Setari Cookie-uri

Relatia sef-angajat

Buna ziua! Va rog sa imi dati un sfat. Nu stiu ce sa fac.
Am avut un sef la locul de munca care flirta cu mine mai ales pe chatul intern de la servici si la telefon vreo 4 ani cat am stat acolo erau doar zambete intre noi si cuvinte frumoase. Eram amandoi casatoriti si cu toate astea erau multe complimente din partea lui, in fiecare zi imi zicea te tuc, ii ziceam la fel, apoi zicea ca abia asteapta, si ma intreba cand si ii ziceam intr-o zi cu soare si zambeam amandoi. Mi se pareau glumite, mi se parea ca face ziua sa treaca mai frumos, si chiar am ajuns sa tin la el. Apoi a inceput sa imi zica de masaje cu uleiuri de cat de distractiv e nr 69, mi-a propus 2 nopti de nebunii si o data chiar s-a ridicat de la birou si a vrut sa ma sarute si am refuzat pt ca eram gravida cu sotul meu si stiam ca nu era corect fata de nimeni dar a reusit sa se infiltreze in mintea mea pentru ca se comporta cu mine foarte frumos si primeam de la el cuvintele care imi lipseau. De atunci a incetat si nu a mai durat mult ca am ramas pe maternitate dar mi se termina perioada curand si tb sa ma intorc inapoi. Acum el nu recunoaste ca a vorbit asa si nici ca a vrut sa ma sarute. Ba mai mult zice ca il jignesc si ma ameninta, imi zice sa am grija cum vb ca mi se inchid usile si imi zice ca oamenii care l-au jignit nu au sfarsit-o bine. Eu nu am cum sa demonstrez ca m-a santajat emotional ca nu m-am gandit sa ii salvez convorbirile de pe chat in timpul celor 4 ani pt ca il credeam si ma bucuram ca cineva tine la mine.
Ar avea rost sa vb cu directorul companiei sa ii spun adevarul despre el? Dar ma gandesc ca ar fi cuvantul meu impotriva cuvantului lui si l-ar crede pe el... Nu stiu ce sa fac....mi-e si greu sa ma intorc si sa ii vad masca de pe fata.
Multumesc
kudika419488
Postat pe 12 Martie 2019 08:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Webcams 14 De la: _dulcik_ 3 Mai 2009 02:24
Ajutati/ma, va rog 8 De la: diutza10 4 Septembrie 2009 11:49
Machiajul ochilor 2 De la: mail_to_roxana 11 Iunie 2010 11:44
ajutor>>>>>>>>>.... 4 De la: kudika034757 31 Iulie 2009 21:13
A iubi sau a fi indragostita 5 De la: paullina 11 Mai 2010 06:53