Setari Cookie-uri

Adevarul despre prima mea experienta sexuala

nasol
cinealtcineva
Postat pe 14 Decembrie 2008 23:15
De la: cinealtcineva, la data 2008-12-14 23:15:28nasol


de ce nasol? am zis ca acum e prea bine...
Andri20
Postat pe 15 Decembrie 2008 17:59
De la: 2007anna32, la data 2008-12-04 16:47:05
De la: ovidiu_42, la data 2008-09-06 00:18:59greu de crezut...ce-i drept...dar...nu imposibil...
deci...ori rezolvi pb...pe cale medicala..ori...astepti sa ti-o rezolve...'babele"....cum se spune...
dar...avand si eu niste anisori...chiar ca ...imi vine greu sa cred ca ce spui tu...e si real...


...Din pacate am o prietena si mai "fericita" - daca se intampla minunea intre ea si sotul ei si a treia oara intr-un an e nemaipomenit....




adica...sincer...ce atat de...nemaipomenit?
tie..ce anume iti place din aceste postari de pe aici?

ovidiu_42
Postat pe 18 Decembrie 2008 20:52
MAI OAMENI BUNI,OARE VOI NU STITI DECAT SA CRITICATI SAU SA FACETI MISTO DE ORICINE POSTEAZA CATE UN TOPIC MAI...ALTFEL? VB CUIVA CARE A SCRIS,ORI DATI SFATURI CONCRETE SI UTILE,ORI CITITI SI TRECETI MAI DEPARTE,CA DE FILOZOFI DE DRAGUL FILOZOFIEI ,E PLINA ROMANIA!!!! FEMEIA ARE O PROBL......SI E INTALNITA FRECVENT......SI CE DACA ARE 37DE ANI? NU E NICI BABA,NICI EXPIRATA NICI FENOMEN PARANORMAL,DOAR CA ARE O PROBL,PE CARE VOI O LUATI IN DERADERE. DE CE? ASA E OBICEIUL PE AICI!!!!!!!!!
DRAGA MEA,CEL MAI BINE E SA MERGI LA GINECOLOG,UNDE SIGUR VEI OBTINE NISTE SFATURI PE MASURA,INCLUSIV POZITIA IN CARE SA O FACI CA SA TE DIZVIRGINEZE COMPLET. IAR DACA SOTUL NU REUSESTE.....INCEARCA MAMA ALTUL,LASA GURA LUMII SI RAUTATILE ALTORA,CA VIATA E PREA SCURTA SA TE CHINUI ASA.....TRB SA AFLI SI TU CE E AIA SA FII FEMEIE,IMPLINITA DTPDV.....AI ACEST DREPT!!!!!!!! SI CE DACA AI 37 ANI?????? POTI FACE COPII SI LA 40.....TOTUL E POSIBIL,DAR NUMAI TU TRB SA-TI DAI SEAMA CE E BINE SI CE NU PT TINE,CA OM ,CA FEMEIE,CA PERSONALITATE...
BAFTA MULTA SI NU TE UITA IN JUR........NIMENI NU-TI VREA BINELE,IN AFARA DE TINE.....
self
Postat pe 29 Decembrie 2008 09:16
Daca aveti nevoie de ajutor...
Cassey_Tarot
Postat pe 2 Ianuarie 2009 10:57
draga Iris eu am avut prima mea relatie la 18 ani. dupa un an ne-am despartit si am avut un alt iubit. asadar cand eu m-am culcat cu primul iubit si eram virgina nu mi-a curs sange si nu am simtit nici o durere. cu urmatorul meu iubit am avut dureri groaznice si mi-a curs sange. am fost la doctor si mi s-a spus ca acel tip care avea si el 18 ani ca si mine pe vremea aceea nu a fost in stare sa ma dezvirgineze. cum vine asta??? nici eu habar nu am dar am trait aceasta experietna ciudata.
mihaela26
Postat pe 17 Ianuarie 2009 18:07
la ce fata ai babutzo...sincer poate doar bosketaru ala de la grozavesti poate so culca cu tine
Teodutza84
Postat pe 17 Ianuarie 2009 20:48
De la: Deep_Bite, la data 2008-09-09 22:42:39
De la: bonjour, la data 2007-11-19 17:46:05 A FOST ORIBIL...DUPA DOUA LUNI DE CONVETUIRE AM CONSTATAT CA NU ERAM DEZVIRGINATA.AL-2-LEA NICI MACAR NU A REMARCAT CA ERAM TOTUSI FATA MARE.IAR AL-3-LEA SOTUL MEU,SE ,,CULCA" CU MINE DE DOUA ORI SAU TREI ORI PE AN.MI-AS FACE UN AMANT DAR MI-E FRICA SA-MI COMPLIC VIATA,VIATA INTIMA,SI ASA COMPLICATE.
TRAIESC INTR-UN INFERN,NU STIU CE-I DRAGOSTEA,IUBIREA ADEVARATA,MA MULTUMESC CU MICILE BUCURII ALE VIETII SI MI-E TEAMA SA O IAU DE LA CAPAT.
VA PUP DULCE,SI SA VA MEARGA BINE IN DRAGOSTE !


Ok, n-am inteles. A fost vreun penis in vaginul tau? Daca da, atunci ai facut sex. Cum adica sa faci sex repetat cu mai multe persoane si tot sa fii virgina?

Posibil sa aiba himenul elastic.
Chocolate22
Postat pe 17 Ianuarie 2009 20:54
De la: Teodutza84, la data 2009-01-17 20:48:50la ce fata ai babutzo...sincer poate doar bosketaru ala de la grozavesti poate so culca cu tine


Teodutzo, probabil ca ai foarte mare intredere in tine si te felicit, dar inainte sa jignesti in stanga si-n dreapta, uita-te de cateva ori in oglinda... poate pana vezi adevarul.

P.S.: Prefer sa nu fi aflat ce e dragostea si sexul niciodata decat sa am parte de experienta ta:

"unde ai vazut tu animale sa se iubeasca? deja deveniti ipocrite rau de tot,fetelor,la modul cras....incercati si voi si o sa vedeti ce bine e..sa simti caldura urinei persoanei iubite....a sfantului lichid galben.........rog inchiderea acestui topic datorita inapoiatilor mintal care com aici...voi chiar sunteti redusi? p bn? faceti sex ca pe vremea bunicii" - Teodutza84, "Perversiune?"
cos_ka
Postat pe 21 Ianuarie 2009 13:57
cum ai zis?sfantului lichid galben? simte-o tu si pentru noi......
mkdisk
Postat pe 22 Ianuarie 2009 14:37
De la: Chocolate22, la data 2009-01-17 20:54:33
De la: Deep_Bite, la data 2008-09-09 22:42:39
De la: bonjour, la data 2007-11-19 17:46:05 A FOST ORIBIL...DUPA DOUA LUNI DE CONVETUIRE AM CONSTATAT CA NU ERAM DEZVIRGINATA.AL-2-LEA NICI MACAR NU A REMARCAT CA ERAM TOTUSI FATA MARE.IAR AL-3-LEA SOTUL MEU,SE ,,CULCA" CU MINE DE DOUA ORI SAU TREI ORI PE AN.MI-AS FACE UN AMANT DAR MI-E FRICA SA-MI COMPLIC VIATA,VIATA INTIMA,SI ASA COMPLICATE.
TRAIESC INTR-UN INFERN,NU STIU CE-I DRAGOSTEA,IUBIREA ADEVARATA,MA MULTUMESC CU MICILE BUCURII ALE VIETII SI MI-E TEAMA SA O IAU DE LA CAPAT.
VA PUP DULCE,SI SA VA MEARGA BINE IN DRAGOSTE !


Ok, n-am inteles. A fost vreun penis in vaginul tau? Daca da, atunci ai facut sex. Cum adica sa faci sex repetat cu mai multe persoane si tot sa fii virgina?

Posibil sa aiba himenul elastic.


Nu e vorba daca are sau nu himen, ca doar nimeni nu considera ca cineva cu himenul elastic e inca virgina, chiar daca a facut sex.
Kathara
Postat pe 22 Ianuarie 2009 14:48
De la: , la data 2009-01-17 20:48:50la ce fata ai babutzo...sincer poate doar bosketaru ala de la grozavesti poate so culca cu tine




Babutzo?? Dar draga Teodutza84, de ce nu ne uimesti tu cu chipul tau de ingeras? Vad ca poze lipsa...
liliana2005
Postat pe 19 Martie 2009 20:01
De la: mihaela26, la data 2009-01-17 18:07:59draga Iris eu am avut prima mea relatie la 18 ani. dupa un an ne-am despartit si am avut un alt iubit. asadar cand eu m-am culcat cu primul iubit si eram virgina nu mi-a curs sange si nu am simtit nici o durere. cu urmatorul meu iubit am avut dureri groaznice si mi-a curs sange. am fost la doctor si mi s-a spus ca acel tip care avea si el 18 ani ca si mine pe vremea aceea nu a fost in stare sa ma dezvirgineze. cum vine asta??? nici eu habar nu am dar am trait aceasta experietna ciudata.




Nu am mai auzit asa ceva pana acum...pe mine prima data m-a durut dar nu asa de tare si nu a curs sange...oare sa mai fiu virgina
camelusha83
Postat pe 20 Martie 2009 01:49
De la: bonjour, la data 2007-11-19 17:46:05 A FOST ORIBIL...DUPA DOUA LUNI DE CONVETUIRE AM CONSTATAT CA NU ERAM DEZVIRGINATA.AL-2-LEA NICI MACAR NU A REMARCAT CA ERAM TOTUSI FATA MARE.IAR AL-3-LEA SOTUL MEU,SE ,,CULCA" CU MINE DE DOUA ORI SAU TREI ORI PE AN.MI-AS FACE UN AMANT DAR MI-E FRICA SA-MI COMPLIC VIATA,VIATA INTIMA,SI ASA COMPLICATE.
TRAIESC INTR-UN INFERN,NU STIU CE-I DRAGOSTEA,IUBIREA ADEVARATA,MA MULTUMESC CU MICILE BUCURII ALE VIETII SI MI-E TEAMA SA O IAU DE LA CAPAT.
VA PUP DULCE,SI SA VA MEARGA BINE IN DRAGOSTE !


fa-ti un amant...poate apare totusi o poveste de dragoste frumoasa in viata ta...dar sa-ti alegi cu grija amantul....
camelusha83
Postat pe 20 Martie 2009 01:53
Buna, Bonjour...
In cazul tau, poate un amant chiar nu strica...cat despre complicat, uneori lucrurile pot fi f necomplicate. Ideea e sa iti delimitezi exact sfera de interes.
Ramo28
Postat pe 29 Martie 2009 20:18
sunt multii babratii care merg pe principiul ca doar daca curge sangea inseamna ca esti virgina... nu au auzit de himen elastic...
si da e o idee sa cauti un alt barbat care sa te satisfaca...
_dulcik_
Postat pe 29 Martie 2009 22:05
De la: Teodutza84, la data 2009-01-17 20:48:50la ce fata ai babutzo...sincer poate doar bosketaru ala de la grozavesti poate so culca cu tine
]

deci chiar esti... peste tot apari u cate o jignire chiar nu poti sa te abti?????????????
everything_for_you
Postat pe 29 Martie 2009 22:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna ma numesc claudiu si am 27 de ani iti pot fi eu amant daca vrei nr meu este 0724 130 600 4 De la: Claudiu_Andrei_Nita_1 29 Februarie 2016 08:41
Stie cineva unde pot gasi un tip si o tipa poliamorosi? 2 De la: kudika_1001359 20 Februarie 2016 12:09
Am si eu o nelamurire:D 9 De la: fante_de_dorobanti 27 Iulie 2010 14:14
mesaj catre kudika! 726 De la: anca0704 17 August 2009 23:26
Sunt indragostita de seful meu.. 16 De la: kudika_964580 8 Mai 2014 15:36