Setari Cookie-uri

Nu pot sa inteleg ce se intampla cu el

In urma cu un an am cunoscut un baiat cu care am format un cuplu chiar din prima zi. Dupa 9 luni de relatie am hotarat sa ne casatorim. Am pus data nuntii, am platit avansul la restaurant, am gasit nasii, muzicantii, etc...
De aproximativ 2 saptamani se comporta cam ciudat adica e distant, nu imi arata deloc afectiune, cauta motiv de cearta din orice si refuza sa avem relatii intime decat foarte rar. In urma cu ceva vreme i-am gasit niste mesaje de la o prietena comuna in telefon insa la istoric iar cand am vrut sa le citesc erau sterse. L-am intrebat ce se intampla si a reactionat foarte urat. De cateva zile vorbeste rece cu mine si imi spune ca nu ii mai pasa de nimic, nici macar de nunta si ca voi ramane cu rochia de mireasa.Ma surprind foarte mult aceste reactii mai ales ca nu are nici un motiv sa faca asa pentru ca nu l-am suparat, chiar din contra. Nu pot discuta cu el pentru ca nu imi da un raspuns concret si evita sa discute cu mine. Mai e cineva care a trecut prin asa ceva?
ancacumintica
Postat pe 11 Octombrie 2015 15:12
Vorbeste cu el si vezi unde anume gresiti , inainte de a face un pas ca mai apoi sa umblati prin tribunale .
kudika_988778
Postat pe 11 Octombrie 2015 17:42
Pune un software spion oe telefonul sau si o sa aflii singura ce si cum. Nu e tocmai ortodox dar decat sa te lase cu ochii in soare si sa pici tu de proastã sau de "aia rea" mai bine iti iei precauții.
Bafta :)
TheCat
Postat pe 29 Noiembrie 2015 00:00
A lasato gravida pe prietena voastra comuna. Cred. Oricum nui acorda atenție. O sa vina la tine daca te iubește. cat despre nunta. Casa te piatra
Dade306
Postat pe 17 Ianuarie 2016 08:37
Eu zic sa renunti TU la nunta inainte sa o faca el. Daca se comporta asa, e clar ca multe lucruri nu mai sunt ok si in niciun caz nu vrei sa te casatoresti ca sa umbli imediat dupa prin tribunale. Plus ca el te.a si amenintat cu privire la nunta. Eu zic sa o amani pana va rezolvati problemele. Asa e matur. Daca nu se rezolva, ganditi.va f bine si mergeti inainte. Separat.
netzy_26
Postat pe 17 Ianuarie 2016 13:28
din pacate s a indragostit de acea prietena comuna, sau de o alta. Cert e, ca nu mai vrea sa mearga mai departe cu tine spre casatorie.Nu te mai iubeste!
Sfatul meu e , sa nu l cicalesti, sa te retragi si lasa l pe el sa actioneze asa cum simte, sau cum va simti.
Succes!
kudika_927821
Postat pe 17 Ianuarie 2016 14:10
Cum se pune Software-ul? :))
kudika_978521
Postat pe 17 Ianuarie 2016 15:07
Mai fata...se vede clar ca baiatul te inseala......baiatul are pe alta,:) nu exista un motiv mai important decat sa caute pe alta,dar fi si tu smechera si,controleazal si urmarestel fara sa stie el :) te pup si ziua buna (PS,DC ZIC ASTA AM PATIT SI EU DINTRASTEA) DAR BAIETII nu stiu cum sa se comporte cand mai au si pe altcineva,decat distant :) daca te si refuza..e clar
Cherryl
Postat pe 17 Ianuarie 2016 15:14
Eu cred cã ai deja rãspunsul: ”prietena” comunã! De ce n-o întrebi pe ea?
Leliana_Popescu_1
Postat pe 17 Ianuarie 2016 18:08
nu doar ca are alte prietene....ci sigur are mai multe amante...deja.Se gindeste probabil la cum va fi dupa nunta...daca vei fi la fel de usor de prostit....asta-i grija lui....nu rochia ta de mireasa.Cea mai buna alegere pt tine e sa uiti ca el a existat vreodata....nu doar sa te desparti de el.
Bafta!
hellya
Postat pe 17 Ianuarie 2016 21:15
De la: ancacumintica, la data 2015-10-11 15:12:23In urma cu un an am cunoscut un baiat cu care am format un cuplu chiar din prima zi. Dupa 9 luni de relatie am hotarat sa ne casatorim. Am pus data nuntii, am platit avansul la restaurant, am gasit nasii, muzicantii, etc...
De aproximativ 2 saptamani se comporta cam ciudat adica e distant, nu imi arata deloc afectiune, cauta motiv de cearta din orice si refuza sa avem relatii intime decat foarte rar. In urma cu ceva vreme i-am gasit niste mesaje de la o prietena comuna in telefon insa la istoric iar cand am vrut sa le citesc erau sterse. L-am intrebat ce se intampla si a reactionat foarte urat. De cateva zile vorbeste rece cu mine si imi spune ca nu ii mai pasa de nimic, nici macar de nunta si ca voi ramane cu rochia de mireasa.Ma surprind foarte mult aceste reactii mai ales ca nu are nici un motiv sa faca asa pentru ca nu l-am suparat, chiar din contra. Nu pot discuta cu el pentru ca nu imi da un raspuns concret si evita sa discute cu mine. Mai e cineva care a trecut prin asa ceva?



"Dupa 9 luni de relatie am hotarat sa ne casatorim."_____ESTE CEA MAI PROASTA DECIYIE, pe care o poti lua, de ce te grabesti, il cunosti destul de bine incat sa ai incredere in el____Este partenerul, care te iubeste_____Din spusele tale, cred ca este un fustangiu, deci un om incalificabil!!!
kudika_15804
Postat pe 18 Ianuarie 2016 07:26
De la: kudika_15804, la data 2016-01-18 07:26:18
De la: ancacumintica, la data 2015-10-11 15:12:23In urma cu un an am cunoscut un baiat cu care am format un cuplu chiar din prima zi. Dupa 9 luni de relatie am hotarat sa ne casatorim. Am pus data nuntii, am platit avansul la restaurant, am gasit nasii, muzicantii, etc...
De aproximativ 2 saptamani se comporta cam ciudat adica e distant, nu imi arata deloc afectiune, cauta motiv de cearta din orice si refuza sa avem relatii intime decat foarte rar. In urma cu ceva vreme i-am gasit niste mesaje de la o prietena comuna in telefon insa la istoric iar cand am vrut sa le citesc erau sterse. L-am intrebat ce se intampla si a reactionat foarte urat. De cateva zile vorbeste rece cu mine si imi spune ca nu ii mai pasa de nimic, nici macar de nunta si ca voi ramane cu rochia de mireasa.Ma surprind foarte mult aceste reactii mai ales ca nu are nici un motiv sa faca asa pentru ca nu l-am suparat, chiar din contra. Nu pot discuta cu el pentru ca nu imi da un raspuns concret si evita sa discute cu mine. Mai e cineva care a trecut prin asa ceva?



"Dupa 9 luni de relatie am hotarat sa ne casatorim."_____ESTE CEA MAI PROASTA DECIYIE, pe care o poti lua, de ce te grabesti, il cunosti destul de bine incat sa ai incredere in el____Este partenerul, care te iubeste_____Din spusele tale, cred ca este un fustangiu, deci un om incalificabil!!!



DECIZIE*****
kudika_15804
Postat pe 18 Ianuarie 2016 09:25
uita-l! .
Mr_Li
Postat pe 24 Ianuarie 2016 21:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
oare vrea? 42 De la: kudika_975532 5 Noiembrie 2014 22:31
Sa ma mut cu prietenul meu sau nu?? 10 De la: kudika098645 1 Mai 2010 17:26
Fosta iubita .. subiect inca 8 De la: kudika_595 16 Februarie 2016 11:55
Love..... 14 De la: yumy 16 Octombrie 2011 09:30
ajutor 51 De la: kudika421339 23 Noiembrie 2011 08:59