13:52:47
De la: kidd_o, la data 2013-12-16 13:49:39"Zice ca n-a fost decat sex" asta a fost super tare
Asta da barbat, musai pastrat, sunt rari astia cu IQ atat de mare



De ce te miri??Sexul neinsotit de dragoste este insignifiant,are dreptate doamna noastra in apreciere!!! Buna ziua,prieten drag,ce faci?Te citesc atat de rar,ce-i drept ,si eu intru din ce in ce mai rar aici!!!Sarbatori fericite!!!

Sarumana MissR .
Ce sa fac, pe la munci. Pai intru doar din cand in cand... ajunge



Corect,putin,dar bun!!!Servici usor iti doresc!!!Eu am iesit din perioada de foc,acum,ma relaxez,profit de ziua aceasta usoara!!


Multumesc
kidd_o
Postat pe 16 Decembrie 2013 14:02
De la: kidd_o, la data 2013-12-16 13:49:39"Zice ca n-a fost decat sex" asta a fost super tare
Asta da barbat, musai pastrat, sunt rari astia cu IQ atat de mare
sunt destui....dar fiind QI peste limita ...ei se considera...capul familiei
-Iulya
Postat pe 16 Decembrie 2013 14:59
Daca tu ai valori de care tii cu dintii...ce cred ceilalti nu ar trebui sa te mai intereseze :-)
yumy
Postat pe 16 Decembrie 2013 17:41
De la: kudika377312, la data 2013-12-16 17:22:45Salut,

Multumesc pentru reactii. Nu stiu daca as fi trecut peste primul episod, poate da, poate nu. Dar s-a repetat, inseamna ca n-a avut nici cel mai mic regret.

Cred ca ma indrept cu pasi rapizi spre despartire, si nu mai vreau sa aud de barbati. Pacat de copiii astia ca n-au nicio vina.

Cat despre inselat, nu cred ca are vreo legatura cu inteligenta. Mai degraba cu valorile. Care o mai fi si alea, ca eu nu le inteleg.



Jocul acesta murdar nu are legatura cu inteligenta,o faci sau nu,lucrurile sunt clare!!!Sunt cazuri cand inteligenta debordanta sporeste fanteziile ,imaginatia si desavarseste arta de a minti!!!Gandeste-te foarte bine la ceea ce doresti sa faci,nu este usor pentru tine!!!Respectarea valorilor personale este un act de demnitate,tine stacheta sus,caci nicio femeie nu merita batjocura partenerului de viata!!!
kudika_15804
Postat pe 16 Decembrie 2013 20:36
De la: kidd_o, la data 2013-12-16 13:49:39"Zice ca n-a fost decat sex" asta a fost super tare
Asta da barbat, musai pastrat, sunt rari astia cu IQ atat de mare

Mr.musculo bun la tate.. asta-i la promotie din cate stiu?
Fulg-de-nea
Postat pe 16 Decembrie 2013 20:48
De la: kudika377312, la data 2013-12-16 12:54:56Salutare,

Sotul meu a recunoscut zilele astea ca m-a inselat de doua ori cu douae fete de pe situri pentru adulti. Zice ca n-a fost decat sex, bla, bla.

Eu sunt recasatorita si am cu actualul un copil de doi ani, iar din prima casatorie un copil de 12 ani. Stiu prin ce traume trec copiii din cauza prostiei adultilor.

Dar nu pot trece peste tradarea asta. Vreau sa intreb fetele care au patit-o daca au reusit sa treaca in timp peste asta.

Cred ca am nevoie de timp si de singuratate ca sa ma gandesc ce voi face in viitor.




niciodata nu am inteles motivatia, cu expresia: "zice ca n-a fost decat sex" adicatelea, justifica fapta, vezi bine!, nu domne, nu am avut sentimente , altele, decat sex, ca si cum intentia era sa-i faca un rau ........sa-i rupa o mana sau un picior ...
kudika_34407
Postat pe 16 Decembrie 2013 22:36
De la: kudika377312, la data 2013-12-16 17:22:45Salut,

Multumesc pentru reactii. Nu stiu daca as fi trecut peste primul episod, poate da, poate nu. Dar s-a repetat, inseamna ca n-a avut nici cel mai mic regret.

Cred ca ma indrept cu pasi rapizi spre despartire, si nu mai vreau sa aud de barbati. Pacat de copiii astia ca n-au nicio vina.

Cat despre inselat, nu cred ca are vreo legatura cu inteligenta. Mai degraba cu valorile. Care o mai fi si alea, ca eu nu le inteleg.


Nu ai avut noroc sa intalnesti unul ok.
Nu era vorba de inselat si inteligenta, era vorba de cum a spus ceea ce a spus.
Pacat ca sunt destule care chiar cred.
kidd_o
Postat pe 16 Decembrie 2013 22:58
Bine ar fi sa mai zabovesti putin la decizia ce o iei! Nu de alta dar sa nu se fi lecuit acum cand arde' Nu vreau sa par moisogin dar ar fi un avantaj pt el ca nu te-a conditionat sa lasi copilul cel mare inainte sa formezi o familie cu el si ar fi de apreciat pt multa,multa lume!
Darius_
Postat pe 16 Decembrie 2013 23:41
De la: kudika377312, la data 2013-12-16 21:43:03Multumesc pentru sprijin.

Situatia e mult mai complicata pentru ca decizia pe care trebuie s-o iau nu ma priveste numai pe mine. E vorba si de doi copii, unul deja traumatizat de divortul anterior. Iar ii schimb locuinta, scoala, prietenii, orasul? iar ii schimb viata? abia se linistise si el..Cat despre cel mic, sotul meu a da-'o in bara ca sot, insa e foarte atasat de copii. Ii tarai prin tribunale.

Si mai e ceva: factorul comun din toata treaba asta eu sunt. Eu sunt cea inselata de doi soti, inseamna ca ceva e in neregula cu mine, nu?

La capitoul sex credeam ca stam foarte bine, ca suntem deschisi si comunicam. Cu banii nu avem probleme. De copii ma ocup cu atentie. Ma simteam admirata si iubita pana cand l-am somat sa-mi spuna adevarul. Ce mi-a zis el e cu siguranta selectiv.

Am vrut sa plec imediat, dar uite ca trebuie sa fiu adult si sa hotaram impreuna solutii onorabile pentru copii. Eu nu mai vreau sa aud de el, de barbati in general. Stiu ca nu toti sunt asa, dar sincer, nu ma mai intereseaza capitolul asta.



Draga mea,sunt firesti reactiile tale,nicio persoana cu bun simt si care isi iubeste si respecta partenerul si familia,nu poate reactiona decat usor impulsiv,este de inteles!!Te afli intr-o situatie extrem de neplacuta,caci ai constatat ca recasatorirea ta nu a fost un succes,ce poti face in acest caz,dat fiind faptul ca sunt copii implicati???In primul rand sa iti reconsideri pozitia in familie,aloca-ti un timp de linistire si meditare asupru faptelor petrecute!!Sotul tau nu se va schimba,caci aceasta predispozitie nu se naste peste noapte si nici nu dispare instant,la care se adauga si faptul ca sexul virtual a devenit o moda pentru multe persoane!!!Exista teoria conform careia, in oricare familie ajunsa la divort,culpa este a ambilor parteneri!!!Nu este adevarat decat in foarte putine cazuri!!!Nu cunosc istoricul vietii tale de cuplu,dar daca consideri ca si tu ai o parte de vina,incearca sa remediezi deficienta!!!Nu o faci pentru sotul tau sau pentru familie,ci o faci pentru tine!!!De ce s-a ajuns aici??Daca doresti opinia mea ,ti-o pot spune clar si raspicat,barbatii sunt atrasi de tot ce poate fi mai urat in aceasta viata din cauza superficialitatii si imoralitatii lor,dar este doar parerea mea!!Poti discuta cu sotul tau asupra problemelor voastre,dar ma indoiesc ca un barbat cu recidive sa revina la pozitia initiala!!Refuleaza,nu tine amaraciunea in tine,caci nu va fi benefic pentru tine!!!Nu poti cataloga toti barbatii ca fiind toti depravati,este un adevar,dar intr-un procent anume!!!!Nu te pot incuraja la o despartire definitiva,caci nu sunt in masura sa o fac,dar nici sa nu mai accepti astfel de episoade in viata ta!!!Ganditi-va la copii,ei vor fi marcati definitiv,dar nu ii considerati prioritati,caci nu se vor rezolva problemele astfel!Prioritatea esti tu si viata ta,caci starea ta de spirit va fi suportul psihic pentru copilasii tai!!!Decizia iti apartine,plangi daca simti nevoia,dar nu te lasa doborata,viata nu s-a sfarsit la sotul tau!!!
kudika_15804
Postat pe 17 Decembrie 2013 08:04
De la: kudika377312, la data 2013-12-17 12:45:02Multumesc tuturor.

Nu a fost vorba de sex virtual, atata vreme cat s-a concretizat la ele acasa. Eu nu vreau sa fac sex anal. Punct. Daca accepta bine, daca nu, sanatate. N-o s-o fac doar pentru ca vrea el, nu suntem in epoca victoriana. Stiu ca asta e marea problema si stiu ca asa s-a gandit el s-o rezolve. Foarte bine, pentru el, foarte rau pentru mine si relatia noastra.

Deciziile mele nu sunt doar in functie de copii. E adevarat, isi petrece timpul cu cel mare mai mult decat tatal lui care nu mai vrea sa stie de el. Si e adevarat ca e atent acasa, ca e tandru, ca e un tata bun, ca se implica. Dar totusi, treaba asta cu sexul anal si cu faptul a isi gaseste satisfactia in bratele altor femei, asta nu cred c-o sa dispara vreodata.

Pffffffffffff.
stii toate astea si accepti sa se mai culce si cu tine plecam ,fara sa ma uit inapoi
-Iulya
Postat pe 17 Decembrie 2013 13:01
De la: kudika377312, la data 2013-12-17 12:45:02Multumesc tuturor.

Nu a fost vorba de sex virtual, atata vreme cat s-a concretizat la ele acasa. Eu nu vreau sa fac sex anal. Punct. Daca accepta bine, daca nu, sanatate. N-o s-o fac doar pentru ca vrea el, nu suntem in epoca victoriana. Stiu ca asta e marea problema si stiu ca asa s-a gandit el s-o rezolve. Foarte bine, pentru el, foarte rau pentru mine si relatia noastra.

Deciziile mele nu sunt doar in functie de copii. E adevarat, isi petrece timpul cu cel mare mai mult decat tatal lui care nu mai vrea sa stie de el. Si e adevarat ca e atent acasa, ca e tandru, ca e un tata bun, ca se implica. Dar totusi, treaba asta cu sexul anal si cu faptul a isi gaseste satisfactia in bratele altor femei, asta nu cred c-o sa dispara vreodata.

Pffffffffffff.



Intr-adevar,devine complicat!!!Nu ai expus acest subiect la postarea initiala!!! Draga mea,ce pot sa mai spun???Regret ceea ce ti se intampla,acest aspect al relatiilor sexuale este controversat,pana si sexul anal se practica de catre multe persoane,chiar si in viata de cuplu,este degradant pentru o femeie,parerea mea!!Cred ca este cel mai scarbos si scabros act comis cu o femeie si cel mai injositor pentru cea in cauza,dar eu sunt o conservatoare convinsa si opinia mea nu va fi agreata de catre multi din acest spatiu!!Comportamentul afisat fata de copii nu are tangenta cu cel avut in viata intima,unul il descalifica pe celalalt!!Poate vei fi sfatuita sa practici asa ceva,dar,eu,una,nu te pot indruma in aceasta directie!!!Este usor sa spui "paraseste-l,pleaca de langa asemenea om",dar numai tu poti decide asupra acestui gen de actiune!Inclinatia si placerea lui pentru sexul anal nu este de moment,l-au atras si o va face ori de cate ori va avea ocazia!!
kudika_15804
Postat pe 17 Decembrie 2013 13:31
De la: kudika377312, la data 2013-12-17 12:45:02Multumesc tuturor.

Nu a fost vorba de sex virtual, atata vreme cat s-a concretizat la ele acasa. Eu nu vreau sa fac sex anal. Punct. Daca accepta bine, daca nu, sanatate. N-o s-o fac doar pentru ca vrea el, nu suntem in epoca victoriana. Stiu ca asta e marea problema si stiu ca asa s-a gandit el s-o rezolve. Foarte bine, pentru el, foarte rau pentru mine si relatia noastra.

Deciziile mele nu sunt doar in functie de copii. E adevarat, isi petrece timpul cu cel mare mai mult decat tatal lui care nu mai vrea sa stie de el. Si e adevarat ca e atent acasa, ca e tandru, ca e un tata bun, ca se implica. Dar totusi, treaba asta cu sexul anal si cu faptul a isi gaseste satisfactia in bratele altor femei, asta nu cred c-o sa dispara vreodata.

Pffffffffffff.





Parerea mea, ai mare grija cu individul asta.......faptul ca "isi petrece timpul cu cel mare mai mult decat tatal lui....", este foarte dubios si ar trebui sa-ti dea de gandit daca zici ca este pervers! este posibil sa-ti perverteasca si copilul!
kudika_34407
Postat pe 17 Decembrie 2013 21:10
De la: kudika_943488, la data 2013-12-17 13:01:11
De la: kudika377312, la data 2013-12-17 12:45:02Multumesc tuturor.

Nu a fost vorba de sex virtual, atata vreme cat s-a concretizat la ele acasa. Eu nu vreau sa fac sex anal. Punct. Daca accepta bine, daca nu, sanatate. N-o s-o fac doar pentru ca vrea el, nu suntem in epoca victoriana. Stiu ca asta e marea problema si stiu ca asa s-a gandit el s-o rezolve. Foarte bine, pentru el, foarte rau pentru mine si relatia noastra.

Deciziile mele nu sunt doar in functie de copii. E adevarat, isi petrece timpul cu cel mare mai mult decat tatal lui care nu mai vrea sa stie de el. Si e adevarat ca e atent acasa, ca e tandru, ca e un tata bun, ca se implica. Dar totusi, treaba asta cu sexul anal si cu faptul a isi gaseste satisfactia in bratele altor femei, asta nu cred c-o sa dispara vreodata.

Pffffffffffff.
stii toate astea si accepti sa se mai culce si cu tine plecam ,fara sa ma uit inapoi




Foarte corect!
kudika_34407
Postat pe 17 Decembrie 2013 21:13
De la: kudika_34407, la data 2013-12-17 21:10:10
De la: kudika377312, la data 2013-12-17 12:45:02Multumesc tuturor.

Nu a fost vorba de sex virtual, atata vreme cat s-a concretizat la ele acasa. Eu nu vreau sa fac sex anal. Punct. Daca accepta bine, daca nu, sanatate. N-o s-o fac doar pentru ca vrea el, nu suntem in epoca victoriana. Stiu ca asta e marea problema si stiu ca asa s-a gandit el s-o rezolve. Foarte bine, pentru el, foarte rau pentru mine si relatia noastra.

Deciziile mele nu sunt doar in functie de copii. E adevarat, isi petrece timpul cu cel mare mai mult decat tatal lui care nu mai vrea sa stie de el. Si e adevarat ca e atent acasa, ca e tandru, ca e un tata bun, ca se implica. Dar totusi, treaba asta cu sexul anal si cu faptul a isi gaseste satisfactia in bratele altor femei, asta nu cred c-o sa dispara vreodata.

Pffffffffffff.





Parerea mea, ai mare grija cu individul asta.......faptul ca "isi petrece timpul cu cel mare mai mult decat tatal lui....", este foarte dubios si ar trebui sa-ti dea de gandit daca zici ca este pervers! este posibil sa-ti perverteasca si copilul!




Vaaaaiii ce ganduri ii bagi femeii in cap. Refuz sa cred ca poate fii asa de malefic. Zic!
cristina_boeru_30
Postat pe 17 Decembrie 2013 22:52
De la: kudika377312, la data 2013-12-17 12:45:02Multumesc tuturor.

Nu a fost vorba de sex virtual, atata vreme cat s-a concretizat la ele acasa. Eu nu vreau sa fac sex anal. Punct. Daca accepta bine, daca nu, sanatate. N-o s-o fac doar pentru ca vrea el, nu suntem in epoca victoriana. Stiu ca asta e marea problema si stiu ca asa s-a gandit el s-o rezolve. Foarte bine, pentru el, foarte rau pentru mine si relatia noastra.

Deciziile mele nu sunt doar in functie de copii. E adevarat, isi petrece timpul cu cel mare mai mult decat tatal lui care nu mai vrea sa stie de el. Si e adevarat ca e atent acasa, ca e tandru, ca e un tata bun, ca se implica. Dar totusi, treaba asta cu sexul anal si cu faptul a isi gaseste satisfactia in bratele altor femei, asta nu cred c-o sa dispara vreodata.

Pffffffffffff.


Demn de mila sotul asta al tau, cu atitudinea lui jalnica.
Viorica_Ecaterina
Postat pe 18 Decembrie 2013 07:19
Nu,timpul vindeca numai ranile fizice, dar cele sufletesti niciodata !O rana sufleteasca se intipareste in creier si inca nu sa inventat nimic sa o stearga de acolo ! Omul doar se preface ca o ignora ,dar rana ramane rana pe viata !
Tycu
Postat pe 19 Decembrie 2013 12:44
De la: Tycu, la data 2013-12-19 12:44:01 Nu,timpul vindeca numai ranile fizice, dar cele sufletesti niciodata !O rana sufleteasca se intipareste in creier si inca nu sa inventat nimic sa o stearga de acolo ! Omul doar se preface ca o ignora ,dar rana ramane rana pe viata !
ziiiiiseee ,un mare ,filozoooooooooooooooooof
-Iulya
Postat pe 19 Decembrie 2013 12:46
healthy005373
Postat pe 22 Decembrie 2013 09:16
Timpul nu vindeca nimic, doar ca durerea, la inceput sfasietoare, devine parte din tine si e suportabila. Si, in cazul tau, arvdeveni suportabila doar daca ai sta departe de el. Cred... Tu te cunosti mai bine.
cuba_libre
Postat pe 22 Decembrie 2013 09:53
Si eu am fost inselata tot din gura luai am aflat la doar 2 ore dupa incident.eu am trecut peste desi nu e usor.dar si el ma ajutat.au trecut 5 luni de atunci si pot spune ca am si uitat ce sa intamplat.daca el e dispus sa te ajute vei trece usor peste asta,de el conteaza si de cat mult iti doreste aceasta casnicie...Mult noroc
kudika_31320
Postat pe 31 Decembrie 2013 09:20
Bun,daca faci o analiza,sa vezi de ce te-a inselat,cum a-ti ajuns aici,poate ajungi la niste concluzii,adica,daca te-a inselat,poate nu sunteti compatibili,sau,are el o problema karmika de rezolvat,legata de sex.Ar trebui sa te puna pe ganduri,unde sa produs "ruptura" si ce vrei sa faci tu dupa
romulus_lazy
Postat pe 3 Ianuarie 2014 19:35
Nu stiu cum il mai suporti dupa ce ti-a zis ca a facut sex cu altele. Eu nu l-as mai fii lasat deloc sa se atinga de mine! Doar imi imaginam cum facea sex cu alea si m-ar fii luat nervii! D-apai sa ma mai si atinga!
Miss_Y
Postat pe 7 Ianuarie 2014 13:01
Timpul vindeca numai plagile, bolile, dar ranile sufletesti raman pe veci deschise, numai ca omul se preface ca le ignora !
Dindirel
Postat pe 22 Ianuarie 2014 15:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
mai merita osteneala? 36 De la: Boca 26 Ianuarie 2010 09:47
m-am indragostit de amantul meu 118 De la: flory_blonda 21 Octombrie 2010 20:41
Am nevoie de ajutor 67 De la: mimi_ca29 15 Februarie 2011 09:06
Ruptura si haos-ul unei relatii de lunga durata, ajutor!? 25 De la: steffy91 25 Ianuarie 2012 15:06
portretul barbatului anului 2009- somer, infidel si irascibil 35 De la: monaq 10 Octombrie 2009 20:15