Setari Cookie-uri

barbatul din vis

am gasit in sfarsit pe cineva care seamana cu cel din vise sau al viselor...dar e coleg cu mine si are prietena si e indiferent. vreau sa ma detasez sa nu mai imi pese..dar cum ma pot detasa de un ideal? sa mai caut pe altul si pe altul la infinit, toti semanand cu acel vis...sperand ca intr -o zi va deveni intrupat?
sa astept la ceva..o schimbare, un interes oarecare sau ca si va parasi iubita? sau ca ii voi trezi macar intereul?? ce sa fac??
kudika_986761
Postat pe 5 Mai 2015 18:59
De la: kudika_986761, la data 2015-05-05 18:59:48am gasit in sfarsit pe cineva care seamana cu cel din vise sau al viselor...dar e coleg cu mine si are prietena si e indiferent. vreau sa ma detasez sa nu mai imi pese..dar cum ma pot detasa de un ideal? sa mai caut pe altul si pe altul la infinit, toti semanand cu acel vis...sperand ca intr -o zi va deveni intrupat?
sa astept la ceva..o schimbare, un interes oarecare sau ca si va parasi iubita? sau ca ii voi trezi macar intereul?? ce sa fac??



Vezi-ti de treaba ta!!! Nu inteleg aceasta orientare urmand visele!!!
kudika_15804
Postat pe 5 Mai 2015 19:03
cel mai indicat ar fi sa ti vezi tu curcubeu de treaba ta,din pacate nici macar acestei fete cu comportamentul tau nu ti poti da cu parerea
kudika_982635
Postat pe 5 Mai 2015 19:06
De la: kudika_986761, la data 2015-05-05 18:59:48am gasit in sfarsit pe cineva care seamana cu cel din vise sau al viselor...dar e coleg cu mine si are prietena si e indiferent. vreau sa ma detasez sa nu mai imi pese..dar cum ma pot detasa de un ideal? sa mai caut pe altul si pe altul la infinit, toti semanand cu acel vis...sperand ca intr -o zi va deveni intrupat?
sa astept la ceva..o schimbare, un interes oarecare sau ca si va parasi iubita? sau ca ii voi trezi macar intereul?? ce sa fac??


Interesanta chestie cu visul tau, la mine de obicei ceea ce visez mi se intampla invers

Nu mai spera nimic, te vei dezamagi singura astfel, incearca sa dai atentie tuturor celor care intra in contact cu tine, da-le sanse celor care se implica sa te cunoasca si vor ceva serios, bafta!
kudika_983971
Postat pe 6 Mai 2015 00:23
De la: kudika_986761, la data 2015-05-05 18:59:48am gasit in sfarsit pe cineva care seamana cu cel din vise sau al viselor...dar e coleg cu mine si are prietena si e indiferent. vreau sa ma detasez sa nu mai imi pese..dar cum ma pot detasa de un ideal? sa mai caut pe altul si pe altul la infinit, toti semanand cu acel vis...sperand ca intr -o zi va deveni intrupat?
sa astept la ceva..o schimbare, un interes oarecare sau ca si va parasi iubita? sau ca ii voi trezi macar intereul?? ce sa fac??

Vorbesti de vise..hmmmmmm.. .o lume necunoscuta ce o traim doar in vise, uneori frumoasa, uneori speram ca visele sa se adevereasca..dar ..traim intr-o lume, e frumos sa visam...dar sa fim si realisti...draga mea, cel pe care l-ai visat cu siguranta v-a fi cu tine..scum sau mai tarziu..visele de obicei sant realitae, mult succes in viata!
Fulg-de-nea
Postat pe 6 Mai 2015 01:01
Din fericire pt tine are iubita si nu nevasta exista sperante, mici dar exista. Acum tu trebuie sa simti daca macar cu privirea te-ar dori sau ceva pt ca altfel nu are niciun rost sa stai sa visezi la el. Implica-te mai mult , incearca sa il faci sa te descopere cum stii tu mai bn insa nu forta!
Nu sunt de acord cu faptul ca te-ai baga in relatia lor, dar daca spui ca el este alesul merita sa incerci. Succes!
verraa
Postat pe 8 Mai 2015 21:28
Fa exact ceea ce simti.
kudika_975004
Postat pe 10 Mai 2015 22:56
De la: verraa, la data 2015-05-08 21:28:02Din fericire pt tine are iubita si nu nevasta exista sperante, mici dar exista. Acum tu trebuie sa simti daca macar cu privirea te-ar dori sau ceva pt ca altfel nu are niciun rost sa stai sa visezi la el. Implica-te mai mult , incearca sa il faci sa te descopere cum stii tu mai bn insa nu forta!
Nu sunt de acord cu faptul ca te-ai baga in relatia lor, dar daca spui ca el este alesul merita sa incerci. Succes!


Spune ca e alesul datorita viselor, dar nu te poti baza doar pe asta. Nu te poti baga in relatia altora doar asa ca ai avut un vis
Practic o indemni sa se implice in relatia altora, dar parca nu prea esti de acord cu asta.
Duci o lupta grea in interiorul tau, mai grea ca a respectivei visatoare
kudika_983971
Postat pe 12 Mai 2015 01:14
De la: kudika_983971, la data 2015-05-12 01:14:49
De la: verraa, la data 2015-05-08 21:28:02Din fericire pt tine are iubita si nu nevasta exista sperante, mici dar exista. Acum tu trebuie sa simti daca macar cu privirea te-ar dori sau ceva pt ca altfel nu are niciun rost sa stai sa visezi la el. Implica-te mai mult , incearca sa il faci sa te descopere cum stii tu mai bn insa nu forta!
Nu sunt de acord cu faptul ca te-ai baga in relatia lor, dar daca spui ca el este alesul merita sa incerci. Succes!


Spune ca e alesul datorita viselor, dar nu te poti baza doar pe asta. Nu te poti baga in relatia altora doar asa ca ai avut un vis
Practic o indemni sa se implice in relatia altora, dar parca nu prea esti de acord cu asta.
Duci o lupta grea in interiorul tau, mai grea ca a respectivei visatoare


Eu am spus ca nu sunt de acord cu astfel de practici, dar totodata eu nu o pot opri sa faca ceea ce isi doreste si poate acel barbat nu e fericit acolo unde e, daca este nu o sa o bage in seama si fiecare isi vede de viata lui. Pana la urma astfel de incercari in viata sunt bune ca sa realizezi daca esti unde iti doresti sau nu!
Din fericire cu totii suntem unici si deci cu opinii diferite! Sanatate!
verraa
Postat pe 12 Mai 2015 21:45
De la: verraa, la data 2015-05-12 21:45:23...........................................
Din fericire cu totii suntem unici si deci cu opinii diferite! Sanatate!..............................................

Da,este corect ,suntem diferiti si putem avea opinii diferite,numai anumite idei de baza raman aceleasi!!
kudika_15804
Postat pe 13 Mai 2015 09:14
Eu am spus ca nu sunt de acord cu astfel de practici, dar totodata eu nu o pot opri sa faca ceea ce isi doreste si poate acel barbat nu e fericit acolo unde e, daca este nu o sa o bage in seama si fiecare isi vede de viata lui. Pana la urma astfel de incercari in viata sunt bune ca sa realizezi daca esti unde iti doresti sau nu!
Din fericire cu totii suntem unici si deci cu opinii diferite! Sanatate!

Citeste: http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/60852/barbatul-din-vis.html#ixzz3a2XzlTAc
Follow us: @Kudika_ro on Twitter | www.kudika.ro on Facebook

De la: kudika_15804, la data 2015-05-13 09:14:40
De la: verraa, la data 2015-05-12 21:45:23...........................................
Din fericire cu totii suntem unici si deci cu opinii diferite! Sanatate!..............................................

Da,este corect ,suntem diferiti si putem avea opinii diferite,numai anumite idei de baza raman aceleasi!!


Sa ma anunti si pe mine cand vei fii pregatita sa intelegi ce am vrut sa spun mai sus! Pana atunci sa stii ca sfintii sunt in ceruri si realitatea este asta !
verraa
Postat pe 13 Mai 2015 20:24
vera,,stai linistita ca vorbesti prosti la fel ca si curcubeu,
e bn ca sti ca sfintii sunt in ceruri dar uiti ca s acolo pentru ce au facut pe pamant

curcubeu gandeste la fel ca tn fi pe pace
kudika_982635
Postat pe 13 Mai 2015 21:02
De la: kudika_986761, la data 2015-05-05 18:59:48am gasit in sfarsit pe cineva care seamana cu cel din vise sau al viselor...dar e coleg cu mine si are prietena si e indiferent. vreau sa ma detasez sa nu mai imi pese..dar cum ma pot detasa de un ideal? sa mai caut pe altul si pe altul la infinit, toti semanand cu acel vis...sperand ca intr -o zi va deveni intrupat?
sa astept la ceva..o schimbare, un interes oarecare sau ca si va parasi iubita? sau ca ii voi trezi macar intereul?? ce sa fac??


Ce sa faci? Impusca-te draq'...cat tupeu de cu.r**va poti sa ai!!!!!!!!!!! Desi stii ca are o iubita, o femeie pe care o iubeste, tu te bagi fix ca proasta-n targ ...Din cauza unor nevertebrate ca tine se destrama casniciile si relatiile intre cupluri! Cum spuneam si mai 'nainte...impuca-te draq' si mori!
rondina
Postat pe 13 Mai 2015 23:12
De la: verraa, la data 2015-05-13 20:24:34
Sa ma anunti si pe mine cand vei fii pregatita sa intelegi ce am vrut sa spun mai sus! Pana atunci sa stii ca sfintii sunt in ceruri si realitatea este asta !



Nu este nevoie sa iti fac anticamera,draga mea,am inteles foarte bine ceea ce ai vrut sa spui si daca faci,si tu,un minim efort de a intelege sensul postarii mele,va fi perfect!!!Si postarile tale nu au nimic de-a face cu sfintenia,nici nu exista asa ceva pe Pamant si a fi corect nu inseamna sa fii sfant!!!Trebuie sa tolerezi si opiniile celorlalti,neobligandu-te sa ti le insusesti,este foarte simplu!!!Iar ironiile fac parte din apanajul oamenilor "slabi",draga mea,nu depune eforturi uriase ,sa confirmi acest lucru,caci nu este cazul si nici nu este permis,cel putin in ceea ce ma priveste!!Invata sa fii toleranta si sa ai rabdare cu oamenii!!Zi frumoasa sa ai!!!
kudika_15804
Postat pe 14 Mai 2015 09:22
esti departe de a le spune altora despre ironii,cand le practici,,sau despre toleranta cand n ai nici o treaba cu ea,,,fi pe pace vera,femeia de mai sus din pacate iti seamana
kudika_982635
Postat pe 15 Mai 2015 02:26
De la: kudika_15804, la data 2015-05-14 09:22:48
De la: verraa, la data 2015-05-13 20:24:34
Sa ma anunti si pe mine cand vei fii pregatita sa intelegi ce am vrut sa spun mai sus! Pana atunci sa stii ca sfintii sunt in ceruri si realitatea este asta !



Nu este nevoie sa iti fac anticamera,draga mea,am inteles foarte bine ceea ce ai vrut sa spui si daca faci,si tu,un minim efort de a intelege sensul postarii mele,va fi perfect!!!Si postarile tale nu au nimic de-a face cu sfintenia,nici nu exista asa ceva pe Pamant si a fi corect nu inseamna sa fii sfant!!!Trebuie sa tolerezi si opiniile celorlalti,neobligandu-te sa ti le insusesti,este foarte simplu!!!Iar ironiile fac parte din apanajul oamenilor "slabi",draga mea,nu depune eforturi uriase ,sa confirmi acest lucru,caci nu este cazul si nici nu este permis,cel putin in ceea ce ma priveste!!Invata sa fii toleranta si sa ai rabdare cu oamenii!!Zi frumoasa sa ai!!!


Daca te crezi asa puternica si stapana pe tine si consideri ca altii sunt slabi si lasa de dorit pe langa maretia ta , care le stie pe toate si e atat de toleranta cu oamenii, de ce raspunzi asa ziselor "provocari"?

Acum ti-am raspuns doar ca sa te pun in garda cu ceea ce predici tu pe aici, dar acesta este ultimul comentariu pe tema asta si sincera sa fiu nu vad niciun rost in a discuta cu tine deoarece nu esti tu cea care avea nevoie de sfaturi! De alfel ar fii foarte bine, dar tu poti sa faci ce doresti, sa te limitezi in a da sfaturi cui e in cauza si sa nu mai critici postarile altora pentru ca nu avem nevoie de sfaturile tale, iar persoana in cauza poate alege singura solutia care i se potriveste mai bn sau deloc. Succes pe viitor
verraa
Postat pe 15 Mai 2015 23:21
De la: kudika_982635, la data 2015-05-15 02:26:20esti departe de a le spune altora despre ironii,cand le practici,,sau despre toleranta cand n ai nici o treaba cu ea,,,fi pe pace vera,femeia de mai sus din pacate iti seamana


Stai linistit ca nici tu nu esti departe de ea! Va asemanati foarte mult pentru ca amandoi incercati sa sicanati pe altii si intre voi, ceea ce as dori tare mult sa ma scoateti din clubul vostru de frustrari!

Acceptati si postarile altora pentru ca adevarul vostru, pe care il sustineti cu atata tarie, nu este decat al vostru! Fiecare vede altfel viata si percepe altfel situatiile si poate cateodata voi nu aveti dreptate, dar pana acolo mai aveti de invatat!

Culege ce iti place si rezoneaza cu tine si ignora ceea ce nu te caracterizeaza nu arunca cu pietre! Multa intelepciune
verraa
Postat pe 15 Mai 2015 23:28
De la: kudika_986761, la data 2015-05-05 18:59:48am gasit in sfarsit pe cineva care seamana cu cel din vise sau al viselor...dar e coleg cu mine si are prietena si e indiferent. vreau sa ma detasez sa nu mai imi pese..dar cum ma pot detasa de un ideal? sa mai caut pe altul si pe altul la infinit, toti semanand cu acel vis...sperand ca intr -o zi va deveni intrupat?
sa astept la ceva..o schimbare, un interes oarecare sau ca si va parasi iubita? sau ca ii voi trezi macar intereul?? ce sa fac??


Daca e indiferent cu tine este clar ca nu are nici un sentiment pentru tine.
Daca are prietena, nu o are degeaba , probabil o si iubeste iar pe tine nici macar nu te place.
Daca doar seamana cu cel pe care ti l-ai conturat in minte ca ar fi ideal este doar o amagire.
Dar poti sa incerci sa te dai in spctacol in fata lui. Nu vei reusi decat sa arati ca o maimuta in calduri si evident ridicola.
Daca iti este coleg cu atat mai mult nu e indicat sa faci avansuri, vei deveni tinta de ras a tuturor celorlalti colegi.
Daca mai ai putina minte lasi visele in pace si traiesti in realitate pe care ar fi bine s-o accepti.
Arno_28
Postat pe 16 Mai 2015 07:09
De la: verraa, la data 2015-05-15 23:28:15
De la: kudika_982635, la data 2015-05-15 02:26:20esti departe de a le spune altora despre ironii,cand le practici,,sau despre toleranta cand n ai nici o treaba cu ea,,,fi pe pace vera,femeia de mai sus din pacate iti seamana


Stai linistit ca nici tu nu esti departe de ea! Va asemanati foarte mult pentru ca amandoi incercati sa sicanati pe altii si intre voi, ceea ce as dori tare mult sa ma scoateti din clubul vostru de frustrari!

Acceptati si postarile altora pentru ca adevarul vostru, pe care il sustineti cu atata tarie, nu este decat al vostru! Fiecare vede altfel viata si percepe altfel situatiile si poate cateodata voi nu aveti dreptate, dar pana acolo mai aveti de invatat!

Culege ce iti place si rezoneaza cu tine si ignora ceea ce nu te caracterizeaza nu arunca cu pietre! Multa intelepciune


sa ma asociezi pe mn cu,curcubeu inseamna ca nu sti ce vorbesti,intre opiniile unuia si celuilalt sunt diferente de la cer la pamant,,,,,tu ii semeni in opinii nicidecum eu
kudika_982635
Postat pe 16 Mai 2015 17:23
De la: verraa, la data 2015-05-15 23:28:15
De la: kudika_982635, la data 2015-05-15 02:26:20esti departe de a le spune altora despre ironii,cand le practici,,sau despre toleranta cand n ai nici o treaba cu ea,,,fi pe pace vera,femeia de mai sus din pacate iti seamana


Stai linistit ca nici tu nu esti departe de ea! Va asemanati foarte mult pentru ca amandoi incercati sa sicanati pe altii si intre voi, ceea ce as dori tare mult sa ma scoateti din clubul vostru de frustrari!

Acceptati si postarile altora pentru ca adevarul vostru, pe care il sustineti cu atata tarie, nu este decat al vostru! Fiecare vede altfel viata si percepe altfel situatiile si poate cateodata voi nu aveti dreptate, dar pana acolo mai aveti de invatat!

Culege ce iti place si rezoneaza cu tine si ignora ceea ce nu te caracterizeaza nu arunca cu pietre! Multa intelepciune


kudika_983971
Postat pe 17 Mai 2015 01:54
71 gud jobu este pentru ca probabil esti in asentimentul ei si al lui curcubeu la pareri,,,adica ft deplasate
kudika_982635
Postat pe 17 Mai 2015 16:02
Vorba Rondinei, urmeaza-ti visul, dar asuma-ti si consecintele. Esti pregatita?! Pentru ca este posibil sa iti accepte avansurile, cati barbati ar respinge oferta?! Este posibil ca nici pe prietena lui sa nu o deranjeze ca se sexuieste cu tine (sunt femei ce isi spun "open minded" si accepta experientele sexuale ale partenerilor lor, pentru beneficiul relatiei lor, evident) si atunci, de ce sa te blochezi in "prejudecati"?!
Da-i inainte cu visul... intro zi s-ar putea sa devina cosmar! Ori poate nu. Orice succes poarta in el un esec anterior.
Ai grija ce-ti doresti, fiindca s-ar putea sa se implineasca, zice o vorba, te-ai gandit?!
maybe
Postat pe 18 Mai 2015 14:19
buna seara stimata domnisoara,,,, chiar daca te-ai indragostit sau simti ceva sentimente pentru acea persoana, mergi inainte, mai ales daca baiatul respectiv are prietena , si posibil sa fiti chiar si prietene,tie,, daca prietena ta ar fi in papucii tai, ti-ar conveni o asta situatie? nu cred,, si atunci ,, dai bice , !!! uita de sentimente, nu ai spune lui, si chiar si prietenei , caci il poate suspecta de o alta prietenie pe ascuns, si nu este convenabil pentru nici una dintre voi doua,, nu esti prima si ultima persoana care s-a indragostit, ai sa te mai indragostesti mai tarziu , , poate mai puternic decat acum , si mai frumos,,,acum esteo doar un vis, si trebuie doar cantarit in realitate , s daca corespunde cu realitatea ta, daca mai tarziu te va cauta el, cerceteaza terenul inainte sa fi calcat stramb cu alta , si sa te caute pe tine drept pansament in viata lui,altfel,, te vei tepui si cu visul si cu el,,deci!!!!!? nu iti cladi fericirea pe nefericirea altuia,,!!!! fii fericita in continuare , in drumul tau vei mai gasi suficienti barbati din care sa alegi unul potrivit tie,,!
kudika_928363
Postat pe 19 Mai 2015 21:05
Rondino nu esti pe creanga ta! Fa-ti un control!!!
klaudyaO
Postat pe 24 Mai 2015 15:59
De la: klaudyaO, la data 2015-05-24 15:59:32Rondino nu esti pe creanga ta! Fa-ti un control!!!

"Pe creanga" ? WTF ? Nush ce inseamna "pe creanga" deoarece nu sunt CIOARA!!!! Nu te baga in seama cu mine si nu ma jigni fara motiv!
rondina
Postat pe 30 Mai 2015 01:27
De la: rondina, la data 2015-05-30 01:27:25
De la: klaudyaO, la data 2015-05-24 15:59:32Rondino nu esti pe creanga ta! Fa-ti un control!!!

"Pe creanga" ? WTF ? Nush ce inseamna "pe creanga" deoarece nu sunt CIOARA!!!! Nu te baga in seama cu mine si nu ma jigni fara motiv!
. Pai tu rondino tu te simti jignita ca ti-am zis sa-ti faci un control!!! Fata asta cerea un sfat te ai apucat sa o injuri in ultimul hal,exact ca o cioara,nu a zis in niciun moment ca vrea sa l desparta pe ala de gaigica sa sau ceva de genul si tu ii zici sa moara???nu esti normala (adica nu esti pe creanga ta)
klaudyaO
Postat pe 30 Mai 2015 23:45
claudito lasa rasismele
kudika_982635
Postat pe 31 Mai 2015 09:37
De la: klaudyaO, la data 2015-05-30 23:45:10
De la: rondina, la data 2015-05-30 01:27:25
De la: klaudyaO, la data 2015-05-24 15:59:32Rondino nu esti pe creanga ta! Fa-ti un control!!!

"Pe creanga" ? WTF ? Nush ce inseamna "pe creanga" deoarece nu sunt CIOARA!!!! Nu te baga in seama cu mine si nu ma jigni fara motiv!
. Pai tu rondino tu te simti jignita ca ti-am zis sa-ti faci un control!!! Fata asta cerea un sfat te ai apucat sa o injuri in ultimul hal,exact ca o cioara,nu a zis in niciun moment ca vrea sa l desparta pe ala de gaigica sa sau ceva de genul si tu ii zici sa moara???nu esti normala (adica nu esti pe creanga ta)

Esti mai rau ca raia ! Esti pe post de supozitor in comentariile celorlalti useri, comentarii in care si-au expus liber parerea????!!! Inteleg, sa ma apostrofeze "stapana" acestui topic, asadar ce te "chinuie" grija pe tine????! Care este logica in a te baga in seama cu mine, cu altii ca mine, tot n-am inteles! Get a life, bitch! Raspunde topic-lui in sine si nu te mai lega de comentariile noastre, ca nimeni nu-ti permite asa ceva! Nu te mai obosi sa-mi raspunzi, ca nu te mai baga nici draq' in seama, deja m-am "coborat si injosit" prea mult facand acest dialog cu tine!
rondina
Postat pe 31 Mai 2015 21:12
De la: kudika_982635, la data 2015-05-31 09:37:19claudito lasa rasismele
ce rasisme draga? Nu am facut o nicicum am comparat-o doar!
klaudyaO
Postat pe 31 Mai 2015 23:13
De la: rondina, la data 2015-05-31 21:12:52
De la: klaudyaO, la data 2015-05-30 23:45:10
De la: rondina, la data 2015-05-30 01:27:25
De la: klaudyaO, la data 2015-05-24 15:59:32Rondino nu esti pe creanga ta! Fa-ti un control!!!

"Pe creanga" ? WTF ? Nush ce inseamna "pe creanga" deoarece nu sunt CIOARA!!!! Nu te baga in seama cu mine si nu ma jigni fara motiv!
. Pai tu rondino tu te simti jignita ca ti-am zis sa-ti faci un control!!! Fata asta cerea un sfat te ai apucat sa o injuri in ultimul hal,exact ca o cioara,nu a zis in niciun moment ca vrea sa l desparta pe ala de gaigica sa sau ceva de genul si tu ii zici sa moara???nu esti normala (adica nu esti pe creanga ta)

Esti mai rau ca raia ! Esti pe post de supozitor in comentariile celorlalti useri, comentarii in care si-au expus liber parerea????!!! Inteleg, sa ma apostrofeze "stapana" acestui topic, asadar ce te "chinuie" grija pe tine????! Care este logica in a te baga in seama cu mine, cu altii ca mine, tot n-am inteles! Get a life, bitch! Raspunde topic-lui in sine si nu te mai lega de comentariile noastre, ca nimeni nu-ti permite asa ceva! Nu te mai obosi sa-mi raspunzi, ca nu te mai baga nici draq' in seama, deja m-am "coborat si injosit" prea mult facand acest dialog cu tine!
mi am expus liber parerea! Asta e parerea mea fie ca ti place fie ca nu,nu trebuie sa te ataci! Din punctul meu de vedere esti o vulgara si o needucata! Asta e parerea mea si mi o exprim liber! Multumita??
klaudyaO
Postat pe 31 Mai 2015 23:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vreau si eu o prietena. 27 De la: kudika226325 25 Septembrie 2011 22:19
sfat .. ? 10 De la: kudika_12655 23 Iulie 2012 19:29
Va rog frumos ajutati-ma! 17 De la: scumpikairina 12 Septembrie 2010 13:11
iubirea imposibila poate atinge perfectiunea?:) 7 De la: malephique 10 Februarie 2010 18:35
NU MA JUDECATI 22 De la: pisicuta_razboinica 5 Noiembrie 2009 14:03