Setari Cookie-uri

Dezvirginare imposibila

Eu nu stiu de voi, dar la varsta ei [18 ani, baiat] eu nu ascultam de nimeni si nimic, credeam ca fac cea mai buna decizie pentru ca stiam mai bine.

Iar ea e adolescenta, si indragostita [care e tehnic o stare de hipnoza].

In consecinta nu vad de ce lumea se ia la cearta si omor [virtual], vizavi de ce ea trebuie sa faca, pentru ca tot decizia ei va fi in final.
Asa ca ce putem face mai bine, e sa prezentam optiunile si [eventualele] consecinte.

E totusi de remarcat ca D-soara, este peste media la care o fata isi pierde virginitatea, continua sa fie virgina, si chiar pune intrebari in loc sa-l lase sa 'si-o bage' in continuare.

PS: Nu ar trebui ca raspunsurile sa fie mai mult despre optiunile ei si mai putin despre validarea credintelor si opniilor noastre ?
Reveille
Postat pe 26 Mai 2014 20:10
De la: Reveille, la data 2014-05-26 20:10:21
PS: Nu ar trebui ca raspunsurile sa fie mai mult despre optiunile ei si mai putin despre validarea credintelor si opniilor noastre ?



Ai dreptate.

Cu totul si cu totul intamplator din cand in cand mai apar si derapaje de la subiect.

Mea culpa in cazul de fatza.

Radu_Cristian_1
Postat pe 26 Mai 2014 21:06
De la: Radu_Cristian_1, la data 2014-05-26 21:06:11
De la: Reveille, la data 2014-05-26 20:10:21
PS: Nu ar trebui ca raspunsurile sa fie mai mult despre optiunile ei si mai putin despre validarea credintelor si opniilor noastre ?



Ai dreptate.

Cu totul si cu totul intamplator din cand in cand mai apar si derapaje de la subiect.

Mea culpa in cazul de fatza.



asa este,,tu derapezi de la adevar
kudika_950728
Postat pe 26 Mai 2014 21:19
De la: Reveille, la data 2014-05-26 20:10:21Eu nu stiu de voi, dar la varsta ei [18 ani, baiat] eu nu ascultam de nimeni si nimic, credeam ca fac cea mai buna decizie pentru ca stiam mai bine.

Iar ea e adolescenta, si indragostita [care e tehnic o stare de hipnoza].

In consecinta nu vad de ce lumea se ia la cearta si omor [virtual], vizavi de ce ea trebuie sa faca, pentru ca tot decizia ei va fi in final.
Asa ca ce putem face mai bine, e sa prezentam optiunile si [eventualele] consecinte.

E totusi de remarcat ca D-soara, este peste media la care o fata isi pierde virginitatea, continua sa fie virgina, si chiar pune intrebari in loc sa-l lase sa 'si-o bage' in continuare.

PS: Nu ar trebui ca raspunsurile sa fie mai mult despre optiunile ei si mai putin despre validarea credintelor si opniilor noastre ?

nu,,pentru ca optiunile ei tine de adevar sau nu,,asta i am si prezentat
kudika_950728
Postat pe 26 Mai 2014 21:22
ce chestie interesanta...intri pe forum pt a iti da altii exemple despre ce ar trebui sa faci,si cum ar trebui sa procedezi in legatura cu deflorarea ta.....vad ac esti mai amatoare ca el sa o simtii inauntru,nu vreau sa par ipocrit prin vb mele dar e un simplu pur adevar..in lok sa isi bata capul el si sa caute solutii vad ca u esti eca mai infocata sa ajungi cat mai repede in marea finala..tinand cont ca mai sunt si alte orificii nush dc atata graba!!!esti atat de nerabdatoare sa te dizvirginezi dar in acelasi timp spui ca nu o poti face cu degetul ca vezi doamne am unghii...in concluzie ,,unghiile is foarte importante la o femeie,,..o sa iti aduci aminte ziua asta cand incerci si pe ent sa iei exemple d ela altii despre cum ar trbui sa te deflorezi ca mai apoi sa ramai cu botul in soare.....oare merita atata risipa_ si pt ce?...tinand cont ca o poti face si in alte modurii care nu te vor durea atat de tare si crede-ma cu siguranta il vei face fericit pe partenerul tau AMIN!!!!!!!
athos_is_back
Postat pe 27 Mai 2014 00:37
Si el cauta solutii, poate nu pe vreun forum. Eu am aceasta problema si vreau sa vad ce ar face altii in aceasta situatie, sau ce au facut daca au trecut prin asa ceva. Nu cred ca era necesar sa precizez tot ce se intampla in relatia mea pt a primi un raspuns civilizat. Nu am intrebat daca este bine/moral/normal sa imi incep viata sexuala, ci cum sa fac asta in situatia mea. Stiu ca exista si alte modalitati, dar cred ca o relatie implinita contine sex. Cred ca intimitatea si conexiunea dintre 2 persoane se realizeaza mai mult in momentul sexului normal, nu al celui oral.
Leahjuffie30
Postat pe 27 Mai 2014 08:14
De la: Reveille, la data 2014-05-26 20:10:21Eu nu stiu de voi, dar la varsta ei [18 ani, baiat] eu nu ascultam de nimeni si nimic, credeam ca fac cea mai buna decizie pentru ca stiam mai bine.

Iar ea e adolescenta, si indragostita [care e tehnic o stare de hipnoza].

In consecinta nu vad de ce lumea se ia la cearta si omor [virtual], vizavi de ce ea trebuie sa faca, pentru ca tot decizia ei va fi in final.
Asa ca ce putem face mai bine, e sa prezentam optiunile si [eventualele] consecinte.

E totusi de remarcat ca D-soara, este peste media la care o fata isi pierde virginitatea, continua sa fie virgina, si chiar pune intrebari in loc sa-l lase sa 'si-o bage' in continuare.

PS: Nu ar trebui ca raspunsurile sa fie mai mult despre optiunile ei si mai putin despre validarea credintelor si opniilor noastre ?


Optiunile i s-au prezentat si alegerea ii apartine in totalitate!!!Consecinte????Cunosc tinerii de astazi consecintele grabei si inconstientei lor,vor sa le cunoasca,in ciuda "instructajului" facut de catre familie,acolo unde exista preocupare pentru educatia copiilor, sau terti????Ma indoiesc!!!

In ceea ce priveste virginitatea domnisoarei noastre,domnia sa renunta la ea de mult timp daca nu s-ar fi facut prezenta acea durere,fireasca intr-un astfel de caz!!Usurel cu aprecierile facute in graba,caci nu este cazul!!Si, eu,una,cunoc foarte bine varsta adolescentei,dar aceasta nu a insemnat nicidecum libertinaj!!
kudika_15804
Postat pe 27 Mai 2014 10:48
De la: kudika_15804, la data 2014-05-27 10:48:09
De la: Reveille, la data 2014-05-26 20:10:21Eu nu stiu de voi, dar la varsta ei [18 ani, baiat] eu nu ascultam de nimeni si nimic, credeam ca fac cea mai buna decizie pentru ca stiam mai bine.

Iar ea e adolescenta, si indragostita [care e tehnic o stare de hipnoza].

In consecinta nu vad de ce lumea se ia la cearta si omor [virtual], vizavi de ce ea trebuie sa faca, pentru ca tot decizia ei va fi in final.
Asa ca ce putem face mai bine, e sa prezentam optiunile si [eventualele] consecinte.

E totusi de remarcat ca D-soara, este peste media la care o fata isi pierde virginitatea, continua sa fie virgina, si chiar pune intrebari in loc sa-l lase sa 'si-o bage' in continuare.

PS: Nu ar trebui ca raspunsurile sa fie mai mult despre optiunile ei si mai putin despre validarea credintelor si opniilor noastre ?


Optiunile i s-au prezentat si alegerea ii apartine in totalitate!!!Consecinte????Cunosc tinerii de astazi consecintele grabei si inconstientei lor,vor sa le cunoasca,in ciuda "instructajului" facut de catre familie,acolo unde exista preocupare pentru educatia copiilor, sau terti????Ma indoiesc!!!

In ceea ce priveste virginitatea domnisoarei noastre,domnia sa renunta la ea de mult timp daca nu s-ar fi facut prezenta acea durere,fireasca intr-un astfel de caz!!Usurel cu aprecierile facute in graba,caci nu este cazul!!Si, eu,una,cunoc foarte bine varsta adolescentei,dar aceasta nu a insemnat nicidecum libertinaj!!


Renuntam din februarie,da. Nu m-am simtit pregatita pana atunci. Libertinaj ar fi sa fac sex cu mai multi baieti, la petreceri, la betie. Nu cred ca e gresit sa faci sex cu o persoana pe care o iubesti si cu care ai o relatie bazata pe respect si incredere.

Leahjuffie30
Postat pe 27 Mai 2014 11:15
De la: Leahjuffie30, la data 2014-05-27 11:15:49
De la: kudika_15804, la data 2014-05-27 10:48:09
De la: Reveille, la data 2014-05-26 20:10:21Eu nu stiu de voi, dar la varsta ei [18 ani, baiat] eu nu ascultam de nimeni si nimic, credeam ca fac cea mai buna decizie pentru ca stiam mai bine.

Iar ea e adolescenta, si indragostita [care e tehnic o stare de hipnoza].

In consecinta nu vad de ce lumea se ia la cearta si omor [virtual], vizavi de ce ea trebuie sa faca, pentru ca tot decizia ei va fi in final.
Asa ca ce putem face mai bine, e sa prezentam optiunile si [eventualele] consecinte.

E totusi de remarcat ca D-soara, este peste media la care o fata isi pierde virginitatea, continua sa fie virgina, si chiar pune intrebari in loc sa-l lase sa 'si-o bage' in continuare.

PS: Nu ar trebui ca raspunsurile sa fie mai mult despre optiunile ei si mai putin despre validarea credintelor si opniilor noastre ?


Optiunile i s-au prezentat si alegerea ii apartine in totalitate!!!Consecinte????Cunosc tinerii de astazi consecintele grabei si inconstientei lor,vor sa le cunoasca,in ciuda "instructajului" facut de catre familie,acolo unde exista preocupare pentru educatia copiilor, sau terti????Ma indoiesc!!!

In ceea ce priveste virginitatea domnisoarei noastre,domnia sa renunta la ea de mult timp daca nu s-ar fi facut prezenta acea durere,fireasca intr-un astfel de caz!!Usurel cu aprecierile facute in graba,caci nu este cazul!!Si, eu,una,cunoc foarte bine varsta adolescentei,dar aceasta nu a insemnat nicidecum libertinaj!!


Renuntam din februarie,da. Nu m-am simtit pregatita pana atunci. Libertinaj ar fi sa fac sex cu mai multi baieti, la petreceri, la betie. Nu cred ca e gresit sa faci sex cu o persoana pe care o iubesti si cu care ai o relatie bazata pe respect si incredere.




Draga mea,nu este vorba ca nu te-ai simtit pregatita pentru a-ti face debutul in viata sexuala,caci daca era vorba despre asa ceva nici nu te gandeai sa te lasi atinsa de catre iubitul tau,nu incerca sa ma derutezi cu "politica" ta de functionare,caci nu ai sa reusesti!!!!Este vorba de retragerea ta in momentul aparitiei acelei dureri,nicidecum de nivelul la care te aflai din punct de vedere al pregatirii pentru viata sexuala!!!Esti inca un copil si faptul ca tu ai inceput relatia la o varsta frageda,din punctul meu de vedere,spune foarte multe despre tine!!Nu,draga mea,libertinaj inseamna viata sexuala necontrolata,chiar si cu un singur partener,sa nu spui ca varsta detinuta iti acorda deplina cunostinta in actul sexual si consecintele, ce apar in urma activarii lui!!!Nu este gresit sa faci dragoste cu persoana iubita,dar ,personal,nu cred in iubirea,care se declara a fi reala si profunda la varsta inceputului de adolescenta!!Dar te inteleg perfect,si eu am crezut ca iubesc la acea varsta,dar doar am crezut,caci adevarat iubire s-a nascut mult mai tarziu,crede-ma,dar vei invata toate acestea,ai rabdare!!
kudika_15804
Postat pe 27 Mai 2014 15:13
De la: kudika_950728, la data 2014-05-26 21:19:58
De la: Radu_Cristian_1, la data 2014-05-26 21:06:11
De la: Reveille, la data 2014-05-26 20:10:21
PS: Nu ar trebui ca raspunsurile sa fie mai mult despre optiunile ei si mai putin despre validarea credintelor si opniilor noastre ?



Ai dreptate.

Cu totul si cu totul intamplator din cand in cand mai apar si derapaje de la subiect.

Mea culpa in cazul de fatza.



asa este,,tu derapezi de la adevar


Noroc ca existi tu , detinatorul suprem al adevarului absolut.



Pacat ca nu sti raspunsul potrivit pentru situatia domnisoarei ce a postat acest subiect.

Din fericire intr-o buna zi va fi rezolvata intr-un fel sau altul si problemutza ei.

Leahjuffie30, dupa ce rezolvi situatia sa ne zici si noua care a fost solutia ideala.

Leahjuffie30 , Succes!
Radu_Cristian_1
Postat pe 27 Mai 2014 18:23
De la: Radu_Cristian_1, la data 2014-05-27 18:23:23
De la: kudika_950728, la data 2014-05-26 21:19:58
De la: Radu_Cristian_1, la data 2014-05-26 21:06:11
De la: Reveille, la data 2014-05-26 20:10:21
PS: Nu ar trebui ca raspunsurile sa fie mai mult despre optiunile ei si mai putin despre validarea credintelor si opniilor noastre ?



Ai dreptate.

Cu totul si cu totul intamplator din cand in cand mai apar si derapaje de la subiect.

Mea culpa in cazul de fatza.



asa este,,tu derapezi de la adevar


Noroc ca existi tu , detinatorul suprem al adevarului absolut.



Pacat ca nu sti raspunsul potrivit pentru situatia domnisoarei ce a postat acest subiect.

Din fericire intr-o buna zi va fi rezolvata intr-un fel sau altul si problemutza ei.

Leahjuffie30, dupa ce rezolvi situatia sa ne zici si noua care a fost solutia ideala.

Leahjuffie30 , Succes!


solutia e sa se marite asta e solutia ca nu suntem pe camp si dupa sa persiste,,daca nu sa si vada de treaba si de scoala
kudika_950728
Postat pe 27 Mai 2014 20:51
E posibil ca asta sa fie cauza.

Faptul ca nu e casatorita actioneaza ca un fel de bariera in calea fericirii ei sexuale.

Slujba de cununie va activa deschiderea portilor placerii si fertilitatii precum au facut-o cuvintele magice “Sesam deschide-te!" ale lui Ali-Baba ce au deschis portile pesterii locuite de cei 40 de hoti.



PS. "N", sper sa nu te superi pe mine pentru ca am incercat sa glumesc pe o tema serioasa.
Radu_Cristian_1
Postat pe 27 Mai 2014 23:46
De la: Radu_Cristian_1, la data 2014-05-27 23:46:13E posibil ca asta sa fie cauza.

Faptul ca nu e casatorita actioneaza ca un fel de bariera in calea fericirii ei sexuale.

Slujba de cununie va activa deschiderea portilor placerii si fertilitatii precum au facut-o cuvintele magice “Sesam deschide-te!" ale lui Ali-Baba ce au deschis portile pesterii locuite de cei 40 de hoti.



PS. "N", sper sa nu te superi pe mine pentru ca am incercat sa glumesc pe o tema serioasa.


esti din nou neatent am zis dupa sa persiste,,insa nu uita ca absolut nimic nu este intamplator,,,nimic
kudika_950728
Postat pe 27 Mai 2014 23:50
De la: Radu_Cristian_1, la data 2014-05-27 23:46:13E posibil ca asta sa fie cauza.

Faptul ca nu e casatorita actioneaza ca un fel de bariera in calea fericirii ei sexuale.

Slujba de cununie va activa deschiderea portilor placerii si fertilitatii precum au facut-o cuvintele magice “Sesam deschide-te!" ale lui Ali-Baba ce au deschis portile pesterii locuite de cei 40 de hoti.



PS. "N", sper sa nu te superi pe mine pentru ca am incercat sa glumesc pe o tema serioasa.


:)))) foarte tare, asta era solutia, preotul, piscoturile, sampania, turta miresei si "jucatul camasii". Mersi pt raspunsuri si pt implicarea activa in problema mea, sigur voi anunta daca voi reusi, si voi scrie si solutia aplicata, poate alte fete vor fi ajutate de experienta mea.
Leahjuffie30
Postat pe 28 Mai 2014 00:21
De la: Leahjuffie30, la data 2014-05-28 00:21:08
De la: Radu_Cristian_1, la data 2014-05-27 23:46:13E posibil ca asta sa fie cauza.

Faptul ca nu e casatorita actioneaza ca un fel de bariera in calea fericirii ei sexuale.

Slujba de cununie va activa deschiderea portilor placerii si fertilitatii precum au facut-o cuvintele magice “Sesam deschide-te!" ale lui Ali-Baba ce au deschis portile pesterii locuite de cei 40 de hoti.



PS. "N", sper sa nu te superi pe mine pentru ca am incercat sa glumesc pe o tema serioasa.


:)))) foarte tare, asta era solutia, preotul, piscoturile, sampania, turta miresei si "jucatul camasii". Mersi pt raspunsuri si pt implicarea activa in problema mea, sigur voi anunta daca voi reusi, si voi scrie si solutia aplicata, poate alte fete vor fi ajutate de experienta mea.


asta este solutia,, nu era,,ca viata ti sa oferit nu o ai de la tn iar dumnezeu ti a randuit unele lucruri de care razi,
kudika_950728
Postat pe 28 Mai 2014 00:30
para pa pam pam.. cata agitatie si tratative..de idei nu mai spun... ..si..marmota era invelita in cioco... fata ramane tatttt virgina. ...printre care.. .fals!
Fulg-de-nea
Postat pe 28 Mai 2014 10:48
incearca natural..pas cu pas,eu am reusit la o fecioara in varsta...prima etapa inelul a suferit doar dilatatie,dupa care fisuri mm cu mm pana a ajuns o amintire si asta cu dureri de ambele parti,sange si lacrimi din partea ei! Dar a trecut a ramas o amintire frumoasa!Bafta si curaj nu te descuraja!
wolf6167_1
Postat pe 8 Iunie 2014 09:29
tu iubita eu cred ca nu esti foarte excitata dar iti doresti foarte mult asta si esti in stare sa accepti orice dar de vina e parenerul tau pt ca penetrarea ar trebui sa fie foarte lenta si indelungata nici macar nu ar trebui sa curga sange daca el ar avea grija de tine dar daca e foarte excitat nu mai poate controla asta si fortzeaza atunci nu e ok oricum durerea este dar e suportabila dar nu trebuie ca penetrarea sa fie totala din prima trebuie sa o luati incet...sa inaintati de fiecare data asta inseamna un act mai lung....SUCCES!
kudika448959
Postat pe 22 Iunie 2014 05:47
Daca aceasta problema e atat de importanta pentru tine..trebuie sa mergi la doctor..si te va edifica..!!! Orice are o rezolvare..rezonabila..!!!
kudika133347
Postat pe 22 Iunie 2014 06:26
Rabdare , intelegere su multa sensibilitate...incetul cu incetul se face otetul...conlucrarea si comunicarea dintre voi si in timpul sexului e solutia...incerecati mai multe pozitii in caz ca nu ati facut-o pana in prezent...SUCCES si placerea va fi maxima!
kudika_946000
Postat pe 22 Iunie 2014 07:34
Stii ce sunt eu curioasa domnu care e impotriva contraceptiei,tu cati copii ai?eu sunt casatorita,am copii dar tot folosesc metode contraceptive si aici nu e vorba de neincredere in Dumnezeu sau in sot,hai sa fim seriosi,dar totusi nu facem copii pana murim si nici nu stam abstinenti si frustrati ca acum avem copii ce ne mai trebuie sex?!cred ca habar nu ai ce vorbesti
afrodhitee
Postat pe 22 Iunie 2014 08:53
Mai Radu Cristian, asa de ignorant ai fost la timpul scolii, incat sa nu stii cand se scrie "stii" si cand "sti"? Nu mai pun ca habar nu ai unde vine virgula si care e rostul ei....Ma omorati voi, cei de aici, cu romana voastra...De aceea si intru rar sa citesc..
Liliana_41
Postat pe 22 Iunie 2014 09:01
Buna! draga mea ,eu cred ca mai ai timp pentru o viata sexuala.Nu pierzi nimic daca mai astepti pana iti termini liceul si pe urma vezi incotro te vor purta pasii.Iar cel pe care zici ca il iubesti,esti sigura ca te iubeste si el?,daca da atunci sunt sigura ca va intelege situatia si va astepta atat cat e nevoie.NU TE GRABI....
kudika_939520
Postat pe 22 Iunie 2014 10:24
Radu are foarte multa dreptate
andreeav_2010
Postat pe 22 Iunie 2014 10:24
cred ca e mai bine sa ramii virgina.e prea devreme sa ai atitea griji ce vor urma dupa........anticonceptionalele crezi ca luate pe o perioada lunga(pina te hotarasti sa faci un bebe)sint f. sanatoase?sint chimicale .si eu am fost in situatia ta.4 luni am fost virgina(dupa casatorie) si sotul meu in fiece zi ma chinuia.a curs atita singe..............si chiar am lesinat.aveam himen elastic si trebuia sa fie f.blind .eu atunci asa credeam ca e fiindca nu mai fusesem cu altcineva dar apoi mi am dat seama ca era brutal.lucrul asta mi a afectat viata sexuala.foarte greu ma simt cu adevarat bine.dupa 4 ani m am despartit de sotul meu si mi era frica sa fac sex .f.greu am trecut peste asta.acum am gasit barbatul pentru care ar fi trebuit sa ma pastrez virgina.dar era prea tirziu.raul era facut,viata mea sexuala la fel.au fost si cosmaruri.daca nu te a dezvirginat pina acum inseamna ca nu e potrivit pt.tine,oricum esti prea mica pt. niste griji asa mari(ce vor urma}stiu ca e o moda printre tinerii de azi dar cred ca ti vei gasi omul potrivit la momentul potrivit.sper ca ti va fi de folos ceea ce ti am scris si sa faci ce e bine pt.tine(nu cu degetele sau cu alte obiecte ai mare grija cu asa ceva nu te joci}alege bucuria vietii specifica virstei tale .multa sanatate
kudika118005
Postat pe 22 Iunie 2014 11:17
de medical ginecolog ai auzit? Mergi la el si povesteste-i. Mi se pare cea mai buna solutie. Ai incredere.
maria_doina
Postat pe 22 Iunie 2014 11:28
De la: Liliana_41, la data 2014-06-22 09:01:55Mai Radu Cristian, asa de ignorant ai fost la timpul scolii, incat sa nu stii cand se scrie "stii" si cand "sti"? Nu mai pun ca habar nu ai unde vine virgula si care e rostul ei....Ma omorati voi, cei de aici, cu romana voastra...De aceea si intru rar sa citesc..


In timpul scolii nu am fost chiar atat de ignorant intrucat exista riscul sa raman repetent. Pe vremea aia profesori mai lasau repetenti elevii ignoranti.

Recunosc ca nu am excelat la limba si literatura romana si am avut o slabiciune in privinta celui de al doilea "i" si a utilizarii virgulei.

Cu toate astea am o intrebare.
Comentariile mele sunt dificil de inteles din cauza deficientelor pe care le am la anumite parti din gramatica limbii romane?
Radu_Cristian_1
Postat pe 22 Iunie 2014 12:48
Nu-ti fie teama. 1 la 1000 de femei. Te duci frumusel la medic fiindca esti un caz mai rar intalnit si se va rezolva fara nici o problema. Asta este, vei fi dezvirginata de bisturiu. S-au mai bine spus ajutata cu bisturiul. O zi minunata
kudika422959
Postat pe 22 Iunie 2014 13:26
Nu, nicidecum, dar scartaie al naibii de rau sa vezi ca cineva care stie sa scrie niste fraze explicite, nu stie cum se scriu cuvintele la plural sau verbele la diferite moduri! Le simti, le auzi in practica.. nu trebuie sa faci studii superioare. E de neadmis sa nu stii, cum ai facut iarasi adineauri, cand se scrie "profesorii" si cand se scrie "profesori".Daca iti citesti propriul text, deja auzi doi de i cand zici "profesorii". Eu in locul tau n-as risca sa scriu public....Impresia se schimba la celalalt capat al firului..
Oricum, te apreciez ca nu m-ai injurat. Deci esti un om educat.
Liliana_41
Postat pe 22 Iunie 2014 15:08
buna am citit necazul ta stiu caei necazul hymen elastic numai la medic scapi de durere s peurma nu mai ai problem asa toata viaa vei ave si nic nu vei putea naste copii normal decat prin cezariana
kudika081114
Postat pe 22 Iunie 2014 16:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
rasp 3 De la: anastasia_m 24 Aprilie 2010 21:05
helllpp e prea mult sa cer ajutor in casa? 23 De la: mariantonia 4 Martie 2009 10:19
Sexul anal 42 De la: kudika_25456 14 Februarie 2013 07:58
Friends with benefits - chiar e visul oricarui barbat? 22 De la: Olgutza1084 18 Mai 2011 13:36
waiting for orgasm 17 De la: kudika046295 4 Februarie 2010 11:34