Setari Cookie-uri

vreau si eu un sfat plizzz

am si eu o problema si nu prea stiu ce sa fac si cum sa interpretez lucrurile.acum vreao 8 luni am cunoscut un tip(sora lui mia fost colega de servici si prietena).am inceput sa vorbim neam si intalnit de vateva ori,neam inteles foarte bine de la inceput.eu eram dispusa sa incep o relatie dar el de curand o suferit o dezamagire(tipa cu care a stat 2 ani la inselat,ceam mai buna prietena a lui a muri, deci era suparata pe viatza) si nu era pregatit de o noua relatie deci am stabilit ca ramanem doar prieteni.am continuat sa vorbim si sa ne intalnim destul de des pana cand intr-un final am avut relatii intime.dar el tot nu era pregatit sa inceapa o relatie si eram dispusa sa ii acord tot timpul sa se gandeasca totusi ce vrea.asta a durat vreo 4 luni sa avem relati intime dar fara compromisuri dupa care am hotarat sa pun punct acestei situati.io parut un pic rau da de relatie tot nu era dispus.timp de 2 luni nici nam prea vorbit.dupa care neam intalnit din coincidenta si ma invitat la cafea.de atunci iar vorbim si ne intalnim.mia zis ca io fost foarte dor de mine dar ii era jena sa ma caute ptc crede ca nu a fost corect fata de mine.de fiecare data cand ne intalnim imi spune ca se simte bine lg mine si ca cand e cu mine uita de probleme,cai face placere sa povestim ca simte ca imi poate povesti orice si e foarte dragastos,ma strange in brate ma saruta ca si cum am fi un cuplu dar tot nu vrea sa-si asume riscu de a fi inselat din nou.eu cred ca nu are destula incredere in mine.ca prietena da stie ca poate sa imi zica orice si ca poate conta pe mine dar nu si ca iubita.cum pot sal fac sa inteleaga ca il iubesc si ca nas putea sal ranesc pentru nimic in lume.ii un tip foarte sensibil,sufletist,cu o inima de aur preocupat de soarta celor din jur.e barbatul ideal pt mine nas vrea sal pierd dar simt ca nu mai pot suporta prea mult timp aceasta situatie.ajutatima cu un sfat va rog!!!

Postat pe 2 Iunie 2010 04:03
kudika te rog eu frumos baga-l si pe ala de se tavaleste pe jos doamne ce ravagii poate face un "ca cand"

asa si acum sfatul:

nu cred ca am m-am incurcat rau de tot intre atatia "nam " si "neam"
scuze dar chiar nu ma pot abtine!
touch_me
Postat pe 2 Iunie 2010 08:22
De la: touch_me, la data 2010-06-02 08:22:19 kudika te rog eu frumos baga-l si pe ala de se tavaleste pe jos doamne ce ravagii poate face un "ca cand"

asa si acum sfatul:

nu cred ca am m-am incurcat rau de tot intre atatia "nam " si "neam"
scuze dar chiar nu ma pot abtine!

[img]http://dl6.glitter-graphics.net/pub/969/969356n04i0j45gk.gif[/img] i-a si tavaleste-te
intr-adevar fata e certata rau cu gramatica lb romane...propun ca sa nu mai stea sa se gandeasca atat la barbatul vietii ei sa se apuce de lb straine...engleza...italiana...coreana
miss_darine
Postat pe 2 Iunie 2010 08:49
si asta e foarte preocupat de soarta celor din jur?
si, desiguuuuur, nu vrea o relatie cu tine de teama ca va fi ranit
kitty_krieger
Postat pe 2 Iunie 2010 12:07
nas nas nas.. mai aveam putin si credeam ca ai rinita
iacinta
Postat pe 2 Iunie 2010 14:57
credeam ca forumurile sunt ca sa ne ajutam unii pe ceilalti nu ca sa ne criticam,da in fine greseala mea.
kudika051103
Postat pe 2 Iunie 2010 16:34
Traducere in limba romana are cineva ? N-am distonocalm si d-aia nu ma incumet sa ma apuc de tradus !

Postat pe 2 Iunie 2010 16:38
De la: kudika051103, la data 2010-06-02 16:34:07credeam ca forumurile sunt ca sa ne ajutam unii pe ceilalti nu ca sa ne criticam,da in fine greseala mea.


Ca sa te ajute careva trebuie sa si inteleaga ceva din povestea aia scrisa atat de dezlanat si ilizibil.

Postat pe 2 Iunie 2010 16:39
eu cred ca nu vrea sa se complice..e mai bine sa te aiba ca amica 'just for sex" decat o iubita in care trebuie sa investeasca.
roz5blue6lila7
Postat pe 2 Iunie 2010 16:40
...oaudarcepovestemazapacitraudetotoricumalanudadoibanipetinesemaidescarcasiel dincandincandfiindcaegreufarfemeie
freakyyy
Postat pe 2 Iunie 2010 16:46
De la: freakyyy, la data 2010-06-02 16:46:41...oaudarcepovestemazapacitraudetotoricumalanudadoibanipetinesemaidescarcasiel dincandincandfiindcaegreufarfemeie


EXACTLY MY POINT!
daniella_s
Postat pe 7 Iunie 2010 10:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
am o intrebare 50 De la: onlyu 10 August 2009 12:47
Imi e teama sa ma despart de el 28 De la: DincoloDeRasarit 7 Februarie 2016 21:00
ce sa mai cred ? 4 De la: Diavolyta_ 15 Noiembrie 2009 22:58
Despartire? Sfatul tau ma poate ajuta! 1 De la: kudika_1022496 20 Ianuarie 2017 12:11
Buna fetelor! 30 De la: hocus_pocus 18 Septembrie 2011 16:53