Setari Cookie-uri

Distanta

Ce ai face daca ai avea o relatie cu cineva la distanta si petreceti impreuna maxim o saptamana pe luna ?

Te-ar deranja distanta sau e ok sa folosesti telefonul, internetul ?

Te-ai simti singur@ sau gelos/geloasa pe ce poate face fara tine ?

Te-ar deranja sa platesti drumul pentru a vedea acea persoana ?

Cat timp crezi ca ai rezista si ce solutie ar fi ?
Mike_Dex
Postat pe 15 August 2014 23:12
Ahaaaaaaaaaaaa..deci esti un barbat! Well...depinde, insa tot as crede ca platesc persoana in cauza pentru "prestatie"...pardon, pentru prezenta! Tu cum te simti in urma a tot ceea ce ne povestesti p'aci? Apropo...cate alte topic-uri ai de gand sa deschizi, asta in lipsa unuia in care sa spui pe fata ce te doare de fapt???!!!
rondina
Postat pe 15 August 2014 23:21
De la: rondina, la data 2014-08-15 23:21:50 Ahaaaaaaaaaaaa..deci esti un barbat! Well...depinde, insa tot as crede ca platesc persoana in cauza pentru "prestatie"...pardon, pentru prezenta! Tu cum te simti in urma a tot ceea ce ne povestesti p'aci? Apropo...cate alte topic-uri ai de gand sa deschizi, asta in lipsa unuia in care sa spui pe fata ce te doare de fapt???!!!

Nu ma pot abtine
-Iulya
Postat pe 15 August 2014 23:28
:))) Nu ma doare nimic doar sunt singur si nu stiu ce sa fac in fata calculatorului, am intrat pentru o publicitate cu Andreea Balan in cada dar am fost pacalit si nu era goala :))) Am vazut forumul si am zis sa ma bag in seama , sa vad ce gandesc altii despre teme legate de relatii etc care cunosc desi nu din experienta
Mike_Dex
Postat pe 15 August 2014 23:28
De la: Mike_Dex, la data 2014-08-15 23:28:58:))) Nu ma doare nimic doar sunt singur si nu stiu ce sa fac in fata calculatorului, am intrat pentru o publicitate cu Andreea Balan in cada dar am fost pacalit si nu era goala :))) Am vazut forumul si am zis sa ma bag in seama , sa vad ce gandesc altii despre teme legate de relatii etc care cunosc desi nu din experienta

si simpatic pe deasupra....Miki cand exista o sclipire..sclipeste de la distanta.. ..weekend fain..sa fi iubit..de cine vrei tu!
Fulg-de-nea
Postat pe 16 August 2014 01:18
De la: Mike_Dex, la data 2014-08-15 23:12:55Ce ai face daca ai avea o relatie cu cineva la distanta si petreceti impreuna maxim o saptamana pe luna ?

Te-ar deranja distanta sau e ok sa folosesti telefonul, internetul ?

Te-ai simti singur@ sau gelos/geloasa pe ce poate face fara tine ?

Te-ar deranja sa platesti drumul pentru a vedea acea persoana ?

Cat timp crezi ca ai rezista si ce solutie ar fi ?



Nu cred in valabilitatea relatiilor la distanta,caci,de cele mai multe ori,acestea aduc compromisuri,pe care cu greu le-as accepta sau nu as face-o deloc!!Exista si exceptii,dar nu am incredere in transparenta declaratiilor celor implicati!!

Alte raspunsuri la intrebarile tale nu se justifica!!
kudika_15804
Postat pe 16 August 2014 06:42
De la: Mike_Dex, la data 2014-08-15 23:12:55Ce ai face daca ai avea o relatie cu cineva la distanta si petreceti impreuna maxim o saptamana pe luna ?

Te-ar deranja distanta sau e ok sa folosesti telefonul, internetul ?

Te-ai simti singur@ sau gelos/geloasa pe ce poate face fara tine ?

Te-ar deranja sa platesti drumul pentru a vedea acea persoana ?

Cat timp crezi ca ai rezista si ce solutie ar fi ?


Nu prea cred in relatiile la distanta, functioneaza doar daca exista foarte multa incredere si daca partenerul inca de la inceputul relatiei e la distanta cum poti sa capati incredere intr-un om langa are nu ai petrecut niciodata o perioada de timp? Daca sunt casatoriti si dupa ceva ani de casnicie se hotarasc sa plece la munca in tari diferite, atunci situatia sta cu totul diferit.
Da, m-as simti singura si foarte geloasa..
Nu as rezista foarte mult timp, defapt nici nu stiu daca as avea curajul sa ma implic intr-o astfel de relatie.
Sasha_Criss
Postat pe 16 August 2014 10:37
De la: Mike_Dex, la data 2014-08-15 23:12:55Ce ai face daca ai avea o relatie cu cineva la distanta si petreceti impreuna maxim o saptamana pe luna ?

Te-ar deranja distanta sau e ok sa folosesti telefonul, internetul ?

Te-ai simti singur@ sau gelos/geloasa pe ce poate face fara tine ?

Te-ar deranja sa platesti drumul pentru a vedea acea persoana ?

Cat timp crezi ca ai rezista si ce solutie ar fi ?


Hm intrebarile tale nu sunt puse fara rost ..doar asa caaa..nu ai tu ce face .
Bat pariu ca nu ai barba si esti si amator de a-ti oferii serviciile , amatoarelor
-Iulya
Postat pe 16 August 2014 11:43
De la: Mike_Dex, la data 2014-08-15 23:12:55Ce ai face daca ai avea o relatie cu cineva la distanta si petreceti impreuna maxim o saptamana pe luna ?

Te-ar deranja distanta sau e ok sa folosesti telefonul, internetul ?

Te-ai simti singur@ sau gelos/geloasa pe ce poate face fara tine ?

Te-ar deranja sa platesti drumul pentru a vedea acea persoana ?

Cat timp crezi ca ai rezista si ce solutie ar fi ?


Nu imi plac relatiile la distanta, nu cred in ele si nu am avut si nici nu voi avea vreodata una.
Arno_28
Postat pe 17 August 2014 14:03
De la: -Iulya, la data 2014-08-15 23:28:32
De la: rondina, la data 2014-08-15 23:21:50 Ahaaaaaaaaaaaa..deci esti un barbat! Well...depinde, insa tot as crede ca platesc persoana in cauza pentru "prestatie"...pardon, pentru prezenta! Tu cum te simti in urma a tot ceea ce ne povestesti p'aci? Apropo...cate alte topic-uri ai de gand sa deschizi, asta in lipsa unuia in care sa spui pe fata ce te doare de fapt???!!!

Nu ma pot abtine

Fatooo'...ma rusinez naibilui!
rondina
Postat pe 18 August 2014 15:16
ochii care nu se vad se uita.
kidd_o
Postat pe 18 August 2014 15:29
De la: kidd_o, la data 2014-08-18 15:29:20ochii care nu se vad se uita.


Corect!!!
kudika_15804
Postat pe 18 August 2014 15:41
De la: Mike_Dex, la data 2014-08-15 23:12:55Ce ai face daca ai avea o relatie cu cineva la distanta si petreceti impreuna maxim o saptamana pe luna ?

Te-ar deranja distanta sau e ok sa folosesti telefonul, internetul ?

Te-ai simti singur@ sau gelos/geloasa pe ce poate face fara tine ?

Te-ar deranja sa platesti drumul pentru a vedea acea persoana ?

Cat timp crezi ca ai rezista si ce solutie ar fi ?


sex virtual. sex prin telefon. sex prin sms. sex prin telepatie.
placinta_cu_mere
Postat pe 18 August 2014 17:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Femeile sunt scroafe..... 16 De la: micabis 15 August 2008 05:11
.va rog ajutati-ne 7 De la: Lavone2009 5 Noiembrie 2009 11:19
Buna tuturor! 10 De la: cami_goanga10 6 Aprilie 2010 15:07
Asa sunt eu:P 115 De la: iacinta 29 Ianuarie 2010 10:12
sunt prea impulsiva!!! 8 De la: Quarelin 30 Ianuarie 2009 11:41