Setari Cookie-uri

Infidelitate

DA, de curand frumoasa mea sotie mi-a recunoscut ca ma inselat , avem un copil impreuna, suntem casatoriti de 3 ani , in relatie de vreo 6 ani si am interogat-o despre aventura ei recent ..ma inselat acu o luna de zile cu cineva oarecum cunoscut , cica vb la telefon de 2 sapt apoi dintr-o data s-au hotarat sa se intalneasca si ea a cedat in urma unori saruturi si au facut si sex , mi-a povestit tot , nu chiar cu lux de amanunte. Am si eo o vina zic, in ultimul An am tot terorizat-o cu gelozia mea , adica o banuiam ca ma inseala inainte de fapata asta recenta , ea zice ca nu si numai acum s-a intamplat. Ne intelegeam rau , certuri mereu , gelozie si din partea ei si motivul pt care m-ar fi inselat e ca ii vorbeam urat , o faceam curva mereu si o dispretuiam . ea ma inselat odata si inainte de casatorie , ne-am impacat si dupa 3 ani a urmat a 2-ua oara ,eo n-am inselat-o niciodata (doar niste mozoale cu o tipa o singura data in cei 6 ani) si ACUM vrea sa o iert sa trecem peste , sa fac si eo daca sa fac si eo daca asa simt ca as putea continua casatoria cu ea sa ne crestem copilul impreuna si ca no sa ma mai insele, acu eo daca o sa sa iert si sa continui casnicia de dragul vremuriilor si al Fetitei mele o fac doar ca nu o sa-i mai fiu niciodata fidel , dar pe de alta parte ma gandesc mult la divort , doar sa-i pun capat si gata ...As , vrea niste pareri si Sfaturi despre situatia data, sincere va rog . Multumesc Mult.
kudika_973001
Postat pe 12 Iulie 2015 10:33
dc vrei sfaturi,,nu ai creier?
kudika_982635
Postat pe 12 Iulie 2015 10:46
De la: kudika_973001, la data 2015-07-12 10:33:11DA, de curand frumoasa mea sotie mi-a recunoscut ca ma inselat , avem un copil impreuna, suntem casatoriti de 3 ani , in relatie de vreo 6 ani si am interogat-o despre aventura ei recent ..ma inselat acu o luna de zile cu cineva oarecum cunoscut , cica vb la telefon de 2 sapt apoi dintr-o data s-au hotarat sa se intalneasca si ea a cedat in urma unori saruturi si au facut si sex , mi-a povestit tot , nu chiar cu lux de amanunte. Am si eo o vina zic, in ultimul An am tot terorizat-o cu gelozia mea , adica o banuiam ca ma inseala inainte de fapata asta recenta , ea zice ca nu si numai acum s-a intamplat. Ne intelegeam rau , certuri mereu , gelozie si din partea ei si motivul pt care m-ar fi inselat e ca ii vorbeam urat , o faceam curva mereu si o dispretuiam . ea ma inselat odata si inainte de casatorie , ne-am impacat si dupa 3 ani a urmat a 2-ua oara ,eo n-am inselat-o niciodata (doar niste mozoale cu o tipa o singura data in cei 6 ani) si ACUM vrea sa o iert sa trecem peste , sa fac si eo daca sa fac si eo daca asa simt ca as putea continua casatoria cu ea sa ne crestem copilul impreuna si ca no sa ma mai insele, acu eo daca o sa sa iert si sa continui casnicia de dragul vremuriilor si al Fetitei mele o fac doar ca nu o sa-i mai fiu niciodata fidel , dar pe de alta parte ma gandesc mult la divort , doar sa-i pun capat si gata ...As , vrea niste pareri si Sfaturi despre situatia data, sincere va rog . Multumesc Mult.



VAI DE VOI DOI!!!! Nu mai am cuvinte cand citesc despre mizeria din viata unor oameni,infidelitati,tradari murdare,flirturi tampite,dupa care,acei oameni cad in depresii, pentru ca nu stiu ce sa mai faca ca sa revina la ce a fost odata!!!DACA puteti trai intr-o casnicie compromisa,faceti-o,doar aveti un copil,care are doua exemple, bune de urmat in viata!!!VAI VOUA!!!
kudika_15804
Postat pe 12 Iulie 2015 11:09
Ma surprinde faptul ca pe acest forum se exagereaza cu astfel de povesti , povesti a caror intentie e cea de a denigra femeile !
Exista si astfel de cazuri , acolo unde unele femei gresesc , dar nu intr-un procent atat de mare ! si culmea e ca cel/cei ce scriu astfel de povesti , se descriu ca fiind niste ingeri !
Nu credeti ar fi mai bine , ca frustrarile si parerile proaste pe care le aveti despre femei ; sa vi le controlati si sa va vedeti de lungul nasului .

Pt initiator: situatia relatata de tine , este un pamflet din lipsa de ocupatie .
kudika_988778
Postat pe 12 Iulie 2015 14:14
ciudat ca nu te surprinde cand femeile se denigreaza singure
kudika_982635
Postat pe 12 Iulie 2015 14:17
De la: kudika_982635, la data 2015-07-12 14:17:48ciudat ca nu te surprinde cand femeile se denigreaza singure


La fel de ciudat este faptul ca generalizezi !
kudika_988778
Postat pe 12 Iulie 2015 14:38
eu generalizez unde,,este vorba de postari,,zici ca se exagereaza cu povestile barbatilor ce denigreaza femeia,dar este ciudat cum de nu te surprinde cand femeile cu acelasi gen de povesti se denigreaza singure,,,nu ti merge cu mn cu invartirea cuvintelor

deci daca te surprinde cum postarile unor barbati denigreaza femeia cu atat mai mult ar trebui sa te surprinda postarile femeilor ce se denigreaza singure
kudika_982635
Postat pe 12 Iulie 2015 14:48
Ha , nici tie nu-ti merge cu mine , sa ma invarti dupa bunul tau plac !!
kudika_988778
Postat pe 12 Iulie 2015 15:55
nu te am invartit niciodata,desii mi asi fi dorit,la un dans
kudika_982635
Postat pe 12 Iulie 2015 16:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
am fost inselata de sotul meu, cine ma poate sfatui ce sa faca? 16 De la: YullyNar3 2 Mai 2010 19:47
Si ingerii cad... 66 De la: kudika_nikole 27 Decembrie 2011 11:39
Voi cum ati proceda? 53 De la: nicossia 7 Octombrie 2011 09:19
merita sa ierti barbatul care inseala? 218 De la: kudika049663 15 Iulie 2013 13:01
cunoaste cineva ceva? 9 De la: freakyyy 4 Decembrie 2010 17:50