Setari Cookie-uri

Adevarul despre prima mea experienta sexuala

A FOST ORIBIL...DUPA DOUA LUNI DE CONVETUIRE AM CONSTATAT CA NU ERAM DEZVIRGINATA.AL-2-LEA NICI MACAR NU A REMARCAT CA ERAM TOTUSI FATA MARE.IAR AL-3-LEA SOTUL MEU,SE ,,CULCA" CU MINE DE DOUA ORI SAU TREI ORI PE AN.MI-AS FACE UN AMANT DAR MI-E FRICA SA-MI COMPLIC VIATA,VIATA INTIMA,SI ASA COMPLICATE.
TRAIESC INTR-UN INFERN,NU STIU CE-I DRAGOSTEA,IUBIREA ADEVARATA,MA MULTUMESC CU MICILE BUCURII ALE VIETII SI MI-E TEAMA SA O IAU DE LA CAPAT.
VA PUP DULCE,SI SA VA MEARGA BINE IN DRAGOSTE !
bonjour
Postat pe 19 Noiembrie 2007 17:46
eu cred ca tu, draga mea ai o mare problema. esti masochista sau cam naiva? ai 37 ani degeaba? cam da as zice eu.

Postat pe 20 Noiembrie 2007 10:55
prima, ca prima, madam bonjour, dar urmatoarele experiente sexuale? e clar ca ai o problema ginecologica, n-o sa intru in detalii dar exista o varianta de himen care 'se lasa greu', na, asta e. deci, nu ai consultat, in toti anii astia nici un medic? sau, intrebare : cand a fost prima data la tine? si nu crezi c-ar fi mai bine, decat sa-ti iei un amant, care s-ar putea sa nu-ti faca nimic, daca ai o problema medicala, sa te duci la medic, sa-ti rezolvi problema, si dup-aia sa faci sex pe-ndelete si pe saturate cu sotul tau? ca, daca asa sta treaba cu tine, nu ma mir ca faceti sex de 2-3 ori pe an. n-ai vrea totusi sa traiesti si tu ca o femeie normala, in limitele in care e definita normalitatea, dpdv sexual? si sotul tau cum naiba accepta situatia asta idioata?

Postat pe 18 Februarie 2008 08:28

Postat pe 4 August 2008 14:23
io nu prea cred ce spui .....daca nu o fi curs sange asta nu inseamna ca nu ai fost devirginata ( odata ce ai facut sex nu te mai poti considera virgina chiar daca ai himen elastic )

Fata mare / virgina este fata care nu a dat deja de instrumentul placerii iar faza cu sotul ....e tare aiurea.
Macar la inceputul casatoriei si tot trebuia sa o faceti cel putin odata pe zi timp in care reusea sa-ti arate cum e cu sexul....

iris_4_ever
Postat pe 4 August 2008 15:03

Postat pe 6 August 2008 12:26
greu de crezut...ce-i drept...dar...nu imposibil...
deci...ori rezolvi pb...pe cale medicala..ori...astepti sa ti-o rezolve...'babele"....cum se spune...
dar...avand si eu niste anisori...chiar ca ...imi vine greu sa cred ca ce spui tu...e si real...
ovidiu_42
Postat pe 6 Septembrie 2008 00:18
haha, pe mine nu m-a crezut primul cand i-am zis ca-s virgina ca n-a curs sange. eu zic sa faci ce crezi ca e mai bine pentru tine. cat despre amant, nu e prea 'curat' jocul.
Laurelin
Postat pe 6 Septembrie 2008 13:17
De la: bonjour, la data 2007-11-19 17:46:05 A FOST ORIBIL...DUPA DOUA LUNI DE CONVETUIRE AM CONSTATAT CA NU ERAM DEZVIRGINATA.AL-2-LEA NICI MACAR NU A REMARCAT CA ERAM TOTUSI FATA MARE.IAR AL-3-LEA SOTUL MEU,SE ,,CULCA" CU MINE DE DOUA ORI SAU TREI ORI PE AN.MI-AS FACE UN AMANT DAR MI-E FRICA SA-MI COMPLIC VIATA,VIATA INTIMA,SI ASA COMPLICATE.
TRAIESC INTR-UN INFERN,NU STIU CE-I DRAGOSTEA,IUBIREA ADEVARATA,MA MULTUMESC CU MICILE BUCURII ALE VIETII SI MI-E TEAMA SA O IAU DE LA CAPAT.
VA PUP DULCE,SI SA VA MEARGA BINE IN DRAGOSTE !


Ok, n-am inteles. A fost vreun penis in vaginul tau? Daca da, atunci ai facut sex. Cum adica sa faci sex repetat cu mai multe persoane si tot sa fii virgina?
Kathara
Postat pe 9 Septembrie 2008 22:42
este posibil sa faci sex de mai multe ori si sa ramai virgina din punct de vedere medical.. se datoreaza himenului f elastic..
ba' mai mult.. poti ramane chiar si insarcinata.. si himenul sa se rupa numai la nastere..
nu sunt baliverne, daca nu crezi intreaba sau documenteaza-te

Postat pe 9 Septembrie 2008 23:50
Asta stiu, dar chiar daca ai himenul eleastic, din moment ce ai facut sex cu cineva nu mai esti virgina.
Kathara
Postat pe 9 Septembrie 2008 23:57
Aaa ok ms asta e idiot lipsit de sens..adik nu inteleg sotu tau e doar pt sex nu poti discuta etc...ai un ton in msj de zici ca esti de pe marte sincer...ceva trebuie facut...in nici un caz un amant,,,
BERBEACA
Postat pe 30 Octombrie 2008 16:48
e o vorba care zice ca "oriunde ai fugi, iti iei problemele cu tine". analog, nu cred ca un amant ar fi solutia la problema ta. mai mult, daca nici cu ala nu merge, pui de o depresie de te intrebi ce sfantu' e in neregula cu tine. regaseste-te, defineste-te, maturizeaza-te, ca varsta nu inseamna si maturizare si dupa aia alege ce vrei, nu paliative, nu surogate...

Postat pe 30 Octombrie 2008 22:25
De la: bonjour, la data 2007-11-19 17:46:05 A FOST ORIBIL...DUPA DOUA LUNI DE CONVETUIRE AM CONSTATAT CA NU ERAM DEZVIRGINATA.AL-2-LEA NICI MACAR NU A REMARCAT CA ERAM TOTUSI FATA MARE.IAR AL-3-LEA SOTUL MEU,SE ,,CULCA" CU MINE DE DOUA ORI SAU TREI ORI PE AN.MI-AS FACE UN AMANT DAR MI-E FRICA SA-MI COMPLIC VIATA,VIATA INTIMA,SI ASA COMPLICATE.
TRAIESC INTR-UN INFERN,NU STIU CE-I DRAGOSTEA,IUBIREA ADEVARATA,MA MULTUMESC CU MICILE BUCURII ALE VIETII SI MI-E TEAMA SA O IAU DE LA CAPAT.
VA PUP DULCE,SI SA VA MEARGA BINE IN DRAGOSTE !




sarumana mamaie la 37 de ani pe care pretinzi ca ii ai nu ai si un un bebe ceva sau acu o sa spui ca am si copil dar tot virgina am ramas...ai fi si u ca Maica Domnului....virgina inainte si dupa nastere.....schimba cucu poate ceea ce ai e prea mic pt purzulik matale.
mickyyo_parintele
Postat pe 31 Octombrie 2008 04:01
eu zic sa nu fim rai...intr-adevar cel mai bine ar fi sa mergi la un medic sa vezi daca nu cumva problema e la tine...sa discuti cu sotul tau despre problema asta ,iar cred ca e un pas important...si te rog sa ne spui si noua din cand in cand cum iti mai merge...ai grija de tine!

Postat pe 8 Noiembrie 2008 00:51
De la: mickyyo_parintele, la data 2008-10-31 04:01:47
De la: bonjour, la data 2007-11-19 17:46:05 A FOST ORIBIL...DUPA DOUA LUNI DE CONVETUIRE AM CONSTATAT CA NU ERAM DEZVIRGINATA.AL-2-LEA NICI MACAR NU A REMARCAT CA ERAM TOTUSI FATA MARE.IAR AL-3-LEA SOTUL MEU,SE ,,CULCA" CU MINE DE DOUA ORI SAU TREI ORI PE AN.MI-AS FACE UN AMANT DAR MI-E FRICA SA-MI COMPLIC VIATA,VIATA INTIMA,SI ASA COMPLICATE.
TRAIESC INTR-UN INFERN,NU STIU CE-I DRAGOSTEA,IUBIREA ADEVARATA,MA MULTUMESC CU MICILE BUCURII ALE VIETII SI MI-E TEAMA SA O IAU DE LA CAPAT.
VA PUP DULCE,SI SA VA MEARGA BINE IN DRAGOSTE !




sarumana mamaie la 37 de ani pe care pretinzi ca ii ai nu ai si un un bebe ceva sau acu o sa spui ca am si copil dar tot virgina am ramas...ai fi si u ca Maica Domnului....virgina inainte si dupa nastere.....schimba cucu poate ceea ce ai e prea mic pt purzulik matale.




mai....mucho man!!!
de ce ...daca n-ai o alternativa...te dai in stamba aici?
e adevarat...ca subiectul...poate fi...putin fortat...dar...hai sa spunem ceva...daca stim ce!!!
de katerinka...e lumea satula!!!
deci...sincer...daca poti spune ceva...spune...daca nu...citeste si...treci mai departe!!!
nu intereseaza pe nimeni...ceea ce spui tu...neavand lgatura cu...subiectul pus in discutie!!
asa ca...mai invatza ...la ce e bun si netu` asta!!!
sau...poate...cand ai sa mai cresti!!!
ovidiu_42
Postat pe 9 Noiembrie 2008 18:58
buna.postari noi pe www.hainutecool.blogspot.com.have a look
_madalina_alexandra_
Postat pe 20 Noiembrie 2008 23:55
De la: bonjour, la data 2007-11-19 17:46:05 A FOST ORIBIL...DUPA DOUA LUNI DE CONVETUIRE AM CONSTATAT CA NU ERAM DEZVIRGINATA.AL-2-LEA NICI MACAR NU A REMARCAT CA ERAM TOTUSI FATA MARE.IAR AL-3-LEA SOTUL MEU,SE ,,CULCA" CU MINE DE DOUA ORI SAU TREI ORI PE AN.MI-AS FACE UN AMANT DAR MI-E FRICA SA-MI COMPLIC VIATA,VIATA INTIMA,SI ASA COMPLICATE.
TRAIESC INTR-UN INFERN,NU STIU CE-I DRAGOSTEA,IUBIREA ADEVARATA,MA MULTUMESC CU MICILE BUCURII ALE VIETII SI MI-E TEAMA SA O IAU DE LA CAPAT.
VA PUP DULCE,SI SA VA MEARGA BINE IN DRAGOSTE !

nu stiu ce sa zic...e cam ciudatel ceea ce ai scris....esti foarte naiva pt varsta ta...discuta cu sotul si spune-i ce te deranjeaza.
mkdisk
Postat pe 21 Noiembrie 2008 10:15
vorbesti ca un om invins...sincer...incearca sa fii mai puternica si mai ales sa fii independenta.oricate necazuri ai avea in viata, adu-ti aminte ca omul si-o face uneori si cu mana lui....
mkdisk
Postat pe 21 Noiembrie 2008 10:36
De la: bonjour, la data 2007-11-19 17:46:05 A FOST ORIBIL...DUPA DOUA LUNI DE CONVETUIRE AM CONSTATAT CA NU ERAM DEZVIRGINATA.AL-2-LEA NICI MACAR NU A REMARCAT CA ERAM TOTUSI FATA MARE.IAR AL-3-LEA SOTUL MEU,SE ,,CULCA" CU MINE DE DOUA ORI SAU TREI ORI PE AN.MI-AS FACE UN AMANT DAR MI-E FRICA SA-MI COMPLIC VIATA,VIATA INTIMA,SI ASA COMPLICATE.
TRAIESC INTR-UN INFERN,NU STIU CE-I DRAGOSTEA,IUBIREA ADEVARATA,MA MULTUMESC CU MICILE BUCURII ALE VIETII SI MI-E TEAMA SA O IAU DE LA CAPAT.
VA PUP DULCE,SI SA VA MEARGA BINE IN DRAGOSTE !
deci....primul nu a reusit sa te dezvirgineze,motive sunt destule,ori ati facut sex de prea putine ori in alea 2 luni,ori el termina inainte sa inceapa asa cum trebuie,etc.al 2-lea...nush de cate ori ai facut sex cu el...presupun ca acum nu mai esti virgina,esti totusi maritata,iar daca in mom asta nu prea ai parte de sex,presupun ca la inceput ai avut,vb cuiva,mai sus,macar o data pe zi.deci eu nu mai inteleg nik.tu crezi ca mai esti virgina si acum????mie nu-mi prea vn sa cred.ce te tine langa omul asta care a uitat ca are sotie????lasa-l,draga mea,paraseste-l si ia-o de la capat.ai totusi o varsta,esti tanara.refati viata.pupici si sa auzim de bn

Postat pe 21 Noiembrie 2008 13:37
De la: bonjour, la data 2007-11-19 17:46:05 A FOST ORIBIL...DUPA DOUA LUNI DE CONVETUIRE AM CONSTATAT CA NU ERAM DEZVIRGINATA.AL-2-LEA NICI MACAR NU A REMARCAT CA ERAM TOTUSI FATA MARE.IAR AL-3-LEA SOTUL MEU,SE ,,CULCA" CU MINE DE DOUA ORI SAU TREI ORI PE AN.MI-AS FACE UN AMANT DAR MI-E FRICA SA-MI COMPLIC VIATA,VIATA INTIMA,SI ASA COMPLICATE.
TRAIESC INTR-UN INFERN,NU STIU CE-I DRAGOSTEA,IUBIREA ADEVARATA,MA MULTUMESC CU MICILE BUCURII ALE VIETII SI MI-E TEAMA SA O IAU DE LA CAPAT.
VA PUP DULCE,SI SA VA MEARGA BINE IN DRAGOSTE !
Ti-ai facut un amant pana la urma?Sotul doar de cateva ori pe an era langa tine in pat?????e marinar?
kassandry
Postat pe 29 Noiembrie 2008 00:52
De la: bonjour, la data 2007-11-19 17:46:05 A FOST ORIBIL...DUPA DOUA LUNI DE CONVETUIRE AM CONSTATAT CA NU ERAM DEZVIRGINATA.AL-2-LEA NICI MACAR NU A REMARCAT CA ERAM TOTUSI FATA MARE.IAR AL-3-LEA SOTUL MEU,SE ,,CULCA" CU MINE DE DOUA ORI SAU TREI ORI PE AN.MI-AS FACE UN AMANT DAR MI-E FRICA SA-MI COMPLIC VIATA,VIATA INTIMA,SI ASA COMPLICATE.
TRAIESC INTR-UN INFERN,NU STIU CE-I DRAGOSTEA,IUBIREA ADEVARATA,MA MULTUMESC CU MICILE BUCURII ALE VIETII SI MI-E TEAMA SA O IAU DE LA CAPAT.
VA PUP DULCE,SI SA VA MEARGA BINE IN DRAGOSTE !


Pi cuvint daca pricep ceva din asta mey Nu iti dau nici un sfat decit sa te gindesti la viata ta mai femeie. exista multe forme de dragoste si iubire pe lumea astada asta nu o prea pricep ..... da daca stau sa ma gindesc la tine nu vreau sa te ranesc nicicum in nici un fel ca esti ranita deja (asa cred eu ) .De aia ai barbat linga tine femeie sa ii ceri si lucru asta de aia v-ati luat in casatorie pentru tot si toate impreuna , moral nu este sa ti faci un amant.... Sa te ajute Dumnezeu si tu pe tine ca io chiar nu pricep .....

Postat pe 4 Decembrie 2008 16:39
De la: bonjour, la data 2007-11-19 17:46:05 A FOST ORIBIL...DUPA DOUA LUNI DE CONVETUIRE AM CONSTATAT CA NU ERAM DEZVIRGINATA.AL-2-LEA NICI MACAR NU A REMARCAT CA ERAM TOTUSI FATA MARE.IAR AL-3-LEA SOTUL MEU,SE ,,CULCA" CU MINE DE DOUA ORI SAU TREI ORI PE AN.MI-AS FACE UN AMANT DAR MI-E FRICA SA-MI COMPLIC VIATA,VIATA INTIMA,SI ASA COMPLICATE.
TRAIESC INTR-UN INFERN,NU STIU CE-I DRAGOSTEA,IUBIREA ADEVARATA,MA MULTUMESC CU MICILE BUCURII ALE VIETII SI MI-E TEAMA SA O IAU DE LA CAPAT.
VA PUP DULCE,SI SA VA MEARGA BINE IN DRAGOSTE !


...Vad ca e de ceva vreme mesajul asta. S/a mai schimbat ceva in viata ta? Si eu am multe de povestit, poate ne facem timp candva de un "schimb" de suspine.
2007anna32
Postat pe 4 Decembrie 2008 16:45
De la: ovidiu_42, la data 2008-09-06 00:18:59greu de crezut...ce-i drept...dar...nu imposibil...
deci...ori rezolvi pb...pe cale medicala..ori...astepti sa ti-o rezolve...'babele"....cum se spune...
dar...avand si eu niste anisori...chiar ca ...imi vine greu sa cred ca ce spui tu...e si real...


...Din pacate am o prietena si mai "fericita" - daca se intampla minunea intre ea si sotul ei si a treia oara intr-un an e nemaipomenit....
2007anna32
Postat pe 4 Decembrie 2008 16:47
hmm.. cam frustrant...ce satisfactii ai tu in cazul asta? vrei sa ti traiesti si restul vietii in acelasi mod?
angel_in_disguise
Postat pe 4 Decembrie 2008 17:00
ce fel de relatie ai tu cu sotul tau daca faceti sex de doua ori pe an?
Asteptam si noi niste raspunsuri la intrebarile care ti s-au adresat.
fluturasalb85
Postat pe 4 Decembrie 2008 17:16
CE?!?!
sw33t_b3by
Postat pe 4 Decembrie 2008 17:20
Eu am senzatia ca problema nu se mai pune daca e virgina sau nu, ci doar ca nu are parte de dragoste "TRAIESC INTR-UN INFERN,NU STIU CE-I DRAGOSTEA,IUBIREA ADEVARATA,MA MULTUMESC CU MICILE BUCURII ALE VIETII SI MI-E TEAMA SA O IAU DE LA CAPAT" dupa cum spune ea.
Numai ca, dupa cum a disparut, nu cred ca vom mai afla ceva despre ea si viata ei.

Si poti sa o iei de la capat. Eu o fac la 40 de ani.
Grace_40
Postat pe 4 Decembrie 2008 18:42
exista posibilitatea ca un himen (depinde de varsta la care ti'ai inceput viata sexuala; cu cat mai tarziu cu atat himenul este mai greu de rupt si e si mai mare durerea) sa nu se rupa nici la primul nici la al doilea contact. vorbind din propia experienta (cu toate ca nu ziceam ca mai sunt virgina dupa primul contact) pot sa afirm ca himenul s'a rupt la cel de al 4lea contact cand am si sangerat iar cele 4 contacte au fost extrem de dureroase. am zis ca daca de fiecare daca e asa ma bag in manastire. acum, dupa ce am vazut cum sta treaba e ... prea bine
Andri20
Postat pe 5 Decembrie 2008 16:41
De la: Andri20, la data 2008-12-05 16:41:43exista posibilitatea ca un himen (depinde de varsta la care ti'ai inceput viata sexuala; cu cat mai tarziu cu atat himenul este mai greu de rupt si e si mai mare durerea) sa nu se rupa nici la primul nici la al doilea contact. vorbind din propia experienta (cu toate ca nu ziceam ca mai sunt virgina dupa primul contact) pot sa afirm ca himenul s'a rupt la cel de al 4lea contact cand am si sangerat iar cele 4 contacte au fost extrem de dureroase. am zis ca daca de fiecare daca e asa ma bag in manastire. acum, dupa ce am vazut cum sta treaba e ... prea bine
cinealtcineva
Postat pe 14 Decembrie 2008 23:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Caut tipa pentru cunnilingus :) 40 De la: danx 27 Iulie 2019 10:35
Va rog sa ma ajutati cu o parere.... 35 De la: felixcat 4 Iulie 2009 12:01
un sfat urgent va rog 30 De la: vanessa_bella1 24 Septembrie 2009 15:40
dc e atat de importanta relatia fizica? 13 De la: danyella_c 22 Decembrie 2009 23:20
pozitia preferata 45 De la: cristiana_cris 8 Octombrie 2009 13:45