Setari Cookie-uri

Am fost inselat de sotie si nu stiu ce sa mai fac

-Iulya
Postat pe 25 Februarie 2014 15:28
De la: kudika_15804, la data 2014-02-25 06:49:55Iooooooooooooooo,sa iti fie clar un lucru,nu aprob infidelitatea indiferent din ce parte de declanseaza si nu o fac nici in acest caz,dar atat timp cat cei doi se afla la distanta, niciun demers in ceea ce priveste o eventuala discutie sau direct separarea celor doi nu va fi incununat de succes!!!Sunt putine caurile de cupluri in care se mentine fidelitatea,referitor la familiile in care intervine plecarea in alta tara pentru alucra sau din alt motiv!!!Faptul ca ea l-a inselat nu o califica ca fiind superioara lui,dimpotriva,dar atat timp cat sunt la distanta nu pot clarifica corect situatia familiala,este vorba si de un copilas,fapt care ingreuneaza desfasurarea lucrurilor!


Pentru copii este mult mai dificila despartirea in cazul famililor in care parintii stau impreuna zi de zi.

Un copil care isi vede ani la rand un parinte doar la sarbatori va trece mai usor peste un divort.
Daca parintii sunt normali la cap si nu ii baga copilului in cap tot felul de rautati suferinta nu va fi atat de mare pentru ca copilul este obisnuit sa isi vada unul din parinti foarte rar.
In situatia de fatza cred ca cea mai buna solutie este despartirea.
Spun asta pentru ca intuitia imi spune ca acel copil va fi chinuit de scandalurile ce vor urma.
Este foarte dificil sa treci peste infidelitatea dovedita si descoperita cu proprii ochii. De dragul copilului este posibil sa rabzi o perioada de timp dar asta nu va conduce decat la o acumulare de frustrari care la un moment dat vor exploda iar suferinta maxima va fi a copilului.
Mai bine divorteaza. El sa munceasca in continuare in Danemarca, ramanand ca mama sa aiba grija de fata ca si pana acum astfel incat sa se schimbe cat mai putin statu-quoul copilului.
Tinand cont ca ea a dorit la un moment dat divortul, el se simte inselat fapt ce duce mental tot la gandul de divort daca vor sta toti trei in Danemarca nu vor face altceva decat sa chinuie copilul. Copiii simt foarte bine vibratia parintilor si am convingerea ca in cazul lor vibratia va fi o vibratie negativa, lipsita de iubire si armonie iar asta va avea efecte nebanuite la nivelul copilului.
Copii au o sensibilitate aparte pe care oamenii maturi o pierd cu timpul si din acest motiv uita sa fie atenti la emotiile pe care le transmit cand sunt in preajma copiilor.
Este trist cand se intampla ce s-a intamplat in cazul lor dar cu intelepciune pot face in asa fel incat sa fie bine si pentru copil si pentru ei daca reusesc sa isi infraneze emotiile negative in momentul in care vor lua decizia finala si daca se vor gandii inainte de toate la binele copilului nu la orgoliul personal.
Radu_Cristian_1
Postat pe 25 Februarie 2014 15:28
Este foarte dificil sa iei asemenea decizii mai ales cand sunt si copii implicati. Din pacate, ei sunt cei mai afectati de divortul parintilor.

Ai o decizie grea de luat, cel mai important este sa ai in vedere interesul copilului in primul rand.
Numai bine!
metaphor
Postat pe 25 Februarie 2014 15:37
cred ca trebuie sa mai citesc o data
NEGRUTTTT
Postat pe 25 Februarie 2014 15:38
De la: metaphor, la data 2014-02-25 15:37:12Este foarte dificil sa iei asemenea decizii mai ales cand sunt si copii implicati. Din pacate, ei sunt cei mai afectati de divortul parintilor.

Ai o decizie grea de luat, cel mai important este sa ai in vedere interesul copilului in primul rand.
Numai bine!



In acest caz copilul nu va fi prea afectat pentru ca oricum tatal e alaturi de el doar o luna, doua pe an.In rest ii tine locul domnul din tara ...In cazul asta divortul este singura solutie din pacate...
anrya
Postat pe 25 Februarie 2014 15:44
De n-ar fi nimic putred în Danemarca ...noi ce-am mai coco pe-aici, ca ºi alternativã ?...cã pocite ºi anoste precum cele eterne pe-aici. pe kudici... no thx...doar ele fac sã ne placã caprele ºi mufloancele. So...ºezi în pace-n Danemarca...hamletule, cã stai bine acolo.
quid_pro_quo
Postat pe 25 Februarie 2014 15:57
De la: kudika_956311, la data 2014-02-24 16:35:28santem impreuna de 9 ani de zile si casatoriti de 5,avem o superba fetita de 5 ani,sant indragostit ireversibil de ea,nu am inselat-o niciodata,nu am mintit-o,am ocrotit-o sii-am asigurat tot ceea ce a avut nevoie,am inconjurat- cu toata dragostea si atentia necesara.Dar...iata ca s-a intamplat,nu pot sa-mi explic de ce ,ea imi spune ca e vinovata si sa o iert ca m-a facut sa sufar si ca n a vrut sa se intample asta sa sufere cineva...nu mai stiu ce sa cred.Am plecat in Danemarca acum 2 ani sa muncesc sa fac sacrificii pentru familia mea,asa cum am fost si in america si italia..aici se pare ca mi-am gasit locul,dar iata ca mi-am distrus familia,am muncit cand mai bine cand mai greu,dar asta e nimeni nu iti da degeaba...totusi in fiecare clipa nu m-am gandit decat la ea traiam pentru clipele cand vb la telefon sau pe skype,unde le si vedeam.In vara am venit acasa in vacanta si am inceput sa aud zvonuri cum ca m-ar insela cu un sofer de maxi-taxi,batran,mai mare ca ea cu aproape 20 de ani,batran urat si cu burta,nici nu se compara cu mine,nu ca as fi eu fat frumos,dar ea e foarte frumoasa,nu am crezut si ea mi-a spus ca lumea ne invidiaza si ne barfesc ca sa ne faca rau.Am crezut dar indoiala s-a strecurat in sufletul meu si am inceput sa observ diferente,telefonul pe silentios,ea preocupata si in alerta tot timpul,de multe ori foarte oficiala,si am avut si prima cearta din viata noastra in care mi-a cerut libertate si independenta ca se simte incorsetata si urmarita ,ca o stresez cu telefonul,ca vrea sa fie libera...nu a vrut sa vina cu mine in dk motivandu-mi ca trebuie sa astepte sa se aprobe o cerere.Am plecat si am asteptat 3 luni sa ma cheme sa le iau in dk,am venit si surpriza ne-am certat din nou ca vrea sa fie libera si ea deja se mutase la mama ei sub pretextul ca are grija de ea ca e bolnava,si mi-a cerut divortul ca certificatul de casatorie ne poarta ghinion,si ca de fapt traim impreuna avem grija de fata dar santem divortati si nu stie nimeni de asta...mi-am dat seama ca e ceva la mijloc dar a negat si ma asigurat ca ma iubeste foarte mult si voi fi mereu dragostea ei.A acceptat sa vina in dk,dar la 2 zile a inceput sa planga ca vrea inapoi in ro ca ii e dor de serviciu de colegi de mama ei,ca nu se adapteaza in dk,nu ii mai placea sa facem dragoste ma acuza de orice ii trecea prin minte...am intrebat-o daca are pe altcineva si daca da mai bine adevarul decat minciuna...si terminam totul.A spus ca se intoarce in ro ca are probleme de rezolvat si ca av veni inapoi pana la craciun...a plecat si nu a mai venit...la tf imi spunea atunci cand raspundea ca ma iubeste si imi trimitea mesaje foarte frumoase...dupa revelion a amanat venirea sub diferite pretexte asa ca m-am dus eu acasa fara sa ii spun...si...surpriza ,am ajuns la 12 noaptea si am gasit o masina straina parcata in curte,am innebunit pe loc,nu-mi venea sa cred...am reusit sa intru in casa unde l-am gasit pe martaloc,in chiloti si in pielea goala,fugise in pat cu cumnatul meu,dar pantalonii camasa si ciorapii erau langa patul sotiei mele,fiica mea dormea cu bunica-sa,l-am pocnit si a fugit ,aparat fiind de toata populatia din casa.Am ramas sa vb cu sotia mea si ea imi spunea ca nu m-a inselat ca nu a facut dragoste cu el ci doar au stat asa...chiar asa de prost ma crede?In fine ..am iertat-o si i-am spus ca sa se gandeasca la fata nu la noi,si daca vrea sa sterg cu buretele sa vina sa fim o familie unita asa cum eram la inceput...fiica noastra ne-a luat pe amandoi in brate...A venit cu mine in dk si acum e iar in ro sa isi faca iar cererea cu pricina de data asta pt 3 ani de intre3rupere a serviciului...spune ca vine in aprilie...as vrea sa cred ca e adevarat...nu stiu ce sa cred si ce sa fac...imi spune ca ma iubeste si promite ca va fi bine si vom fi fericiti...sper ,dar nu mai cred.Ce sa fac????


Un alt topic fabricat, dar asta e ceva obisnuit, in ultimele luni, pe acest forum.
Viorica_Ecaterina
Postat pe 25 Februarie 2014 18:16
De la: Viorica_Ecaterina, la data 2014-02-25 18:16:10
De la: kudika_956311, la data 2014-02-24 16:35:28santem impreuna de 9 ani de zile si casatoriti de 5,avem o superba fetita de 5 ani,sant indragostit ireversibil de ea,nu am inselat-o niciodata,nu am mintit-o,am ocrotit-o sii-am asigurat tot ceea ce a avut nevoie,am inconjurat- cu toata dragostea si atentia necesara.Dar...iata ca s-a intamplat,nu pot sa-mi explic de ce ,ea imi spune ca e vinovata si sa o iert ca m-a facut sa sufar si ca n a vrut sa se intample asta sa sufere cineva...nu mai stiu ce sa cred.Am plecat in Danemarca acum 2 ani sa muncesc sa fac sacrificii pentru familia mea,asa cum am fost si in america si italia..aici se pare ca mi-am gasit locul,dar iata ca mi-am distrus familia,am muncit cand mai bine cand mai greu,dar asta e nimeni nu iti da degeaba...totusi in fiecare clipa nu m-am gandit decat la ea traiam pentru clipele cand vb la telefon sau pe skype,unde le si vedeam.In vara am venit acasa in vacanta si am inceput sa aud zvonuri cum ca m-ar insela cu un sofer de maxi-taxi,batran,mai mare ca ea cu aproape 20 de ani,batran urat si cu burta,nici nu se compara cu mine,nu ca as fi eu fat frumos,dar ea e foarte frumoasa,nu am crezut si ea mi-a spus ca lumea ne invidiaza si ne barfesc ca sa ne faca rau.Am crezut dar indoiala s-a strecurat in sufletul meu si am inceput sa observ diferente,telefonul pe silentios,ea preocupata si in alerta tot timpul,de multe ori foarte oficiala,si am avut si prima cearta din viata noastra in care mi-a cerut libertate si independenta ca se simte incorsetata si urmarita ,ca o stresez cu telefonul,ca vrea sa fie libera...nu a vrut sa vina cu mine in dk motivandu-mi ca trebuie sa astepte sa se aprobe o cerere.Am plecat si am asteptat 3 luni sa ma cheme sa le iau in dk,am venit si surpriza ne-am certat din nou ca vrea sa fie libera si ea deja se mutase la mama ei sub pretextul ca are grija de ea ca e bolnava,si mi-a cerut divortul ca certificatul de casatorie ne poarta ghinion,si ca de fapt traim impreuna avem grija de fata dar santem divortati si nu stie nimeni de asta...mi-am dat seama ca e ceva la mijloc dar a negat si ma asigurat ca ma iubeste foarte mult si voi fi mereu dragostea ei.A acceptat sa vina in dk,dar la 2 zile a inceput sa planga ca vrea inapoi in ro ca ii e dor de serviciu de colegi de mama ei,ca nu se adapteaza in dk,nu ii mai placea sa facem dragoste ma acuza de orice ii trecea prin minte...am intrebat-o daca are pe altcineva si daca da mai bine adevarul decat minciuna...si terminam totul.A spus ca se intoarce in ro ca are probleme de rezolvat si ca av veni inapoi pana la craciun...a plecat si nu a mai venit...la tf imi spunea atunci cand raspundea ca ma iubeste si imi trimitea mesaje foarte frumoase...dupa revelion a amanat venirea sub diferite pretexte asa ca m-am dus eu acasa fara sa ii spun...si...surpriza ,am ajuns la 12 noaptea si am gasit o masina straina parcata in curte,am innebunit pe loc,nu-mi venea sa cred...am reusit sa intru in casa unde l-am gasit pe martaloc,in chiloti si in pielea goala,fugise in pat cu cumnatul meu,dar pantalonii camasa si ciorapii erau langa patul sotiei mele,fiica mea dormea cu bunica-sa,l-am pocnit si a fugit ,aparat fiind de toata populatia din casa.Am ramas sa vb cu sotia mea si ea imi spunea ca nu m-a inselat ca nu a facut dragoste cu el ci doar au stat asa...chiar asa de prost ma crede?In fine ..am iertat-o si i-am spus ca sa se gandeasca la fata nu la noi,si daca vrea sa sterg cu buretele sa vina sa fim o familie unita asa cum eram la inceput...fiica noastra ne-a luat pe amandoi in brate...A venit cu mine in dk si acum e iar in ro sa isi faca iar cererea cu pricina de data asta pt 3 ani de intre3rupere a serviciului...spune ca vine in aprilie...as vrea sa cred ca e adevarat...nu stiu ce sa cred si ce sa fac...imi spune ca ma iubeste si promite ca va fi bine si vom fi fericiti...sper ,dar nu mai cred.Ce sa fac????


Un alt topic fabricat, dar asta e ceva obisnuit, in ultimele luni, pe acest forum.
de ce-i neapãrat fabricat..mutanto ?...tu ai dat vioricã ever..în afara partidei victimei celei de acasã ? Deh...ai fi dat tu...sãrmana de tine...problema-i cã nu te-a ofertat nici dreak
quid_pro_quo
Postat pe 25 Februarie 2014 18:29
quid_pro_quo, acelasi neintelijent ramai, indiferent de pe cate conturi postezi, in paralel.

doar un fraier ar crede ca nu esti una si aceeasi persoana cu neintelijentul/athos/gongoi/"marele" o.


ps: vezi ca nu ti-ai luat in primire topicul "la cataua lesinata" si "ah ce durure"...

pps: si sper sa-ti bulesti mainile ca sa nu mai poti scrie aberatii.


ppps: doar lobotomia te mai salveaza.
Viorica_Ecaterina
Postat pe 25 Februarie 2014 18:35
pppps: sictir, quid_pro_quo.
Viorica_Ecaterina
Postat pe 25 Februarie 2014 18:36
De la: Viorica_Ecaterina, la data 2014-02-25 18:35:33quid_pro_quo, acelasi neintelijent ramai, indiferent de pe cate conturi postezi, in paralel.

doar un fraier ar crede ca nu esti una si aceeasi persoana cu neintelijentul/athos/gongoi/"marele" o.


ps: vezi ca nu ti-ai luat in primire topicul "la cataua lesinata" si "ah ce durure"...

pps: si sper sa-ti bulesti mainile ca sa nu mai poti scrie aberatii.


ppps: doar lobotomia te mai salveaza.



fãããããã...retardato...tot îi dai cu ºtiu eu ce conturi multiple...de pe care postez eu. Spune-le...muzoisto...mânca-mi-ai viorica de tãntãlaie diformã.Hai...fii bãrbatã, þoapa vioricii. Nu cã n-ai fi.
quid_pro_quo
Postat pe 25 Februarie 2014 19:00
De la: quid_pro_quo, la data 2014-02-25 19:00:09
De la: Viorica_Ecaterina, la data 2014-02-25 18:35:33quid_pro_quo, acelasi neintelijent ramai, indiferent de pe cate conturi postezi, in paralel.

doar un fraier ar crede ca nu esti una si aceeasi persoana cu neintelijentul/athos/gongoi/"marele" o.


ps: vezi ca nu ti-ai luat in primire topicul "la cataua lesinata" si "ah ce durure"...

pps: si sper sa-ti bulesti mainile ca sa nu mai poti scrie aberatii.


ppps: doar lobotomia te mai salveaza.



fãããããã...retardato...tot îi dai cu ºtiu eu ce conturi multiple...de pe care postez eu. Spune-le...muzoisto...mânca-mi-ai viorica de tãntãlaie diformã.Hai...fii bãrbatã, þoapa vioricii. Nu cã n-ai fi.



ups...împuþitooooooo...în timp real...puteam sã tastez eu...cu mine ?...fraiera bodegii...cã tu te-ai recomandat..acum vãd...
quid_pro_quo
Postat pe 25 Februarie 2014 19:01
De la: quid_pro_quo, la data 2014-02-25 19:01:55
De la: quid_pro_quo, la data 2014-02-25 19:00:09
De la: Viorica_Ecaterina, la data 2014-02-25 18:35:33quid_pro_quo, acelasi neintelijent ramai, indiferent de pe cate conturi postezi, in paralel.

doar un fraier ar crede ca nu esti una si aceeasi persoana cu neintelijentul/athos/gongoi/"marele" o.


ps: vezi ca nu ti-ai luat in primire topicul "la cataua lesinata" si "ah ce durure"...

pps: si sper sa-ti bulesti mainile ca sa nu mai poti scrie aberatii.


ppps: doar lobotomia te mai salveaza.



fãããããã...retardato...tot îi dai cu ºtiu eu ce conturi multiple...de pe care postez eu. Spune-le...muzoisto...mânca-mi-ai viorica de tãntãlaie diformã.Hai...fii bãrbatã, þoapa vioricii. Nu cã n-ai fi.



ups...împuþitooooooo...în timp real...puteam sã tastez eu...cu mine ?...fraiera bodegii...cã tu te-ai recomandat..acum vãd...



nu te-a luminat nimeni cum e cu ip-ul ?...amãrâto
quid_pro_quo
Postat pe 25 Februarie 2014 19:04
De sotia cui ai fost inselat ?
INTELIGENTUL-
Postat pe 25 Februarie 2014 19:11
De la: GOSPODARUL_INTELIGENT, la data 2014-02-25 19:11:47De sotia cui ai fost inselat ?
....e si cu tine acum
NEGRUTTTT
Postat pe 25 Februarie 2014 19:31
Boala de femei si e incurabila. Daca a facut-o o data o v-a face si a doua oara. E firescnsa o ierti, dar fi pe faza Stii cum e?...ca la gaini, cand se apuca sa-si manance ouale, le tai gatul. Imi pare rau ptr.tine.
kudika_956440
Postat pe 25 Februarie 2014 20:47
De la: kudika_956440, la data 2014-02-25 20:47:17Boala de femei si e incurabila. Daca a facut-o o data o v-a face si a doua oara. E firescnsa o ierti, dar fi pe faza Stii cum e?...ca la gaini, cand se apuca sa-si manance ouale, le tai gatul. Imi pare rau ptr.tine.
dar el nu isi mananca ouale,,,doar le muta dintr-un cuib intr-altul
INTELIGENTUL-
Postat pe 25 Februarie 2014 20:50
De la: GOSPODARUL_INTELIGENT, la data 2014-02-25 20:50:38
De la: kudika_956440, la data 2014-02-25 20:47:17Boala de femei si e incurabila. Daca a facut-o o data o v-a face si a doua oara. E firescnsa o ierti, dar fi pe faza Stii cum e?...ca la gaini, cand se apuca sa-si manance ouale, le tai gatul. Imi pare rau ptr.tine.
dar el nu isi mananca ouale,,,doar le muta dintr-un cuib intr-altul
...poate baiatu e cuminte,...nu se stie
NEGRUTTTT
Postat pe 25 Februarie 2014 21:11
De la: kudika_956391, la data 2014-02-25 21:11:12
De la: GOSPODARUL_INTELIGENT, la data 2014-02-25 20:50:38
De la: kudika_956440, la data 2014-02-25 20:47:17Boala de femei si e incurabila. Daca a facut-o o data o v-a face si a doua oara. E firescnsa o ierti, dar fi pe faza Stii cum e?...ca la gaini, cand se apuca sa-si manance ouale, le tai gatul. Imi pare rau ptr.tine.
dar el nu isi mananca ouale,,,doar le muta dintr-un cuib intr-altul
...poate baiatu e cuminte,...nu se stie
. Cea mai mare prostie din partea unui barbat e sa fie cuminte. O spun din experienta.
kudika_956440
Postat pe 25 Februarie 2014 21:14
De la: kudika_956440, la data 2014-02-25 21:14:39
De la: kudika_956391, la data 2014-02-25 21:11:12
De la: GOSPODARUL_INTELIGENT, la data 2014-02-25 20:50:38
De la: kudika_956440, la data 2014-02-25 20:47:17Boala de femei si e incurabila. Daca a facut-o o data o v-a face si a doua oara. E firescnsa o ierti, dar fi pe faza Stii cum e?...ca la gaini, cand se apuca sa-si manance ouale, le tai gatul. Imi pare rau ptr.tine.
dar el nu isi mananca ouale,,,doar le muta dintr-un cuib intr-altul
...poate baiatu e cuminte,...nu se stie
. Cea mai mare prostie din partea unui barbat e sa fie cuminte. O spun din experienta.

rondina
Postat pe 25 Februarie 2014 21:19
De la: rondina, la data 2014-02-25 21:19:14
De la: kudika_956440, la data 2014-02-25 21:14:39
De la: kudika_956391, la data 2014-02-25 21:11:12
De la: GOSPODARUL_INTELIGENT, la data 2014-02-25 20:50:38
De la: kudika_956440, la data 2014-02-25 20:47:17Boala de femei si e incurabila. Daca a facut-o o data o v-a face si a doua oara. E firescnsa o ierti, dar fi pe faza Stii cum e?...ca la gaini, cand se apuca sa-si manance ouale, le tai gatul. Imi pare rau ptr.tine.
dar el nu isi mananca ouale,,,doar le muta dintr-un cuib intr-altul
...poate baiatu e cuminte,...nu se stie
. Cea mai mare prostie din partea unui barbat e sa fie cuminte. O spun din experienta.

Ce te mira? E doar ideologia din capul vostru frumos. Realitatea e cruda...pentru noi bineinteles
kudika_956440
Postat pe 25 Februarie 2014 21:22
De la: kudika_956440, la data 2014-02-25 21:22:57
De la: rondina, la data 2014-02-25 21:19:14
De la: kudika_956440, la data 2014-02-25 21:14:39
De la: kudika_956391, la data 2014-02-25 21:11:12
De la: GOSPODARUL_INTELIGENT, la data 2014-02-25 20:50:38
De la: kudika_956440, la data 2014-02-25 20:47:17Boala de femei si e incurabila. Daca a facut-o o data o v-a face si a doua oara. E firescnsa o ierti, dar fi pe faza Stii cum e?...ca la gaini, cand se apuca sa-si manance ouale, le tai gatul. Imi pare rau ptr.tine.
dar el nu isi mananca ouale,,,doar le muta dintr-un cuib intr-altul
...poate baiatu e cuminte,...nu se stie
. Cea mai mare prostie din partea unui barbat e sa fie cuminte. O spun din experienta.

Ce te mira? E doar ideologia din capul vostru frumos. Realitatea e cruda...pentru noi bineinteles

Tu fiind....tot o femeie din cate vad! Asa te arata "poza" de la avatar!
rondina
Postat pe 25 Februarie 2014 21:26
De la: rondina, la data 2014-02-25 21:26:17
De la: kudika_956440, la data 2014-02-25 21:22:57
De la: rondina, la data 2014-02-25 21:19:14
De la: kudika_956440, la data 2014-02-25 21:14:39
De la: kudika_956391, la data 2014-02-25 21:11:12
De la: GOSPODARUL_INTELIGENT, la data 2014-02-25 20:50:38
De la: kudika_956440, la data 2014-02-25 20:47:17Boala de femei si e incurabila. Daca a facut-o o data o v-a face si a doua oara. E firescnsa o ierti, dar fi pe faza Stii cum e?...ca la gaini, cand se apuca sa-si manance ouale, le tai gatul. Imi pare rau ptr.tine.
dar el nu isi mananca ouale,,,doar le muta dintr-un cuib intr-altul
...poate baiatu e cuminte,...nu se stie
. Cea mai mare prostie din partea unui barbat e sa fie cuminte. O spun din experienta.

Ce te mira? E doar ideologia din capul vostru frumos. Realitatea e cruda...pentru noi bineinteles

Tu fiind....tot o femeie din cate vad! Asa te arata "poza" de la avatar!
pfff.…bine ca m-ai amintit...trebuiesama duc sa ma rad……nu pe picioare.…bineinteles
kudika_956440
Postat pe 25 Februarie 2014 21:30

kudika_956311 , mai existi ?
Radu_Cristian_1
Postat pe 26 Februarie 2014 12:42
poate ma crezi idiotul satului dar te asigur ca nu mint...nu mi-am inselat sotia niciodata...absolut niciodata
kudika_956311
Postat pe 26 Februarie 2014 12:50
De la: kudika_956311, la data 2014-02-26 12:50:25poate ma crezi idiotul satului dar te asigur ca nu mint...nu mi-am inselat sotia niciodata...absolut niciodata
... eu te cred,dar ce ai de gand pe viitor sa faci
NEGRUTTTT
Postat pe 26 Februarie 2014 13:12
De la: kudika_956311, la data 2014-02-26 12:50:25poate ma crezi idiotul satului dar te asigur ca nu mint...nu mi-am inselat sotia niciodata...absolut niciodata
...sa o ierti sau iti iei lumea in cap
NEGRUTTTT
Postat pe 26 Februarie 2014 13:13
De la: GOSPODARUL_INTELIGENT, la data 2014-02-25 20:50:38
De la: kudika_956440, la data 2014-02-25 20:47:17Boala de femei si e incurabila. Daca a facut-o o data o v-a face si a doua oara. E firescnsa o ierti, dar fi pe faza Stii cum e?...ca la gaini, cand se apuca sa-si manance ouale, le tai gatul. Imi pare rau ptr.tine.
dar el nu isi mananca ouale,,,doar le muta dintr-un cuib intr-altul
Imi pare rau despre tine ca esti asa de neghiob si te vrei a fi foarte spiritual...eu nu am postat acest subiect spre a fi bataia de joc a necioplitilor si a altor caractere pe care nu vreau sa le cataloghez sau amintesc.
Si spre a raspunde majoritatii rauvoitorilor as vrea doar sa mentionez ca nu mi-am inselat sotia niciodata pentru ca o iubesc prea mult...poate nu credeti asa ceva voi insiva neavand parte de asa ceva.
Decizia de a divorta este grea pentru mine ca si despartirea deoarece imi iubesc si fiica foarte mult..ea pune cateodata cand e foarte suparata"doamne nu am aripi sa pot zbura la tati in dk"...cat a fost aici in dk si cat am fost eu acasa fetita este foarte fericita si santem impreuna mereu,chiar mi-a marturisit si ea si sotia ca il uraste pe acela si nu il suporta.
dupa ce l-am caftit si a fugit..nu s-a mai intors si nici nu a mai cautat-o la telefon...stiu asta pentru ca acasa am pe cineva care mi-a dat informatii despre acesta si cat a fost cu mine in dk...sotia nu a verificat tf deloc si de cate ori a vb a vb doar cu maicasa si tf era pe spiker.
Nu stiu ce sa va mai spun ...doar ca ea imi da msj in fiecare zi si ma asigura ca va face totul sa fie bine sa fim iar o familie...dar eu nu prea cred mi se pare ca parca prea face mari eforturi..
Sper sa fie bine...as vrea sa pot demonstra ca nu am inselat-o dar nu am cum...puteti doar sa ma credeti pe cuvant...sper ca D-zeu imi va lumina mintea sa iau hotararea care va fi corecta.Multumesc
kudika_956311
Postat pe 26 Februarie 2014 13:25
De la: kudika_956311, la data 2014-02-26 13:25:38
De la: GOSPODARUL_INTELIGENT, la data 2014-02-25 20:50:38
De la: kudika_956440, la data 2014-02-25 20:47:17Boala de femei si e incurabila. Daca a facut-o o data o v-a face si a doua oara. E firescnsa o ierti, dar fi pe faza Stii cum e?...ca la gaini, cand se apuca sa-si manance ouale, le tai gatul. Imi pare rau ptr.tine.
dar el nu isi mananca ouale,,,doar le muta dintr-un cuib intr-altul
Imi pare rau despre tine ca esti asa de neghiob si te vrei a fi foarte spiritual...eu nu am postat acest subiect spre a fi bataia de joc a necioplitilor si a altor caractere pe care nu vreau sa le cataloghez sau amintesc.
Si spre a raspunde majoritatii rauvoitorilor as vrea doar sa mentionez ca nu mi-am inselat sotia niciodata pentru ca o iubesc prea mult...poate nu credeti asa ceva voi insiva neavand parte de asa ceva.
Decizia de a divorta este grea pentru mine ca si despartirea deoarece imi iubesc si fiica foarte mult..ea pune cateodata cand e foarte suparata"doamne nu am aripi sa pot zbura la tati in dk"...cat a fost aici in dk si cat am fost eu acasa fetita este foarte fericita si santem impreuna mereu,chiar mi-a marturisit si ea si sotia ca il uraste pe acela si nu il suporta.
dupa ce l-am caftit si a fugit..nu s-a mai intors si nici nu a mai cautat-o la telefon...stiu asta pentru ca acasa am pe cineva care mi-a dat informatii despre acesta si cat a fost cu mine in dk...sotia nu a verificat tf deloc si de cate ori a vb a vb doar cu maicasa si tf era pe spiker.
Nu stiu ce sa va mai spun ...doar ca ea imi da msj in fiecare zi si ma asigura ca va face totul sa fie bine sa fim iar o familie...dar eu nu prea cred mi se pare ca parca prea face mari eforturi..
Sper sa fie bine...as vrea sa pot demonstra ca nu am inselat-o dar nu am cum...puteti doar sa ma credeti pe cuvant...sper ca D-zeu imi va lumina mintea sa iau hotararea care va fi corecta.Multumesc
...ce ai de gand sa faci mai departe
NEGRUTTTT
Postat pe 26 Februarie 2014 13:29
De la: kudika_956311, la data 2014-02-26 13:25:38
De la: GOSPODARUL_INTELIGENT, la data 2014-02-25 20:50:38
De la: kudika_956440, la data 2014-02-25 20:47:17Boala de femei si e incurabila. Daca a facut-o o data o v-a face si a doua oara. E firescnsa o ierti, dar fi pe faza Stii cum e?...ca la gaini, cand se apuca sa-si manance ouale, le tai gatul. Imi pare rau ptr.tine.
dar el nu isi mananca ouale,,,doar le muta dintr-un cuib intr-altul
Imi pare rau despre tine ca esti asa de neghiob si te vrei a fi foarte spiritual...eu nu am postat acest subiect spre a fi bataia de joc a necioplitilor si a altor caractere pe care nu vreau sa le cataloghez sau amintesc.
Si spre a raspunde majoritatii rauvoitorilor as vrea doar sa mentionez ca nu mi-am inselat sotia niciodata pentru ca o iubesc prea mult...poate nu credeti asa ceva voi insiva neavand parte de asa ceva.
Decizia de a divorta este grea pentru mine ca si despartirea deoarece imi iubesc si fiica foarte mult..ea pune cateodata cand e foarte suparata"doamne nu am aripi sa pot zbura la tati in dk"...cat a fost aici in dk si cat am fost eu acasa fetita este foarte fericita si santem impreuna mereu,chiar mi-a marturisit si ea si sotia ca il uraste pe acela si nu il suporta.
dupa ce l-am caftit si a fugit..nu s-a mai intors si nici nu a mai cautat-o la telefon...stiu asta pentru ca acasa am pe cineva care mi-a dat informatii despre acesta si cat a fost cu mine in dk...sotia nu a verificat tf deloc si de cate ori a vb a vb doar cu maicasa si tf era pe spiker.
Nu stiu ce sa va mai spun ...doar ca ea imi da msj in fiecare zi si ma asigura ca va face totul sa fie bine sa fim iar o familie...dar eu nu prea cred mi se pare ca parca prea face mari eforturi..
Sper sa fie bine...as vrea sa pot demonstra ca nu am inselat-o dar nu am cum...puteti doar sa ma credeti pe cuvant...sper ca D-zeu imi va lumina mintea sa iau hotararea care va fi corecta.Multumesc

sper ca bunul Dzeu sa te ajute sa iei cea mai buna alegere!
Titanika
Postat pe 26 Februarie 2014 13:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Care e sensul vietii? De ce fugim...si spre ce ne indreptam?! 385 De la: JustAGrl 19 Mai 2010 16:36
Spune-mi pe cine iubesti ca sa-ti spun cine esti 46 De la: michelline_bv 25 Februarie 2010 09:53
Incotro s-o apuc sa ce sa fac?! 29 De la: sadora 27 August 2009 23:53
Ce sa inteleg din asta??.. 25 De la: miss_darine 24 Noiembrie 2009 21:46
Sunt intr-o mare dilemã! 9 De la: kudika_13719 6 August 2012 21:41