Setari Cookie-uri

Menage a trois

sincer...nu am putut vreodata sa-mi imaginez ca cineva poate gandi asa.toti suntem diferiti dar totusi...aici recunosc ca a avut dreptate:sunt cam naiva daca am putut sa cred ca nu poate gandi nimeni in halul asta...

Postat pe 11 Martie 2008 17:48
dk cineva are probleme cu siguranta nu sunt eu!!ci voi!va deranjeaza adevarul!si nu mai stiu cine a scris d gramatica cum k as avea probleme,hmn nu prea cred,cu totul alte persoane au probleme si inca grave.nu inteleg dc va atacati atata?nu toata lumea gandeste k voi,pardon vreau sa zic nu gandeste k voi.deschideti ochii doar si o sa vedeti! PS Daca vreti parfumuri sau licente sami ziceti k le dau ieftinache pt voi!la revedere
snickers
Postat pe 11 Martie 2008 18:15
te-a pus iubitul sa produci bani de ne tot intoxici cu parfumurile tale????????????????????

Postat pe 11 Martie 2008 18:50
nu acum serios?vreti parfumuri?poate asa mai schimbati atmosfera! Nu fiti rele,le dau chiar ieftin.am si certificat d garantie dk vreti,k sa vedeti k nu va pacalesc. PS.V-am mai spus k vand parfumuri?!astept comenzi!la revedere,drum bun
snickers
Postat pe 11 Martie 2008 19:09
nu inteleg de ce v-ati ofticat asa pe fata asta?cu ce v-a gresit ea sau cu ce v-a ofensat???????mai degraba voi ati fost nesimtite,fara suparare..ea a cerut niste pareri si voi ati inceput sa o faceti proasta,nebuna si mai stiu eu cum..mai bine va revizuiti voi limbajul si comportamentul.

Postat pe 17 Martie 2008 02:29
draga luciana, citeste toate comentariile ei...si apoi mai vb despre comportamentul nostru....

Postat pe 17 Martie 2008 09:38
vivi nu uita cine a inceput cu jignirile.deja ma plictisesti.uitate un pic la cum au evoluat postarile!!si prima care m-a jignit pe mesaj privat tu ai fost,defapt inaine d mesaj ai facut comentarii la pozele mele care contineau jigniri!!!la varsta care o ai nu dai deloc dovada de maturitate...!!!
snickers
Postat pe 17 Martie 2008 12:06
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------- atat am avut de spus!

Postat pe 17 Martie 2008 14:29
a... mai era ceva: UITA-TE asa se scrie corect din punct de vedere gramaticicaleste.

Postat pe 17 Martie 2008 14:31
ai grija pe cine alegi ca a treia persoan!!!!!!!!sa nu fie mai buna si sa ramai cu buza umflata chiar si dupa 7 ani si jumatate!!!!!de la 14 ani sunteti impreuna???????dupa matematica mea asa s-ar zice! la multi ani dar ma indoiesc ca in trei!
olga43
Postat pe 17 Martie 2008 18:34
viviiiiiii hai sa nu ne luam dupa greselile gramaticale ca ar insemna ca sunt numai analfabeti aici...!!!!!mai bine te-ai uita la propriile greseli ...pt.ca sunt nenumarate!!!!!!!!!!!!!
snickers
Postat pe 18 Martie 2008 21:34
Hey... fiecare face ce stie, ce vrea, ce isi doreste... nu va obliga nimeni sa`i bagati iubitului in pat alte femei... fata a zis ca vrea sa ii faca o surpriza, asa de mult il iubeste! (nu am vorbit ironic)
Sincer, nu stiu cat de mult iti va placea sa iti vezi iubitul satisfacand alta femeie, numai gandindu`te la el cu boticul in treaba altei femei iti vine sa o iei razna... daca vrei sa experimentezi, parerea mea e sa nu faci asta cu iubitul... se poate ca fata respectiva, oricat de frumoasa sau urata este ea, sa il satisfaca mai bine ca tine si sa inceapa, dintr`o joaca, sa ii dea altentie! Sigur nu ai dori asta...
Nu este deloc placut... poate vei regreta, gandeste`te bine innainte de a face asta!
Cu siguranta el ar fi entuziasmat si daca fata se mai descurca si bine... posibil sa cam ramai pe dinafara, sau cu fata... ca el n`are timp de tine, e pe treaba... dar daca ea nu se descurca asa bine, e posibil a el sa inceapa sa aprecieze ce are...
AMG22
Postat pe 20 Martie 2008 21:39
aaa, btw...ce parere aveti de rabbits,toys, dildos chestii deastea " murdare" daca stiti ce's alea:)))

Postat pe 22 Martie 2008 04:51
mai iulia_little ...tu nu esti de acord cu ce zine snikers, dar parca si tu vroiai un menagea trois!!! nu?

Postat pe 22 Martie 2008 09:37
Snickers, citeste "Luni de fiere" de Pascal Bruckner inainte de a-ti pune planul in aplicare. Poate te ajuta sa intelegi unde poate duce surpriza ta. De altfel, o recomand tuturor. Parerea mea e ca trebuie sa citim si genul acesta de carti. Si daca tot veni vorba, ce carte ati citit ultima data? Eu una am o pofta nebuna sa citesc si dupa ce ies de la servici (sunt printre ghinionistii care lucreaza si sambata) am de gand sa merg sa-mi cumpar o carte. Poate imi recomandati ceva interesant.Va pupik!
angelaviorica
Postat pe 22 Martie 2008 18:23
Si Angelyque ai fost haioasa cu "aaa, btw...ce parere aveti de rabbits,toys, dildos chestii deastea " murdare" daca stiti ce's alea:)))". Ma intreb oare cate dintre voi au intrat intr-un Sexshop? Si chiar ce parere aveti despre magazinele cu acest profil si despre produsele ce se comercializeaza acolo?
angelaviorica
Postat pe 22 Martie 2008 18:41
in sex shop nu am intrat, but there is another way: shop online:) si da, eu una as intra, mi se pare interesant si shopul si produsele:)

Postat pe 22 Martie 2008 22:20
da eu as face cum spui o viata avem daca nu profitam de ea, stii eu am un motto mai bine fac orice imi trece prin cap decat sa imi para rau ca nu am facut!
aleenna13
Postat pe 22 Martie 2008 22:49
stii...la un moment dat m-am gandit si eu la asta!ma gandeam sa experimentez si pt k-l iubesc enorm pe iubitul meu voiam sa-l fac fericit.chiar i-am spus ideea mea,iti dai seama k dupa c m-a privit uimit a zis zambind k nu ar avea nimic impotriva.dupa discutia asta, la cateva zile mi-a zis k a visat k facea sex cu mine si inca o fata a sarutat-o p respectiva si eu m-am suparat si am plecat....in fine, dupa mi-a zis k nu crede k eu as putea si abia atunci mi-am imaginat cum ar fi. si crede-ma numai gandul k o straina ar patrunde in intimitatile noastre,mai ales sa se intample faza din visul lui sa zicem...nu as pleca pur si simplu...nuu, i-as rupe parul si vreo doua coaste si nu as mai putea continua relatia!sincer iti zic, atunci cd iubim ne dorim sa facem orice poate pt k pers de langa noi sa fie fericita, dar cred k asta ar fi fatal pt relatia voastra!gandeste-te doar k vei avea mereu in gand imaginea lui cu cealalta.totusi poate u esti altfel, dar gandeste-te f bine inainte sa incerci asta!

Postat pe 16 Mai 2008 00:45
asa ceva mai rar.. ok, poate ca toti barbatii inseala, sa zicem.. dar sa o faca si cu mine de fatza?????!!!!!!!!
oana81
Postat pe 16 Mai 2008 01:56
Hai sa punem pb altfel.Voi fetelor nu sunteti curioase??Daca ati stii sigur 100% ca barbatul acela nu te va parasi pt acea tipa cu care o faceti, sau stii ca o face doar din CURIOZITATE sa vada cum e.....ATI INCERCA? ....cateodata curiozitatea e de vina la multe incesturi:)

Postat pe 16 Mai 2008 09:07
me1985 ce-au a-face incesturile cu menage-ul a trois? ma sperie comparatia asta!! :S

Postat pe 16 Mai 2008 09:15
Mai SNIKERS,ai prpbleme grave ,eu va recomand sa merge-ti amandoi la psiholog,mi se pare o idee bolnava ,malefica.Cum poti sa-ti imaginezi,sa-l vezi pe barbatul tau facand sex cu alta femeie si invers ,cred ca sunte-ti perversi ,si in cazul in care va casatoriti si aveti copii ,sunte-ti un pericol pt ei.Imaginatia voastra este foarte bogata si o ia razna ,de aici pana la alt gen de perversiuni este un pas mic,sa-ti fie rusine
wdy
Postat pe 16 Mai 2008 10:14
Nu inteleg ce este incorect in a-ti dori ceva,si nu stiu de unde stiu ei ca nu este bine in trei .....Eu cred ca le frica de ceva nou. Va dau un sfat,este chiar bine in grup"credeti-ma" .Dati batai,nu pierdeti timpul :p
caut9
Postat pe 16 Mai 2008 13:24
Oameni buni suntem in secolul xx1. De cat sa ne ascundem unu de altu,mai bine sa stim ceea ce facem .Asta nu schimba dragostea noastra,daca iubim cu adevarat,Si vad ca aici e iubire nu gluma :*
caut9
Postat pe 16 Mai 2008 13:38
Daca vrei 2 plus 2 ai gasit ce cautai.Sau doar sotia ti-o inprumut,si-mi povesteste ea dupa.Astept raspuns.....
caut9
Postat pe 16 Mai 2008 13:42
sa vezi ce mi-o iau! :)))

Postat pe 16 Mai 2008 18:08
Mare om, mare caracter, mare adevar. Tre sa iti dau dreptate aici, ai cam deschis cutia pandorei cu a ta pledoarie- pe care io unu o aprob in mare parte- ai spus adevarul verde in fata, ai pus punctu pe "I" si totodata sare pe rana, motiv pentru care o sa fii devorat de viu de catre Amazonele militante pentru Iubirea pura si neconditionata in acesta lume meschina si presata de grija timpului si banilor. Macar nu o sa fii singurul incoltit o sa fiu si eu prin preajma pentru ca ti-am dat dreptate :)))))
smecta
Postat pe 16 Mai 2008 21:43
Uite mai,cine lipsea de la apel? Soldatul Shvekk...:))) De ce crezi ca vor sari pe voi ,dragii mosului(sa nu zic baba) de baietei cumintei,si desteptei(rimeaza?)?!? Fetele sunt si ele curioase..sa vaza...ce-o fi???? cu ce-o pati?????:).....si voi dati cu bata'n balta,ai????
Mai baieti, nu provocati ...leu ,cand este la plimbare:))))
OCTAIA
Postat pe 16 Mai 2008 22:08
a fost odata ca niciodata un urs mincat de vulpe............

Postat pe 16 Mai 2008 22:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna doamnelor 5 De la: kudika_1021058 11 Decembrie 2016 13:57
Prietenul meu evita sa facem sex 374 De la: kudika029282 28 Octombrie 2010 12:31
... 22 De la: dakar_dakina 20 Iunie 2009 16:38
Religia sau sexul? 211 De la: mkdisk 28 Mai 2009 09:43
fac oare o prostie? 47 De la: kudika018532 19 August 2009 12:08