Setari Cookie-uri

cum pot face sa fie bn pt amandoi

buna seara....sunt noua venita in grup asa ca daka mai fak vreo greseala va rog sa.mi spune ti.....sunt intr.o relatie de 3ani dintre kare de un an jumate nu mai merge delok.....akum voi ve.ti spune ca daka nu mai merge de atata timp dece nu ma despart....la mijlok e baietelul nostru de numai 9luni......cand am aflat ca sunt insarcinata parca sa dat lumea peste cap....eram in faza cand ma gandeam sa pun punc relatiei mele cu x....el asi dorea foarte mult acest copil,,,acum nu stiu care e motivu ...singurul care imi poate trece prin minte e ca a vrut cu orike pret sa ma inchida in casa.....cu rusine spun ca nu am vrut copilu asts.....stiam ca viata mea se va schimba radikal mai ales ka stiam ka ku x nu ma pot intelege si pur si simplu nu mai exists iubire....torusi nu ma lasat inima sa.l dau afara.....am spus ka el nu are niki o vina ca eu nu mam protejat cum trebuie.....vreau sa va spun ca el e singurlu motiv pt care ma trezesk dimineata...el e aerul pe kare al respir..el e viata mea.....in fine...bebe a fakut akum 9luni si chiar nu mai pot prefake ka avem o relatie..... vreau sa ne despartim si nu stiu cum sa fak sa nu sufere....am sarit peste multe lukruri kare mi la fakut ....ca sa ajung in faza asta dar nu vreau sa dau atatea detali...tot ce vreau de la voi fetelor e sa imi da.ti un sfat...este violent de fel asa ka ma sperie gandul sa nu faka vreo prostie.....
Annoula_Timofte_1
Postat pe 28 Martie 2015 01:31
renunta dq la K...si apoi...te voi crede..
Fulg-de-nea
Postat pe 28 Martie 2015 01:38
De la: Annoula_Timofte_1, la data 2015-03-28 01:31:43buna seara....sunt noua venita in grup asa ca daka mai fak vreo greseala va rog sa.mi spune ti.....sunt intr.o relatie de 3ani dintre kare de un an jumate nu mai merge delok.....akum voi ve.ti spune ca daka nu mai merge de atata timp dece nu ma despart....la mijlok e baietelul nostru de numai 9luni......cand am aflat ca sunt insarcinata parca sa dat lumea peste cap....eram in faza cand ma gandeam sa pun punc relatiei mele cu x....el asi dorea foarte mult acest copil,,,acum nu stiu care e motivu ...singurul care imi poate trece prin minte e ca a vrut cu orike pret sa ma inchida in casa.....cu rusine spun ca nu am vrut copilu asts.....stiam ca viata mea se va schimba radikal mai ales ka stiam ka ku x nu ma pot intelege si pur si simplu nu mai exists iubire....torusi nu ma lasat inima sa.l dau afara.....am spus ka el nu are niki o vina ca eu nu mam protejat cum trebuie.....vreau sa va spun ca el e singurlu motiv pt care ma trezesk dimineata...el e aerul pe kare al respir..el e viata mea.....in fine...bebe a fakut akum 9luni si chiar nu mai pot prefake ka avem o relatie..... vreau sa ne despartim si nu stiu cum sa fak sa nu sufere....am sarit peste multe lukruri kare mi la fakut ....ca sa ajung in faza asta dar nu vreau sa dau atatea detali...tot ce vreau de la voi fetelor e sa imi da.ti un sfat...este violent de fel asa ka ma sperie gandul sa nu faka vreo prostie.....



Extraordinar!!!! Prea mult "k" pentru o tanara mamica,asa cum te declari!!!Ai depasit varsta de saisprezece ani????
kudika_15804
Postat pe 28 Martie 2015 07:39
lasa prostiile cu,,,nu ai vrut acest copil,,,multumeste i lui dumnezeu ca il ai
kudika_982635
Postat pe 28 Martie 2015 07:47
Anno , nici macar cu "k" nu stii sa scrii corect. Cultura...zero barat. In rest , "povestea" ta e doar o smiorcaiala banala , ca multe altele pe forumul asta. Cand invatati sa ganditi si sa luati decizii singure fara sa va kk_iti ?
Rotty_
Postat pe 28 Martie 2015 08:43
De la: Rotty_, la data 2015-03-28 08:43:11Anno , nici macar cu "k" nu stii sa scrii corect. Cultura...zero barat. In rest , "povestea" ta e doar o smiorcaiala banala , ca multe altele pe forumul asta. Cand invatati sa ganditi si sa luati decizii singure fara sa va kk_iti ?


Arno_28
Postat pe 28 Martie 2015 18:25
De la: Annoula_Timofte_1, la data 2015-03-28 01:31:43buna seara....sunt noua venita in grup asa ca daka mai fak vreo greseala va rog sa.mi spune ti.....sunt intr.o relatie de 3ani dintre kare de un an jumate nu mai merge delok.....akum voi ve.ti spune ca daka nu mai merge de atata timp dece nu ma despart....la mijlok e baietelul nostru de numai 9luni......cand am aflat ca sunt insarcinata parca sa dat lumea peste cap....eram in faza cand ma gandeam sa pun punc relatiei mele cu x....el asi dorea foarte mult acest copil,,,acum nu stiu care e motivu ...singurul care imi poate trece prin minte e ca a vrut cu orike pret sa ma inchida in casa.....cu rusine spun ca nu am vrut copilu asts.....stiam ca viata mea se va schimba radikal mai ales ka stiam ka ku x nu ma pot intelege si pur si simplu nu mai exists iubire....torusi nu ma lasat inima sa.l dau afara.....am spus ka el nu are niki o vina ca eu nu mam protejat cum trebuie.....vreau sa va spun ca el e singurlu motiv pt care ma trezesk dimineata...el e aerul pe kare al respir..el e viata mea.....in fine...bebe a fakut akum 9luni si chiar nu mai pot prefake ka avem o relatie..... vreau sa ne despartim si nu stiu cum sa fak sa nu sufere....am sarit peste multe lukruri kare mi la fakut ....ca sa ajung in faza asta dar nu vreau sa dau atatea detali...tot ce vreau de la voi fetelor e sa imi da.ti un sfat...este violent de fel asa ka ma sperie gandul sa nu faka vreo prostie.....




""""vreau sa ne despartim si nu stiu cum sa fak sa nu sufere....


.este violent de fel asa ka ma sperie gandul sa nu faka vreo prostie.....""""


..singurul care imi poate trece prin minte e ca a vrut cu orike pret sa ma inchida in casa.....cu rusine spun ca nu am vrut copilu asts...."""




Dand viata unui copil , impune o responsabilitate din partea ta ca femeie si mama !
Iar tu te plangi de libertatea ta , simtindu-te "inchisa in casa " pt ca oricum nu ti l-ai dorit .
Te-ai saturat de copil , te-ai saturat de el ...si toate astea pt ca asa zisa ta libertate este mult mai de pret !
Lasa-i copilul lui , astfel vei ramane libera ca pasarea cerului.
Fiind agresata cu violenta , nemultumita de el , te-ai fi plans de violenta , nu de libertatea ta !


""""vreau sa ne despartim si nu stiu cum sa fak sa nu sufere....


Fiind atat de violent ...tot tu esti cea care te gandesti sa nu sufere te contrazici in afirmatii .

-Dyna-
Postat pe 1 Aprilie 2015 12:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
despartire... impacare? 6 De la: geo_reincarcat_iara 11 August 2010 20:38
cum ne facem copii sa inteleaga ca uneori parintii nu mai pot locuii impreuna? 8 De la: marco918 8 Martie 2010 01:57
De ce se despart atat de des oamenii in ziua de azi? 60 De la: Cassey_ 24 Mai 2009 14:18
De la o relatie "casnica" la una "libera"?? 8 De la: bruneagra25 18 August 2009 14:12
o parere va rog !! sunt in situatia nepotrivita 44 De la: kudika477651 12 August 2012 17:34