Setari Cookie-uri

Prea slaba

Buna!
Cassey
Postat pe 13 Mai 2009 17:31
Aleluia! hello partenere de suferinta:-
EllysS_baby_dOOlce
Postat pe 10 Iunie 2009 18:44
Hmm...buna! Eu am 1.84 si 56 de kg...cred ca sunt cea mai in dezavantaj de aici....as vrea sa ma ingras ca un caine! Din pacate, nu am pofta de mancare....avantajul meu e ca am catusi de cat niste forme...sanii nu'mi sunt mici, sunt putin lata in sholduri...dar problema dunt picioarele...sunt atat de slaba incat nu am purtat in viata mea fusta sau pantalon mai scurt de genunchi....credeti'ma, am motive intemeiate....ce as putea sa fac???
godesshera
Postat pe 23 Iunie 2009 12:07
da de unde , pe dracu. ca si eu fumam ca un pompier si tot slaba era. dupa ce m-am lasat , am crezut ca am sa ma ingras dar de unde, sufletul, ca tt atatea kg am. adica 43-45 la 165 cm si 24 de ani. asa ca nu cred sau poate ca depinde numai de organism
kudika049561
Postat pe 19 Iulie 2009 18:37
Buna,am o solutie la problema ta.Cu un program de ingrasare personalizat poti lua in greutate atat cat doresti.Vestea buna este aceea ca se realizeaza in mod sanatos, fara grasimi!
kudika008334
Postat pe 31 Iulie 2009 16:51
hmm.. Buna! eu am 1,63 m si 47 kg la 17 ani... cei mai multi nu ar considera ca am intr'adevar o problema cu greutatea... insa pentru mine e o mare problema.. ma consider destul de slaba...
faza e ca nu pot sa spun ca sunt chiar anemica.. de partea de sus a corpului sunt relativ multumita; ... insa lucrurile se schimba cand vine vorba de picioare si fund.. acolo da, chiar mi'ar trebui ceva grasime.. . am incercat cu niste suplimente nutritive, insa fara niciun rezultat.. situatia devine si mai enervanta cand cei din jur imi spun ca sunt slaba... orice sfat e bine primit (retete de ingrasare, vitamine, orice..) :*:)
raluca00
Postat pe 5 Septembrie 2009 15:52
De la: , la data 2008-02-09 19:01:32Buna fetelor! am si eu nevoie de un sfat din partea voastra. Sunt f.inalta si slaba(1.82 m si 65 kg) Orice haina as pune pe mine arata ca pe gard. Cu ce sa ma imbrac ca sa arat bine? (sunt bruneta cu parul lung si ochi caprui)



mananca niste pizza, sa vezi ce pui pe tine!
ana02
Postat pe 14 Septembrie 2009 18:04
buna feteleor...de mult caut pe net cure de ingrasare si nu gasesc decat de slabire, imi doresc sa mai pun cateva kg pe mine...sunt prea slaba ...
thediamondgirl
Postat pe 15 Septembrie 2009 08:36
Fetelor, si eu sunt slaba, dar prietenul meu m-a invatat sa ma plac asa cum sunt. Ai incredere si iubeste-te asa cum esti ! Arunca o privire aici, poate te va ajuta
http://www.masura-s.blogspot.com/
draguan87
Postat pe 6 Octombrie 2009 22:13
Pentru fetele slabute Iubiti-va asa cum sunteti!!!
http://www.masura-s.blogspot.com/
draguan87
Postat pe 6 Octombrie 2009 22:16
avem o problema comuna si eu sufar de aceleasi neplaceri
horry
Postat pe 8 Octombrie 2009 11:39
vreau sa stiu si eu despre modul de sanatos de a te ingrasa fara grasimi ^:)^
horry
Postat pe 8 Octombrie 2009 11:40
pt fata care vrea sa se ingrase contacteaza ma pe cedonicus@yahoo.com te pot ajuta ssa iti aduci greutatea la normal in mod sanatos si frumos ilie manumesc pa:-h
celdac
Postat pe 8 Octombrie 2009 11:51
Buna aici http://www.sfatulmedicului.ro/Diete-de-ingrasare/ poti gasi un regim alimentar pentru ingrasare, precum si posibile cauze care impiedica cresterea in greutate
Ely80
Postat pe 28 Octombrie 2009 12:28
niciodata nu suntem multumite ,cum aratam.Daca erati mai plinute ,cu siguranta visati sa fiti suple...Ei ce nu a_si da eu sa fiu mai slabuta. Prin urmare nici eu ,nu_s multumita cum arat.
kud22
Postat pe 17 Noiembrie 2009 18:34
deci eu chiar incep sa cred ca sunt cea mai slaba dintre toateeeeeeee am 1.60 si 40 de kilograme...mananc non stop si degeabaaaaaa!!!!Cura cu peritol chia ingrasa?:-s:D:D:D:D
danutsssa
Postat pe 10 Decembrie 2009 18:49
Hey . De unde pot sa fac si eu rost de Peritol ? .
Pot sa.l cumpar din farmacii fara reteta ? Multumesc anticipat .
kudika113711
Postat pe 2 Februarie 2010 20:18
Buna, peritol poti sa-l iei din orice farmacie.In mod obisnuit se da cu reteta,dar de cativa ani de cand mai iau din cand in cand la o singura farmacie mi-a cerut reteta si mi-a zis k nu-mi da fara, si am incercat la o alta si nu mi-a cerut nimik.Dar ATENTIE la efectele secundare: mie imi provoaca stare de somnolenta si iau numai seara si asta dak a 2-a zi nu am ceva importantant de facut pt k sunt ametita toata ziua de park nu as mai fi dormit de o saptamana
roxi_m
Postat pe 4 Februarie 2010 19:44
Si e foarte ieftin peritotul, adik 4-5 lei la 20 de pastilute,nu mai stiu exact
roxi_m
Postat pe 4 Februarie 2010 19:46
pt roxi m ...si eu sunt salaba am 165 si 45 kg dar peste tot se vb de peritol dk sp pretul ineamna k l-ai incercat ....a dat rezultate adik te-ai ingrasat???
kudika116293
Postat pe 10 Februarie 2010 16:08
Buna,pt kudika116293, sincera sa fiu nu m-am ingrasat deloc,pentru ca nu i-au in mod constant ca sa-mi faca tot timpul pofta de mancare si implicit mancand foarte mult sa mai pun ceva pe mine desi eu sunt si mai slaba decat tine. Eu le iau doar ocazional si doar seara knd nu am pofta de mancare deloc, pt k au efectele secundare de care am pomenit Mie imi provoaca somolenta foarte tare si in max 3 ore adorm,si nu pot sa fiu adormita toata ziua si in fiecare zi.Nu stiu daca toate personele resimt acest efect dar la mine asa e.
Eu una k sa ma ingras o sa fac o"cura" cu vitamine naturale gen Herbalife sau forever dar tre sa mai strang si niste bani inainte pt k sunt cam scumpicele
roxi_m
Postat pe 11 Februarie 2010 17:47
As vrea sa pun si eu cateva kilograme pe mine, am 1,70 si 49 kg. Singura problema este ca... Nu vreau sa dau in extreme. Am auzit ca vitaminele ingrasa.
kudika095118
Postat pe 11 Februarie 2010 18:02
Si eu m-am chinuit sa ma ingras...La 1,67 aveam 43 kg ceea ce era fff putin.Pana si cea mai mica masura la pantaloni imi era mare.Cand am dat bacu' acum 2 ani,m-am pregatit pentru proba de sport.Faceam exercitii acasa(pt abdomen,picioare,brate si muschii fesieri) iar in paralel luam Vitamax.Vreau sa va spun ca am inceput sa mananc ca sparta si dupa sarbatorile de iarna ma ingrasasem 6 kg(in aprox 1 luna).Am tot continuat cu regimul asta pana la vara...ajunsesem la 60 kg.Nu eram grasa,dar pusesem cva pe mine mai ales ca ma lasasem si de sport.Ma simteam greoaie,ma durea in capul pieptului...Am inceput sa fac foamea :)) si in aprox o luna am ajuns la 51.Eu zic ca asta e greutatea ideala pt fetele care au intre 1,63-1,68.
Un sfat: nu incercati prea tare sa va ingrasati ca s-ar putea sa nu mai dati jos ;)
krisutza
Postat pe 12 Februarie 2010 02:12
buna! si eu am problema de genu asta...nu ma mai plang, ci incerc s gasesc alternative. sunt fff interesata de reteta de acre spuneai, ai putea sa mi spui mai multe? iti multumesc!
kudika183372
Postat pe 16 Mai 2010 01:31
in sfarsit un subiect k lumea!!!! si eu am aceeasi problema.am `1,60 si 47 d kg.imi e cam rusinik s m imbrac in scurt......
gb_byenkutza
Postat pe 8 Iunie 2010 15:22
Poate pt tine e mai usor sa te ingrasi decat sa slabesti! Pt noi e un chin sa ne ingrasam, de fapt, e ceva de neatins!
alina_tm
Postat pe 20 Octombrie 2010 12:37
buna e te pot ajuta sa te ingrasi masa musculara dami add pe nutritie.inteligenta@yahoo.com si te pot ajuta
desire21
Postat pe 9 Noiembrie 2010 20:05
Sa stii ca ai dreptate si eu am 1.63 si am 46 de kg sii uneorii mi`se mai spune ca sunt foarte slaba dar sa stii ca intodeuna O FATA SLABA - ESTE SANATOASA , O FATA GRASA - ESTE BOLNAVA NU CA AR AVEA VRO BOLA DAR DIN CAUZA LA GRASIME SE VA INFASURA GRASIMEA PE TOATE ORGANELE SI NU E BINE SATI LINISTITA NU TE MAI ATACA DIN CAUZA TUTULOR FII CUM ESTI TUU SI MANDRESTETE DE CEEA CE ESTII PT CA ARATI PREA BINE DECAT GRASA MA BINE ASA NOI NE PUTEM INGRASA ORICAND ELE IN SCHIMB NU POT A SALBII PATAND DIN PALME TE`AM PUPAT:*:*:*
kudika331013
Postat pe 22 Noiembrie 2010 21:28
Am citit si io toate parerile...si mam regasit in majoritatea dintre ele.Ma chinui sa pun cateva kilograme in plus de 2 ani si nu reusesc Intr-un final cred k voi face o cura cu peritol,credeti k ar avea ceva reactii adverse?
Dak a mai reusit cineva sa se ingrase cu acest sirop as fi happy sa impartaseasca rezultatele pe forum...thx
pisu_
Postat pe 23 Noiembrie 2010 09:55
BUNA FETELOR..TOCMAI AM CITIT PARERILE SI NEMULTUMIRILE VOASTRE..MA CHINUI DE MULT TIMP SI EU SA MA INGRAS..AM 1.60 SI 42 DE KG SI 18 ANISORI MAI UMPIC..TOATA LUMEA IMI SPUNE "INGRASA-TE CE MANANCI AER"CAM ASA SUNA COMENTARILE TUTUROR..IN IUNIE TREBUIE SA MERG LA O NUNTA SI CUM STIM TOATE VREM SA FIM CAT MAI FRUMOASE..INSA MA INGROZESTE GANDUL CA NU IMI VOI GASI O ROCHIE CARE SA NU STEA CA PE "GARD"..DECI AS VREA SA MA PUN PE TREABA SA MA INGRAS DAR NU PREA STIU CUM PENTRU CA MANANC ORICE SI FOARTE MULT REZULTATE FOARTE SLABE..AM RARIT SI TIGARILE CAND STAU ACASA AM ZILE CAND FUMEZ SI 2-3 TIGARI PE ZI..LA SCOALA CEVA MAI MULT IN FIECARE PAUZA 1 SI MAI 2-3 ACASA..DECI CARE MA POATE AJUTA CU O RETETA UN REGIM CEVA DE INGRASARE..VA MULTUMESC:*
lexxaM
Postat pe 18 Februarie 2011 19:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Masaj Thailandez In Strainatate?? 2 De la: Cassey 13 Mai 2009 17:31
cum poate cineva sa ia in ghilograme 57 De la: addicted_to_love 28 Mai 2009 16:54
cura de ingrasare 1 De la: kudika_4898 11 Aprilie 2012 23:56
Vreau sa ma ingras... 14 De la: desire21 9 Noiembrie 2010 20:01
peritol ingrasa 42 De la: nora_iusty 9 Iulie 2012 15:34