Setari Cookie-uri

ups....ceva de rupt din filmele cu prosti

Bunã fetelor..
Sunt o fata cu o viațã foarte complicata .....
La vârsta de 15 ani am cunoscut un bãiat cu 13 ani mai mare ca mine M-am îndrãgostit ...si dupã 4 ani neam cãsãtorit .....mi-am lãsat școalã pt el și am plecat din tara....bun pana aici toate bune și frumoase ....ce sa vãd dupã câtva timp mi-am deschis ochi și am vãzut ca e gelos dar bolnav de gelozie .....deci nu puteam sa fac nimic ca sa mã lase liniștitã ....
Dar pana la un momendat când nu am mai putut și i-am zis ca nu mai vreau ....mi-am dat seama ca nu îl iubesc .....dar problema e ca sunt cu amantul surori lui ...si sunt moarta dupã el el e mai mare cu 26 decât mine ....dar îl ador ....si în plus mai umbla o groaza de femei dupã el nu știu ce sa mai fac ....
Si última bomba ça sa completam tot eu stau încã în casa cu soțul meu și urmeazã sa vina amanta lui la el și eu trebuie sa mã mut câteva zile ....
kudika_952560
Postat pe 22 Ianuarie 2014 00:31
De la: kudika_952560, la data 2014-01-22 00:31:01Bunã fetelor..
Sunt o fata cu o viațã foarte complicata .....
La vârsta de 15 ani am cunoscut un bãiat cu 13 ani mai mare ca mine M-am îndrãgostit ...si dupã 4 ani neam cãsãtorit .....mi-am lãsat școalã pt el și am plecat din tara....bun pana aici toate bune și frumoase ....ce sa vãd dupã câtva timp mi-am deschis ochi și am vãzut ca e gelos dar bolnav de gelozie .....deci nu puteam sa fac nimic ca sa mã lase liniștitã ....
Dar pana la un momendat când nu am mai putut și i-am zis ca nu mai vreau ....mi-am dat seama ca nu îl iubesc .....dar problema e ca sunt cu amantul surori lui ...si sunt moarta dupã el el e mai mare cu 26 decât mine ....dar îl ador ....si în plus mai umbla o groaza de femei dupã el nu știu ce sa mai fac ....
Si última bomba ça sa completam tot eu stau încã în casa cu soțul meu și urmeazã sa vina amanta lui la el și eu trebuie sa mã mut câteva zile ....



Cati ani ai acum?

Sugestie la prima citire:
Intoarce-te in tara, recupereaza scoala pierduta, familia, VIATA!!!

Nu reusesc sa inteleg cum ai putut renunta la tot pentru cineva cu atatia ani mai mare decat tine, fara sa iubesti sau sa fii iubita. Daca faceai o scoala, poate nu mai gandeai asa.

Incearca sa pleci de acolo si sa ai o viata mai "normala".


Madalina-G
Postat pe 22 Ianuarie 2014 00:44
Bun dar eu nu îmi doresc sa plec pt ca îl iubesc nespus .....are un caracter minunat și e un sper om ...dar știu ca nici odatã nu voi putea fi fericita cu el pt ca dacã vor afla ceilalți va fi un mare scandal .....nu știu ce sa mai fac sunt terminata psihic ..Am 23 de ani ..
kudika_952560
Postat pe 22 Ianuarie 2014 01:03
E ff grea viața ...
kudika_952560
Postat pe 22 Ianuarie 2014 01:04
De la: kudika_952560, la data 2014-01-22 00:31:01Bunã fetelor..
Sunt o fata cu o viațã foarte complicata .....
La vârsta de 15 ani am cunoscut un bãiat cu 13 ani mai mare ca mine M-am îndrãgostit ...si dupã 4 ani neam cãsãtorit .....mi-am lãsat școalã pt el și am plecat din tara....bun pana aici toate bune și frumoase ....ce sa vãd dupã câtva timp mi-am deschis ochi și am vãzut ca e gelos dar bolnav de gelozie .....deci nu puteam sa fac nimic ca sa mã lase liniștitã ....
Dar pana la un momendat când nu am mai putut și i-am zis ca nu mai vreau ....mi-am dat seama ca nu îl iubesc .....dar problema e ca sunt cu amantul surori lui ...si sunt moarta dupã el el e mai mare cu 26 decât mine ....dar îl ador ....si în plus mai umbla o groaza de femei dupã el nu știu ce sa mai fac ....
Si última bomba ça sa completam tot eu stau încã în casa cu soțul meu și urmeazã sa vina amanta lui la el și eu trebuie sa mã mut câteva zile ....


Iar te joci, deschizand aiurea topicuri?
Viorica_Ecaterina
Postat pe 22 Ianuarie 2014 07:50
De la: kudika_952560, la data 2014-01-22 00:31:01Bunã fetelor..
Sunt o fata cu o viațã foarte complicata .....
La vârsta de 15 ani am cunoscut un bãiat cu 13 ani mai mare ca mine M-am îndrãgostit ...si dupã 4 ani neam cãsãtorit .....mi-am lãsat școalã pt el și am plecat din tara....bun pana aici toate bune și frumoase ....ce sa vãd dupã câtva timp mi-am deschis ochi și am vãzut ca e gelos dar bolnav de gelozie .....deci nu puteam sa fac nimic ca sa mã lase liniștitã ....
Dar pana la un momendat când nu am mai putut și i-am zis ca nu mai vreau ....mi-am dat seama ca nu îl iubesc .....dar problema e ca sunt cu amantul surori lui ...si sunt moarta dupã el el e mai mare cu 26 decât mine ....dar îl ador ....si în plus mai umbla o groaza de femei dupã el nu știu ce sa mai fac ....
Si última bomba ça sa completam tot eu stau încã în casa cu soțul meu și urmeazã sa vina amanta lui la el și eu trebuie sa mã mut câteva zile ....



Nu viata ta este complicata,ci tu esti superficiala si fara echilibru!!!Ce as face daca as fi in locul tau???Mi-as spala creierul,este una dintre procedurile cele mai complicate din viata unui om,dar cine reuseste sa o faca este un om cu picioarele bine infipte in viata sa!!!
kudika_15804
Postat pe 22 Ianuarie 2014 08:07
"Dar pana la un momendat când nu am mai putut și i-am zis ca nu mai vreau ....mi-am dat seama ca nu îl iubesc ..."



"Bun dar eu nu îmi doresc sa plec pt ca îl iubesc nespus ....."



Cand mai postezi , ai grija ce prostii debitezi , ca te contrazici

Rotty_
Postat pe 22 Ianuarie 2014 08:19
De la: Rotty_, la data 2014-01-22 08:19:47"Dar pana la un momendat când nu am mai putut și i-am zis ca nu mai vreau ....mi-am dat seama ca nu îl iubesc ..."



"Bun dar eu nu îmi doresc sa plec pt ca îl iubesc nespus ....."



Cand mai postezi , ai grija ce prostii debitezi , ca te contrazici



Bravo!
Viorica_Ecaterina
Postat pe 22 Ianuarie 2014 08:32
De la: kudika_952560, la data 2014-01-22 01:03:00Bun dar eu nu îmi doresc sa plec pt ca îl iubesc nespus .....are un caracter minunat și e un sper om ...dar știu ca nici odatã nu voi putea fi fericita cu el pt ca dacã vor afla ceilalți va fi un mare scandal .....nu știu ce sa mai fac sunt terminata psihic ..Am 23 de ani ..




Esti asa din cauza ta! Nu esti sigura de ceea ce vrei.
Madalina-G
Postat pe 22 Ianuarie 2014 11:01
De la: kudika_952560, la data 2014-01-22 00:31:01Bunã fetelor..
Sunt o fata cu o viațã foarte complicata .....
La vârsta de 15 ani am cunoscut un bãiat cu 13 ani mai mare ca mine M-am îndrãgostit ...si dupã 4 ani neam cãsãtorit .....mi-am lãsat școalã pt el și am plecat din tara....bun pana aici toate bune și frumoase ....ce sa vãd dupã câtva timp mi-am deschis ochi și am vãzut ca e gelos dar bolnav de gelozie .....deci nu puteam sa fac nimic ca sa mã lase liniștitã ....
Dar pana la un momendat când nu am mai putut și i-am zis ca nu mai vreau ....mi-am dat seama ca nu îl iubesc .....dar problema e ca sunt cu amantul surori lui ...si sunt moarta dupã el el e mai mare cu 26 decât mine ....dar îl ador ....si în plus mai umbla o groaza de femei dupã el nu știu ce sa mai fac ....
Si última bomba ça sa completam tot eu stau încã în casa cu soțul meu și urmeazã sa vina amanta lui la el și eu trebuie sa mã mut câteva zile ....
daca ai inceput cu unul cu 13 ani mai mare decat tine,,,apoi ai continuat cu unul cu 26 de ani mai mare decat tine,,,acum incearca cu unul cu 39 de ani mai mare decat tine dar mai intai cauta-l la talonul de pensie,,,sa o aiba cat mai MARE
INTELIGENTUL-INTELIGENT
Postat pe 22 Ianuarie 2014 11:05
De la: Rotty_, la data 2014-01-22 08:19:47"Dar pana la un momendat când nu am mai putut și i-am zis ca nu mai vreau ....mi-am dat seama ca nu îl iubesc ..."



"Bun dar eu nu îmi doresc sa plec pt ca îl iubesc nespus ....."



Cand mai postezi , ai grija ce prostii debitezi , ca te contrazici


Pe amantu' surorii lui il iubeste nespus ! Te rog, putin mai multa atentie asupra problemei ! Eeeee !
luchianramona
Postat pe 22 Ianuarie 2014 11:08
De la: kudika_952560, la data 2014-01-22 00:31:01Bunã fetelor..
Sunt o fata cu o viațã foarte complicata .....
La vârsta de 15 ani am cunoscut un bãiat cu 13 ani mai mare ca mine M-am îndrãgostit ...si dupã 4 ani neam cãsãtorit .....mi-am lãsat școalã pt el și am plecat din tara....bun pana aici toate bune și frumoase ....ce sa vãd dupã câtva timp mi-am deschis ochi și am vãzut ca e gelos dar bolnav de gelozie .....deci nu puteam sa fac nimic ca sa mã lase liniștitã ....
Dar pana la un momendat când nu am mai putut și i-am zis ca nu mai vreau ....mi-am dat seama ca nu îl iubesc .....dar problema e ca sunt cu amantul surori lui ...si sunt moarta dupã el el e mai mare cu 26 decât mine ....dar îl ador ....si în plus mai umbla o groaza de femei dupã el nu știu ce sa mai fac ....
Si última bomba ça sa completam tot eu stau încã în casa cu soțul meu și urmeazã sa vina amanta lui la el și eu trebuie sa mã mut câteva zile ....
mda..din filmele cu prosti.......in rolul principal ,joci chiar tu
-Iulya
Postat pe 22 Ianuarie 2014 12:37
De la: kudika_952560, la data 2014-01-22 01:03:00Bun dar eu nu îmi doresc sa plec pt ca îl iubesc nespus .....are un caracter minunat și e un sper om ...dar știu ca nici odatã nu voi putea fi fericita cu el pt ca dacã vor afla ceilalți va fi un mare scandal .....nu știu ce sa mai fac sunt terminata psihic ..Am 23 de ani ..
persoanele care inventeaza ,astfel de povesti ,de dragul virtualului ...este evident ,ca sunt terminati psihic !!
-Iulya
Postat pe 22 Ianuarie 2014 12:49
aceleasi povesti expirate marca pudika
The_Great_Gatsby
Postat pe 22 Ianuarie 2014 13:36
o telemania!!!!
Femeie17
Postat pe 22 Ianuarie 2014 14:22
Nu nu mã joc I-o chiar bizar dar așa e ..e viața mea și nu o pot schimba ...
kudika_952560
Postat pe 23 Ianuarie 2014 00:54
Deci eu chiar nu glumesc.....l-am iubit ff mult pe soțul meu cred ca l-am considerat ca un prieten sau chiar ca un tata ......dar dupã un timp nu mai puteam mã sufoca nu puteam sa ies din casa fãrã el sau fãrã familia lui....mã controla la munca ....si a apãrut acest amant al surori lui care sete un macho dar în schimb este foarte tandru și respectos amabil iubitor car à avut mereu un sfat bun pt mine ....si M-am îndrãgostit ff tare de el .....iar acum nu mai pot eu de gelozie pt ca nu știu cu cine mai e ....
kudika_952560
Postat pe 23 Ianuarie 2014 01:00
macho nu ii poti spune poate ca este un barbat atragator pt tine dar gandestete la varsta lui si cu varsta ta intoarce femeile pe dos daca este asa cum spui tu,singura vei renunta pt ca nu cred ca exista femeie pe lumea asta care sa aiba un amanta un iubit sau un sot care mai are si alte femeii pe langa tine nu vei suporta tu asta e parerea mea poate cele fustrate accepta sau cele bolnave psihice eu nu te acuz sau te judec dar nu este bn ce faci.Intr o relatie trebuie sa existe doar 2 nu 10 sau stiu eu cati sau cate ai sa ajungi sa te saturi si o sa vrei sa fie numai al tau poate ca el nu o sa accepte tu ce o sa faci?????asa este el obisnuit nu cred ca se va da dupa femeie adika sa aiba decat una singura.
brunita
Postat pe 23 Ianuarie 2014 01:23
scuzati mi gramatica amant sau sa aiba am gresit putin ca scriu prea repede sorry
brunita
Postat pe 23 Ianuarie 2014 01:25
De la: luchianramona, la data 2014-01-22 11:08:51
De la: Rotty_, la data 2014-01-22 08:19:47"Dar pana la un momendat când nu am mai putut și i-am zis ca nu mai vreau ....mi-am dat seama ca nu îl iubesc ..."



"Bun dar eu nu îmi doresc sa plec pt ca îl iubesc nespus ....."



Cand mai postezi , ai grija ce prostii debitezi , ca te contrazici


Pe amantu' surorii lui il iubeste nespus ! Te rog, putin mai multa atentie asupra problemei ! Eeeee !




Ba pe sotz , ca de la el era vorba ca tre sa plece...De parca ar conta
Ramo...atentie
Rotty_
Postat pe 23 Ianuarie 2014 08:01
De la: kudika_952560, la data 2014-01-23 01:00:36Deci eu chiar nu glumesc.....l-am iubit ff mult pe soțul meu cred ca l-am considerat ca un prieten sau chiar ca un tata ......dar dupã un timp nu mai puteam mã sufoca nu puteam sa ies din casa fãrã el sau fãrã familia lui....mã controla la munca ....si a apãrut acest amant al surori lui care sete un macho dar în schimb este foarte tandru și respectos amabil iubitor car à avut mereu un sfat bun pt mine ....si M-am îndrãgostit ff tare de el .....iar acum nu mai pot eu de gelozie pt ca nu știu cu cine mai e ....



Esti indragostita de amantul surorii sotului tau?????Te-ai amorezat de un barbat al tuturor si al nimanui????? Este grotesc!!!

Draga mea,cauta linistea ,care lipseste in inima ta facand ca toate evenimentele, ce vor aparea in viata ta sa se desfasoare in ritmul normal al oricarei relatii!!!Daca nu te mai intelegi cu sotul tau,gasiti o cale de rezolvare a problemelor existente intre voi,dupa care iti poti face viata asa cum simti si doresti,dar nu cu barbatul altei femei!!!
kudika_15804
Postat pe 23 Ianuarie 2014 08:25
Cat pot inventa unii...
Viorica_Ecaterina
Postat pe 23 Ianuarie 2014 10:12
Dar eu cred ca ar putea renunța la ele ....În sinea mea cred ca mã iubește dar îi este frica de mine pentru ca sunt tânãrã și peste un timp îl voi pãrãsi ....momentan acept situația pt ca îmi convine sun cãsãtoritã deocamdatã și nu pot sa îi cer nimic nu am dreptul .....da ãsta e problema ca nu știu dacã se va schimba ...
kudika_952560
Postat pe 24 Ianuarie 2014 01:39
Nu e bãrbați altei femei nu a fost cãsãtorit nici o datã dar are o groaza de femei care umbla dupã el ....
kudika_952560
Postat pe 24 Ianuarie 2014 01:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce sa fac? 44 De la: Titanika 12 Ianuarie 2012 23:21
dragoste sau cinste,as dori un sfat 42 De la: thadoogback 25 Februarie 2011 11:48
Relatie fara obligatii bazata pe sex 36 De la: brunetik_crysa 6 Mai 2010 17:56
sa propunem o lege ptr cei care inseala 31 De la: scorpio67 4 Iunie 2010 07:20
DILEMA, MARE DILEMA! bune-ar fi niste pareri... 43 De la: onnyta 29 Februarie 2008 14:25