Setari Cookie-uri

sotia/partenera me /ma anselat cu fratelemeu cred eu

de si frat meu sa desp de cumnat mea l-am luat la mine sa stea al lasam sa plece cu sotia peste tot pt ca am zis mie frat si mie din sange an fine sa nu o mai lungesc dupa fr-o jumate de an chiar un an antr=un din dimineti ma scolsa beau cafeaua pt ca eu ma sculam an urma ei or ma scula ea de obicei an ace dimineta m-am sculat singur si mam dus an sufrager unde beam cafeua si mai ne uitam la tv pana plecam la serv pt ca noi doi lucram an preun nu mai ca frat meu sing.nu mai ca la circa un sfert de ora apare si el nu trece un sfert de ora iar ea pleaca an dormitor sa se schimbe apoi pleaca si el dar la wc.eu plec si eu pentru a ved ce fc m-am dus direct la usa la baie si am ancerc sa desch si sa bat dar a rasp ea si mi-a zis sa al las caeste la baie el dar vocea parea ciudata si veniind cu totul din alta parte am antre deschis usa dormit conjugal sa vad daca este acoolo dar nu am vazuto m-am dus an cam la el nu era am deschis usa din hol du era am antors an sufragerie nu stiam ce sa fc ma rugam la dumnezeu sa nu fiie adevarat apoi m-am dus din now am deschis usa era an cam si am antreb unde ai fost pentru ca eu am venit si m-am uita si nu erai antre timp a esit el din baie nu am avut taria sa-l, eau la antrebari am intrat an wc. dupa ce am esit a fost un scandal antre mine si ea seara ea ia sp lui uite ce sp fratetu ca noi traim a mandoi la care eu le-am sp fratilor loati-va si plecati a mandoi el a esit pe usa sa plece sa asi caute camera cu chirie ea a zis eu nu plec din casa ca am platit chiria casa fiind contractul pe num meu antre timp a sunato pe mama si ia zis mama sa luat de mine si a zis ca cum as putea eu sa concep lucruri ne firesti pt ca mihaelaeste o fata buna cuminte harnica grijulie cu mine si cu casa iar me mitu fr meu nu al stie un baiat nebun ca doar acresc cu ea an curte si a trait nu exzista si nu are cum
kudika_18422
Postat pe 15 Octombrie 2012 01:37
De la: kudika_18422, la data 2012-10-15 01:37:46de si frat meu sa desp de cumnat mea l-am luat la mine sa stea al lasam sa plece cu sotia peste tot pt ca am zis mie frat si mie din sange an fine sa nu o mai lungesc dupa fr-o jumate de an chiar un an antr=un din dimineti ma scolsa beau cafeaua pt ca eu ma sculam an urma ei or ma scula ea de obicei an ace dimineta m-am sculat singur si mam dus an sufrager unde beam cafeua si mai ne uitam la tv pana plecam la serv pt ca noi doi lucram an preun nu mai ca frat meu sing.nu mai ca la circa un sfert de ora apare si el nu trece un sfert de ora iar ea pleaca an dormitor sa se schimbe apoi pleaca si el dar la wc.eu plec si eu pentru a ved ce fc m-am dus direct la usa la baie si am ancerc sa desch si sa bat dar a rasp ea si mi-a zis sa al las caeste la baie el dar vocea parea ciudata si veniind cu totul din alta parte am antre deschis usa dormit conjugal sa vad daca este acoolo dar nu am vazuto m-am dus an cam la el nu era am deschis usa din hol du era am antors an sufragerie nu stiam ce sa fc ma rugam la dumnezeu sa nu fiie adevarat apoi m-am dus din now am deschis usa era an cam si am antreb unde ai fost pentru ca eu am venit si m-am uita si nu erai antre timp a esit el din baie nu am avut taria sa-l, eau la antrebari am intrat an wc. dupa ce am esit a fost un scandal antre mine si ea seara ea ia sp lui uite ce sp fratetu ca noi traim a mandoi la care eu le-am sp fratilor loati-va si plecati a mandoi el a esit pe usa sa plece sa asi caute camera cu chirie ea a zis eu nu plec din casa ca am platit chiria casa fiind contractul pe num meu antre timp a sunato pe mama si ia zis mama sa luat de mine si a zis ca cum as putea eu sa concep lucruri ne firesti pt ca mihaelaeste o fata buna cuminte harnica grijulie cu mine si cu casa iar me mitu fr meu nu al stie un baiat nebun ca doar acresc cu ea an curte si a trait nu exzista si nu are cum
kudika_18422
Postat pe 15 Octombrie 2012 01:38
buey... dar tu in ce limba scri??!! cam grea gramatica limbii romane!... n-am avut rabdare sa-ti citesc tot ce ai scris...
kudika_12652
Postat pe 15 Octombrie 2012 05:45
De la: kudika_18422, la data 2012-10-15 01:37:46de si frat meu sa desp de cumnat mea l-am luat la mine sa stea al lasam sa plece cu sotia peste tot pt ca am zis mie frat si mie din sange an fine sa nu o mai lungesc dupa fr-o jumate de an chiar un an antr=un din dimineti ma scolsa beau cafeaua pt ca eu ma sculam an urma ei or ma scula ea de obicei an ace dimineta m-am sculat singur si mam dus an sufrager unde beam cafeua si mai ne uitam la tv pana plecam la serv pt ca noi doi lucram an preun nu mai ca frat meu sing.nu mai ca la circa un sfert de ora apare si el nu trece un sfert de ora iar ea pleaca an dormitor sa se schimbe apoi pleaca si el dar la wc.eu plec si eu pentru a ved ce fc m-am dus direct la usa la baie si am ancerc sa desch si sa bat dar a rasp ea si mi-a zis sa al las caeste la baie el dar vocea parea ciudata si veniind cu totul din alta parte am antre deschis usa dormit conjugal sa vad daca este acoolo dar nu am vazuto m-am dus an cam la el nu era am deschis usa din hol du era am antors an sufragerie nu stiam ce sa fc ma rugam la dumnezeu sa nu fiie adevarat apoi m-am dus din now am deschis usa era an cam si am antreb unde ai fost pentru ca eu am venit si m-am uita si nu erai antre timp a esit el din baie nu am avut taria sa-l, eau la antrebari am intrat an wc. dupa ce am esit a fost un scandal antre mine si ea seara ea ia sp lui uite ce sp fratetu ca noi traim a mandoi la care eu le-am sp fratilor loati-va si plecati a mandoi el a esit pe usa sa plece sa asi caute camera cu chirie ea a zis eu nu plec din casa ca am platit chiria casa fiind contractul pe num meu antre timp a sunato pe mama si ia zis mama sa luat de mine si a zis ca cum as putea eu sa concep lucruri ne firesti pt ca mihaelaeste o fata buna cuminte harnica grijulie cu mine si cu casa iar me mitu fr meu nu al stie un baiat nebun ca doar acresc cu ea an curte si a trait nu exzista si nu are cum



Daca as fi fost cadru didactic si ai fi fost elevul meu,,ai fi avut de furca cu mine,,,te-as fi lasat corijent la Limba si Literatura romana,pana cand ti-ai fi insusit-o CORECT!
In cazul tau,,,,orice sfat este inutil ,caci nu ai intelege semnificatia lui,imi pare rau!!!Las-o pe Mihaela si pune capul la treaba si invata limba strabunilor tai ,mai ales,normele literare si gramaticale!
kudika_15804
Postat pe 15 Octombrie 2012 07:04
kiss_my_ass
Postat pe 15 Octombrie 2012 08:31
kudika467548
Postat pe 16 Octombrie 2012 04:28
De la: kudika_18422, la data 2012-10-15 22:30:50bai fratilor chiar sante-ti asa de prosti cu totii chiar nu mai stitii sa cititi si sa scriti presc uuuuuuuuuuuuuu da capul vostru

bai... agramatule! apai tocmai un semianalfabet asemeni tie... sa trezit sa ne faca prosti???
tu in primul rand mai dute pe la scoala sa inveti sa scrii......uuuuuuuuuuuuuuu
kudika_12652
Postat pe 16 Octombrie 2012 05:18


Uite, io chestia asta n-am inteles-o:
"...pt ca noi doi lucram an preun nu mai ca frat meu sing.nu mai ca la circa un sfert de ora apare si el nu trece un sfert de ora iar ea pleaca an dormitor..."
Restu' am inteles tot
Probabil erai prea furios si nu ai vazut-o in dormitor. O fi fost femeia cu bluza peste cap, deoarece spuneai ca se schimba, d'aia ti-a sunat vocea ei mai ciudat.
luchianramona
Postat pe 16 Octombrie 2012 10:31
fractura oculara nu alta
da cum era te scoli singur...te scoala ea...te scoli inaintea lor
Piscolinoo
Postat pe 16 Octombrie 2012 11:32
Eu ma ofer sa te ajut. Incerc sa folosesc un vocabular accesibil tie astfel incat sa poti intelege sfatul meu. Nu doresc sa crezi ca sunt de acord cu mama insa pana in momentul in care nu o prinzi pe Mihaela sarutandu-se sau facand alte lucruri cu fratele tau, nu ai cum sa-i reprosezi faptul ca te inseala. Mai bine stai atent- daca o prizi cu ceva o lasi si daca nu inseamna ca nu are vina iar tu trebuie sa ramai langa ea.
kudika_nikole
Postat pe 16 Octombrie 2012 15:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
MA APUCA CITEODATA ! ! ! 17 De la: DRAGOMIR_ALEXANDRA 18 Septembrie 2009 17:06
Un sfat...... 46 De la: Barbie30 3 Noiembrie 2010 11:01
Sa raman cu sotul meu sau sa incerc o noua relatie? 16 De la: nikky_summer_2008 30 Iunie 2009 13:17
heeeeeelllllp!!!! 302 De la: geo_reincarcat_iara 4 Aprilie 2012 01:45
Sa iert ...? 15 De la: little_curly 2 Ianuarie 2010 07:16