Setari Cookie-uri

Mincinos mizerabil

De la: kudika_973046, la data 2014-11-10 16:23:42Draga mea,vreau sa-ti spun ca nu am fost descurcareata mereu.Imi aduc aminte de asta ff bine.Dar viata te face sa te schimbi.Cand am vazut ca el nu era bun de nimic,am luat eu taurul de coarne ,altfel era vai de viata mea.Nu eram asa,imi aduc aminte ca fiind copil pe mine ma bateau ceilanti frati ai mei.toti pana si sora mea mai mica ca mine cu doi ani.Totusi va spun sincer ca imi este mila de el.Si va mai spun ceva,sa stiti ca mila este mai rea ca dragostea,.Anul trecut pe vremea asta eram acasa.Se astepta sa merg acasa dar eu cat am stat in Tara am stat pe la copii.Ne vedeam asa cand si cand,si va spun ca-mi era o mila de el de mi se rupea inima.Dar am reusit sa ma tin tare.El vrea impacare dar nu mai are nici un rost.Eu stiu ca de fapt el s-a insurat ca avea nevoie de sluga,nu de o sotie.



Orice barbat trebuie sa stie ca ,femeia poate fi o persoana independenta ,chiar daca este casatorita sau nu,totul este sa isi cunoasca valoarea si sa isi respecte partenerul si familia!!!
Tu decizi asupra viitorului tau!!!

Mentalitatea sotului tau este comuna multor barbati,din pacate!!!
kudika_15804
Postat pe 10 Noiembrie 2014 16:28

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
pe cine iubesc?pe primul sau p al doilea?ajutati-ma va rog 28 De la: angelo_micnegrusiurat 24 Mai 2010 23:49
povestea mea de dragoste.. 4 De la: iacinta 5 Septembrie 2010 18:36
Despre sinceritate 17 De la: miss_darine 10 Noiembrie 2010 20:09
profesorul de matematica e prietnul mamei mele 4 De la: pufffer 15 Noiembrie 2009 20:46
jurnalul meu 14 De la: yumalai 7 Mai 2009 08:04