Setari Cookie-uri

Are iubita!

Buna..Ma intalnesc cu un baiat de aproape 2 ani de zile si suntem atrasi foarte mult unul de altul dar ideea e ca nu am facut inca sex si nu vreau sa fac asta deoarece are prietena.Am incercat sa il indepartez dar nu pot. Nici el nu insista sa facem dragoste deoarece stie ca sunt virgina dar vad ca isi doreste mult asta.Oare ce vrea de la mine? si eu simt o atratie foarte mare pentru el si simt ca ar putea fi primul dar gandul ca are iubita nu imi da pace.Ce sa fac? (nici nu vad ca mai iese cu prietena lui, el mi.a zis ca nu mai simte nimic pentru ea doar ca vrea sa faca in asa fel incat sa.i dea ea papucii..parintii lui o plac foarte mult si ma gandesc ca si acest lucru il face sa nu renunte chiar definitiv la ea...si app am avut niste momente atat de frumoase si dragute incat ma face sa uit ca are iubita:))
kudika_993567
Postat pe 22 Ianuarie 2016 20:20
De la: kudika_993567, la data 2016-01-22 20:20:31Buna..Ma intalnesc cu un baiat de aproape 2 ani de zile si suntem atrasi foarte mult unul de altul dar ideea e ca nu am facut inca sex si nu vreau sa fac asta deoarece are prietena.Am incercat sa il indepartez dar nu pot. Nici el nu insista sa facem dragoste deoarece stie ca sunt virgina dar vad ca isi doreste mult asta.Oare ce vrea de la mine? si eu simt o atratie foarte mare pentru el si simt ca ar putea fi primul dar gandul ca are iubita nu imi da pace.Ce sa fac? (nici nu vad ca mai iese cu prietena lui, el mi.a zis ca nu mai simte nimic pentru ea doar ca vrea sa faca in asa fel incat sa.i dea ea papucii..parintii lui o plac foarte mult si ma gandesc ca si acest lucru il face sa nu renunte chiar definitiv la ea...si app am avut niste momente atat de frumoase si dragute incat ma face sa uit ca are iubita:))



Lasa-l in pace, caci domnul respectiv nu va iubeste pe niciuna dintre voi, nici nu va respecta!!!!Cand iubesti, nu tradezi persoana iubita flirtand cu alte persoane, indiferent daca vorbim de femei sau barbati!!Din punctul meu de vedere, acel individ este un ticalos!!Indeparteaza-te de ticalosia lui, caci vei deveni ca el!!!!Cum adica, "asteapta sa ii dea ea papucii"????????Are un caracter infect, nici macar nu isi asuma incheierea acelei relatii, este un las, meschineria de care da dovada o va afisa si in fata ta, nu va dura mult timp pana o va face!!!!Fii foarte atenta!!!!
kudika_15804
Postat pe 23 Ianuarie 2016 08:02
De la: kudika_993567, la data 2016-01-22 20:20:31Buna..Ma intalnesc cu un baiat de aproape 2 ani de zile si suntem atrasi foarte mult unul de altul dar ideea e ca nu am facut inca sex si nu vreau sa fac asta deoarece are prietena.Am incercat sa il indepartez dar nu pot. Nici el nu insista sa facem dragoste deoarece stie ca sunt virgina dar vad ca isi doreste mult asta.Oare ce vrea de la mine? si eu simt o atratie foarte mare pentru el si simt ca ar putea fi primul dar gandul ca are iubita nu imi da pace.Ce sa fac? (nici nu vad ca mai iese cu prietena lui, el mi.a zis ca nu mai simte nimic pentru ea doar ca vrea sa faca in asa fel incat sa.i dea ea papucii..parintii lui o plac foarte mult si ma gandesc ca si acest lucru il face sa nu renunte chiar definitiv la ea...si app am avut niste momente atat de frumoase si dragute incat ma face sa uit ca are iubita:))



Cred ca esti singura in masura sa decizi daca-ti place postura in care te afli de 2 ani.Doresti sa fii o simpla atractie pt barbati sau o femeie iubita de un singur barbat ? Alege sa fii o femeie iubita , nu una folosita .
kudika_988778
Postat pe 23 Ianuarie 2016 16:45
Stiu ca nu e ok daca mi.ai fi spus acum 2 ani ca voi accepta sa vorbesc cu un baiat care are iubita aw fi zis ca esti nebun.Ideea e ca nu as vrea neaparat o relatie cu el deoarece stiu ca nu pot avea incredere.Daca ar parasi.o nu as vrea sa fiu cu el.Imi plac doar aceste iesiri fara obligatii.Si nici nu am intalnit pana acum un baiat care sa ma faca sa vreau sa fiu cu el.Daca as intalni un asemenea baiat probabil ca ar sta altfel relatia.
kudika_993567
Postat pe 23 Ianuarie 2016 20:06
De la: kudika_993567, la data 2016-01-22 20:20:31Buna..Ma intalnesc cu un baiat de aproape 2 ani de zile si suntem atrasi foarte mult unul de altul dar ideea e ca nu am facut inca sex si nu vreau sa fac asta deoarece are prietena.Am incercat sa il indepartez dar nu pot. Nici el nu insista sa facem dragoste deoarece stie ca sunt virgina dar vad ca isi doreste mult asta.Oare ce vrea de la mine? si eu simt o atratie foarte mare pentru el si simt ca ar putea fi primul dar gandul ca are iubita nu imi da pace.Ce sa fac? (nici nu vad ca mai iese cu prietena lui, el mi.a zis ca nu mai simte nimic pentru ea doar ca vrea sa faca in asa fel incat sa.i dea ea papucii..parintii lui o plac foarte mult si ma gandesc ca si acest lucru il face sa nu renunte chiar definitiv la ea...si app am avut niste momente atat de frumoase si dragute incat ma face sa uit ca are iubita:))


Tu chiar nu vezi ca esti in plus in relatia aia? De ce nu esti tu serioasa sa-ti cauti un barbat singur?
Pentru ce te bagi sa desparti un cuplu?

Banuiesc ca esti inca foarte mica ca varsta si nu constientizezi cat gresesti si de ce nu-i bine sa te bagi sa desparti oamenii.

Nu uita: totul pe lumea asta se plateste!Si cand iti va fi lumea mai draga, apare alta care-ti ia barbatul!

kudika_11495
Postat pe 23 Ianuarie 2016 20:33
De la: kudika_993567, la data 2016-01-23 20:06:11Stiu ca nu e ok daca mi.ai fi spus acum 2 ani ca voi accepta sa vorbesc cu un baiat care are iubita aw fi zis ca esti nebun.Ideea e ca nu as vrea neaparat o relatie cu el deoarece stiu ca nu pot avea incredere.Daca ar parasi.o nu as vrea sa fiu cu el.Imi plac doar aceste iesiri fara obligatii.Si nici nu am intalnit pana acum un baiat care sa ma faca sa vreau sa fiu cu el.Daca as intalni un asemenea baiat probabil ca ar sta altfel relatia.



Ai afirmat ca-ti plac iesirile fara obligatii... un pic cam controversata gandirea ta, mai ales ca iesi cu un barbat care are deja obligatii fata de alta femeie
Raman la parerea ca nu stii ce vrei!
Pun totusi atitudinea ta pe seama lipsei de experinta, a unei fetite care acum paseste in viata si inca nu stie ce vrea.





kudika_11495
Postat pe 23 Ianuarie 2016 20:46
Nu ma intelegeti gresit...da,poate ca nu stiu ce vreau de la viata inca dar nu cred ca e cazul sa imi spuneti de despartit cupluri si altele deoarece doar ma intalnesc cu el si vorbim...si da,ne sarutam..dar cred ca vina nu imi apartine in totalitate.. si stiu ca nu e bine si l.am refuzat de multe ori. Nu vreau sa ma mai intalnesc cu el dar pur si simplu ma atrage.Daca ar aparea ceva in momentul asta de care sa ma faca sa.l uit ar fi suuper.Eu nu pot sa inteleg de ce vrea el sa ne mai vedem deoarece nu obtine nimic si in plus e posibil sa ii creez si problema.Puteti sa imi raspundeti la aceasta intrebare?
kudika_993567
Postat pe 23 Ianuarie 2016 23:28
De la: kudika_993567, la data 2016-01-23 23:28:49Nu ma intelegeti gresit...da,poate ca nu stiu ce vreau de la viata inca dar nu cred ca e cazul sa imi spuneti de despartit cupluri si altele deoarece doar ma intalnesc cu el si vorbim...si da,ne sarutam..dar cred ca vina nu imi apartine in totalitate.. si stiu ca nu e bine si l.am refuzat de multe ori. Nu vreau sa ma mai intalnesc cu el dar pur si simplu ma atrage.Daca ar aparea ceva in momentul asta de care sa ma faca sa.l uit ar fi suuper.Eu nu pot sa inteleg de ce vrea el sa ne mai vedem deoarece nu obtine nimic si in plus e posibil sa ii creez si problema.Puteti sa imi raspundeti la aceasta intrebare?



Draga mea, domnul respectiv te incearca, asteapta sa ii cedezi, si o vei face intr-o buna zi, si ce dulce ii va fi victoria!!!!

Sa nu te intelegem gresit???????Cum ar trebui sa te intelegem?????Aspectele problemei tale sunt clare, ce ar mai fi de inteles?????

Serios, nu vrei sa te mai intalnesti cu el??????Poti prosti pe oricine din acest mediu, mai putin, pe mine!!!

Draga mea, in loc sa te vaicaresti pe aici, ia taurul de corne, renunta la relatia asta murdara, caci in acest fel se prezinta, si continua-ti drumul in viata!!!!De ce vrei sa devii precum domnul respectiv??El este un simplu barbat, dar tu esti FEMEIE, nu iti distruge statutul pentru un om imbracat in pantaloni barbatesti!!!!!
kudika_15804
Postat pe 24 Ianuarie 2016 11:01
cel mai important este sa ignori spusele celor doua de mai sus,,nu sunt in masura sa ti spuna ce sa faci
kudika_991915
Postat pe 24 Ianuarie 2016 12:56
De ce crezi ca as vrea sa prostesc pe cineva?? Eu sunt complet sincera altefl nu mai avea rost sa imi spun poveste, nu? Nu cred ca am facut ceva iesit din comun doar intalnindu.ma cu el...si da aveti dreptate ca nu trebuie sa ma pretez la asa ceva dar nu imi vine greu sa il refuz...Niciodata nu mi.a placut de cineva asa cum imi place de el.Ma gandeam ca aici oamenii spun mai multe solutii cum ai putea trece peste decat sa jigneasca! PS: ms celoc care care nu ma judeca si imi dau sfaturi cu bun simt
kudika_993567
Postat pe 24 Ianuarie 2016 13:24
ignora total ce spun cele 2 de mai sus,nu sunt deloc in masura sa ti spuna ce sa faci
kudika_991915
Postat pe 24 Ianuarie 2016 13:27
Papuso, cati ani ai? 14? 15? Si ai asa probleme existentiale? Si atata lume isi pierde timpul sa iti dea sfaturi, cand sfatul este unul singur? Pune mana pe carte si nu mai fi preocupata de faptul ca nu ai facut inca sex. Vai, ce ai pierdut !! Stai linistita, iti va propune si asta vazandu-te atat de naiva si isi va pastra relatia cu cealalta fata.Orice varsta isi are prioritatile ei iar la 15 ani cred ca principala preocupare este scoalasi nu cum sa desparti cupluri sau cand vei face sex prima oara.
kudika150028
Postat pe 24 Ianuarie 2016 16:10
E foarte amuzant cat de usor te critica lumea:)) sincer nici nu ar trebui sa mai raspun sa imi pese dar totusi...cred ca am spus deja cati ani am si nu vreau sex...nu am un iubit stabil din aceasta cauza...ca nu le.am oferit ce doreu...dar deja consider ca dau prea multe explicatii si pentru cine? Daca ti se pare ca sunt o pustoaica pe care nu o preocupa scoala sau care vrea doar sex pur si simplu poti sa nu comentezi..
kudika_993567
Postat pe 24 Ianuarie 2016 22:37
Draguto,daca iti pui intrebari in legatura cu aceasta relatie inseamna ca realizezi si tu ca ceva nu este in regula.As dori, totusi, sa stiu cati ani are El si cu cati ani este mai mare decat tine?Nu ai cu cine sa vorbesti, mama,matusa,o prietena buna?Eu am o varsta si pot sa spun ca ce face El nu este corect ptr nimeni,nici ptr tine,nici ptr Ea,nici ptr El.De ce nu o termini cu el pur si simplu?Banuiesc ca esti draguta,de ce nu ii dai o sansa unui baiat serios sa te cunoasca?Crezi ca El este singurul pe care il vei iubi toata vista?Crede-ma,cand vei cunoaste pe cineva potrivit ptr tine,vei regreta ca nu l-ai cunoscut mai devreme!Si eu am fost indragostita si am iubit cu pasiune,dar acum regret ca nu mi-am cunoscut sotul cu 10 ani mai devreme!Nu iti pierde timpul cu El,nu merita,crede-ma!Si mai ales,nu ii ceda,daca era cu adevarat indragostit de tine ,o lasa pe cealalta ptr tine!Nu are curaj sa ia nici o decizie,ii plac lucrurile cum sunt acum dar viata ii va da o lectie:va hotara ptr El.Ori il va lasa Ea,ori il vei lasa tu,oricum se va termina cu o despartire.De ce nu faci tu acest pas,astepti sa decida El ptr tine?Asta inseamna ca nu ai curaj sa decizi asupra propriei vieti!Trezeste-te,lasa-l si uita-te in jur!Sigur este un baiat care te place si asteapta un semn de la tine.De ce il vrei tocmai pe el?Se spune ca dorim ce nu putem avea,tu ce crezi?Chiar merita sa iti pierzi ani frumosi din viata ptr El?Nu ai pierdut 2 ani,cat timp vrei sa mai pierzi?Merita,intreaba-te singura?Stii si tu ca nu dar ai nevoie de un impuls.Nu vezi ca te manipuleaza,tu chiar crezi ce iti spune sau vrei sa crezi?Esti sigura ca vrea sa se desparta de ea,nu cumva te minte?Tu ai impresia ca este cu ea doar ptr ca o plac parintii lui?Minciuna!De ce nu incerci sa il urmaresti o data sa vezi cum se comporta cu ea,sa te convingi singura.Sau intereseaza-te prin intermediul prietenilor comuni cine este cu adevarat.Afla cine este si dupa aceea iei o hotarare!
Torino
Postat pe 25 Ianuarie 2016 15:53
El are 23 de ani..da,stiu ca nu e in regula..am 2 prietene cele mai bune si vorbesc foarte mult cu ele si deja s.au obisnuit cu ideea:)) au zis la inceput ca nu e ok dar au vazut ca nu se intampla cinse stie ce si au vazut cat de dragut se comporta cu mine,ca e romantic si etc si si.au dat seama ca ma place.Am dat multe sanse baietilor si chiar in timp ce vorbeam cu acest baiat, i.am explicat foarte bine ca vreau sa.mi gasesc pe cineva si nu putea sa zica nu:))Dar toti acest baieti doresc din prima sa obtina ceva iar tocmai din acest lucru nu am avut o relatie serioasa cu alt baiat.Poate si asta m.a atras la el...ca nu a vrut sa se culce cu mine. Sunt convinsa ca nu voi ramane cu el si ca sotul meu se afla undeva pe acolo :P Chiar nu mai vreau sa ma intalnesc cu el iar dupa ce ii spun ca s.a terminat totul el tot insista..sau daca nu mai insita trec cateva zile si ii spun ca m.am razgandit..pff..stiu ca e cam ciudat.Nu l.am vazut niciodata impreuna cu ea..doar stiu ca e scris pe facebook, ea nu este din aceeasi localitate, iar pe fb au doar 2 poze impreuna si asta de acum cativa ani,iar din cate stiu ei se vad foarte rar..nu stiu ce sa cred.
kudika_993567
Postat pe 25 Ianuarie 2016 20:59
De la: kudika_993567, la data 2016-01-25 20:59:46El are 23 de ani..da,stiu ca nu e in regula..am 2 prietene cele mai bune si vorbesc foarte mult cu ele si deja s.au obisnuit cu ideea:)) au zis la inceput ca nu e ok dar au vazut ca nu se intampla cinse stie ce si au vazut cat de dragut se comporta cu mine,ca e romantic si etc si si.au dat seama ca ma place.Am dat multe sanse baietilor si chiar in timp ce vorbeam cu acest baiat, i.am explicat foarte bine ca vreau sa.mi gasesc pe cineva si nu putea sa zica nu:))Dar toti acest baieti doresc din prima sa obtina ceva iar tocmai din acest lucru nu am avut o relatie serioasa cu alt baiat.Poate si asta m.a atras la el...ca nu a vrut sa se culce cu mine. Sunt convinsa ca nu voi ramane cu el si ca sotul meu se afla undeva pe acolo :P Chiar nu mai vreau sa ma intalnesc cu el iar dupa ce ii spun ca s.a terminat totul el tot insista..sau daca nu mai insita trec cateva zile si ii spun ca m.am razgandit..pff..stiu ca e cam ciudat.Nu l.am vazut niciodata impreuna cu ea..doar stiu ca e scris pe facebook, ea nu este din aceeasi localitate, iar pe fb au doar 2 poze impreuna si asta de acum cativa ani,iar din cate stiu ei se vad foarte rar..nu stiu ce sa cred.



Vezi-ti de viata ta, este cu mult mai interesanta, decat ce ti-ar putea aduce relatia cu acel individ!!!O relatie inseamna, intotdeauna, DOUA PERSOANE, nu trei, nu "n" persoane, simultan!!!!!
kudika_15804
Postat pe 26 Ianuarie 2016 07:24
Ce bne-ar fi fost ca doamna mama ta sã-l fi ignorat pe "simplul bãrbat" cu pantalonii pe el care o iubea ! Nu s-ar mai fi nãscut o misandrã bãtutã-n cap, aºa cum te arãþi a fi !
kudika592637
Postat pe 31 Ianuarie 2016 17:37
kudika_988778
Postat pe 31 Ianuarie 2016 18:43
Buna. Am trãit si eu o poveste asemãnãtoare . Am cunoscut pe cineva care avea "iubita" . Am stat 3 ani cu el , același pretext ca Nu o iubește etc , era romantic atent tot ce vrei . I am pus întrebarea daca nu o iubești de ce nu termini cu ea ? Mi a rãspuns ca ii este mila de ea ca nu ar suporta etc ca cel mai bine ar fi sa l lase ea . I am spus e bine ca ii e mila de ea , înseamnã ca de mine nu . A argumentat ca eu sunt puternica ...dupa 3 ani l a lãsat femeia logic , si m a disperat ca trebuie sa fim împreuna mereu ca el a lãsat o pt mine . Atunci am simțit sentimentul de scârbã ...i am spus daca o lãsai pt mine o lãsai de acum 3 ani ...nu așteptai 3 ani . De multe ori suntem atrași de ceea ce știm ca este interzis . Poate daca n ar avea prietena nu te ar interesa de e ..ar fi totul simplu ca la carte relație etc etc . Dar Find complicat ne atrage ...eu am vãzut cu ochii mei la final nu conteazã ca l a lãsat ea ca a lãsat o el ...as fi putut fi bucuroasa si sa duc relația mai departe ...dar am rãmas doar cu un gust sec ..mai mult nu , n am fost nici impresionata n am cãzut nici pe spate ... Sper sa înțelegi ideea ...
Lala22
Postat pe 7 Februarie 2016 10:38
De la: Lala22, la data 2016-02-07 10:38:36Buna. Am trãit si eu o poveste asemãnãtoare . Am cunoscut pe cineva care avea "iubita" . Am stat 3 ani cu el , același pretext ca Nu o iubește etc , era romantic atent tot ce vrei . I am pus întrebarea daca nu o iubești de ce nu termini cu ea ? Mi a rãspuns ca ii este mila de ea ca nu ar suporta etc ca cel mai bine ar fi sa l lase ea . I am spus e bine ca ii e mila de ea , înseamnã ca de mine nu . A argumentat ca eu sunt puternica ...dupa 3 ani l a lãsat femeia logic , si m a disperat ca trebuie sa fim împreuna mereu ca el a lãsat o pt mine . Atunci am simțit sentimentul de scârbã ...i am spus daca o lãsai pt mine o lãsai de acum 3 ani ...nu așteptai 3 ani . De multe ori suntem atrași de ceea ce știm ca este interzis . Poate daca n ar avea prietena nu te ar interesa de e ..ar fi totul simplu ca la carte relație etc etc . Dar Find complicat ne atrage ...eu am vãzut cu ochii mei la final nu conteazã ca l a lãsat ea ca a lãsat o el ...as fi putut fi bucuroasa si sa duc relația mai departe ...dar am rãmas doar cu un gust sec ..mai mult nu , n am fost nici impresionata n am cãzut nici pe spate ... Sper sa înțelegi ideea ...


iar tu si stat trei ani de zile cu un barbat care ...iubiea doua femei???
si stiai asta!! tare!!
kudika_999857
Postat pe 7 Februarie 2016 10:55
De la: kudika_993567, la data 2016-01-22 20:20:31Buna..Ma intalnesc cu un baiat de aproape 2 ani de zile si suntem atrasi foarte mult unul de altul dar ideea e ca nu am facut inca sex si nu vreau sa fac asta deoarece are prietena.Am incercat sa il indepartez dar nu pot. Nici el nu insista sa facem dragoste deoarece stie ca sunt virgina dar vad ca isi doreste mult asta.Oare ce vrea de la mine? si eu simt o atratie foarte mare pentru el si simt ca ar putea fi primul dar gandul ca are iubita nu imi da pace.Ce sa fac? (nici nu vad ca mai iese cu prietena lui, el mi.a zis ca nu mai simte nimic pentru ea doar ca vrea sa faca in asa fel incat sa.i dea ea papucii..parintii lui o plac foarte mult si ma gandesc ca si acest lucru il face sa nu renunte chiar definitiv la ea...si app am avut niste momente atat de frumoase si dragute incat ma face sa uit ca are iubita:))


Nu cred cã e bine sã te grãbești. Nu știe ce vrea...Iar dacã te implicit mai mult s-ar putea sã-ți parã rãu. (Poate cã ai nevoie de o pauzã sã te gândești, sã te lãmurești ce simți cu adevãrat.)
kudika_976762
Postat pe 7 Februarie 2016 15:38
Interesant, nu intelegi sensul cuvintelor,nu te intereseaza sa cunosti omul in interiorul lui, nu cunosti ce este iubirea !-spui ca are iubita !??? dar numai simte nimic pentru ea;dar sta su ea..de se?..pai ori e iubita,adica o iubeste,si tu esti doar o aventura trecatoare (asta cred si eu )ori e obligat(nu prea cred !) sa fie cu ea!Eu cred ca el e un "Barba Albastra" care cauta aventuri trecatoare la fete naive !
Dindirel
Postat pe 8 Februarie 2016 11:37
Inainte de toate, sunt curios ce varsta ai. Chiar nu am vazut unde ai scris asta. Poate doresti sa deducem din faptul ca esti virgina, asta ar insemna undeva intre 12 si 20 de ani!? Nu te iau peste picior dar cam asa am dedus eu. Ca fapt divers, esti atrasa de el dar nu l-ai vrea pt ca preferi ''iesirile fara obligatii'' . Pai, o fi atractie adolescentina, dar hotaraste-te ca altfel mai pierzi alti 2..3 ani ancorata in genul asta de telenovela. De el nu am ce spune, poate are atata tandrete si romantism cat sa imparta la amadoua sau la toate 3..
Darius_
Postat pe 9 Februarie 2016 02:12
M am complãcut situației ..din diverse motive . Asta e viața . Eu am scris pt ea sa înțeleagã ideea ..nu ca sa fiu criticata ..ca nu e vb de mine aici :-) Draga gigel
Lala22
Postat pe 9 Februarie 2016 16:47
De la: Lala22, la data 2016-02-09 16:47:33M am complãcut situației ..din diverse motive . Asta e viața . Eu am scris pt ea sa înțeleagã ideea ..nu ca sa fiu criticata ..ca nu e vb de mine aici :-) Draga gigel


da, ai dreptate.
viata are nebanuite si intortocheate moduri sa ne spuna ca-i frumoasa.
dar totusi, sa stii ca barbatul care ti-o trage, care te saruta in fiecare seara si-ti spune cat de mult te iubeste, mai spune aceleasi vorbe si altcuiva.....se numeste masochism.
oricat de diverse motive ai avea sau ar fi situatia de complicata, tot masochism se numeste.
asa ca unii isi cam merita soarta.
kudika_999857
Postat pe 9 Februarie 2016 19:00
Tu esti minora?Sau de ce nu spui cati ani ai?Cum te-a cunoscut?De ce nu vorbesti cu mama ta?Sau iti este frica ca iti va interzice sa il mai vezi.Daca tii neaparat sa il astepti cativa ani,treaba ta,dar sa nu te trezesti ca pierzi ani pretiosi ptr tine.El se culca cu prietena lui si tu dormi singura.Este corect?Nu iti este scarba sa il saruti uneori?Cine stie ce face cu gura...Gandeste-te la toate variantele posibile.Doar in una castigi.In restul,pierzi.Fii femeie,nu carpa.Ia atitudine.Pune punct si cauta un tip singur.Cu miorlaielile astea nu ajungi nicaieri.El are nevoie de o fraiera care sa il astepte.Tu ai nevoie de ticalos care prosteste 2 fete?Cum o minte pe ea,te minte si pe tine.Fii linistita,nu este lesinat dupa tine cum esti tu dupa el.Cand il incalzesti tu,se descarca cu iubita.Tu esti doar o muza,atat.Dragostea prosteste oamenii si ii face sa spuna si sa faca lucruri la care nu s-au gandit.Daca era o prietena de-a ta in postura asta,ce ii spuneai?Lasa-l,nu?Tu nu poti ptr ca il iubesti,nu?El este slabiciunea ta.Si el stie.Si profita.Pana cand?Pana te decizi sa faci ceva.Sa cedezi sau sa renunti.Ce alegi?Ii dai virginitatea ta unui ticalos fermecator?Sau ii dai un sut in fund?Ce alegi?
Torino
Postat pe 11 Februarie 2016 01:09
Cu masochismul ai dreptate , nu te contrazic :-)
Lala22
Postat pe 11 Februarie 2016 15:22
Eu am 17 ani jumate...si nu cred ca il iubesc deoarece nu il caut niciodata si dinadins fac mereu ceva care sa nu ii convina..ideea e ca ma intalnesc cu el si stiu ca e gresit. Nu vreau sa il astept cativa ani sau sa se desparta de ea..vreau sa incerc sa nu il mai vad..chiar daca eu as fi iubita lui stiu ca si mie mi.ar face la fel..dar parca simt ca nu e nici gresit sa ma vad cu el. Chiar nu stiu. Si iti multumesc Lala22 ca mi.ai spus si situatia ta dar la mine e putin diferit.El si.a dat seama ca nu sunt naiva si ca nu pot fi cucerita cu 2 vorbe..chiar nu sunt genul ala de fata..doar problema e ca nu pot sa ma impotrivesc intalnirilor..dar asta nu inseamna ca la intalniri sunt cea mai dragastoasa..cateodata sunt foarte rea..poate fac asta si sa ma raszbun putin, nu stiu Dar el tot ma cauta. Sper ca acum puteti sa intelegeti mai bine situatia mea.
kudika_993567
Postat pe 12 Februarie 2016 12:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum sa-i spun? 4 De la: Maddy_moo 19 Noiembrie 2008 23:49
oare chiar ma iubeste???? 6 De la: anastasia_m 25 Aprilie 2010 12:50
Cum va veti petrece Sarbatorile? 25 De la: kudika421339 21 Decembrie 2011 15:16
ce parere aveti? 3 De la: tematoare 3 Septembrie 2010 14:49
o intrebare 20 De la: cleoafrica 14 Iulie 2009 10:58