Setari Cookie-uri

Castiga unul dintre cele 10 premii Always. Indrazneste sa incerci!

Sunt personajul principal acasa dar si la serviciu. Ma implic in orice si nu ma las batuta.De cele mai multe ori rreusesc sa duc la bun sfarsit ceea ce imi doresc!
kudika067712
Postat pe 10 Aprilie 2016 23:28
Sunt personajul principal in fiecare zi in familia mea :Fara mine nu cred ca ar putea sa se descurce sotul cu doi baieteii...asa ca o sa va povestesc un episod :Dimineata se trezeste mami actrita principala,face pachetele ,imibraca copii si unu il trimite la scoala ,unu la gradi cu viteza lumini pentru ca la ora 7 actrita principala trebuie sa fie la munca iar aopi dupa ora 15,30 repejor se intoarce ia copilul de la gradi si merge in parc ,aici mami adica eu joc rolul principoal:grijulie dau baiatu in leagan ,ne jucam prin parc iar apoi fuguta acasa la partea a doua ,teme..teme cu cel mai mare baietel care e in clasa I ,apoi mancarica si asteptam sa vina personajul secundar din familia noastra de la munca.Si asa sunt mai toate episoadele din fiecare zi din saptamana din viata mea de personaj principal.
ciocoiumihaela22
Postat pe 10 Aprilie 2016 23:33
personajul principal din viata mea de zi cu zi,ohhh da sunt personajul principal atunci cand imi vine randul sa merg la coafor,sa-mi aranjez parul,la salon sa-mi fac manichiura atunci ma simt regina din familia mea.In acea zi sunt atat de rasfatata si chiar sunt rasfatata ca ma duce si sortul seara la restaurant
sabinicac
Postat pe 10 Aprilie 2016 23:39
Un episod in rolul principal?da episodul in care ma simt in rolul principal este in luna iunie pe 22 de ziua mea ,deci mai este putin :atunci ma simt in rolul principal toata lumea este atenta la mine ,primesc daruri,flori si tot ce imi doresc. am si toti prietenii aproape si fetele mele.
mihaelaST
Postat pe 10 Aprilie 2016 23:46
Sunat personajul principal in fiecare zi la mine acasa ,eu tai eu spintec,eu dau ordine eu le execut: fac mancare pentru sot,curatenie si toate treburile dar nu uit ca trebuie sa am grija si de igiena mea zilnica asa ca am un program bine stabilit in care ma ingrijesc.
ecaterinac
Postat pe 10 Aprilie 2016 23:53
sunt personajul principal atunci cand sunt la munca si incerc sa salvez vietile persoanelor suferinde.
cristi28
Postat pe 10 Aprilie 2016 23:55
Concursul s-a incheiat!

Castigatorii sunt utilizatorii:

kudika476257
Lili_Rusu
geanninna93
mamaef
Suzanne_Suzanne_1
gia_ana80
branescu__mari
lautarescudaniel
krisp
Cristina_Constanta_1



Acestia vor fi anuntati pe e-mail pentru a li se oferi mai multe informatii cu privire la intrarea in posesia premiilor.

concursKudika
Postat pe 11 Aprilie 2016 11:41
multumesc mult astept mail de la voi,pt validarea premiului
branescu__mari
Postat pe 11 Aprilie 2016 19:45
Sunt personajul principal in familia mea eu merg la serviciu,am grija ca frigiderul sa fie tot timpul plin,ingrijesc gradina.Toate femeile au un rol principal pentru familie.
kudika476442
Postat pe 1 August 2016 13:31
Sunt personajul principal in familia mea eu merg la serviciu,am grija ca frigiderul sa fie tot timpul plin,ingrijesc gradina.Toate femeile au un rol principal pentru familie.
kudika476442
Postat pe 1 August 2016 13:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Concurs: Castiga Un atlas al dorintelor zadarnice de Anuradha Roy! 64 De la: kudika392917 27 Iunie 2011 20:05
Concurs Karin-Lingerie 208 De la: concursKudika 29 Iunie 2009 16:11
Concurs Kudika si Palmolive 104 De la: concursKudika 6 Iulie 2009 19:22
Castiga una dintre cele 21 de bratari Diva Universal! - saptamana 1 488 De la: kudika_3483 19 Octombrie 2015 10:29
Castiga unul dintre cele 8 vouchere de cumparaturi oferite ce Baneasa Shopping City! 220 De la: concursKudika 18 Ianuarie 2012 17:27