Setari Cookie-uri

Menage a trois

anderson nu te-ar deranja sa o vezi pe prietena ta mai multumita de un maseur decat poate chiar de tine? daca incepe sa-i placa si o sa mai vrea si alta data? daca se va duce ulterior si singura?
NICOLLE66
Postat pe 4 Noiembrie 2008 18:24
daca daca si daca daca....hai frate.


in viata nu poti sa fi niciodata sigur de ceva....dar trebuie sa ai incredere.

EU AM INCREDERE IN PRIETENA MEA. si 2 ideea unui masaj erotic e sa te simti bine, sau ma insel?
anderson
Postat pe 5 Noiembrie 2008 11:44
pot sa te intreb daca v-ati inselat pana acum??
sau e o relatie libera?
cred ca acceptarea unei a treia pers.depinde de gradul de maturitate al relatiei,de felul fiecaruia de a iubi si daca exista gelozie ..
NICOLLE66
Postat pe 5 Noiembrie 2008 11:56
De la: NICOLLE66, la data 2008-11-05 11:56:15pot sa te intreb daca v-ati inselat pana acum??
sau e o relatie libera?
cred ca acceptarea unei a treia pers.depinde de gradul de maturitate al relatiei,de felul fiecaruia de a iubi si daca exista gelozie ..


de inselat n-am facut-o si acceptarea unei a 3-a persoane sau chiar a4-a langa noi e ceva care amandoi ne dorim.

Relatia noastra e perfect normala din punctul nostru de vedere...ne iubim si vrem sa ne bucuram de viata impreuna.
anderson
Postat pe 5 Noiembrie 2008 12:02
atata timp cat nu exista gelozie va felicit!!!
da ai vazut-o si pe ea cu un alt barbat???
NICOLLE66
Postat pe 5 Noiembrie 2008 12:05
da.

sunt pe aici niste topicuri in care am fost destul de deschis despre viata mea intima..... era un topic cu fantezii parca si unul cu swing.

iti asta pt ca mi-e lene sa rescriu aceleasi chestii
anderson
Postat pe 5 Noiembrie 2008 12:07
nu mai zic nimic...eu inca nu cred ca sunt pregatita sa-l vad cu alta ,il iubesc mult ,desi nu neg ca mi-ar placea un menage a troi...da nuu cu el si nu acum...poate trebuia s ao fac inainte sa-l cunosc....nu as amesteca asta cu relatia noastra....
felicitari...
NICOLLE66
Postat pe 5 Noiembrie 2008 12:13
De la: NICOLLE66, la data 2008-11-04 17:07:19si pretul variaza in functie de cate fete vrei...100 -200 ron.
sa ne povestesti si noua daca prietena ta e deacord...


Ca fapt divers..
Nu exista cu 100-200 ron in Bucuresti ( poate in alt orasel)
In oras preturile sunt de la 300 ron( minim) si pana la 250-300 EUR ( cele cu bufet/bar inclus;

Pe de alta parte: poate ca Snickers ar fi trebuit sa intre pe site-urile de profil ; Aici prea putine sanse de a gasi "amatoare"- printre personagii desprinse din secolul 18 si pustoaice care doar se lauda sau viseaza;
Stima!
G_I_JOE
Postat pe 10 Noiembrie 2008 15:03
Bai lasati fata in pace si-a dat cu pararea la fel cum a-ti facut-o si voi, nu trebuie sa fiti deacord cu ea..... Si snikers go ahead!Eu am incercat odata sa aduc o tipa acasa ptr manage a trois dar prietenul meu a inebunit.El nu e deacord cu asa ceva, nu vrea sa ma imparta cu nimeni si-l inteleg si-i respect decizia.Dar daca tu si priteneul tau vreiti asta, incercati, sfatul meu e sa stiti foarte bine inainte ce urmari ar putea avea daca nu aveti increder unul in celalalt, daca nu va iubiti si daca nu vedeti in asta DOAR O ALTA FANTEZIE SI ATAT.Eu am incercat acu ce vreme cu prietena mea cea mai buna, a fost minunat si nu credeam ca voi face asta, dar never say never.Si ironia e ca mai vreau sa incerc, nu cu ea dar cu altcineva
jeanpierre
Postat pe 6 Decembrie 2008 00:19
Bravo Puffilici, fata asta chiar are probleme serioase si chiar face nota discordanta cu toti ceilalti...vb ta...sa speram k face pe proasta...ca oricum pt. mine e clar..."prostitutie si nu tocmai intelectuala".Mi-e mila de ea...sincer.
magda_65
Postat pe 6 Decembrie 2008 19:10
Bravo Puffilici, fata asta chiar are probleme serioase si chiar face nota discordanta cu toti ceilalti...vb ta...sa speram k "face pe proasta" ...ca oricum pt. mine e clar..."prostitutie si nu tocmai intelectuala".Mi-e mila de ea...sincer.
magda_65
Postat pe 6 Decembrie 2008 19:18
scorpia_S
Postat pe 7 Decembrie 2008 12:02
Simplu fetelor
Daca o sa va propuna partenerul un menaj a trois sa raspundeti:
OK! Sunt de acord dar o sa aleg singura al doilea mascul
Sunt sanse extrem de mari sa nu mai auziti de sex in trei urmatorii 30 de ani
northstar
Postat pe 7 Decembrie 2008 17:00
dragul meu tot batea el apropouri , si dupa matura chibzuinta am zis ok si pt ca-l iubesc mult si-mi place sa-l vad fericit am zis ca a treia pers va fi o tipa , cand i-am expus in fapt concret fantezia lui ... a innebunit , am crezut ca face un atac mi-a explicat ca ma iubeste si nu vrea sa ma imparta cu nimeni femeie sau barbat , am inteles si respect asta , dar in mintiuca mea a ramas ceva acolo cine stie ?
gabi8ma
Postat pe 7 Decembrie 2008 22:46
AMICUL meu a facut asa.insa ce nu stia el este ca iubita lui era bisexuala.Sfarsitul ea l-a parasit si ramas cu fata Asta insemana prestatie buna
nor_pufos
Postat pe 8 Decembrie 2008 13:43
De la: , la data 2008-03-11 09:53:18,,NU EXISTA barbat care sa nu isi fi inselat prietena!"
Wow...ce conceptie...daca tu ai unu' de'asta acasa...nu generaliza!eu bag mana in foc pana la umar si sunt sigura ca nu ma frig pentru iubitul meu.nu sunt chiar asa naiva, dar sunt sigura ca nu m-a inselat.cat despre problema ta...daca te simti in stare fa-o, dar nu cred ca veti mai avea aceeasi relatie dupa!eu una nu as putea continua, avand in cap imaginea lui cand i-o trage alteia.daca ar fi sa fiu inselata...asta e..dar sa nu stiu eu...cu atat mai mult sa mai si vad...


....Inca mai bagi mana in foc pt el? .... Ce o sa te frigi candva....nu-ti imaginezi.... Asculta-ma pe mine....sunt casatorita de 15 ani si stiu si-am trait muuuuuult prea multe...
2007anna32
Postat pe 10 Decembrie 2008 10:26
De la: snickers, la data 2008-03-10 21:10:51 De ceva timp incerc sa-i fac o surpriza iubitului meu si sa vin cu o fata pt.un menage a trois!Off..dar e mai complicat decat ma asteptam sa gasesc o fata:( O viata avem,deci de ce sa nu incercam mai multe variante!?:D Mai nou ma tenteaza sa incerc si doar eu cu o fata.. Voi ce parere aveti despre memage a trois? Merita incercat? Va astept si cu mesaje pe profilul meu.


Sunt tare curioasa cum s-a terminat...sau daca ai gasit solutia.
As vrea sa vorbim....
2007anna32
Postat pe 10 Decembrie 2008 10:31
Daca ei vor inca o femei in pat ce e rau?Sunt deschisi! auzi: NU EXISTA IUBIRE INTRE VOI. Ce ai fata, ai imbatrinit!?!?!
2008 ce naiba..2009 in curand! O VIATA AVEM. Si eu am o prietena cu acelasi gust pentru femei si ma iubeste foarte mult, eu sunt ''lesby to'' si cautam de vreun an o fata sa ne insoteasca in pat, odata am gasit dar era prea ''disponibila'' sa zic asa.Daca e sa se intample foarte bine, daca nu, nu.Iubirea nu are limite.Chiar, ce so f i intamplat?
CICI72
Postat pe 11 Decembrie 2008 08:07
Ce inseamna asta..? Cand iubesti cu ADEVARAT nu are loc alta persoana oricine ar fii si oricum ar arata ea ....asta nu e iubire,asta e moft,sincera sa fiu.
Iubirea a fost creata si ne-a fost insuflata sa existe intre doua persoane ,intre doua suflete PERECHE care se iubesc si fara de care nu pot trai ....Daca nu aprobi asa ceva, nu inseamna ca "ai imbatranit", bras....
liza24_84
Postat pe 16 Ianuarie 2009 21:59
De la: snickers, la data 2008-03-10 21:10:51 De ceva timp incerc sa-i fac o surpriza iubitului meu si sa vin cu o fata pt.un menage a trois!Off..dar e mai complicat decat ma asteptam sa gasesc o fata:( O viata avem,deci de ce sa nu incercam mai multe variante!?:D Mai nou ma tenteaza sa incerc si doar eu cu o fata.. Voi ce parere aveti despre memage a trois? Merita incercat? Va astept si cu mesaje pe profilul meu.



du`te la gara .. acolo ai sa gasesti o gramada de`a fete interesate ....
poate va lasa si`o amintire ceva...
Diavolyta_
Postat pe 15 Martie 2009 00:30
S-a vorbit in repetate randuri de fidelitatea barbatilor; chiar acum un an imi amintesc ca am inrosit blogul kudika. De unde stiti unele dintre voi ca toti barbatii inseala; ce m-am saturat eu de atotstiutoarele astea. Exista barbati fideli, barbati adevarati care iubesc o singura femeie. Unul dintre ei e sotul meu, asa ca, dragele mele, nu va pierdeti speranta, puteti gasi si voi ( cele care n-ati gasit inca) un barbati iubitori si fideli.
Gazelle
Postat pe 15 Martie 2009 08:13
De la: Gazelle, la data 2009-03-15 08:13:46 S-a vorbit in repetate randuri de fidelitatea barbatilor; chiar acum un an imi amintesc ca am inrosit blogul kudika. De unde stiti unele dintre voi ca toti barbatii inseala; ce m-am saturat eu de atotstiutoarele astea. Exista barbati fideli, barbati adevarati care iubesc o singura femeie. Unul dintre ei e sotul meu, asa ca, dragele mele, nu va pierdeti speranta, puteti gasi si voi ( cele care n-ati gasit inca) un barbati iubitori si fideli.


asa mai draga ai dreptate..si al meu este fidea...
coffeeta
Postat pe 15 Martie 2009 08:15
Chiar vorbeam asera tu un barbat despre asta. Unul care a facut-o, in ambele variante - MFM si FMF.
Raspunsul lui a fost asa: Cu doua femei, prea multa munca. Nu s-ar mai inghesui sa o repete...
Doi barbati si o femeie, mai bine.... "Esti mai ocupat sa de tine decat de ea, ca ea are doi"... Dar nu ar imparti femeia de care ii pasa (despre cea pe care o iubeste nici nu se pune problema).
Ideea finala e ca - desi a facut-o - nu tine sa repete.
Stiu, stiu... Altu' "plictisitor", asa ca mine... Mde! Cin'se-aseamana se-aduna!
Dor_a
Postat pe 15 Martie 2009 08:45
De la: coffeeta, la data 2009-03-15 08:15:49
De la: Gazelle, la data 2009-03-15 08:13:46 S-a vorbit in repetate randuri de fidelitatea barbatilor; chiar acum un an imi amintesc ca am inrosit blogul kudika. De unde stiti unele dintre voi ca toti barbatii inseala; ce m-am saturat eu de atotstiutoarele astea. Exista barbati fideli, barbati adevarati care iubesc o singura femeie. Unul dintre ei e sotul meu, asa ca, dragele mele, nu va pierdeti speranta, puteti gasi si voi ( cele care n-ati gasit inca) un barbati iubitori si fideli.


asa mai draga ai dreptate..si al meu este fidea...


Coffy, buna dimineatza, pui (de dracushor' )
Dor_a
Postat pe 15 Martie 2009 08:49
Eu am incercat si asa si a iesit bine .Sfatul meu este sa incerci si tu sa nu ramai cu incertitudinea unei dorinte neimplinite.E super tare senzatia cand ea face sex cu tine si te saruta toata ,iar mai apoi se joaca cu barbatia lui .E una din scene care nu se compara cu nimic.Incearca si dovedeste-i ca faci totul ca el sa se simta in extaz...la randul lui te va aprecia pt. asta si va fii ca un mielusel.Succes si spune-mi cum a iesit.
Mary_Anel
Postat pe 15 Martie 2009 16:49
vezi k ti-ai lasat poza si te faci de ras la lume
sab628
Postat pe 15 Martie 2009 22:31
Eu zic sa incerci mai intai tu cu o fata dar ai grija sa nu te indragostesti de ea ca ai putea fi geloasa pe iubitul tau cand ai sa-l vezi ca o "face" cu aia de fata cu tine. Succes!!!Am auzit un caz cand el a ramas cu tipa adusa de iubita lui...si iubita lui....na...a cam ramas cu buza umflata....vezi sa nu patesti si tu asa...
camelusha83
Postat pe 15 Martie 2009 22:41
eu una nu mi.as dori asa ceva! dar daca o faci totusi sa ne spui ce ai simtit dupa aceea?sau daca mai simti ceva....
lavynya_79
Postat pe 16 Martie 2009 09:41
De la: lavynya_79, la data 2009-03-16 09:41:36eu una nu mi.as dori asa ceva! dar daca o faci totusi sa ne spui ce ai simtit dupa aceea?sau daca mai simti ceva....


depinde de persoane.....sunt persoane care simt repulsie si regret ca au facut asa ceva si sunt persoane care simt bucurie si satisfactie si nu-i deranjeaza deloc ce s-a intamplat.

cat despre ce simti pt partener ....tot asa difera in functie de persoana
anderson
Postat pe 17 Martie 2009 12:04
nu esti de acord cu asa ceva pt ca nu ai incercat daca ai incerca cred ca ai vrea intr una numai asa
seby23_seby
Postat pe 17 Martie 2009 17:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Despre relatie 2 De la: kudika_972226 15 August 2014 23:04
incidente cu perversi 69 De la: just_laura 15 Aprilie 2009 19:33
sexul in 3/grup ,Romania si Franta :) 9 De la: _calandrinon_ 18 Septembrie 2010 11:21
Viata sexuala, dupa operatia de ruptura de perineu 9 De la: Lenusa 22 Septembrie 2013 18:40
heloo 20 De la: fante_de_dorobanti 17 August 2010 09:19