Setari Cookie-uri

mam indragostit de priietenul sotului meu

acum 3 ani ne'am cunoscut la munca el ma atras primul inaintea sotului , dupa ce lam cunoscut pe el lam cunoscut pe sotul meu care suntem casatoriti de 1 an jumate si avem un baietel de 1 an ,acel barbat de ceva timp tot imi bate apropouri tot ma intzeapa cu anumite cuvinte , se tot uita dupa mine imi zambeste subtil , iar eu mam indragostit , cred si sper ca ii ceva de moment , cuu sotu ma cert ft rau nu numai din cauza mea , de cele mai multe oridin cauza lui , dar ne trece rpd...
ioana-3
Postat pe 5 Februarie 2016 21:09
De la: ioana-3, la data 2016-02-05 21:09:04acum 3 ani ne'am cunoscut la munca el ma atras primul inaintea sotului , dupa ce lam cunoscut pe el lam cunoscut pe sotul meu care suntem casatoriti de 1 an jumate si avem un baietel de 1 an ,acel barbat de ceva timp tot imi bate apropouri tot ma intzeapa cu anumite cuvinte , se tot uita dupa mine imi zambeste subtil , iar eu mam indragostit , cred si sper ca ii ceva de moment , cuu sotu ma cert ft rau nu numai din cauza mea , de cele mai multe oridin cauza lui , dar ne trece rpd...


Asta nu-i indragosteala, este mancarime!
Fii cinstita fata de sotul tau si divorteza daca relatia nu merge, dar nu sarii din barbat in barbat, doar ca unul si altul iti fac ochi dulci, mai ales cand este vorba de prietenul lui.
Ala nu urmareste decat o aventura cu tine, sex si atat, dupa care-ti trage un sut in dos. Daca ala avea intentii serioase si te iubea, categoric facea ceva sa te convinga sa-i fii sotie, inainte sa te mariti cu actualul sot. Dar intentiile lui au fost sa flirteze cu tine, sa aibe sex si probabil sa te arunce dupa uz.


kudika_11495
Postat pe 5 Februarie 2016 22:09
De la: ioana-3, la data 2016-02-05 21:09:04acum 3 ani ne'am cunoscut la munca el ma atras primul inaintea sotului , dupa ce lam cunoscut pe el lam cunoscut pe sotul meu care suntem casatoriti de 1 an jumate si avem un baietel de 1 an ,acel barbat de ceva timp tot imi bate apropouri tot ma intzeapa cu anumite cuvinte , se tot uita dupa mine imi zambeste subtil , iar eu mam indragostit , cred si sper ca ii ceva de moment , cuu sotu ma cert ft rau nu numai din cauza mea , de cele mai multe oridin cauza lui , dar ne trece rpd...



Asa, si daca ti-ai sters contul, consideri ca esti mai interesanta???Nicidecum, esti aceeasi!!!

Te vor sfatui cele, care practica asa ceva, sunt destule, eu nu pot sa o fac, nu agreez astfel de persoane!!!!Iesi din tampenia asta, daca ai probleme cu sotul tau, cauta sa ti le rezolvi, asa procedeaza oamenii civilizati, nu cauta justificari ale dorintei tale de a incepe o relatie adulterina prin prezentarea nemultumirilor din cadrul familiei, caci nu sunt reale!!!
kudika_15804
Postat pe 6 Februarie 2016 08:28
De la: ioana-3, la data 2016-02-05 21:09:04acum 3 ani ne'am cunoscut la munca el ma atras primul inaintea sotului , dupa ce lam cunoscut pe el lam cunoscut pe sotul meu care suntem casatoriti de 1 an jumate si avem un baietel de 1 an ,acel barbat de ceva timp tot imi bate apropouri tot ma intzeapa cu anumite cuvinte , se tot uita dupa mine imi zambeste subtil , iar eu mam indragostit , cred si sper ca ii ceva de moment , cuu sotu ma cert ft rau nu numai din cauza mea , de cele mai multe oridin cauza lui , dar ne trece rpd...



Unde gasesc unii barbati , de´astea care se lasa intepate de apropouri ?
Daca nu-ti jucau caii , si l-ai fi repezit , fii sigura ca n-ar mai fi indraznit sa te intepe , si astfel n-ai mai fi avut atatea motive sa te certi cu sotul tau , de dragul apropourilor celui de care te-ai indragostit .
kudika_988778
Postat pe 6 Februarie 2016 14:34
Deocamdata pare la faza incipienta. Daca te-ai speriat si ai anulat contul dar tii la familia ta, pastreaza limita cu tipul.
Darius_
Postat pe 7 Februarie 2016 05:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
2 barbati si...eu, termen pt o decizie : 2 saptamani 56 De la: sylvynet 13 Iunie 2009 21:43
Femeia pesti dificila!!! 62 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 15:50
Am 25 de ani si mi-am inkis viata. 16 De la: Rock_this 7 August 2009 19:55
un raspuns va rog.. 8 De la: kudika143709 14 Martie 2010 12:29
Cum il fac sa il intereseze si altceva decat persoana mea?? 26 De la: piper 12 Octombrie 2009 18:50