Setari Cookie-uri

De ce mincinosii au mai multe sanse ca cei sinceri ?! Asta sa fie lumea in care traim?

De la: Only_One, la data 2015-02-05 15:14:31
De la: -Dyna-, la data 2015-02-05 13:32:33
De la: now000, la data 2015-02-05 13:09:51Daca mi-as fi batut joc de ea in ultimul hal , cum eram ? :)) pentru ca asta ar fi trebuit sa se intample la felul cum s-a purtat.



O fata singura si la locul ei , nu te-a atras !
Vezi tu cum si voi barbatii gresiti !
Succes in gasirea unei fete sincere si cuminte


Normal ca si barbatii gresesc, doar nu sunt sfinti :)) si consider ca si femeia si barbatul greseste in egala masura fie ea mare sau mica, nimeni nu e scutit.
"O fata singura si la locul ei nu te-a atras!"...crede-ma ca daca pt tine e o exclamare pt mine e o intrebare ce mi-o pun constant, dar stii tu vizavi de alegerea fetelor catre baieti.



Era vorba despre alegerea pe care o fac (unii) barbatii , iar daca o fata singura si la locul ei nu te-a atras ? ;raspunsul il ai vizavi de tine ca persoana .
-Dyna-
Postat pe 7 Februarie 2015 11:38
O fata singura si la locul ei , nu te-a atras !
Vezi tu cum si voi barbatii gresiti !
Succes in gasirea unei fete sincere si cuminte

iar vorbesti prosti dar din pacate era de asteptat ca ai avut de la cine invata aceste generalizari misandrine,,,,,voi barbatii,,,care noi barbatii draguta
george1
Postat pe 7 Februarie 2015 13:22
De la: george1, la data 2015-02-07 13:22:29O fata singura si la locul ei , nu te-a atras !
Vezi tu cum si voi barbatii gresiti !
Succes in gasirea unei fete sincere si cuminte

iar vorbesti prosti dar din pacate era de asteptat ca ai avut de la cine invata aceste generalizari misandrine,,,,,voi barbatii,,,care noi barbatii draguta



Mai , mai , mai ....de apreciat ca barbatii sunt solidari intre ei , cand e vb de femei ...si daca din punctul vostru de vedere , exista prea putine femei la locul lor , ...aflati dragilor ca eu nu am vazut si nici nu am auzit ca ar exista barbati cuminti
Nici cand gresiti , nu recunoasteti
-Dyna-
Postat pe 7 Februarie 2015 14:10
solidari intre ei,,,alta tampenie si din nou din pacate de asteptat

cu cn am fost eu solidar draguta?generalizezi la fel ca ,curcubeu cea ce denota ca din pacate nu stiti ce i iubirea,,iar ca lumea ta e limitata si n ai auzit de barbati cuminti nu s eu de vina,asta e din pacate acest site pentru unele inseamna rabufnirea lor impotriva barbatilor pentru unii barbati din viata lor,,asta i doar lipsa de maturitate
george1
Postat pe 7 Februarie 2015 15:20
De la: george1, la data 2015-02-07 15:20:16solidari intre ei,,,alta tampenie si din nou din pacate de asteptat

cu cn am fost eu solidar draguta?generalizezi la fel ca ,curcubeu cea ce denota ca din pacate nu stiti ce i iubirea,,iar ca lumea ta e limitata si n ai auzit de barbati cuminti nu s eu de vina,asta e din pacate acest site pentru unele inseamna rabufnirea lor impotriva barbatilor pentru unii barbati din viata lor,,asta i doar lipsa de maturitate


Ai dreptate , tu esti singurul barbat cuminte pe care-l cunosc ! :)
-Dyna-
Postat pe 7 Februarie 2015 15:29
inseamna ca cunosti ft putini oameni
george1
Postat pe 7 Februarie 2015 15:31
De la: george1, la data 2015-02-07 15:31:23inseamna ca cunosti ft putini oameni


Da , si de aici ai tras tu concluzia ca duc lipsa de maturitate ?!
Tu de ce duci lipsa ?
-Dyna-
Postat pe 7 Februarie 2015 15:37
cand cataloghezi toti oamenii la fal din pacate de asta dai dovada,,,eu duc lipsa de fapte bune
george1
Postat pe 7 Februarie 2015 15:44
De la: george1, la data 2015-02-07 15:44:34cand cataloghezi toti oamenii la fal din pacate de asta dai dovada,,,



bla , bla , bla

-Dyna-
Postat pe 7 Februarie 2015 15:54
De la: -Dyna-, la data 2015-02-07 14:10:10
De la: george1, la data 2015-02-07 13:22:29O fata singura si la locul ei , nu te-a atras !
Vezi tu cum si voi barbatii gresiti !
Succes in gasirea unei fete sincere si cuminte

iar vorbesti prosti dar din pacate era de asteptat ca ai avut de la cine invata aceste generalizari misandrine,,,,,voi barbatii,,,care noi barbatii draguta



Mai , mai , mai ....de apreciat ca barbatii sunt solidari intre ei , cand e vb de femei ...si daca din punctul vostru de vedere , exista prea putine femei la locul lor , ...aflati dragilor ca eu nu am vazut si nici nu am auzit ca ar exista barbati cuminti
Nici cand gresiti , nu recunoasteti


Totul in regula pana la faptul ca nu ai vazut si auzit de barbati cuminti, pai ai grija pe langa ce fel de barbati gravitezi ;))...si chestia e ca voi v-ati dori un barbat cuminte, dar apoi veti zice ca va plictisiti, e prea monoton sau cel putin asa am auzit eu prin jur, pe la stirile astea mondene incat am ajuns la concluzia ca fiecare femeie e curioasa si trebuie sa parcurga niste etape in viata si apoi in cele din urma va zice "gata eu vreau un barbat cuminte", dar pana atunci isi doresc, dar aleg alt tip de barbat.
Only_One
Postat pe 7 Februarie 2015 20:17
De la: Only_One, la data 2015-02-07 20:17:26
De la: -Dyna-, la data 2015-02-07 14:10:10
De la: george1, la data 2015-02-07 13:22:29O fata singura si la locul ei , nu te-a atras !
Vezi tu cum si voi barbatii gresiti !
Succes in gasirea unei fete sincere si cuminte

iar vorbesti prosti dar din pacate era de asteptat ca ai avut de la cine invata aceste generalizari misandrine,,,,,voi barbatii,,,care noi barbatii draguta



Mai , mai , mai ....de apreciat ca barbatii sunt solidari intre ei , cand e vb de femei ...si daca din punctul vostru de vedere , exista prea putine femei la locul lor , ...aflati dragilor ca eu nu am vazut si nici nu am auzit ca ar exista barbati cuminti
Nici cand gresiti , nu recunoasteti


Totul in regula pana la faptul ca nu ai vazut si auzit de barbati cuminti, pai ai grija pe langa ce fel de barbati gravitezi ;))...si chestia e ca voi v-ati dori un barbat cuminte, dar apoi veti zice ca va plictisiti, e prea monoton sau cel putin asa am auzit eu prin jur, pe la stirile astea mondene incat am ajuns la concluzia ca fiecare femeie e curioasa si trebuie sa parcurga niste etape in viata si apoi in cele din urma va zice "gata eu vreau un barbat cuminte", dar pana atunci isi doresc, dar aleg alt tip de barbat.



Draga Only , tie ti-am raspuns ceva mai sus , ai evitat .

..." concluzia ca fiecare femeie e curioasa si trebuie sa parcurga niste etape in viata ..."


Only , concluzia ta , spune multe despre tine !
Acele etape despre care vorbesti , parcurge-le tu !
Nu toate femeile sunt curioase , daca exista barbati cuminti !!!
Si stii de ce ?; pt ca nu exista barbati cuminti
Cat despre gravitatie ...ai imaginatia formata dupa stirile mondene
-Dyna-
Postat pe 8 Februarie 2015 14:05
De la: -Dyna-, la data 2015-02-08 14:05:15
De la: Only_One, la data 2015-02-07 20:17:26
De la: -Dyna-, la data 2015-02-07 14:10:10
De la: george1, la data 2015-02-07 13:22:29O fata singura si la locul ei , nu te-a atras !
Vezi tu cum si voi barbatii gresiti !
Succes in gasirea unei fete sincere si cuminte

iar vorbesti prosti dar din pacate era de asteptat ca ai avut de la cine invata aceste generalizari misandrine,,,,,voi barbatii,,,care noi barbatii draguta



Mai , mai , mai ....de apreciat ca barbatii sunt solidari intre ei , cand e vb de femei ...si daca din punctul vostru de vedere , exista prea putine femei la locul lor , ...aflati dragilor ca eu nu am vazut si nici nu am auzit ca ar exista barbati cuminti
Nici cand gresiti , nu recunoasteti


Totul in regula pana la faptul ca nu ai vazut si auzit de barbati cuminti, pai ai grija pe langa ce fel de barbati gravitezi ;))...si chestia e ca voi v-ati dori un barbat cuminte, dar apoi veti zice ca va plictisiti, e prea monoton sau cel putin asa am auzit eu prin jur, pe la stirile astea mondene incat am ajuns la concluzia ca fiecare femeie e curioasa si trebuie sa parcurga niste etape in viata si apoi in cele din urma va zice "gata eu vreau un barbat cuminte", dar pana atunci isi doresc, dar aleg alt tip de barbat.



Draga Only , tie ti-am raspuns ceva mai sus , ai evitat .

..." concluzia ca fiecare femeie e curioasa si trebuie sa parcurga niste etape in viata ..."


Only , concluzia ta , spune multe despre tine !
Acele etape despre care vorbesti , parcurge-le tu !
Nu toate femeile sunt curioase , daca exista barbati cuminti !!!
Si stii de ce ?; pt ca nu exista barbati cuminti
Cat despre gravitatie ...ai imaginatia formata dupa stirile mondene


Aham, deci asta crezi tu, pai atunci ilumineaza-ma tu draga Dyna, daca nu exista barbati cuminti, atunci cum ii vezi tu pe barbati ?
Only_One
Postat pe 8 Februarie 2015 15:59
Era vorba despre alegerea pe care o fac (unii) barbatii , iar daca o fata singura si la locul ei nu te-a atras ? ;raspunsul il ai vizavi de tine ca persoana .

Data care vine puneti si nu mai trece cu vederea raspunsurile care nu-ti convin
-Dyna-
Postat pe 8 Februarie 2015 16:07
Pune-ti
Dar tu puneti
-Dyna-
Postat pe 8 Februarie 2015 16:07
De la: -Dyna-, la data 2015-02-07 11:38:24
De la: Only_One, la data 2015-02-05 15:14:31
De la: -Dyna-, la data 2015-02-05 13:32:33
De la: now000, la data 2015-02-05 13:09:51Daca mi-as fi batut joc de ea in ultimul hal , cum eram ? :)) pentru ca asta ar fi trebuit sa se intample la felul cum s-a purtat.



O fata singura si la locul ei , nu te-a atras !
Vezi tu cum si voi barbatii gresiti !
Succes in gasirea unei fete sincere si cuminte


Normal ca si barbatii gresesc, doar nu sunt sfinti :)) si consider ca si femeia si barbatul greseste in egala masura fie ea mare sau mica, nimeni nu e scutit.
"O fata singura si la locul ei nu te-a atras!"...crede-ma ca daca pt tine e o exclamare pt mine e o intrebare ce mi-o pun constant, dar stii tu vizavi de alegerea fetelor catre baieti.



Era vorba despre alegerea pe care o fac (unii) barbatii , iar daca o fata singura si la locul ei nu te-a atras ? ;raspunsul il ai vizavi de tine ca persoana .



-Dyna-
Postat pe 8 Februarie 2015 16:08
De la: -Dyna-, la data 2015-02-08 16:07:14Era vorba despre alegerea pe care o fac (unii) barbatii , iar daca o fata singura si la locul ei nu te-a atras ? ;raspunsul il ai vizavi de tine ca persoana .

Data care vine puneti si nu mai trece cu vederea raspunsurile care nu-ti convin


Bine mai am inteles perfect ca "unii" barbati, dar cum ii vezi pe ceilalti atunci, spune-mi asa onesta ta parere ?
Only_One
Postat pe 8 Februarie 2015 16:09
De la: -Dyna-, la data 2015-02-08 16:07:52Pune-ti
Dar tu puneti


:)) Vad ca te lupti cu tine insati...stai linistita ca nu stau eu de corectari, cu totii gresim.
PS: Iti era frica ca ma folosesc de greseala ta :))
Only_One
Postat pe 8 Februarie 2015 16:12
De la: Only_One, la data 2015-02-08 16:09:13
De la: -Dyna-, la data 2015-02-08 16:07:14Era vorba despre alegerea pe care o fac (unii) barbatii , iar daca o fata singura si la locul ei nu te-a atras ? ;raspunsul il ai vizavi de tine ca persoana .

Data care vine puneti si nu mai trece cu vederea raspunsurile care nu-ti convin


Bine mai am inteles perfect ca "unii" barbati, dar cum ii vezi pe ceilalti atunci, spune-mi asa onesta ta parere ?


Tu mi-ai raspuns la intrebare ?
Unii sunt ca unele.
Ceilalti sunt ca celelalte.
:)
-Dyna-
Postat pe 8 Februarie 2015 16:15
De la: george1, la data 2015-02-08 16:15:22n are rost sa o mai intrebi,,,a vaccinato curcubeu cu misandrism,,este produsul ei,,,,ura pe barbati datorita unor intamplari din viata lor din pacate le a adus pe unele aici



S-a scos fata cu "unii barbati" ce-i drept ;))
Only_One
Postat pe 8 Februarie 2015 16:17
De la: george1, la data 2015-02-08 16:15:22n are rost sa o mai intrebi,,,a vaccinato curcubeu cu misandrism,,este produsul ei,,,,ura pe barbati datorita unor intamplari din viata lor din pacate le a adus pe unele aici


Nu am motive sa urasc barbatii !!!
Ideile astea sunt doar in mintea ta.
-Dyna-
Postat pe 8 Februarie 2015 16:18
De la: -Dyna-, la data 2015-02-08 16:18:29
De la: george1, la data 2015-02-08 16:15:22n are rost sa o mai intrebi,,,a vaccinato curcubeu cu misandrism,,este produsul ei,,,,ura pe barbati datorita unor intamplari din viata lor din pacate le a adus pe unele aici


Nu am motive sa urasc barbatii !!!
Ideile astea sunt doar in mintea ta.


eronat,,sunt in mintea ta ,o demonstrezi mai sus si ai mai facuto cu alte ocazii
george1
Postat pe 8 Februarie 2015 16:20
De la: Only_One, la data 2015-02-08 16:17:30
De la: george1, la data 2015-02-08 16:15:22n are rost sa o mai intrebi,,,a vaccinato curcubeu cu misandrism,,este produsul ei,,,,ura pe barbati datorita unor intamplari din viata lor din pacate le a adus pe unele aici



S-a scos fata cu "unii barbati" ce-i drept ;))


Te-a vaccinat , george .
Misoginilor
-Dyna-
Postat pe 8 Februarie 2015 16:25
De la: george1, la data 2015-02-08 16:20:54
De la: -Dyna-, la data 2015-02-08 16:18:29
De la: george1, la data 2015-02-08 16:15:22n are rost sa o mai intrebi,,,a vaccinato curcubeu cu misandrism,,este produsul ei,,,,ura pe barbati datorita unor intamplari din viata lor din pacate le a adus pe unele aici


Nu am motive sa urasc barbatii !!!
Ideile astea sunt doar in mintea ta.


eronat,,sunt in mintea ta ,o demonstrezi mai sus si ai mai facuto cu alte ocazii



Daca ea si-a pierdut "calea" noi tre sa incercam sa o aducem pe calea cea buna mai Georgica nu sa facem critici, chiar daca ea zice ca nu exista barbati cuminti, noi tre sa ii demonstram ca exista :)
Only_One
Postat pe 8 Februarie 2015 16:25
ce bine va intelegeti .
-Dyna-
Postat pe 8 Februarie 2015 16:26
De la: -Dyna-, la data 2015-02-08 16:25:10
De la: Only_One, la data 2015-02-08 16:17:30
De la: george1, la data 2015-02-08 16:15:22n are rost sa o mai intrebi,,,a vaccinato curcubeu cu misandrism,,este produsul ei,,,,ura pe barbati datorita unor intamplari din viata lor din pacate le a adus pe unele aici



S-a scos fata cu "unii barbati" ce-i drept ;))


Te-a vaccinat , george .
Misoginilor



Hei pai tu ce faci, chiar cand incercam o cale buna tu imi aduci jigniri ??
Ce spune asta despre tine ?
Only_One
Postat pe 8 Februarie 2015 16:26
Ca-s misandrina iar voi misogini
-Dyna-
Postat pe 8 Februarie 2015 16:28
Daca ea si-a pierdut "calea" noi tre sa incercam sa o aducem pe calea cea buna mai Georgica nu sa facem critici, chiar daca ea zice ca nu exista barbati cuminti, noi tre sa ii demonstram ca exista :)

tu vz de treaba ta,,demonstreaza i ce vrei
george1
Postat pe 8 Februarie 2015 16:30
De la: -Dyna-, la data 2015-02-08 16:28:22Ca-s misandrina iar voi misogini


De ce esti rautacioasa acum? Ia spune-mi cine e mai cuminte dintre noi acum? ;))
Only_One
Postat pe 8 Februarie 2015 16:30
dorintele tale nu releva si realitatea draguta
george1
Postat pe 8 Februarie 2015 16:31
Bun atunci, deci ne-am lamurit nimeni nu uraste femeile sau barbatii :) ...chestia e ca ar fii inutil sa zici sau sa pretinzi o rautate despre sexul opus, pt ca stim cu totii ca nu am putea traii unii fara ceilalti si cu asta punct, sa nu mai aud de misoginism sau misandrism.
Only_One
Postat pe 8 Februarie 2015 16:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Femeia nu stiu sa gateasca; Barbatul nu stie sa stranga un surub 367 De la: contesina 5 Mai 2011 16:08
pret 5 De la: everything_for_you 28 Martie 2009 11:51
Cat valoreaza o femeie? 18 De la: dandanaua_reloaded 3 Decembrie 2009 22:10
ce sa fac? 0 De la: 26 Decembrie 2009 22:46
Un sfat mic daca se poate :O3 16 De la: kudika_34733 26 Mai 2013 13:15