Setari Cookie-uri

Am avut o relatie cu finul fratelui meu.

Buna fetelor.in urma cu ceva timp am avut o relatie cu fînul fratelui meu.Eu sunt singura,el,evident,însurat.ne cunoasteam de foarte mult timp dar n am avut niciodata mai mult decat o simpla prietenie.El acasa nu are ce isi doreste,nu se intelege cu sotia etc etc,tot ce l mai tine sunt copiii.A fost dragoste,dar cand mi am dat seama ca e o greseala ce facem si nu are nici un rost am hotarat sa ne despartim.El de atunci ma tot cauta...credeti ca am facut un lucru gresit ca am acceptat sa stau cu el?
kudika_991187
Postat pe 22 Iulie 2015 10:38
De la: kudika_991187, la data 2015-07-22 10:38:01Buna fetelor.in urma cu ceva timp am avut o relatie cu fînul fratelui meu.Eu sunt singura,el,evident,însurat.ne cunoasteam de foarte mult timp dar n am avut niciodata mai mult decat o simpla prietenie.El acasa nu are ce isi doreste,nu se intelege cu sotia etc etc,tot ce l mai tine sunt copiii.A fost dragoste,dar cand mi am dat seama ca e o greseala ce facem si nu are nici un rost am hotarat sa ne despartim.El de atunci ma tot cauta...credeti ca am facut un lucru gresit ca am acceptat sa stau cu el?


DA,AI FACUT O MARE GRESEALA,CACI EL NU VA FI AL TAU NICIODATA!!!

"Tableta" ,pe care ti-a administrat-o,in ceea ce priveste motivul pentru care mai este inca cu sotia ta, este una expirata,de-acum cunoscuta in astfel de situatii si care este des vehiculata de catre barbatii,care isi tradeaza partenera de viata!!!Tu esti singura care sufera,el,doar se distreaza pe seama ta si a credulitatii tale!!!
kudika_15804
Postat pe 22 Iulie 2015 10:47
Nu ai inteles...El voia sa divorteze de sotia lui si am pus capat acestei relatii fiindca pe langa faptul ca era o mare greseala,nu mi doream acest lucru.
kudika_991187
Postat pe 22 Iulie 2015 11:16
De la: kudika_991187, la data 2015-07-22 11:16:09Nu ai inteles...El voia sa divorteze de sotia lui si am pus capat acestei relatii fiindca pe langa faptul ca era o mare greseala,nu mi doream acest lucru.



Nu am inteles deloc gresit!!!

Draga mea,daca domnul respectiv ar fi dorit sa se desparta de sotia lui,ar fi facut-o cu mult timp inainte,nefiind nevoie de prezenta ta in viata lui,pentru a-l determina sa ia aceasta hotarare!!Daca problemele existente in familia sa nu au nicio legatura cu tine,nu trebuie sa te simti vinovata,decat pentru faptul ca te-ai angajat intr-o relatie cu un barbat casatorit,nicidecum pentru esuarea familiei lui!!

Nu iti doreai,ce anume???Sa divorteze de sotia lui????Pai,in acest caz ,ti-a placut aranjamentul amoros ocazional,si,in acest caz,nu se justifica retragerea ta din aceasta legatura,decat ca pura afirmatie teoretica!!!!!

Ai fi putut sa il supui unei provocari,asteptand pana isi va clarifica situatia familiala,dacaaceasta era distrusa cu mult inainte de implicarea voastra intr-o aventura amoroasa,dupa care,puteati continua relatia voastra!!!!!De ce nu ai facut-o?????


Daca esti hotarata sa ramai in afara acestei relatii promiscue,este foarte bine,in acest mod,nu vei avea constiinta incarcata inutil!!!
kudika_15804
Postat pe 22 Iulie 2015 11:31
".credeti ca am facut un lucru gresit ca am acceptat sa stau cu el?""


Daca ai gresit sau nu , chiar nu conteaza parerile noastre , e viata ta !

kudika_988778
Postat pe 22 Iulie 2015 11:31
De la: kudika_991187, la data 2015-07-22 11:16:09Nu ai inteles...El voia sa divorteze de sotia lui si am pus capat acestei relatii fiindca pe langa faptul ca era o mare greseala,nu mi doream acest lucru.



Ok ai vrut doar aventura , nu te-a interesat sotia si copiii lui , unde mai pui ca omul era disponibil de a iti indeplini dorintele :)
Asa cum l-ai atras , tot asa stii foarte bine ce ai de facut sa-l respingi .
Vb aia , unde nu-i cap , vai de pasarica .
kudika_988778
Postat pe 22 Iulie 2015 11:39
am avut o relatie cu"" fînul ""fratelui meu


ai incurcat fînul cu paiele
kudika_988778
Postat pe 22 Iulie 2015 11:45
Buna dimineata!


Daca esi maritata sau nu esti , indiferent cum ai fi consider ca ai facut o greseala!

Asemenea relatii indiferent cu cine le faci trebuie sa fie discrete , iar persoana respectiva sa nu te mai caute , iar daca o face sa fie tot discret , in caz contrar apar probleme!
El va gasi mangaierea in persoana respectiva si va neglija casnicia!
In asemenea situatii ideal ar fi sa te impaci bine cu partenera de viata , in care amandoi au un cuvant de spus! Gospodina la bucatarie , curva la pat , sa existe comunicare , etc , in acest caz amandoi nu vor avea nevoie de relatii intime cu alti barbati sau alte femei!

Te sarut , Laurentiu

si capul sus!
LAUR62
Postat pe 30 August 2015 06:44
Cum spunea cineva mai inainte, este cea mai veche pastila din lume :) Sa-ti spun o intamplare adevarata. La servici un barbat insurat a ametit cu nefericirea lui o fata tanaruta si singurica. 5 ani a dus-o cu zaharelul ca va divorta, ca vor incepe o viata noua, si altele de genul. La un moment dat fata s-a saturat si si-a gasit un iubit singur. Atunci a fost mare show, cel insurat a devenit agresiv, si a intrat pe fir si nevasta lui, care a smotocit putin parul rivalei. Intre timp si-a facut si cateva spioane prin zona, asa ca saracul insuratel, nu poate misca nimic :( Toata lumea a apreciat sfarsitul povestii. Fata aceea tinerica si singurica a fost catalogata de toata lumea ca fiind o curvulita, iar barbatelul cel insurat este socotit un sfant ademenit de mrejele acelei femei. Bineinteles el nu recunoaste nimic, si spune ca a fost pacalit de ea
Intre timp a aparut un alt coleg nefericit, proaspat insurat de vreo doi ani, care ii face pressing la greu
De ce barbatii insurati prefera fetele singure si credule? Este simplu. Nu risti sa apara vreun sot gelos care sa te toace marunt. Nu mai trebuie sa mergi pe centura si sa dai sute de lei la o neagra, de unde te mai poti alege si cu ceva suveniruri
Ai un loc de refugiu ieftin, nu mai trebuie sa dai banii pe o camera de hotel, sau sa mergi in delegatii imaginare, care desigur cam costa. Totul este un calcul economic. Este ieftina
Ai nevoie doar de cuvinte frumoase, cate un cadou micut .... si multe promisiuni.
Misterio
Postat pe 30 August 2015 08:20
Nu esti nici prima nici ultima care face asta!Cu totii stim sa judecam dar nu ne punem in locul acelei persoane.Trebuie sa-ti fie cu adevarat greu acum,dar daca ai hotarat sa termini cu el tine-ti hotararea pana la capat.Sa presupunem ca intradevar va divorta,crezi ca vei putea trai cu aceasta vinovatie care inevitabil o vei avea?El oricum va trebui sa tina legatura cu ea datorita copilului.Atunci tu vei deveni frustrata si cel mai posibil geloasa si il vei presa.Vei punea suporta cum vei fi privita de familie si cei apropriati?Totul tine de tine,daca esti capabila sa duci asta la capat mergi in continuare cu el.Daca nu ai incredere in tine fugi cat te tin picioarele.Renunta pana treaba asta nu devine o adevarata drama.Dar daca esti suficient de puternica treci peste toti si cine stie poate vei fi fericita.Sau renunta si treci peste!
kudika625366
Postat pe 30 August 2015 11:18
Doar daca divorteaza va putea fi al tau! ;)
ionutspiridon
Postat pe 30 August 2015 13:55
Creatura asta nu va fi niciodata a ta. Divortul de sotie ne depinde de prezenta ta. Prezenta copiilor indica continuarea unei relatii cu ea chiar si daca divorteaza. Si daca divorteaza ce? Sa devii tu urmatoarea sotiora carea ii face acelasi lucru pe care-l face curentei sotii. Aceasta creatura este un pur manipulator. Nu te simti vinovata ca te-ai lasat aburita. Asemenea creaturi sunt foarte indeminatice la jocul asta. Dar daca te-ai trezit, lucrul destept de facut este sa limitezi interactiunile cu el la maxim. Da, ai gresit major ca ai acceptat sa stai cu el, dar repet, nu ai de ce sa te simti vinovata. Te-a citit, te-a aburit si apoi a urmat santajul sentimental ca sa-si mentina controlul asupra ta. Dar se pare ca te-ai trezit. Nu ceda.
eaglebr1
Postat pe 30 August 2015 14:47
Tare aburitoare esti tu...
Trompetzika
Postat pe 30 August 2015 15:01
eu zic ca nu ne zici tot adevarul,daca nu aveai de gand nimic serios cu barbatul acela de ce te-ai mai incurcat cu el stiindu-i situatia de acasa?
kudika_969009
Postat pe 20 Septembrie 2015 22:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Salut 35 De la: kudika_13630 10 August 2012 20:51
Va mai amintiti prima iubire? 32 De la: ioanab90 14 Ianuarie 2011 12:30
O parere, un sfat... totul a fost in imaginatia mea,sau chiar ar fi putut fi ceva real??? 16 De la: manumarius 31 Mai 2010 09:36
cum se vindeca inimioara??? 1 De la: karmenn 29 August 2008 16:16
ce sa fac?...parerea ta conteaza 114 De la: kudika102120 17 Octombrie 2012 21:24