Setari Cookie-uri

Sex friends

Scuteste-ma cu mesajele tale, cucoana. Nu mai dau, de mult timp, nici macar doi bani pe tine, de cand m-ai tradat si m-ai barfit cu altii, fara sa ai habar de viata mea.

Te-am ignorat, dar tot nu te poti abtine in a mai arunca sageti otravite in directia mea si a altora, care s-au prins de adevarata ta fata. Cum sare careva la beregata mea, tu esti urmatoarea care arunca piatra, ca deh, esti o persoana ranchiunoasa, plina de rautate.

Stii ceva? Uita-te si tu in ce companie "selecta" te scalzi, cate lucruri spun toate astea despre caracterul tau, n-ai tu idee.

Si eu te-as putea face cum imi vine la gura, dar nu vreau sa fiu ...asa cum esti tu.

Esti demna de mila

Mesajul e pentru kudika_15904 sau ce indicativ are.
Viorica_Ecaterina
Postat pe 29 Ianuarie 2014 15:26
Hai, varsati-va cu totii veninul la adresa mea pe acest topic. Aratati cat sunteti de "oameni"...

Doamne, si cand ma gandesc ca existati cu adevarat, nu-mi vine sa cred...

Imi este efectiv mila de aia care va au alaturi si gandesc despre voi ca ati fi niste oameni de treaba. De treaba mare, poate...
Viorica_Ecaterina
Postat pe 29 Ianuarie 2014 15:30
De la: Viorica_Vio, la data 2014-01-29 15:26:54Scuteste-ma cu mesajele tale, cucoana. Nu mai dau, de mult timp, nici macar doi bani pe tine, de cand m-ai tradat si m-ai barfit cu altii, fara sa ai habar de viata mea.

Te-am ignorat, dar tot nu te poti abtine in a mai arunca sageti otravite in directia mea si a altora, care s-au prins de adevarata ta fata. Cum sare careva la beregata mea, tu esti urmatoarea care arunca piatra, ca deh, esti o persoana ranchiunoasa, plina de rautate.

Stii ceva? Uita-te si tu in ce companie "selecta" te scalzi, cate lucruri spun toate astea despre caracterul tau, n-ai tu idee.

Si eu te-as putea face cum imi vine la gura, dar nu vreau sa fiu ...asa cum esti tu.

Esti demna de mila

Mesajul e pentru kudika_15904 sau ce indicativ are.


E vorba de kudika_15804, acum am vazut ce indicativ are asta.
Viorica_Ecaterina
Postat pe 29 Ianuarie 2014 15:32
De la: Viorica_Vio, la data 2014-01-29 15:30:04Hai, varsati-va cu totii veninul la adresa mea pe acest topic. Aratati cat sunteti de "oameni"...

Doamne, si cand ma gandesc ca existati cu adevarat, nu-mi vine sa cred...

Imi este efectiv mila de aia care va au alaturi si gandesc despre voi ca ati fi niste oameni de treaba. De treaba mare, poate...

daca ai ceva cu mine, zi-o direct, nu prin ocolisuri..
Muse__
Postat pe 29 Ianuarie 2014 15:34
De la: Muse__, la data 2014-01-29 15:34:31
De la: Viorica_Vio, la data 2014-01-29 15:30:04Hai, varsati-va cu totii veninul la adresa mea pe acest topic. Aratati cat sunteti de "oameni"...

Doamne, si cand ma gandesc ca existati cu adevarat, nu-mi vine sa cred...

Imi este efectiv mila de aia care va au alaturi si gandesc despre voi ca ati fi niste oameni de treaba. De treaba mare, poate...

daca ai ceva cu mine, zi-o direct, nu prin ocolisuri..


N-am nimic cu tine.

Am ce am cu gandacimea care a iesit la atac, in masa, caci singuri nu sunt in stare.

Chiar apreciez efortul tau de a aplana situatia.
Viorica_Ecaterina
Postat pe 29 Ianuarie 2014 15:37
De la: Viorica_Vio, la data 2014-01-29 15:37:22
De la: Muse__, la data 2014-01-29 15:34:31
De la: Viorica_Vio, la data 2014-01-29 15:30:04Hai, varsati-va cu totii veninul la adresa mea pe acest topic. Aratati cat sunteti de "oameni"...

Doamne, si cand ma gandesc ca existati cu adevarat, nu-mi vine sa cred...

Imi este efectiv mila de aia care va au alaturi si gandesc despre voi ca ati fi niste oameni de treaba. De treaba mare, poate...

daca ai ceva cu mine, zi-o direct, nu prin ocolisuri..


N-am nimic cu tine.

Am ce am cu gandacimea care a iesit la atac, in masa, caci singuri nu sunt in stare.

Chiar apreciez efortul tau de a aplana situatia.

ei n-ai. ai avut si am impresia ca ai in repetate randuri. ori nu ti-ai dat seama cand ai zis de "compania..."?
Muse__
Postat pe 29 Ianuarie 2014 15:40
De la: Muse__, la data 2014-01-29 15:40:52
De la: Viorica_Vio, la data 2014-01-29 15:37:22
De la: Muse__, la data 2014-01-29 15:34:31
De la: Viorica_Vio, la data 2014-01-29 15:30:04Hai, varsati-va cu totii veninul la adresa mea pe acest topic. Aratati cat sunteti de "oameni"...

Doamne, si cand ma gandesc ca existati cu adevarat, nu-mi vine sa cred...

Imi este efectiv mila de aia care va au alaturi si gandesc despre voi ca ati fi niste oameni de treaba. De treaba mare, poate...

daca ai ceva cu mine, zi-o direct, nu prin ocolisuri..


N-am nimic cu tine.

Am ce am cu gandacimea care a iesit la atac, in masa, caci singuri nu sunt in stare.

Chiar apreciez efortul tau de a aplana situatia.

ei n-ai. ai avut si am impresia ca ai in repetate randuri. ori nu ti-ai dat seama cand ai zis de "compania..."?


Nu m-am referit la tine, in acest caz.
Viorica_Ecaterina
Postat pe 29 Ianuarie 2014 15:41
De la: Viorica_Vio, la data 2014-01-29 15:41:44
De la: Muse__, la data 2014-01-29 15:40:52
De la: Viorica_Vio, la data 2014-01-29 15:37:22
De la: Muse__, la data 2014-01-29 15:34:31
De la: Viorica_Vio, la data 2014-01-29 15:30:04Hai, varsati-va cu totii veninul la adresa mea pe acest topic. Aratati cat sunteti de "oameni"...

Doamne, si cand ma gandesc ca existati cu adevarat, nu-mi vine sa cred...

Imi este efectiv mila de aia care va au alaturi si gandesc despre voi ca ati fi niste oameni de treaba. De treaba mare, poate...

daca ai ceva cu mine, zi-o direct, nu prin ocolisuri..


N-am nimic cu tine.

Am ce am cu gandacimea care a iesit la atac, in masa, caci singuri nu sunt in stare.

Chiar apreciez efortul tau de a aplana situatia.

ei n-ai. ai avut si am impresia ca ai in repetate randuri. ori nu ti-ai dat seama cand ai zis de "compania..."?


Nu m-am referit la tine, in acest caz.

foarte bine. dar aici, fie ca vrem, fie ca nu, fie ca ne place, fie ca nu.. toti suntem compania unuia celuilalt :)
Muse__
Postat pe 29 Ianuarie 2014 15:46
Pai am iesit "in masa" pentru ca si tu ataci in masa. Cine-ti da acest drept? Fiecare are parerea lui, si-o sustine cum stie mai bine, aduce argumente, dar nu jigneste.
emaemanuella11
Postat pe 29 Ianuarie 2014 15:46
unul celuilalt sunt putin distrata
Muse__
Postat pe 29 Ianuarie 2014 15:46
De la: Viorica_Vio, la data 2014-01-29 15:08:15
1. daca tot zici ca oferi respect, ofera-l naibii cu adevarat, si nu doar de forma. accepta ca nu esti buricul pamantului ca toata lumea sa gandeasca si sa simta ca tine, in puii mei.
2. ofer argumente in tot ceea ce scriu, iar argumentele sunt la subiect, tocmai ca nu-mi place sa scriu, mult si prost, ca tine, ca sa ma aflu in treaba.
3. amenintarea asta cu razboiul sa ti-o bagi undeva. nu dau doi bani pe cei ce ameninta, pentru ca nu faceti decat sa aratati ce neputinciosi sunteti la interior.
4. ti-am oferit sansa de a reconcilia totul si a imbunatati comunicarea dintre noi doi, si tu ce faci? ma ameninti, ca un ... ce esti. daca asa faci si cu nevasta-ta in realitate, nu-i de mirare ca te ignora aia, cand vede ca nu are cu cine discuta.
5. INDIVIDUL CARE AMENINTA ESTE CEL CARE NU MAI ARE ARGUMENTE.
6. Sictir! scurt si la obiect!


1. Respectul se castiga. In fata mea tu l-ai pierdut.
2. Traiesti cu iluzia ca oferi argumente. Daca nu ma crezi verifica ce argumente mi-ai dat pe acest subiect si pe subiectul:
http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/58736/nu-mai-am-rabdare/nu-mai-am-rabdare-pagina-7.html
Ar fi si altele dar nu merita mentionate fiindca oricum nu vei pricepe in ce consta sa vi cu argumente.
3. Nu este o amenintare, este o avertizare pusa deja in aplicare pentru simplul fapt ca m-am plictisit sa stau intr-o pozitie defensiva sperand sa ma lasi in pace.
4. Nu sunt adeptul stilului tau de reconciliere .
Modul in care ai facut referire la sotia mea dovedeste inca odata ca esti de joasa spetza.
5. Vad ca deja te-ai enervat si incepi sa repeti ideile.
6. No comment. Nu ma cobor atat de jos.
Radu_Cristian_1
Postat pe 29 Ianuarie 2014 15:47
N-am putut sa fac sex niciodata...Acum 5 ani, fostul patron unde lucram pe vremea aia, mi-a propus sa facem sex, urmand sa ma avanseze intr-o functie.N-am putut, desi voiam mult sa fiu mai sus. In fine, cred insa ca , daca ar fi fost mai tanar si sa arate mai altfel (atragator pentru mine), as fi facut-o ! Nu vreau sa par impocrita, dar pentru avansare, as fi facut-o !Nu mi-a placut de el, deloc ..bineinteles ca am mai lucrat la firma putin timp dupa ce l-am refuzat. S-a razbunat omu'..
Fusun_ge
Postat pe 29 Ianuarie 2014 15:54
De la: Muse__, la data 2014-01-29 15:46:11
De la: Viorica_Vio, la data 2014-01-29 15:41:44
De la: Muse__, la data 2014-01-29 15:40:52
De la: Viorica_Vio, la data 2014-01-29 15:37:22
De la: Muse__, la data 2014-01-29 15:34:31
De la: Viorica_Vio, la data 2014-01-29 15:30:04Hai, varsati-va cu totii veninul la adresa mea pe acest topic. Aratati cat sunteti de "oameni"...

Doamne, si cand ma gandesc ca existati cu adevarat, nu-mi vine sa cred...

Imi este efectiv mila de aia care va au alaturi si gandesc despre voi ca ati fi niste oameni de treaba. De treaba mare, poate...

daca ai ceva cu mine, zi-o direct, nu prin ocolisuri..


N-am nimic cu tine.

Am ce am cu gandacimea care a iesit la atac, in masa, caci singuri nu sunt in stare.

Chiar apreciez efortul tau de a aplana situatia.

ei n-ai. ai avut si am impresia ca ai in repetate randuri. ori nu ti-ai dat seama cand ai zis de "compania..."?


Nu m-am referit la tine, in acest caz.

foarte bine. dar aici, fie ca vrem, fie ca nu, fie ca ne place, fie ca nu.. toti suntem compania unuia celuilalt :)


Eu stiu si inteleg lucrul asta, de aceea, atunci cand nu-mi convine ceva si de cineva, incerc sa ignor, tocmai ca sa nu mai fie discutii la nesfarsit, dar uite ca unii nu pot face asta.

Oricum iti multumesc ca ai incercat sa aplanezi situatia. Apreciez faptul ca esti OM.
Viorica_Ecaterina
Postat pe 29 Ianuarie 2014 15:57
De la: Muse__, la data 2014-01-29 15:46:51unul celuilalt sunt putin distrata


Lasa ca s-a inteles ce ai vrut sa spui. :)
Viorica_Ecaterina
Postat pe 29 Ianuarie 2014 15:58
De la: Fusun_ge, la data 2014-01-29 15:54:02N-am putut sa fac sex niciodata...Acum 5 ani, fostul patron unde lucram pe vremea aia, mi-a propus sa facem sex, urmand sa ma avanseze intr-o functie.N-am putut, desi voiam mult sa fiu mai sus. In fine, cred insa ca , daca ar fi fost mai tanar si sa arate mai altfel (atragator pentru mine), as fi facut-o ! Nu vreau sa par impocrita, dar pentru avansare, as fi facut-o !Nu mi-a placut de el, deloc ..bineinteles ca am mai lucrat la firma putin timp dupa ce l-am refuzat. S-a razbunat omu'..

In sfarsit cineva sincer! Astea fac parte din viata! Doar cine sta intr-un glob de sticla refuza sa creada. Se fac pentru favoruri, se fac din placere, din atractie, mare fas! Si spun "mare fas" nu pentru ca ar fi neaparat corect, moral, etc, ci pentru ca se intampla peste tot. Nu trebuie nimeni sa-si bage unghia in gat. A, si nu numai femeile o fac, ci (cunosc cazuri) o fac si barbatii. Aici ma refer la favoruri.
emaemanuella11
Postat pe 29 Ianuarie 2014 16:02
De la: Viorica_Vio, la data 2014-01-29 15:57:48
De la: Muse__, la data 2014-01-29 15:46:11
De la: Viorica_Vio, la data 2014-01-29 15:41:44
De la: Muse__, la data 2014-01-29 15:40:52
De la: Viorica_Vio, la data 2014-01-29 15:37:22
De la: Muse__, la data 2014-01-29 15:34:31
De la: Viorica_Vio, la data 2014-01-29 15:30:04Hai, varsati-va cu totii veninul la adresa mea pe acest topic. Aratati cat sunteti de "oameni"...

Doamne, si cand ma gandesc ca existati cu adevarat, nu-mi vine sa cred...

Imi este efectiv mila de aia care va au alaturi si gandesc despre voi ca ati fi niste oameni de treaba. De treaba mare, poate...

daca ai ceva cu mine, zi-o direct, nu prin ocolisuri..


N-am nimic cu tine.

Am ce am cu gandacimea care a iesit la atac, in masa, caci singuri nu sunt in stare.

Chiar apreciez efortul tau de a aplana situatia.

ei n-ai. ai avut si am impresia ca ai in repetate randuri. ori nu ti-ai dat seama cand ai zis de "compania..."?


Nu m-am referit la tine, in acest caz.

foarte bine. dar aici, fie ca vrem, fie ca nu, fie ca ne place, fie ca nu.. toti suntem compania unuia celuilalt :)


Eu stiu si inteleg lucrul asta, de aceea, atunci cand nu-mi convine ceva si de cineva, incerc sa ignor, tocmai ca sa nu mai fie discutii la nesfarsit, dar uite ca unii nu pot face asta.

Oricum iti multumesc ca ai incercat sa aplanezi situatia. Apreciez faptul ca esti OM.

nu stiu daca intrunesc eu asemenea calitati nu asta era relevant. facusem doar o observatie.... pentru cine are ochi sa citeasca si minte sa inteleaga :)
Muse__
Postat pe 29 Ianuarie 2014 16:19
De la: Viorica_Vio, la data 2014-01-29 15:58:33
De la: Muse__, la data 2014-01-29 15:46:51unul celuilalt sunt putin distrata


Lasa ca s-a inteles ce ai vrut sa spui. :)


tot e bine. mi se intampla cand fac mai multe chestii in acelasi timp. fuge motorasul in toate directiile
Muse__
Postat pe 29 Ianuarie 2014 16:20
De la: Muse__, la data 2014-01-29 16:19:20
De la: Viorica_Vio, la data 2014-01-29 15:57:48
De la: Muse__, la data 2014-01-29 15:46:11
De la: Viorica_Vio, la data 2014-01-29 15:41:44
De la: Muse__, la data 2014-01-29 15:40:52
De la: Viorica_Vio, la data 2014-01-29 15:37:22
De la: Muse__, la data 2014-01-29 15:34:31
De la: Viorica_Vio, la data 2014-01-29 15:30:04Hai, varsati-va cu totii veninul la adresa mea pe acest topic. Aratati cat sunteti de "oameni"...

Doamne, si cand ma gandesc ca existati cu adevarat, nu-mi vine sa cred...

Imi este efectiv mila de aia care va au alaturi si gandesc despre voi ca ati fi niste oameni de treaba. De treaba mare, poate...

daca ai ceva cu mine, zi-o direct, nu prin ocolisuri..


N-am nimic cu tine.

Am ce am cu gandacimea care a iesit la atac, in masa, caci singuri nu sunt in stare.

Chiar apreciez efortul tau de a aplana situatia.

ei n-ai. ai avut si am impresia ca ai in repetate randuri. ori nu ti-ai dat seama cand ai zis de "compania..."?


Nu m-am referit la tine, in acest caz.

foarte bine. dar aici, fie ca vrem, fie ca nu, fie ca ne place, fie ca nu.. toti suntem compania unuia celuilalt :)


Eu stiu si inteleg lucrul asta, de aceea, atunci cand nu-mi convine ceva si de cineva, incerc sa ignor, tocmai ca sa nu mai fie discutii la nesfarsit, dar uite ca unii nu pot face asta.

Oricum iti multumesc ca ai incercat sa aplanezi situatia. Apreciez faptul ca esti OM.

nu stiu daca intrunesc eu asemenea calitati nu asta era relevant. facusem doar o observatie.... pentru cine are ochi sa citeasca si minte sa inteleaga :)


Sigur ca ai asemenea calitati, tocmai ai dat dovada de aceasta calitate.

Viorica_Ecaterina
Postat pe 29 Ianuarie 2014 16:23
De la: Radu_Cristian_1, la data 2014-01-29 12:28:08
De la: perfect1, la data 2014-01-28 23:57:09
Pe de alta parte, de unde acest "a cere sa se culce cu tine". Eu evoc doar posibilitatea ca amandoi sa isi doreasca, dar sa nu doreasca o relatie normala, din varii motive.



Aici sta ascuns miezul problemei.
Femeia isi doreste ca relatia intima sa fie cu ALESUL .
Barbatul isi doreste relatia intima cu orice femeie disponibila si pe gustul sau.

Din acest motiv apar suferintele datorate infidelitatii barbatilor. Pentru ca barbatul este disponibil mai tot timpul pe cand femeia e mult mai selectiva si legata emotional de partener.

La gandirea asta am ajuns dupa ceva mai multi ani. Pe la 20 de ani nici eu nu intelegeam de ce fetele nu doresc sa faca sex doar de placere.

Sa sti insa ca nimic pe lumea asta nu se compara cu a face dragoste cu persoana iubita.

In privinta prietenelor iti sugerez sa nu faci gresala sa le convingi sa faceti sex daca nu esti indragostit. Este pacat sa se strice o prietenie.
Esti tanar si daca vrei sex just for fun nu trebuie decact sa ai un loc cumsecade unde sa poti merge cu fata un pic de rabdare si mare grija sa ai prezervative de calitate. Mai sunt si fete care o fac just for fan.
Ramane insa de vazut ce alte calitati mai au cu exceptia faptului ca sunt disponibile.


1. Mai intai afirmi ca femeile vor sa se culce doar cu alesul, apoi afirmi ca mai sunt fete care vor sex doar "just for fan" (chiar asa ai scris "fan" in loc de "fun" )

2. Nu toti barbatii sunt dispusi a fi infideli. Ma intreb cand n-o sa-i mai judeci pe toti barbatii dupa felul tau de-a fi.

3. Sustii ca e mai bine sa faci dragoste cu persoana iubita, apoi il indemni pe cel ce a deschis topicul, sa se culce cu fetele disponibile pentru o partida de sex. Asta-i problema la tine, ca te contrazici de la o afirmatie la alta in cadrul aceluiasi mesaj.

4. Acum intelegi de ce am spus ca mesajul tau e poliloghie fara sens sau e musai a-ti desena?

5. Acea utilizatoare care spunea ca esti foarte realist, ma intreb pe ce anume se baza cand facea aceasta afirmatie, se baza cumva pe contradictiile din mesajele, de la orice pas?

6. Spuneai intr-un alt mesaj ca respectul se castiga. Nu, draguta, respectul nu se castiga, se ofera, asta daca ai cei 6 ani de acasa, daca nu, faci afirmatia pe care ai facut-o.

7. Daca tii cu tot dinadinsul sa ne luam la misto, nicio problema, dar tu o sa pierzi lupta asta, pentru ca esti lipsit total de umor.
Viorica_Ecaterina
Postat pe 30 Ianuarie 2014 06:02
De la: Radu_Cristian_1, la data 2014-01-28 01:13:01Intrucat motivatia in privinta sexului este diferita la femei fata de barbati ideea de a face sex cu o prietena fara a intra in discutie si implicarea emotionala, adica fara a evolua din stadiul de prieteni in stadiul de indragostiti este o ofensa grava adusa prieteniei voastre.

Mie mi-se pare nedemn sa-i ceri unei prietene sa se culce cu tine doar de dragul de satisfacerii unei nevoi fiziologice.
Intr-o astfel de situatie nu mai te poti numii prietenul ei. Presupun ca raspunsurile primite pana acum te-au edificat de ce este asa. 4-0 e un scor care ar trebuii sa te lamureasca ca femeia gandeste diferit fata de cum gandesti tu.

Vrei relatii sexuale fara implicare emotionala?
Pai ar fi masturbarea, sexul cu profesioniste sau papusi gonflabile si daca ai sange serios in instalatie poti sa iti oferi tu serviciile pentru satisfacerea poftelor doamnelor mai nabadaioase.

Fara suparare dar in opinia mea un barbat care ii cere unei femei sa se culce cu el doar de dragul de a face sex nu face altceva decat sa o trateze ca pe o curva chiar daca nu o plateste in mod direct.

Numai stiu care este trendul acum in randul gastilor de tineri. Poate ca exista grupuri unde dragostea e atat de mare incat se iubesc unii cu altii fara nici o problema. Daca faci parte dintr-un astfel de grup poate ca ai putea gasi mai multa intelegere in privinta idei de sex-friends.
Intr-o relatie in care sunt implicati doar un el si o ea este mai dificil sa nu apara si sentimentele. Cel putin in privinta ei.


Mesajul asta se bate cap in cap in mesajul la care ti-am raspuns mai devreme. E de ajuns cititorului sa analizeze continutul acestui mesaj si continutul celuilalt mesaj si sa compare cele doua mesaje.

Si atentie la articularea cu articolul hotarat i: "in privinta ideii", asta-i formularea corecta.

Macar daca tot te dai rotund, fa-o si corect din punct de vedere gramatical.
Viorica_Ecaterina
Postat pe 30 Ianuarie 2014 06:06
Draga emanuella11 (11 probabil de la numarul de armasari din herghelia proprie), daca ieri n-am avut timp sa-ti iau la puricat toate mesajele, si pentru ca te freaca atata grija de viata mea, si pentru ca ti-ai permis sa arunci cu noroi in mine si-n relatia mea, iata ca ti-am si citit si eu niste mesaje mai vechi, la care ti-am si dat replica, iar acele mesaje pe care le-ai postat mi-au aratat cine esti tu, de fapt: o individa ahtiata de sex in grup, de preferat cu o femeie, care viseaza sa intre intr-un bar sau sa lucreze acolo si sa se lase f..a de toti clientii, careia nu-i ajunge doar un armasar, ci are nevoie de o herghelie, care da lectii de sex oral pe-un forum unor necunoscuti, care este depasita de treburile casnice, ca deh, printre atatia armasari, sex oral, sex in grup, masturbare si fantezii, cand sa mai ai timp sa te ocupi si de treburile casnice, care le indeamna pe altele sa fure barbatul altei femei.

Reprezinti genul de femeie pe care o dispretuiesc enorm, pentru ca nu ai respect nici fata de tine, nici fata de cel cu care iti imparti viata.

Tu iti definesti viata prin sex si desfrau, eu mi-o definesc prin iubire si respect, ceea ce tu nu vei sti niciodata sa oferi, pentru ca tu nu te iubesti decat pe tine. Nu-i de mirare ca tie se pare aiurea ca eu sa-mi iubesc sotul, chiar si dupa 14 ani de relatie, avand in vedere ca tu gandesti si simti, doar cu ceea ce ai intre picioare.

Atat am avut sa-ti spun.



http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/19409/ce-fantezii-sexuale-aveti/ce-fantezii-sexuale-aveti-pagina-10.html

http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/20637/ce-parere-aveti-despre-masturbare/ce-parere-aveti-despre-masturbare-pagina-6.html

http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/22685/se-pot-schimba-barbatii.html

http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/19188/sex-in-grup/sex-in-grup-pagina-25.html

http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/26310/vreau-o-herghelie/vreau-o-herghelie-pagina-19.html

http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/24531/cum-se-face-sex-oral/cum-se-face-sex-oral-pagina-46.html

http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/26777/sex-in-3/sex-in-3-pagina-2.html

http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/32550/disperare/disperare-pagina-2.html

http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/44467/el-ramane-cu-ea-si-eu-cu-el-in-gand/el-ramane-cu-ea-si-eu-cu-el-in-gand-pagina-7.html

http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/47730/Parintii-X.html
Viorica_Ecaterina
Postat pe 30 Ianuarie 2014 08:24
Ah, si am uitat sa-mi mai spun, draga emanuella11, ca m-ai amuzat cum te-ai repezit la adolescenta aia s-o apostrofezi ca este anormal sa stea la calculator, dupa ce vine de la scoala. Nu, anormal si imoral este ceea ce faci tu...

PS: Si de ce, mai toate replicile tale sunt postate la forumul de sex? Nu-i nevoie sa-mi spui, este evident, ca doar asta te preocupa...
Viorica_Ecaterina
Postat pe 30 Ianuarie 2014 08:31
Oh, si daca o sa te framante grija de viata mea intima, te sfatuiesc sa nu-ti faci griji, eu comunic deschis cu omul meu, spre deosebire de tine, si n-am nevoie sa povestesc despre sexualitatea mea pe un forum sau despre fanteziile mele unor necunoscuti.

Viorica_Ecaterina
Postat pe 30 Ianuarie 2014 08:33
Oho, dar stiu ca ti-am dat de treaba, nu gluma , draga Viorica! Oricum n-ai altceva mai bun de facut.
Iti dau o idee, pune-l pe "barbat-tu ala" (asa cum te-ai exprimat si tu ieri la adresa lui Radu) sa-ti faca un copil ca sa ai si tu ocupatie ! Daca ai impresia ca ma intereseaza parerea ta despre mine, te inseli amarnic. Macar eu nu am 7 fetze. Acum te pupi si la urmatorul mesaj te "jeguiesti", sau invers. Deh, comportament de mahala. Nu uita ce fel te-mburicai pe aici cand erai sub denumirea de franciska. Nu putea cineva macar sa-ti dea buna ziua ca te si repezeai. Vorba cuiva, ai ceva probleme. Daaa, sigur iti trebuie o ocupatie! Hai, sa fi sanatoasa!
emaemanuella11
Postat pe 30 Ianuarie 2014 10:24
De la: Fusun_ge, la data 2014-01-29 15:54:02N-am putut sa fac sex niciodata...Acum 5 ani, fostul patron unde lucram pe vremea aia, mi-a propus sa facem sex, urmand sa ma avanseze intr-o functie.N-am putut, desi voiam mult sa fiu mai sus. In fine, cred insa ca , daca ar fi fost mai tanar si sa arate mai altfel (atragator pentru mine), as fi facut-o ! Nu vreau sa par impocrita, dar pentru avansare, as fi facut-o !Nu mi-a placut de el, deloc ..bineinteles ca am mai lucrat la firma putin timp dupa ce l-am refuzat. S-a razbunat omu'..
""NU vrei sa pari ipocrita dar daca ar fi fost frumos si nu urat ai fi facut-o ...zise o curba perfecta ...o femeie inteligenta si la locul sau nu ar fi gandit asa nici macar o secunda ..iluzii fato...ti-a vazut ca-ti joaca caii ca la draci si te-a dat afara ..
-Iulya
Postat pe 30 Ianuarie 2014 18:20
De la: -Iulya, la data 2014-01-30 18:20:17
De la: Fusun_ge, la data 2014-01-29 15:54:02N-am putut sa fac sex niciodata...Acum 5 ani, fostul patron unde lucram pe vremea aia, mi-a propus sa facem sex, urmand sa ma avanseze intr-o functie.N-am putut, desi voiam mult sa fiu mai sus. In fine, cred insa ca , daca ar fi fost mai tanar si sa arate mai altfel (atragator pentru mine), as fi facut-o ! Nu vreau sa par impocrita, dar pentru avansare, as fi facut-o !Nu mi-a placut de el, deloc ..bineinteles ca am mai lucrat la firma putin timp dupa ce l-am refuzat. S-a razbunat omu'..
""NU vrei sa pari ipocrita dar daca ar fi fost frumos si nu urat ai fi facut-o ...zise o curba perfecta ...o femeie inteligenta si la locul sau nu ar fi gandit asa nici macar o secunda ..iluzii fato...ti-a vazut ca-ti joaca caii ca la draci si te-a dat afara ..
. Fai cutra,pune poze cu tine la profil, sa vad cu cine fac circ pe aici ! La tine s-a uitat vreodata un barbat cu un statut !?! Nu cred! Esti o mimoza proasta si nesuferita ! Plina de rahat la gura ! Hai, fa ce ti-am spus !
Fusun_ge
Postat pe 30 Ianuarie 2014 18:41
iar vorbesti singura fusun ,caracterizeaza-te cat poti de bine ,mai arunca cate o metafora
-Iulya
Postat pe 30 Ianuarie 2014 18:46
Corpul nostru reprezinta templul sau casa sufletului nostru. Atunci cand o persoana isi bate joc de el, de corp, dorindu-si, spre exemplu, fantezii extreme sexuale (gen sex in grup sau fantezii in care persoana respectiva sa fie dominata si posedata de cat mai multi barbati, in cazul de fata), atunci cand ai o aventura sexuala sau ii privesti pe ceilalti ca pe niste obiecte de satisfacere a nevoilor tale sexuale, incepi sa te dezumanizezi si sa-ti desconsideri nu doar propriul trup, ci iti desconsideri si propriul suflet, dar instrumentalizezi si corpul si sufletul altor persoane, cele cu care ai acea aventura sexuala, spre exemplu.

Dorinta asta a unor persoane de a-si schimba des iubitii, de a se plictisi rapid de ei, dorinta de a fi dominata si posedata nu conteaza de cine, chiar si de mai multi necunoscuti, arata un gol sufletesc al persoanei ce face lucrurile enuntate anterior, golul sufletesc si relatiile instabile, pot indica niste suferinte grave, care, netratate, pot ajunge sa faca mult rau atat persoanei in cauza, cat si persoanelor din apropierea ei.

Aceste persoane, care manifesta un astfel de comportament, pot suferi de sindrom Borderline, ori de nimfomanie, spre exemplu. Exista metode de a trata aceste afectiuni PSIHICE, dar pentru asta e nevoie ca persoana afectata sa recunoasca problema sa si sa-si doreasca sa se vindece.


In loc de final: Corpul nostru, care, repet, reprezinta casa sau templul sufletului nostru, trebuie tratat cu respect si oferit doar aceluia/aceleia care te iubeste si te respecta. Batandu-va joc si folosindu-va de el, nu faceti decat sa va bateti joc de voi insiva.
Viorica_Ecaterina
Postat pe 31 Ianuarie 2014 11:27
Pentru cei/cele care doresc mai multe informatii despre nimfomanie sau sindrom Borderline, o sa postez urmatoarele linkuri:

Cum recunosti o femeie dependenta de sex

http://www.ziarulring.ro/stiri/femina/218499/7-semne-ca-esti-NIMFOMANA-Cum-recunosti-o-femeie-dependenta-de-sex


Sindromul Borderline

http://www.romedic.ro/sindromul-borderline
Viorica_Ecaterina
Postat pe 31 Ianuarie 2014 11:33
Daca doreste cineva...
http://www.infopsihologia.ro/2013/03/psihopat-cum-sa-recunosti/
emaemanuella11
Postat pe 31 Ianuarie 2014 12:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
intrebare 20 De la: Baiat_Rezervat 20 Ianuarie 2009 17:01
sex oral 7 De la: kudika_988949 20 Februarie 2016 14:32
Voi stiati ca nu toti cateii fac pipi in acelasi fel ? 34 De la: Baiat_virgin 25 Noiembrie 2012 09:03
am o intrebare 40 De la: katy2008 7 Martie 2009 20:08
ORGASM....lipsa:( 402 De la: dark_eye 7 Martie 2011 01:05