Setari Cookie-uri

CAFENEA!!!

:)) vezi ca este concurs draga mia! deaia aparura o groaza peaci, care au chef de cearta! :))

Postat pe 21 Mai 2008 13:10
Eu m-am "certat" degeaba pe aici ?? :)))Pai bine mai ... unde e concursul asta sa vada si fata ce-a pierdut...Mai iau o gura de cafea...ca nu se mai poate...offf ...mi s-a ridicat tensiunea...:))
mia_mia
Postat pe 21 Mai 2008 13:21
draga mia,de la artagoasa (cum spui tu)pana la a avea tupeu jegos(cum s-au dovedit a fi altii)este drum lung...recunosc ca nu ma dau in vant dupa "concluziile"pe care le tragi tu...dar..ce mi-a fost dat sa vad astazi aici..e de tot plansul...imi pare rau ca o anumita persoana, draga sufletului meu,trece prin toate mizeriile astea...cat despre concurs...cred ca fetele nu au "balcoane"si se tot zbat sa nu le ia alta locul...Onnyta,ma insel?...este concursul care daruieste 2 tate noi, noute....
ginetta
Postat pe 21 Mai 2008 13:57
aaa nuuuu!! ala cu tatele aparu azi! e altul draga mea! cea mai activa cititoare kudika! vazui azi din intamplare .
chiar nu intelegeam cum dintro data toata lumea are ceva de comentat la toate subiectele.
vai draga, iar gresii.:)))

Postat pe 21 Mai 2008 14:01
hopa..vezi ca nu sunt la curent cu tot?...si pana acum unde domnul dracu au fost?....
ginetta
Postat pe 21 Mai 2008 14:08
au stat in anonimat!stai linistita ca sa-i vezi cum dispar dupa ce se termina!
sa nu-ti iei vacanta ca iti duc dorul!pai cu cine mai bem cafeluta dimineata? :))

Postat pe 21 Mai 2008 14:21
mai fetelor sinteti grozave!pai astea cu titele nu o stiam.poate gasim un chirurg plastician pe forum ??sa ne ajute la greu.mia bea cafeluta ca mie i-mi crescu inapoi tensiunea.am crezut ca e o gluma dar vazui ca e pe bune si eu eram in carti .........doamne si kudica ma iubeste!

Postat pe 21 Mai 2008 16:03
eu nu stiu despre ce concurs vorbiti.. unde este anuntat?
oana81
Postat pe 21 Mai 2008 18:03
he he..ce tare.. acum l-am descoperit.. sunt si eu in top 20.. ;)
oana81
Postat pe 21 Mai 2008 18:05
adevarul este ca si eu eram aici pt concurs. dar m-au injurat niste semene, cum ca ce caut eu barbat pe site de femei. mi-a facut placere sa va citesc posturile. o sa mai trag cu ochiul, dar nu o sa mai comentez pe nici o tema. las petrecerea in pijama sa decurga asa, ca intre fete. si-uite asa am ramas cu sanii mici. ceau. PS o sa va scriu poezii pe blog

Postat pe 21 Mai 2008 19:38
acuma ar fi chiar penibil sa ne incarcam toti profilele cu poze, videoclipuri si blog-uri..si sa postam topicuri neinteresante pe forum.. pt niste amarati de bani.. sper sa nu vad multe specimene din astea.
oana81
Postat pe 21 Mai 2008 19:50
mai caimacus mie chiar i-mi lipseai prietene.asa sint femeile un picut mai rele ce sa facem si noi.oricum ma bucur ca ai luat decizia inteleapta stii tu la ce ma refer si sa dea DOMNUL sa va fie bine.toate cele bune!

Postat pe 21 Mai 2008 19:54
uite macar un barbat care spune chestii reale! doamne si eu care credeam ca noi femeile sintem rele!
mai caimacus mie chiar imi esti simpatic.
stai peaci ca te distrezi sigur! :))))

Postat pe 21 Mai 2008 20:30
cam tirziu dau azi cafeaua,vreti?sonia111222,am si lapte,cafea amaroy la exppreso,va servesc cu tot dragul.intru numai seara,nu stiu de nici un concurs.noapte buna!
mari58
Postat pe 21 Mai 2008 23:51
Ahh,un amaroy ar fi excelent acum,mai ales ca nu am avut timp s-o beau in dim. asta:((Mai vrea cineva?Cu lapte,cu cofetta sau cu frisca?Avem pt. toata lumea:))
sonia111222
Postat pe 22 Mai 2008 09:34
buna dimineata dragelor!! afara ploua de rupe si chiar am chef de o cafeluta cu voi! haideti fetelor! :))

Postat pe 22 Mai 2008 09:45
buna onnyta,doar noi suntem la cafea?
sonia111222
Postat pe 22 Mai 2008 09:47
pai nu vezi? am avut o supriza tare neplacuta in dimineata asta.astia nou veniti pe forum care o sa dispara in curand au atacat-o pe france pana si-a sters contul!imi pare tare rau, pt. ca e o fmeie de la care multi au ce invata!

Postat pe 22 Mai 2008 10:01
ce sa invete onnyta,daca pe ei nu ii duce capsorul...da sa-i lasam in plata domnului...ca are d-zeu grija de toti..si sper ca dupa amiaza sa avem o surpriza placuta...tu ce zici?..cat despre cafeluta..in dimineata asta..ca niciodata..nu mi-a placut...va pup...
ginetta
Postat pe 22 Mai 2008 11:46
da! nici mie!de cand am cont pe kudika cafeluta de dimineata are gust amar! eu zic sa nu-i mai bagam in seama pe astia care au aparut pt. concurs.
dragii mei acum imi dau seama cat de importanti sinteti.

Postat pe 22 Mai 2008 11:50
si eu vreau cafelutza!!!!!!!!!!!cine mai are si pt mine o ceashka?nu are importantza dc e rece, o beau si asa!! :D Franceeeee, nu ne parasi!!!nu are sens sa bagi in seama comentariile rautacioase!!!fii tare!!!

Postat pe 22 Mai 2008 11:56
deiuta,deja i-au sters contul....si cred ca si ea a obosit sa "tina piept" ticalosiilor care s-au spus aici...pacat..asa ne dam seama de semenii nostrii...dar uite acum pun de o cafeluta si o bem impreuna...te pupic
ginetta
Postat pe 22 Mai 2008 12:05
eu sunt la a 3-a cafea azi.. abia acum am o mica pauza.. cat despre france.. hai sa fim realiste.. mai multe ticalosii a spus ea decat toti cei care au atacat-o la un loc..
oana81
Postat pe 22 Mai 2008 13:07
este opinia ta oana...dar hai sa lasam asta si te invit la o cafeluta...cafea peste cafea nu strica.........
ginetta
Postat pe 22 Mai 2008 13:14
cafea,vrea cineva?e tirziu?am destula!
vreau sa va zic ceva;bine ca ne suporta Dumnezeu!
ca noi nu ne suportam.va pup !
mari58
Postat pe 22 Mai 2008 22:05
buna fetelor!eu sint si v-am dus tare mult lipsa la cafea si toate cele.se intimpla ceva ce depaseste puterea mea de intelegere aici.........o sa vorbim pe telefon si privat.ca sa vezi ca eu sint mari iti multumesc ca te-ai rugat pentru mine la bisericuta.ginetta cu tine am vorbit ieri de doua ori la telefon.......doamne sint socata de multe lucruri.

Postat pe 23 Mai 2008 09:26
bine ai revenit, dragutza!te invit la cafelutza!si...dc e cazul, si la o tigara buna!!!!pupici!si o zi buna!

Postat pe 23 Mai 2008 09:32
buna dimineata!!! haideti la cafeluta!!
france daca chiar esti tu spune-mi ce problema ai avut cu baietelul tau???

Postat pe 23 Mai 2008 10:26
buna fetelor...chiar nu stiu ca sa mai cred...tot ce stiu este ca are alt cont...si bine ca a revenit...acum chiar ca merge o cafeluta...va pup sa aveti o zi buna alaturi de prieteni adevarati...
ginetta
Postat pe 23 Mai 2008 10:30
stiu ca tu esti draga mea...stefu te cauta aseara dupa ce am vorbit noi la tel...ai reusit sa vorbesti cu el?eu acum am intrat sa va salut si plec iarasi....(la politie)va pup ............
ginetta
Postat pe 23 Mai 2008 10:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ati fii in stare sa donati 1 euro pt un caz umanitar??? 1 De la: omenie 24 Iunie 2010 21:33
PENTRU LAURA 18 De la: yumalai 25 Ianuarie 2010 20:16
buna 2 De la: _Cryssa_ 4 Martie 2011 08:54
poezioare de sfarsit de a-8-a 2 De la: pamela_1 15 Mai 2009 09:48
o mica problema pentru unii..o problema foarte mare pentru mine:) 80 De la: MihaiBucur 6 Decembrie 2010 18:47