Setari Cookie-uri

IUBITUL MEU MA INSEALA CU FOSTA LUI IUBITA!!!

eiii fi serioasa curcubeu ai demonstrat ca tu il cunosti mult mai dn decat ea desi nu l cunosti si nu l ai vazut niciodata,teoretic crezi un om care nu l ai vazut si nu l cunosti adica prietena ei si ii spui unei copile,,indiferent ca topicul e la misto sau nu,,,ca,,,iata ca nu este,,curcubeu sau cum te cheama pe tn incearca sa gandesti innainte sa vorbesti
kudika_982635
Postat pe 21 Martie 2015 19:03
De la: kudika_983775, la data 2015-03-21 17:08:53Zici ca-si doreste sex de la fosta iubita. De ce tocmai de la ea? Sexul cu mine ar trebui sa ii fie de ajuns!


Iti pui prea multe intrebari.
Daca esti sigura ca el joaca pe doua fronturi , spune-i pa si gata ...unii au cate 2-3 , altii deloc .
-Dyna-
Postat pe 21 Martie 2015 20:06
Ce porcarie!
Unde-i gasiti ?
De ce mai astepti daca esti sigura ca te inseala?
Sa nu imi spui ca din dragoste, ca nu pot sa te cred!
Arno_28
Postat pe 21 Martie 2015 22:41
Nu pot sa cred ca in loc sa ai o discutie cu el astepti parari pe forum.

Degeaba asculti diferite pareri- trebuie sa realizezi singura ce trebuie facut.

Deznodamantul din pacate va fi acelasi in relatia ta. Cel mai important este ca tu sa realizezi si ca o regula in general -incearca sa nu te multumesti cu putin in viata.
Meriti mai mult
I_love-art
Postat pe 30 Martie 2015 15:45
la intrebarea "de ce naiba de mai saruti cu fosta?" nu as obtine un raspuns sincer. Intai trebuie sa-mi vin in fire si apoi sa-l infrunt. De aceea vreau sa stiu cum vad si altii ceea ce a facut el. Caci ma tot intreb si nu gasesc un raspuns logic, de ce naiba se mai vede cu ea, si si-o si trage cu ea.
kudika_983775
Postat pe 30 Martie 2015 17:09
Nu stiu daca s-a rezolvat problema ta dar banuiala mea este ca el cauta ceea ce tu nu ii poti da.Fiecare femeie este unica in felul ei si asta ii atrage pe barbati,in afara de tinerete si frumusete.Barbatii vor mereu ceea ce nu pot avea,asta ii incita si ii fac sa vaneze farà scrupule.Plus ca apar generatii noi de femei,frumoase,tinere,sexi.Cum sa se abtina,doar sunt barbati,nu?Stii ce spunea un barbat,ca doar prostii nu alearga dupa femei.Din punctul lor de vedere,un barbat destept si frumos trebuie sa vaneze femei,altfel nu sunt barbati.Parerea mea este ca nu exista barbat care sa nu fi inselat macar o data.
Torino
Postat pe 31 Ianuarie 2016 10:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ajutor cosuri pe fund 20 De la: glitzypinky69 13 Septembrie 2016 16:49
AM FOST TRADAT DE PERSOANA IN CARE AM AVUT INCREDERE 21 De la: Adelyna84 15 Aprilie 2011 17:12
AM NEVOIE DE AJUTOR 120 De la: vitamina_c 29 Noiembrie 2010 14:55
Regula de trei simpla 32 De la: cristinarudi 11 Aprilie 2009 09:23
Amantul vs iubitul? 36 De la: Summer_ 23 Octombrie 2009 01:14