Setari Cookie-uri

Seara romantica

Bun gasit fetelor!
Numele meu este Cristina si as dori in urmatoarele seri sau cel tarziu la inceputul lui ianuarie sa-i pregatesc prietenului meu o seara romantica
Ceva idei imi puteti da?.Eu sunt o persoana romantica si ce imi vine in cap asta mi-as dori eu sa primesc:)).
M-am gandit sa iau niste petale de trandafiri,sa fac o inima din petale pe pat si de la usa de la intrare pana in camera sa fie un drum de petale pe care sa le urmeze:)).
Am zis ca voi lua si un vin rosu,niste lumanari parfumate rosii in forma de inima,niste muzica linistitoare(romantica??) pe fundal.
Ei...si mai departe ce as putea face?
Ma gandeam sa pregatesc si ceva de mancare(dar ce? spaghete?:)) )
Si dupa poate veniti si cu idei de alte lucruri romantice dar si ce ar mai fi sexy ca sa avem o seara foarte foarte foarte romantica si frumoasa ,adica sa o tina minta si sa n-o uite prea curand:)).Si sa ramana cu o amintire placuta.
Va multumesc foarte multi si va urez sarbatori fericite si un an nou cat mai imbelsugat si plin de realizari!
InNa1995
Postat pe 22 Decembrie 2014 20:36
Mai se practica asa ceva ?
now000
Postat pe 22 Decembrie 2014 21:30
Parerea mea mai Cristina, e ca la baieti nu da bine sa pui petale pe ici pe colo, asta e doar pt voi, ceva romantic pt un barbat ar fi o lenjerie intima sexy purtata de tine si da merge pe fundal o muzica lenta si placuta urechii, la cina un vin bun rosu alaturi de ce stii tu sa gatesti mai bine si ii place lui si asta ar fi suficient.
Sarbatori fericite si tie! :)
Only_One
Postat pe 23 Decembrie 2014 00:41
De la: InNa1995, la data 2014-12-22 20:36:13Bun gasit fetelor!
Numele meu este Cristina si as dori in urmatoarele seri sau cel tarziu la inceputul lui ianuarie sa-i pregatesc prietenului meu o seara romantica
Ceva idei imi puteti da?.Eu sunt o persoana romantica si ce imi vine in cap asta mi-as dori eu sa primesc:)).
M-am gandit sa iau niste petale de trandafiri,sa fac o inima din petale pe pat si de la usa de la intrare pana in camera sa fie un drum de petale pe care sa le urmeze:)).
Am zis ca voi lua si un vin rosu,niste lumanari parfumate rosii in forma de inima,niste muzica linistitoare(romantica??) pe fundal.
Ei...si mai departe ce as putea face?
Ma gandeam sa pregatesc si ceva de mancare(dar ce? spaghete?:)) )
Si dupa poate veniti si cu idei de alte lucruri romantice dar si ce ar mai fi sexy ca sa avem o seara foarte foarte foarte romantica si frumoasa ,adica sa o tina minta si sa n-o uite prea curand:)).Si sa ramana cu o amintire placuta.
Va multumesc foarte multi si va urez sarbatori fericite si un an nou cat mai imbelsugat si plin de realizari!



Numai prezenta ta ,a voastra,fac cat toate prezentarile romantice la un loc!!!Draga mea,nu mai cauta superficialitatea lucrurilor ,ci esenta lor!!!Daca va iubiti,nimic din aceasta lume nu va inlocui frumusetea ,pasiunea si romantismul iubirii voastre!!!Cea mai mare greseala,pe care o fac majoritatea tinerilor este tocmai aceasta insistenta in a improviza iubirea,cand,de fapt,ea ar trebui sa debordeze in pasiune in sufletul indragostitilor!!IUBITI simplu si curat,aceasta este adevarata ibire ,care nu are nevoie de accesorii ,de cele mai multe ori,false!!!
kudika_15804
Postat pe 23 Decembrie 2014 07:14
Va multumesc frumos pentru raspunsuri si imi cer scuze ca am raspuns asa tarziu.
Aveti dreptate,simpla noastra prezenta este suficienta,nu cautam dragostea in lucruri superficiale(nu s-a intamplat asta pana acum si nici in viitor nu cred ca se pune problema) insa doream sa iesim din aceasta monotonie,el nu este deloc romantic..eu sunt si de aceea ma gandeam sa fac ceva frumos.I-am spus de idee in mare si a zis ca de lucrurile romantice ma ocup eu si sa n-am pretentii la el:))..asta e ma invat si cu asta:D...si nu a comentat la ideea unei seri romantice.
Deci voi spuneti fara petale de flori? asta mi-ar place mie si de aceea m-am gandit sa va intreb pe voi daca ar fi nimerit si la un baiat
InNa1995
Postat pe 28 Decembrie 2014 17:12
PS: Sa aveti multa sanatate in anul ce urmeaza,multe realizari si impliniri pe toate planurile
InNa1995
Postat pe 28 Decembrie 2014 17:14
De la: InNa1995, la data 2014-12-28 17:12:44Va multumesc frumos pentru raspunsuri si imi cer scuze ca am raspuns asa tarziu.
Aveti dreptate,simpla noastra prezenta este suficienta,nu cautam dragostea in lucruri superficiale(nu s-a intamplat asta pana acum si nici in viitor nu cred ca se pune problema) insa doream sa iesim din aceasta monotonie,el nu este deloc romantic..eu sunt si de aceea ma gandeam sa fac ceva frumos.I-am spus de idee in mare si a zis ca de lucrurile romantice ma ocup eu si sa n-am pretentii la el:))..asta e ma invat si cu asta:D...si nu a comentat la ideea unei seri romantice.
Deci voi spuneti fara petale de flori? asta mi-ar place mie si de aceea m-am gandit sa va intreb pe voi daca ar fi nimerit si la un baiat


NU!!!Invers,daca s-ar fi pus in discutie acest gest,DA!!!
kudika_15804
Postat pe 28 Decembrie 2014 17:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
casa in Bucovina 1 De la: rox_rbz 8 Decembrie 2011 18:18
Benzi Magnetice 2 De la: kudika028960 8 August 2009 21:07
SINCERITATE 5 De la: dydy_me 19 Mai 2009 10:59
dragoste pe net...virtuala. 20 De la: stem_29 21 Iulie 2010 08:57
Cititi si va minunati 3 De la: anutzzaa 19 Noiembrie 2010 23:38