Setari Cookie-uri

AM NEVOIE DE UN SFAT

BUNA!SUNT CASATORITA DE 4 ANI SI AM UN BEBE DE 2 ANI,IMI IUBESC SOTUL DESTUL DE MULT SI NU AS FACE NIMIC GRESIT SA-L PIERD,SA-MI PIERD FAMILIA.DE VREO 4 LUNI AM INCEPUT SA VB LA TEL CU UN FOST,CARE GASEA DIFERITE PRETEXTE PT A MA AUZI LA TEL.EL LA FEL CA SI MINE ESTE CASATORIT SI ARE UN BEBE CU MULT MAI MIC DECAT AL MEU.AVAND AMANDOI COPII VB DESTUL DE DES DESPRE EI SI TOT CE TIN DE EI SI FAMILIE IN GENERAL.NU AM DAT IMPORTANTA PREA MARE SI AM CONTINUAT SAI RASPUND DE CATE ORI AVEA NEVOIE DE UN SFAT SAU CEVA IN LEGATURA CU BEBE..................PANA CAND MI-A SP INTR-O ZI CA I-AR FACE PLACERE SA NE INTANLIM SI LA O CAFEA SA MAI STAM DE VB SA DEPANAM AMINTIRI SI POATE VA IESI CEVA FRUMOS INTRE NOI CAT S-O NUMIM O MICA EVADARE.
AM INCERCAT SA-I EXPLIC CA NU AM NEVOIE DE ASA CEVA,CA NU IAS FACE SOTULUI UNA CA ASTA SI NU VREAU SA AUD DE ASA CEVA.SPUNINDI TOATE ASTEA AM OBSERVAT CA NU AM FACUT DECAT SA-L INTARAT PT CA MA SUNA MAI DES SAU IMI TRIMITE MESAJE SI IMI SPUNE CA MA IUBIT MA IUBESTE,NU MA UITAT,PT CA NU POATE SI SI-AR MAI DORI MACAR UN SARUT DIN PARTEA MEA.AM INCETAT SAI MAI RASPUND SI IMI TIN TEL MAI MULT INCHIS,NU STIU CUM SA FAC SA-L FAC SA INTELEAGA CEEA CE IAM MAI SPUS DE N ORI
kudika312910
Postat pe 9 August 2010 23:20
Ignor si prinde ideea cel mai bine!
Barbie30
Postat pe 9 August 2010 23:22
De la: Barbie30, la data 2010-08-09 23:22:46Ignor si prinde ideea cel mai bine! [/quote

vai Barbie, ce crudela poti fii. zdrobesti sentimentele oamenilor. poate si ea, pohtese, in sinea ei nu stii vorba lu`stefan cel sfant? Pohta ce-am pohtit, iarasi mi-a venit!

...nah! i-am incurcat. mama ei de algebra. era mihai cel mic
100101
Postat pe 9 August 2010 23:27
De la: kudika312910, la data 2010-08-09 23:20:20BUNA!SUNT CASATORITA DE 4 ANI SI AM UN BEBE DE 2 ANI,IMI IUBESC SOTUL DESTUL DE MULT SI NU AS FACE NIMIC GRESIT SA-L PIERD,SA-MI PIERD FAMILIA.DE VREO 4 LUNI AM INCEPUT SA VB LA TEL CU UN FOST,CARE GASEA DIFERITE PRETEXTE PT A MA AUZI LA TEL.EL LA FEL CA SI MINE ESTE CASATORIT SI ARE UN BEBE CU MULT MAI MIC DECAT AL MEU.AVAND AMANDOI COPII VB DESTUL DE DES DESPRE EI SI TOT CE TIN DE EI SI FAMILIE IN GENERAL.NU AM DAT IMPORTANTA PREA MARE SI AM CONTINUAT SAI RASPUND DE CATE ORI AVEA NEVOIE DE UN SFAT SAU CEVA IN LEGATURA CU BEBE..................PANA CAND MI-A SP INTR-O ZI CA I-AR FACE PLACERE SA NE INTANLIM SI LA O CAFEA SA MAI STAM DE VB SA DEPANAM AMINTIRI SI POATE VA IESI CEVA FRUMOS INTRE NOI CAT S-O NUMIM O MICA EVADARE.
AM INCERCAT SA-I EXPLIC CA NU AM NEVOIE DE ASA CEVA,CA NU IAS FACE SOTULUI UNA CA ASTA SI NU VREAU SA AUD DE ASA CEVA.SPUNINDI TOATE ASTEA AM OBSERVAT CA NU AM FACUT DECAT SA-L INTARAT PT CA MA SUNA MAI DES SAU IMI TRIMITE MESAJE SI IMI SPUNE CA MA IUBIT MA IUBESTE,NU MA UITAT,PT CA NU POATE SI SI-AR MAI DORI MACAR UN SARUT DIN PARTEA MEA.AM INCETAT SAI MAI RASPUND SI IMI TIN TEL MAI MULT INCHIS,NU STIU CUM SA FAC SA-L FAC SA INTELEAGA CEEA CE IAM MAI SPUS DE N ORI



io zic sa te mai gandesti, maria ta!
100101
Postat pe 9 August 2010 23:29
De la: kudika312910, la data 2010-08-09 23:20:20
AM INCERCAT SA-I EXPLIC CA NU AM NEVOIE DE ASA CEVA,CA NU IAS FACE SOTULUI UNA CA ASTA SI NU VREAU SA AUD DE ASA CEVA.

uite o femeie care se respecta si-si respecta sotul si familia. Sa fie lectie de viata pentru cele ce se plang ca se da prietenul sotului la ele si ce sa faca, sa-si insele sotul sau nu.

312910 nu-i mai raspunde la telefoane, rupe legatura. Am impresia ca asta urmarea de la inceput.
kitty_krieger
Postat pe 9 August 2010 23:31
Kyru,cruda isi facu ea soarta cand a ales sa vorbeasca cu el!
Barbie30
Postat pe 9 August 2010 23:31
De la: Barbie30, la data 2010-08-09 23:31:33Kyru,cruda isi facu ea soarta cand a ales sa vorbeasca cu el!


...da`poi cu noi? si mai cruda!
100101
Postat pe 10 August 2010 19:21
De la: kudika312910, la data 2010-08-09 23:20:20BUNA!SUNT CASATORITA DE 4 ANI SI AM UN BEBE DE 2 ANI,IMI IUBESC SOTUL DESTUL DE MULT SI NU AS FACE NIMIC GRESIT SA-L PIERD,SA-MI PIERD FAMILIA.DE VREO 4 LUNI AM INCEPUT SA VB LA TEL CU UN FOST,CARE GASEA DIFERITE PRETEXTE PT A MA AUZI LA TEL.EL LA FEL CA SI MINE ESTE CASATORIT SI ARE UN BEBE CU MULT MAI MIC DECAT AL MEU.AVAND AMANDOI COPII VB DESTUL DE DES DESPRE EI SI TOT CE TIN DE EI SI FAMILIE IN GENERAL.NU AM DAT IMPORTANTA PREA MARE SI AM CONTINUAT SAI RASPUND DE CATE ORI AVEA NEVOIE DE UN SFAT SAU CEVA IN LEGATURA CU BEBE..................PANA CAND MI-A SP INTR-O ZI CA I-AR FACE PLACERE SA NE INTANLIM SI LA O CAFEA SA MAI STAM DE VB SA DEPANAM AMINTIRI SI POATE VA IESI CEVA FRUMOS INTRE NOI CAT S-O NUMIM O MICA EVADARE.
AM INCERCAT SA-I EXPLIC CA NU AM NEVOIE DE ASA CEVA,CA NU IAS FACE SOTULUI UNA CA ASTA SI NU VREAU SA AUD DE ASA CEVA.SPUNINDI TOATE ASTEA AM OBSERVAT CA NU AM FACUT DECAT SA-L INTARAT PT CA MA SUNA MAI DES SAU IMI TRIMITE MESAJE SI IMI SPUNE CA MA IUBIT MA IUBESTE,NU MA UITAT,PT CA NU POATE SI SI-AR MAI DORI MACAR UN SARUT DIN PARTEA MEA.AM INCETAT SAI MAI RASPUND SI IMI TIN TEL MAI MULT INCHIS,NU STIU CUM SA FAC SA-L FAC SA INTELEAGA CEEA CE IAM MAI SPUS DE N ORI



Parerea mea este sa-i zici sotului tau si sa-i dai lui telefonul tau pt. o zi.
daca-i un barbat cu capul pe umeri o sa realizeze ce ai patit, nu are ce sa-ti reproseze nimic.

Prima oara spune-i nemernicului ca-l zici sotului tau daca nu-ti da pace.
stem_29
Postat pe 11 August 2010 09:11
Eu cred ca cel mai bine ar fii sa discuti situatia cu sotul tau! BARBY SI KYRO dacanu sante ti in stare sa dati un sfat va rog abtineti va,mai sant si persoane care au intradevar nevoie de ajutor
km3lia1981
Postat pe 31 August 2010 18:26
Sfatul meu..este sa iti schimbi nr de tel.Dak vei face asta vei impiedica suferinta sotului tau..si a sotiei lui.Chiar dak ar fi o evadare tot s-ar afla..si nu uita ai un bebel ! Si el la fel..Copii aia sunt nevinovati ! Asa ca cel mai bine SCHIMBA-TI NUMARUL DE TELEFON !
kudika315664
Postat pe 31 August 2010 18:34
tu vrei sa pierzi increderea sotului tau?spunei de discutile cu fostul si impreuna veti gasi o solutie! bafta!
roz5blue6lila7
Postat pe 31 August 2010 18:57
De la: km3lia1981, la data 2010-08-31 18:26:51Eu cred ca cel mai bine ar fii sa discuti situatia cu sotul tau! BARBY SI KYRO dacanu sante ti in stare sa dati un sfat va rog abtineti va,mai sant si persoane care au intradevar nevoie de ajutor


In cazul in care nu ai vazut i-am dat un sfat "SANTE"
Barbie30
Postat pe 31 August 2010 19:25
Eu cred ca ar trebuii sa ii spui totul sotului tau si sa analizati situatia impreuna.Daca nu ii spui poate vede mesajele si apelurile primite si va trage niste concluzii gresite.Cel mai bine e sa foo sincera si sunt sigura ca veti gasi o solutie.
angelXsendXfromXhell
Postat pe 1 Septembrie 2010 11:55
Buna kudika312910

am citit ce ai postat si m-am regasit in povestea ta, eu sunt cu sotul meu de 8 ani si la fel ca si tine fostul ma teroriza zi si noapte cu telefoanele chiar si in ziua casatoriei noastre a insistat cu telefonul si vazand ca nu raspund a trimis mesaj sa nu ma casatoresc ca nu voi fi fericita fara el, amarnic sa inselat. Nici acum nu a incetat sa ma sune asta foarte rar si dupa alte numere de telefon, cu toate ca este cu o alta femeie si au si gemeni.

Cu scuzele de rigoare imi permit un sfat,

1. ii spui FRANC ca nu te intereseaza nici un fel de relatie daca iti iubesti casnicia cu adevarat nu te lasa prada vorbelorde dragoste SUNT FALSE daca te-ar fi iubit asa cum spune nu erati acum casatoriti cu alte persoane,
2. schimbi numarul de telefon,
3. daca exista comunicare, dragoste si incredere in cuplul vostru sigur sotul tau va intelege,

Eu zic sa fii foarte categorica cu el, oricum nu esti tu e alta, numai bine iti doresc si fericire.
SCUZE DACA AM DERANJAT CU CEVA.
Succes

kudika141440
Postat pe 1 Septembrie 2010 14:50
De la: kudika312910, la data 2010-08-09 23:20:20BUNA!SUNT CASATORITA DE 4 ANI SI AM UN BEBE DE 2 ANI,IMI IUBESC SOTUL DESTUL DE MULT SI NU AS FACE NIMIC GRESIT SA-L PIERD,SA-MI PIERD FAMILIA.DE VREO 4 LUNI AM INCEPUT SA VB LA TEL CU UN FOST,CARE GASEA DIFERITE PRETEXTE PT A MA AUZI LA TEL.EL LA FEL CA SI MINE ESTE CASATORIT SI ARE UN BEBE CU MULT MAI MIC DECAT AL MEU.AVAND AMANDOI COPII VB DESTUL DE DES DESPRE EI SI TOT CE TIN DE EI SI FAMILIE IN GENERAL.NU AM DAT IMPORTANTA PREA MARE SI AM CONTINUAT SAI RASPUND DE CATE ORI AVEA NEVOIE DE UN SFAT SAU CEVA IN LEGATURA CU BEBE..................PANA CAND MI-A SP INTR-O ZI CA I-AR FACE PLACERE SA NE INTANLIM SI LA O CAFEA SA MAI STAM DE VB SA DEPANAM AMINTIRI SI POATE VA IESI CEVA FRUMOS INTRE NOI CAT S-O NUMIM O MICA EVADARE.
AM INCERCAT SA-I EXPLIC CA NU AM NEVOIE DE ASA CEVA,CA NU IAS FACE SOTULUI UNA CA ASTA SI NU VREAU SA AUD DE ASA CEVA.SPUNINDI TOATE ASTEA AM OBSERVAT CA NU AM FACUT DECAT SA-L INTARAT PT CA MA SUNA MAI DES SAU IMI TRIMITE MESAJE SI IMI SPUNE CA MA IUBIT MA IUBESTE,NU MA UITAT,PT CA NU POATE SI SI-AR MAI DORI MACAR UN SARUT DIN PARTEA MEA.AM INCETAT SAI MAI RASPUND SI IMI TIN TEL MAI MULT INCHIS,NU STIU CUM SA FAC SA-L FAC SA INTELEAGA CEEA CE IAM MAI SPUS DE N ORI

Da-ti tel pe silent, cei pe care nu-i auzi sunand o sa-i suni tu!
Sau cand te suna Casanova, respinge!
Pana la urma se va plictisi!
judgingamy
Postat pe 1 Septembrie 2010 16:55
De la: kudika312910, la data 2010-08-09 23:20:20BUNA!SUNT CASATORITA DE 4 ANI SI AM UN BEBE DE 2 ANI,IMI IUBESC SOTUL DESTUL DE MULT SI NU AS FACE NIMIC GRESIT SA-L PIERD,SA-MI PIERD FAMILIA.DE VREO 4 LUNI AM INCEPUT SA VB LA TEL CU UN FOST,CARE GASEA DIFERITE PRETEXTE PT A MA AUZI LA TEL.EL LA FEL CA SI MINE ESTE CASATORIT SI ARE UN BEBE CU MULT MAI MIC DECAT AL MEU.AVAND AMANDOI COPII VB DESTUL DE DES DESPRE EI SI TOT CE TIN DE EI SI FAMILIE IN GENERAL.NU AM DAT IMPORTANTA PREA MARE SI AM CONTINUAT SAI RASPUND DE CATE ORI AVEA NEVOIE DE UN SFAT SAU CEVA IN LEGATURA CU BEBE..................PANA CAND MI-A SP INTR-O ZI CA I-AR FACE PLACERE SA NE INTANLIM SI LA O CAFEA SA MAI STAM DE VB SA DEPANAM AMINTIRI SI POATE VA IESI CEVA FRUMOS INTRE NOI CAT S-O NUMIM O MICA EVADARE.
AM INCERCAT SA-I EXPLIC CA NU AM NEVOIE DE ASA CEVA,CA NU IAS FACE SOTULUI UNA CA ASTA SI NU VREAU SA AUD DE ASA CEVA.SPUNINDI TOATE ASTEA AM OBSERVAT CA NU AM FACUT DECAT SA-L INTARAT PT CA MA SUNA MAI DES SAU IMI TRIMITE MESAJE SI IMI SPUNE CA MA IUBIT MA IUBESTE,NU MA UITAT,PT CA NU POATE SI SI-AR MAI DORI MACAR UN SARUT DIN PARTEA MEA.AM INCETAT SAI MAI RASPUND SI IMI TIN TEL MAI MULT INCHIS,NU STIU CUM SA FAC SA-L FAC SA INTELEAGA CEEA CE IAM MAI SPUS DE N ORI



nu trebuia sa accepti sa vorbesti cu el niciodata, asa acum nu mai aveai probleme !
fata_healthy
Postat pe 2 Septembrie 2010 10:31
nu-i mai raspunde la telefon deloc,fi ferma cand vei vb ultima ora cu el ,nu face greseli ca s-ar putea sa-ti pierzi linistea in familie pentru totdeauna pentru o teaba ca asta daca afla sotul tau sau observa ca esti sunata de un fost iubit. Iti doresc din suflet numai bine
kudika068395
Postat pe 2 Septembrie 2010 10:37
si eu am nevoie d un sfat....Am fost in Italia...O luna de zile minunata, nebuna din toate punctele de vedere...Acolo l-am cunoscut pe EL cea mai frumoasa intamplare...ne-am indragostit unul de celalalt, dar marea problema e distanta eu aici in Romania, el acolo in Italia, ce sa fac? Sa continui relatia cu el sau nu?Il iubesc atat de mult desi la inceput eram ca apa si uleiul...il iubesc asa cum e cu toate defectele lui...Ce sa fac???Sunt disperata...El e viata mea....
denisaraluca
Postat pe 2 Septembrie 2010 19:33
Buna,
Am vazut mesajul tau si doresc sa-ti dau sfatul pe care il ceri.
Daca familia ta iti ofera ceea ce doresti, ca sotie, mama, femeie, nu lasa un flirt sa-ti distruga echilibrul.
Foarte usor poti deveni prada unor lucruri minore dar placute oferite de ,,prieten,, care sa te scoata din echilibrul pe care il ai. Daca doresti altceva decat o familie frumoasa, este alegerea ta! Cu drag, gigilemro
gigilemro
Postat pe 3 Septembrie 2010 08:51
De la: kudika312910, la data 2010-08-09 23:20:20BUNA!SUNT CASATORITA DE 4 ANI SI AM UN BEBE DE 2 ANI,IMI IUBESC SOTUL DESTUL DE MULT SI NU AS FACE NIMIC GRESIT SA-L PIERD,SA-MI PIERD FAMILIA.DE VREO 4 LUNI AM INCEPUT SA VB LA TEL CU UN FOST,CARE GASEA DIFERITE PRETEXTE PT A MA AUZI LA TEL.EL LA FEL CA SI MINE ESTE CASATORIT SI ARE UN BEBE CU MULT MAI MIC DECAT AL MEU.AVAND AMANDOI COPII VB DESTUL DE DES DESPRE EI SI TOT CE TIN DE EI SI FAMILIE IN GENERAL.NU AM DAT IMPORTANTA PREA MARE SI AM CONTINUAT SAI RASPUND DE CATE ORI AVEA NEVOIE DE UN SFAT SAU CEVA IN LEGATURA CU BEBE..................PANA CAND MI-A SP INTR-O ZI CA I-AR FACE PLACERE SA NE INTANLIM SI LA O CAFEA SA MAI STAM DE VB SA DEPANAM AMINTIRI SI POATE VA IESI CEVA FRUMOS INTRE NOI CAT S-O NUMIM O MICA EVADARE.
AM INCERCAT SA-I EXPLIC CA NU AM NEVOIE DE ASA CEVA,CA NU IAS FACE SOTULUI UNA CA ASTA SI NU VREAU SA AUD DE ASA CEVA.SPUNINDI TOATE ASTEA AM OBSERVAT CA NU AM FACUT DECAT SA-L INTARAT PT CA MA SUNA MAI DES SAU IMI TRIMITE MESAJE SI IMI SPUNE CA MA IUBIT MA IUBESTE,NU MA UITAT,PT CA NU POATE SI SI-AR MAI DORI MACAR UN SARUT DIN PARTEA MEA.AM INCETAT SAI MAI RASPUND SI IMI TIN TEL MAI MULT INCHIS,NU STIU CUM SA FAC SA-L FAC SA INTELEAGA CEEA CE IAM MAI SPUS DE N ORI


Saraca de tine. Ce angelica esti. Vorbesti ca un copil de 5 ani care crede in mos craciun

Nici nu te gandeai cand ai inceput sa vorbesti cu el sub diferite pretexte ca o sa fie magar si o sa vina cu propuneri indecente. Nu Nu Nu. Te gandeai ca pur si simplu vrea un sfat sincer si nu are la cine sa apeleze.

Daca vroia asa ceva va intalneati toti 4 si discutati 5 zile despre copii.

Saracuta de tine. Cum ai picat tu in capcana unui pervers. Si tu vroiai sa faci numai fapte bune. Sa ajuti oamenii de pe pamant care au nevoie de sfaturi legate de copii.

Ce-mi plac parasutele care vin si povestesc cum de fapt ele sunt niste victime


ilovethisgame
Postat pe 3 Septembrie 2010 10:46
De la: kudika116751, la data 2010-09-02 19:33:38si eu am nevoie d un sfat....Am fost in Italia...O luna de zile minunata, nebuna din toate punctele de vedere...Acolo l-am cunoscut pe EL cea mai frumoasa intamplare...ne-am indragostit unul de celalalt, dar marea problema e distanta eu aici in Romania, el acolo in Italia, ce sa fac? Sa continui relatia cu el sau nu?Il iubesc atat de mult desi la inceput eram ca apa si uleiul...il iubesc asa cum e cu toate defectele lui...Ce sa fac???Sunt disperata...El e viata mea....


Crezi ca o sa reziste relatia la distanta? El ce parere are?
Barbie30
Postat pe 3 Septembrie 2010 10:58
De la: stem_29, la data 2010-08-11 09:11:53
De la: kudika312910, la data 2010-08-09 23:20:20BUNA!SUNT CASATORITA DE 4 ANI SI AM UN BEBE DE 2 ANI,IMI IUBESC SOTUL DESTUL DE MULT SI NU AS FACE NIMIC GRESIT SA-L PIERD,SA-MI PIERD FAMILIA.DE VREO 4 LUNI AM INCEPUT SA VB LA TEL CU UN FOST,CARE GASEA DIFERITE PRETEXTE PT A MA AUZI LA TEL.EL LA FEL CA SI MINE ESTE CASATORIT SI ARE UN BEBE CU MULT MAI MIC DECAT AL MEU.AVAND AMANDOI COPII VB DESTUL DE DES DESPRE EI SI TOT CE TIN DE EI SI FAMILIE IN GENERAL.NU AM DAT IMPORTANTA PREA MARE SI AM CONTINUAT SAI RASPUND DE CATE ORI AVEA NEVOIE DE UN SFAT SAU CEVA IN LEGATURA CU BEBE..................PANA CAND MI-A SP INTR-O ZI CA I-AR FACE PLACERE SA NE INTANLIM SI LA O CAFEA SA MAI STAM DE VB SA DEPANAM AMINTIRI SI POATE VA IESI CEVA FRUMOS INTRE NOI CAT S-O NUMIM O MICA EVADARE.
AM INCERCAT SA-I EXPLIC CA NU AM NEVOIE DE ASA CEVA,CA NU IAS FACE SOTULUI UNA CA ASTA SI NU VREAU SA AUD DE ASA CEVA.SPUNINDI TOATE ASTEA AM OBSERVAT CA NU AM FACUT DECAT SA-L INTARAT PT CA MA SUNA MAI DES SAU IMI TRIMITE MESAJE SI IMI SPUNE CA MA IUBIT MA IUBESTE,NU MA UITAT,PT CA NU POATE SI SI-AR MAI DORI MACAR UN SARUT DIN PARTEA MEA.AM INCETAT SAI MAI RASPUND SI IMI TIN TEL MAI MULT INCHIS,NU STIU CUM SA FAC SA-L FAC SA INTELEAGA CEEA CE IAM MAI SPUS DE N ORI



Parerea mea este sa-i zici sotului tau si sa-i dai lui telefonul tau pt. o zi.
daca-i un barbat cu capul pe umeri o sa realizeze ce ai patit, nu are ce sa-ti reproseze nimic.

Prima oara spune-i nemernicului ca-l zici sotului tau daca nu-ti da pace.
kudika171801
Postat pe 3 Septembrie 2010 14:56
Sfatul meu ar fi sa iti schimci nr. de telefon spunindui si sotului tau motivul fara a mai vorbi amindoi caci nuse stie ce mai iese, si dupa aceia ai grije cui il mai dai.
kudika171801
Postat pe 3 Septembrie 2010 15:03
As incerca si eu cu un sfat:sa sti ca si eu cand eram mai tanara ii cam povesteam sotului daca aveam pb.cu vreun barbat. La vremea respectiva m-a inteles , dar pe parcurs ce au trecut anii,sa sti ca mi-a cam scos ochii cu anumite chestii legate de intamplarile de atunci .Eu cred ca cel mai bine ar fi sa-i spui tipului ca daca nu inceteaza o sa-l spui sotiei sale(amenintat mereu ) si poate astfel se va potoli.Si varianta care au spus-o si ceilalti cu schimbarea nr.de tel.este o solutie.Succes!
ALEXA70
Postat pe 3 Septembrie 2010 17:28
Degeaba ii dati sfaturi. Fata nu vrea sfaturi. Fata vrea sa flirteze cu fostul. Daca nu vroia sa faca asta nu vorbea la telefon cu fostul de la inceput.
ilovethisgame
Postat pe 4 Septembrie 2010 15:38
o sa inceteze daca nu ii mai raspunzi...tu nici macar sa nu ii mai raspunzi la telefon...parerea mea
dyanna19890
Postat pe 4 Septembrie 2010 20:40
De la: dyanna19890, la data 2010-09-04 20:40:27o sa inceteze daca nu ii mai raspunzi...tu nici macar sa nu ii mai raspunzi la telefon...parerea mea
de ce sa nu-i raspunzi daca el e dragut cu tine si virbeste frumos cu tine nu ai nici un motiv sa nu raspunzi cand te suna
kudika029282
Postat pe 4 Septembrie 2010 20:43
CU PARERI DE RAU DAR AI O VINA NU TREBUIA SAI DAI CURAJ SI INCREDERE CA POATE MAI SIMTI CEVA PENTRU EL AR FI BINE SAI SPUI SOTULUI PINA NUI TIRZIU SA ITI SPUNA CA AI ASCUNS CEVA DE NU IAI SPUS DE LA INCEPUT MULT NOROC SI TOT RESPECTUL PENTRU FIDELITATEA TA PENTRU SOT
kudika319857
Postat pe 5 Septembrie 2010 19:14
De la: kudika319857, la data 2010-09-05 19:14:19CU PARERI DE RAU DAR AI O VINA NU TREBUIA SAI DAI CURAJ SI INCREDERE CA POATE MAI SIMTI CEVA PENTRU EL AR FI BINE SAI SPUI SOTULUI PINA NUI TIRZIU SA ITI SPUNA CA AI ASCUNS CEVA DE NU IAI SPUS DE LA INCEPUT MULT NOROC SI TOT RESPECTUL PENTRU FIDELITATEA TA PENTRU SOT


Fetele se prind imediat cum au stat lucrurile
ilovethisgame
Postat pe 5 Septembrie 2010 20:15
se pote sa ma bag ? aratai cit de mult nu te intereseaza de el ,si cit de mult iti iubesti sotul . 1 vorbestei cu frumosu sa nuti mai dea telefoane si nici pe stada sa nu te mai salute ptr ca actual el nui nimic ptr tine . CEA FOST A FOST si a ramas cu trecutul . si cea ce face el este fara bun simt . si cei fara bun simt sin instare sati disrunga familia ca dupa aceia sai cazi lui la picioare.Aratai ca tu esti f serioasa si daca nu isi vede de viata lui ii spui barbatului tau . Si nu ar fi rau sai spui el este barbat si stie sa rezolve problemele familiare .daca e nevoie obraznicestete un pic cu el numai sa scapi de el ptr todeauna . si sfaturi ptr bebelusul lui sa ceara de la masa , sorsa ,nevastasa , kiar daca nu mai sint impreuna doar ea la nascut pe bebeul ala na cazut din nori .AI GRIJA DOAR DE BEBEUL TAU SI DE TATAL BEBEULUI TAU ca sa nu te intrebe miine poimiine copilul tau DE CEnu ai fost o sotie corecta ptr TATA ?salutari .fii rea cu unu care te considera LASha (inselatoare).
MemoMarcela
Postat pe 6 Septembrie 2010 04:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
INDOIALA?IUBIRE?STREES??? 14 De la: ella_c 13 Aprilie 2009 20:09
curiozitate 96 De la: yza79 14 Septembrie 2010 20:19
Si-a dat drumul in mine Si nu stiu ce sa fac 37 De la: Micaell 15 Mai 2011 18:31
de ce nu iubesc soacrele nepotii de la nora? 29 De la: MONSENIORUL 7 Ianuarie 2012 14:56
Nu mai stiu daca sunt amanta sau nevasta 49 De la: kudika022334 11 Septembrie 2009 18:31