Setari Cookie-uri

Barbatii si vorbele

Buna all.E normal ca un tip sa te intrebe daca te curteaza multi baieti/barbati?Sau crede ca nu sunt destul de atractiva si vrea sa afle daca ma place cineva?:))
Mi-a spus ceva de genul ca sunt frumusica si sa spun sincer daca ma curteaza multi.Parerea mea e totusi ca asta ar suna a lauda sau ma rog chestia asta nu se zice unui tip.
Ce parere aveti?
JustElla
Postat pe 15 Noiembrie 2014 19:12
De la: JustElla, la data 2014-11-15 19:12:20Buna all.E normal ca un tip sa te intrebe daca te curteaza multi baieti/barbati?Sau crede ca nu sunt destul de atractiva si vrea sa afle daca ma place cineva?:))
Mi-a spus ceva de genul ca sunt frumusica si sa spun sincer daca ma curteaza multi.Parerea mea e totusi ca asta ar suna a lauda sau ma rog chestia asta nu se zice unui tip.
Ce parere aveti?
o fi gelos...
NEGRUTTTT
Postat pe 15 Noiembrie 2014 19:51
Voia sa se bage si el in seama si nu stia cum, asta sunt deja intrebari ce ating penibilul, parerea mea. Spunei sa treaca direct la subiect si sa lase umplutura pentru altcineva, asta daca si tu esti interesata de el si din cate vad eu esti, altfel nu te interesa intrebarea lui vizavi de tn.
Only_One
Postat pe 16 Noiembrie 2014 00:02
De la: JustElla, la data 2014-11-15 19:12:20Buna all.E normal ca un tip sa te intrebe daca te curteaza multi baieti/barbati?Sau crede ca nu sunt destul de atractiva si vrea sa afle daca ma place cineva?:))
Mi-a spus ceva de genul ca sunt frumusica si sa spun sincer daca ma curteaza multi.Parerea mea e totusi ca asta ar suna a lauda sau ma rog chestia asta nu se zice unui tip.
Ce parere aveti?


Nu prea are sens, decat daca e un pretext ca sa intre in vorba, desi daca ar fi vrut asta mai bine zicea direct "sunt sigur ca iti fac curte multi barbati" sau ceva asdemanator, care ar fi sunat mult mai bine.
kidd_o
Postat pe 16 Noiembrie 2014 01:29
De la: JustElla, la data 2014-11-15 19:12:20Buna all.E normal ca un tip sa te intrebe daca te curteaza multi baieti/barbati?Sau crede ca nu sunt destul de atractiva si vrea sa afle daca ma place cineva?:))
Mi-a spus ceva de genul ca sunt frumusica si sa spun sincer daca ma curteaza multi.Parerea mea e totusi ca asta ar suna a lauda sau ma rog chestia asta nu se zice unui tip.
Ce parere aveti?
[/quote
Serios..si marmota era in ciocolata..daca crezi ca nu e normal de ce nu l-ai intrebat..pe "Mutu" ..acum sincer vorbindsau ma rog..chestia asta nu se zice la un tip... ..impresia mea..e cu totul diferita si crede0ma nu ri-ai dori sa o sti...
Fulg-de-nea
Postat pe 16 Noiembrie 2014 02:10
Pare cã vroia sã intre în vorbã cu tine sau sã-þi atragã atenþia ºi nu ºtia cum.

Nu cred cã e "chair penibil", pur ºi simplu atât a ºtiut el sã zicã.
Robbin
Postat pe 16 Noiembrie 2014 04:28
De la: JustElla, la data 2014-11-15 19:12:20Buna all.E normal ca un tip sa te intrebe daca te curteaza multi baieti/barbati?Sau crede ca nu sunt destul de atractiva si vrea sa afle daca ma place cineva?:))
Mi-a spus ceva de genul ca sunt frumusica si sa spun sincer daca ma curteaza multi.Parerea mea e totusi ca asta ar suna a lauda sau ma rog chestia asta nu se zice unui tip.
Ce parere aveti?



1.Depinde de natura relatiei,care exista intre tine si acel domn!!
2.Poti fi admirata de "n" barbati,daca esti o persoana,care stie sa se faca placuta si este agreabila in atitudine si comportament,unde este problema????Totul depinde de tine,ca femeie vorbind,si mai putin de gradul de admiratie ,pe care il au simpatiile barbatilor!!!
3.Acest domn este gelos???El uita ca vorbeste cu o "FEMEIE"????

Draga mea,nu da importanta intrebarilor fara rost si logica!!!Nu uita,a trecut vremea, cand femeia era privita ,doar ca un obiect de uz personal pentru barbati,femeia are dreptul de alegere in viata,absolut in orice domeniu !!!
kudika_15804
Postat pe 16 Noiembrie 2014 11:15
Si eu cred la fel. uenori barbatilor le e greu sa interactioneze la inceput cu o femeie pe care vor s-o complimenteze si atunci nu sunt foarte atenti la fomrulare. Eu cred ca voia sa te flateze doar.
AIrina
Postat pe 16 Noiembrie 2014 22:21
Deci ai unda verde conform spuselor de aici. :))
Only_One
Postat pe 18 Noiembrie 2014 09:33
De la: JustElla, la data 2014-11-15 19:12:20Buna all.E normal ca un tip sa te intrebe daca te curteaza multi baieti/barbati?Sau crede ca nu sunt destul de atractiva si vrea sa afle daca ma place cineva?:))
Mi-a spus ceva de genul ca sunt frumusica si sa spun sincer daca ma curteaza multi.Parerea mea e totusi ca asta ar suna a lauda sau ma rog chestia asta nu se zice unui tip.
Ce parere aveti?


Pe el il interesa sa fii doar frumusica , nu si desteapta.
Ce raspuns i-ai dat ?
kudykkka
Postat pe 25 Noiembrie 2014 11:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ma intreb de ce 71 De la: kudika199806 21 Septembrie 2010 16:46
Imi e teama sa ma despart de el 28 De la: DincoloDeRasarit 7 Februarie 2016 21:00
sa il iert sau nu ? 6 De la: tzvetociki 10 Iunie 2011 17:06
dati-mi un sfat va rogg 25 De la: ali_alina 30 Iunie 2009 23:26
Altele 4 De la: IMF 15 Mai 2009 12:48