Setari Cookie-uri

cum deschizi ochii unei femei??

Arata-mi si mie un barbat care stie sa se poarte cu o femeie? Eu nu cred in asa ceva. Toti sunt la fel.
lollitta
Postat pe 27 Mai 2009 10:09
De la: lollitta, la data 2009-05-27 10:09:54Arata-mi si mie un barbat care stie sa se poarte cu o femeie? Eu nu cred in asa ceva. Toti sunt la fel.


eh aproape toti... sa nu ne pierdem speranta.
cathysailor
Postat pe 27 Mai 2009 22:01
ii tai pleoapele!
l_diana_c
Postat pe 27 Mai 2009 22:05
De la: mika_ela, la data 2009-05-08 17:34:15pe vremea aia nu prea aveai cum sa faci inregistrari video.
familia a fost alaturi de mine, cei pe care ii consideram prieteni m-au dezamagit, dar i-am schimbat si pe ei

bine ca ai scapat cu bine....altele nu au fost asa norocoase......sincer, nu as putea sa mai stau cu cineva dupa ce m-ar lovi.ar disparea respectul, ceva s-ar rupe....chiar daca as iubi persoana respectiva, ceva nu ar mai fi in ordine........
mkdisk
Postat pe 28 Mai 2009 08:39
De la: cathysailor, la data 2009-05-23 02:01:24lovindule ei repeta intruna lor.. "e vina ta, e vina ta" iar ele chiar ajung sa creada ca e vina lor, dasta e suparat.. incercand sa devina cat mai supuse, sa nu-l mai supere sa nu le mai bata... dar.. asa e firea lui.. chestia este ca ei au o problema psihologica grava.. insa nu stiu asta.. ei cred ca e absolut normal. sau se simt ca asa e normal.. boala lor poate fi trata daca accepta sa se prezinte la psiholog. individual sau impreuna.. dar adesea.. problema e doar la el.. insa ei nu vor sa accepte ca au o problema si dau vina pe ele.. saracele ele .

barbatii de genul asta sigur au o problema........cu capul......si un complex serios de inferioritate. si nu e vb doar de violenta fizica.....cea psihica e cea mai periculoasa....de asta omul trebuie sa caste ochii cat cepele cand accepta pe cineva in viata lui...................
mkdisk
Postat pe 28 Mai 2009 08:44
De la: kudika020286, la data 2009-05-03 18:22:00hmmm o faza din asta am facut si eo odata si nu a fst bine pt ca tineam la acea persoana , sincer sa fiu si in ziua de azi cred ca regret ca am lovito.parerea mea este ca ar treb sai mai dea o sansa asta daca nu a deveni o obisnuinta la baiatul respectiv .... sa o palmuiasca.daca ea tine la el cu adevarat si crede ca el o iubeste cred ca mai merita o sansa sicer.daca nu stii este o vb trenul vine si pleaca asa ca si fete mai sunt in acelasi timp si baieti.

eu inteleg dc s-a despartit, pt ca si eu as face la fel. odata ce apar certuri, jigniri si loviri, nu mai exista respect....ne coboram prea jos si dupa aceea ne este rusine.....de ceea ce am devenit, ca oameni...si atunci despartirea e singura solutie sa ne pastram demnitatea de oameni.
mkdisk
Postat pe 28 Mai 2009 08:53
De la: mkdisk, la data 2009-05-28 08:44:24
De la: cathysailor, la data 2009-05-23 02:01:24lovindule ei repeta intruna lor.. "e vina ta, e vina ta" iar ele chiar ajung sa creada ca e vina lor, dasta e suparat.. incercand sa devina cat mai supuse, sa nu-l mai supere sa nu le mai bata... dar.. asa e firea lui.. chestia este ca ei au o problema psihologica grava.. insa nu stiu asta.. ei cred ca e absolut normal. sau se simt ca asa e normal.. boala lor poate fi trata daca accepta sa se prezinte la psiholog. individual sau impreuna.. dar adesea.. problema e doar la el.. insa ei nu vor sa accepte ca au o problema si dau vina pe ele.. saracele ele .

barbatii de genul asta sigur au o problema........cu capul......si un complex serios de inferioritate. si nu e vb doar de violenta fizica.....cea psihica e cea mai periculoasa....de asta omul trebuie sa caste ochii cat cepele cand accepta pe cineva in viata lui...................




Din pacate problemele lor provin din copilarie..nu vreau sa fac pe psiholog sau sa fac analiza cuiva..dar acesti oameni au fost maltratati in copilarie..fizic..sau chiar sexual, din pacate mentalitatea la noi nu a ajuns pana acolo sa recunoasca si sa faca tratament.
lizzy74
Postat pe 28 Mai 2009 09:18
e foarte adevarat mkdisc.
se duce si respect si dragoste si tot. iar cand ii auzi a doua zi cum isi cer scuze si promit ca nu mai fac.... prima data ii crezi, dar dupa aceea ti se face scarba.
mereu m-am intrebat ce as fi facut daca nu erau parintii mei, care m-au primit cu copil cu tot, si somera pe deasupra. si un proces de divort si apoi partaj care au durat 7 ani!!!!!
dar de fiecare data raspunsul a fost acelasi: as fi plecat oricum si nu inteleg nici o femeie care accepta o astfel de situatie.
mika_ela
Postat pe 28 Mai 2009 20:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sa o mai astept? 25 De la: Tycu 26 Februarie 2014 16:05
radiografie la plamani,dupa cat timp nu se mai vad urmele fumatului? 19 De la: nicossia 14 Februarie 2011 09:42
despre prieteniile adevarate 51 De la: negrul_de_serviciu 14 August 2010 15:27
club pentru femei singure 15 De la: sahadrian_lazy 24 Iunie 2011 09:30
vreau sa-mi fac prieteni... 116 De la: Full_Metal_Jacket 25 Decembrie 2009 22:28