Setari Cookie-uri

CAFENEA!!!

buna dimineata, dragelor! buna cafeluta.
:) pupici.

Postat pe 5 Mai 2008 09:49
la cafeluta de dimineata din pacate nu mai ajung de multisor... da tot am dispozitie sa bem una impreuna fie si la ora asta.

Postat pe 5 Mai 2008 12:31
plec la examen fetelor astazi.degustare placuta §va pup!

Postat pe 6 Mai 2008 08:37
Gata sunteti fetelor? Haideti la o cafea...am trecut proba?
Paul_N
Postat pe 6 Mai 2008 09:10
:) buna dimineata! hai la cafeluta!

Postat pe 6 Mai 2008 09:59
Ma primiti la ora asta?Eu doar acum m-am trezit:))))Ce kafea buna avem azi...mai Paul tu ai venit cu kafeauadin Spania///mimozele-n floresc.:D
OCTAIA
Postat pe 6 Mai 2008 10:11
o,lume noua...ce faci paul?cum este vremea in spania?se face plaja?buna si voua dragele mele prietene...cafeaua?..azi am sarit-o,dar acusica o pregatesc si va dau un semnal...France,bafta la examen!!!!!!!!Paul,ce cafea bei in spania(ce folosesti acasa,ca aia de la bar este oribila)...mie imi placea PURO COLUMBIA...era delicioasa si ii duc dorul...
ginetta
Postat pe 6 Mai 2008 13:48
am venit sa mai bem o cafeluta impreuna ca am nevoie.am scapat de proba scrisa si urmeaza treaba cu oralul.am un pic de emotii ca sint romanca si o sa fiu un pic defavorizata datorita conatiionalilor care au creat o imagine buna scumpei noastre patrii.va pupic fetele!

Postat pe 6 Mai 2008 14:53
lasa france ca pana la urma conteaza ce fel de om esti tu si ce cunostiinte ai!
bafta!!! si fi optimista!

Postat pe 6 Mai 2008 16:06
merci de incurajari draga prietena!in sfirsit am scapat si rezultatul int-o luna.aici constant dai examene de aptitudini profesionale etc.....bien ca sa sfirsit.mai vreau o cafea ca nu mai pot.va pupic dragelor.

Postat pe 6 Mai 2008 17:56
buna fetelr!acum fac o cafeluta belea si va urez o zi insorita ca la Lyon!

Postat pe 7 Mai 2008 08:49
:) si eu, si eu la cafeluta!
buna dimineata!!!!!!!!!!!!!hai, trezirea!!!!!!!

Postat pe 7 Mai 2008 09:47
Multumim,France!!!
In Timisoara,a iesit soarele.Cafea???Cu siguranta,una mare sa ajunga pt. toata ziua.:)))
alone
Postat pe 7 Mai 2008 10:50
hop si eu vesnic intarziata la cafea! da' nu cred ca va suparati ca pe la 12 punct trecute fix va 'invitez' la cafea. deci: usa deschisa doritoarelor!!!!.... avem si fursecuti( pt cele ce nu tin cura):))

Postat pe 7 Mai 2008 12:08
buna dragele mele prietene..astazi eu sunt cea intarziata si cea care va invita la cafeluta la ora asta...va pup si sa aveti o zi minunata...sunt fericita ca nu mai ploua..pupici pufosi...vivi,azi incerc fursecurile tale..
ginetta
Postat pe 7 Mai 2008 12:32
salut fetele, eu imi beau cafeluta acum inainte de culcare
amme22
Postat pe 7 Mai 2008 21:23
Si mai poti dormi...linistita? Hai si tu dimineata ca toata lumea>Noapte buna!
OCTAIA
Postat pe 7 Mai 2008 21:54
:) sunt imuna la cafea; o beau pt ca merge strasnic de bine cu o tigara. Dimineata nu pot intra pe forum; sunt la serviciu si muncesc ca un sclav. Pt mine distractia incepe seara si tine vreo doua ore:)
amme22
Postat pe 7 Mai 2008 22:03
Tu si spaniolii...si ei ca tine, dimineata muncesc ca si sclavii, iar seara se distreazaca ca si milionarii:) Noi dinimeata ca nu servim tigara....Parerea mea ?...lasa tigara:)))
OCTAIA
Postat pe 7 Mai 2008 22:54
hai mai octaia ca si mai trag cite o tigarusa la cafea.

Postat pe 7 Mai 2008 23:14
FETELEEEEEEEEEE........... unde sunteti? Hai ca va astept la mine la Sighi...la o cafea pe balcon...Ne uitam cum trece avionu de 9 si mai luam o gura de cafea...hai fie si o tigara! Dar numai una ,da? Daca nu vreti ,eu plec la birou...am o zii grea....si n'am chef de nimic azi!!!
OCTAIA
Postat pe 8 Mai 2008 08:53
buna dimineataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!
haideti fetelor la cafeluta, ca se raceste!
:)))

Postat pe 8 Mai 2008 09:18
Neata ma primiti si pe mine la caveneaua voastra?

Postat pe 8 Mai 2008 09:37
neata dragelor!cafeaua merge si rece onnyta si sic sic ma lasa octaia sa fumezez o tigarusa.parca ar fi barbatemiu ca el ma spioneaza sa nu fumez.leoralu te primim si pe tine dar trebuie intii sa dai raportul care e treaba cu tine pe aici ,tot..............

Postat pe 8 Mai 2008 10:33
:)) de la A la Z! vrem sa-ti stim tot dosarul!
pai nu merge o cafea fara o tigara, la naiba!
asa ca ocataia draga trebuie sa ne accepti asa :)bune, rele....

Postat pe 8 Mai 2008 10:50
Fain barbat,france..pai mama, asta te vrea de acum si pentru mai tarziu ,tot asa de frumoasa. Sincer,chiar esti frumoasa. Si cooolmea domne' acu mai frumoasa decat erai mireasa! Vezi cu tigarusa,las-o mai moale...ca mai vrei sa faci copiii! Nu? Hai ziceti ce facem cu LEORALU?...a adus dosaru?(fac si rime mai...)
OCTAIA
Postat pe 8 Mai 2008 13:10
buna......ziua! tot intarziata( ca de obicei), da am chef de o cafea dupa o zi grea la munca( in ultimul timp muncesc pe branci), asa ca : VA INVIT DRAGELOR!!!!

Postat pe 8 Mai 2008 14:05
eu cafegioaica de mine beau si cu tine vivi.hai mai octaia cca oricum ma orbit dragostea.cind l-am cunoscut pe fat frumos fumam 40 de tigarele par jour iar acum fumez una pe zi la cafeluta.dar si pe el la orbit ca-mi cumpara tigari.soacra a zis ca vine sfirsitul lumii ca ea cind fuma era dezastru.ori frumusetea e trecatoare sise duce in schimb ramane ce ai in suflet si ce lasi in urma ta.o zi calda ca sufletele voaste va doresc!

Postat pe 8 Mai 2008 15:02
buna dragele mele prietene...de o vreme tot ultima sunt dar,va promit ca maine fac eu cafeluta si va astept cu drag pe toate...vivi,ce mai faci?am crezut ca ai plecat in concediu.fetelor mai incet cu munca..usurel si cu tigarusele...luati o pauza si ....o cafeluta.va pup si va astept maine la cafea...pupici
ginetta
Postat pe 8 Mai 2008 15:47
buna fetelor
ma ajutati si pe mine sa castig un premiu????
trebuie numai sa-mi dati un click pe urmatoarea adresa
mersi anticipat



http://www.colectionarul.com/roxy-i.html
roxy_i
Postat pe 8 Mai 2008 16:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
votati-ma :* 2 De la: freakbabe 22 Ianuarie 2010 15:41
Dumnezeu ia in considerare...? 7 De la: Baiat_virgin 10 Mai 2012 17:42
Rochite pentru orice eveniment 1 De la: kudika323397 28 Septembrie 2010 14:36
Eu am crescut in apartament cu WC, dar intotdeauna m-am intrebat cum se proceda la tara... 15 De la: Baiat_virgin 14 Mai 2012 21:21
cursuri in brasov 5 De la: miki_mickaela 23 Septembrie 2010 20:06