Setari Cookie-uri

Prieteni cu beneficii

Ca sa va povestesc ce s-a mai intamplat intre timp.... eu am pus stop "relatiei". I-am zis ca mai bine se concentreaza pe una singura si aceea fiind prietena lui. Numai ca nu vrea, ma suna, imi trimite mesaje. I-am explicat ca nu se poate asa, si ca trebuie sa fie sincer, insa mi-a spus ceva care m-a pus pe ganduri... M-a intrebat daca as fii in stare sa ii ofer ce ii ofera cealalta, adica implicare emotionala, mers la plimbari sub clar de luna si etc. Si i-am raspuns sincer ca nu as putea sa-i ofer asa ceva, cel putin nu ma vad acum. Si mi-a zis ca de aia are nevoie si de ea, ea ii ofera implicare emotionala eu ii ofer sex. Imi este din ce in ce mai greu sa stau departe de el pentru ca ma atrage, aseara doar am vorbit lucruri marute si m-a inebunise, numai cand ma atinge ma aprind. Imi pare rau de fata aia, chiar imi pare si m-a gandesc la ea, insa pe de alta parte ea este cea cu care se duce la mare, la munte, caruia ii serbeaza zilele de nastere.
De retinut ca nu spun din gelozie ci doar ca sa ma conving ca si ea primeste cate ceva si ca nu e chiar atat de sarmana precum o precep eu.
dienuscha
Postat pe 8 Aprilie 2015 21:37
fa te musulmana,,acolo mentalitatea ta nu ar avea probleme
kudika_982635
Postat pe 8 Aprilie 2015 21:43
eu zic sa lasi prostiile dienusco
kudika_982635
Postat pe 8 Aprilie 2015 21:44
De la: dienuscha, la data 2015-04-08 21:37:24Ca sa va povestesc ce s-a mai intamplat intre timp.... eu am pus stop "relatiei". I-am zis ca mai bine se concentreaza pe una singura si aceea fiind prietena lui. Numai ca nu vrea, ma suna, imi trimite mesaje. I-am explicat ca nu se poate asa, si ca trebuie sa fie sincer, insa mi-a spus ceva care m-a pus pe ganduri... M-a intrebat daca as fii in stare sa ii ofer ce ii ofera cealalta, adica implicare emotionala, mers la plimbari sub clar de luna si etc. Si i-am raspuns sincer ca nu as putea sa-i ofer asa ceva, cel putin nu ma vad acum. Si mi-a zis ca de aia are nevoie si de ea, ea ii ofera implicare emotionala eu ii ofer sex. Imi este din ce in ce mai greu sa stau departe de el pentru ca ma atrage, aseara doar am vorbit lucruri marute si m-a inebunise, numai cand ma atinge ma aprind. Imi pare rau de fata aia, chiar imi pare si m-a gandesc la ea, insa pe de alta parte ea este cea cu care se duce la mare, la munte, caruia ii serbeaza zilele de nastere.
De retinut ca nu spun din gelozie ci doar ca sa ma conving ca si ea primeste cate ceva si ca nu e chiar atat de sarmana precum o precep eu.



Lasa-l in pace!!!!El este darnic cu amandoua,dar la fel de josnic!!!
kudika_15804
Postat pe 9 Aprilie 2015 07:20
buna dimineata curcubeu,,iar te referi la un om despre care se vorbeste iar despre cea care vorbeste nu prea auzim nimic decat sa l lase in pace iar celalalt e josnic,,daca este adevarat asa e ,,dar despre ea nu auzim nimic curcubeu,,nu ca am vrea dar unde i egalitarea ta?
kudika_982635
Postat pe 9 Aprilie 2015 07:42
Dienus, de ce iti pare rau de ea? Pe ea o scoate in lume, ii serbeaza ziua, este oficiala. Tu esti refularea sexuala, ceea ce ai cerut si ti-ai dorit de fapt. Poate ar trebui sa iti para rau de tine. Tu esti pe locul doi. Faptul ca el nu da fuga sa o lase pe ea pentru tine, ca ii plac romantismele ei spune multe. Daca ar vrea mai mult nu l-ar tine nimic legat pe lumea asta, nici 10 copiii. Cu atat mai putin o relatie neoficializata. Poate incepi sa te indragostesti? Poti pune = suferinta si inca un barbat care nu se poate hotara intre 2 femei, pana cand una dintre ele nu-i trage un sut in dorsal (pardon de dorsal, ca este joia mare)! Si pana la urma daca vrei doar sex, este asa greu sa gasesti o relatie fara complicatii?
MIAFAROW
Postat pe 9 Aprilie 2015 12:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Craciun cu sufletul deschis 4 De la: kudika_926044 10 Decembrie 2013 23:30
caut model machiaj 3 De la: Flory1981 14 Iunie 2015 11:12
Biominerale pentru par si unghii -HELCOR 3 De la: Alina_Karri_1 19 Iunie 2013 12:39
hai sambata la karaoke 2 De la: kudika_972478 21 August 2014 10:13
mi se spune ca sunt iubita dar nu stiu ce sa cred 10 De la: secretulmariei 25 Iunie 2013 23:25