Setari Cookie-uri

sex mai des??

f tare iulia...oricum e bizar,vad ca nici nu se oboseste sa raspunda,nu cred ca e real
lief
Postat pe 13 Martie 2008 12:03
apoq ai lovit-o in fericire ca dc cautai intelegere si compasiune... n-ai noroc!adica nu ne-ai convins cu argumentele tale subtirele.vorba bunicii mele: ce are sula cu prefectura?". la acte sexuale consumate in cuplu nu se platesc impozite si dobanzi, din contra se primesc bonusuri.contabilizeaza-ti mai constiincios viata de familie.cat despre faptul ca ai calcat stramb, zi mersi ca femeia te-a iertat ca nu meritai! ar trebui sa te porti ireprosabil toata viata ta ca sa-ti speli pacatele.

Postat pe 13 Martie 2008 12:57
va multumesc mult pentru sprijin dar din pacate tot el crede ca are dreptate...oricum probabil ca trebuie sa'i spuna sute de persoane ca sa vada cu adevarat ca noi doi chiar avem o problema..multumesc inca o data tuturor
laviniag23
Postat pe 13 Martie 2008 13:24
atunci...haideti fetelor sa scriem mai mult ca poate convingem omu' ca nu-l costa nimic sa...fie mai atent cu sotia...ca degeaba se lupta sa faca o casa daca in ea se muta 2 straini(poate am exagerat putin, dar in timp...)

Postat pe 13 Martie 2008 13:49
imi pare rau ca nu am putut raspunde dar a trebuit sa imi fac un cont nou ca se pare nu vor sa imi trimita mesaj pt reactivarea contului asa ca am facut un nou cont...

dragelor dar ce ati sarit asa in sus adevarul suprem nu il detine nimeni , vad ca e un adevarat potop aici , e usor sa dai cu parerea din spatele unui avatar macar o poza reala nu vad pe aici , iar problema e mult mai complicata , voi stiti poate doar 1 % cat despre amatoarele cu amanta sau mai stiu eu ce va inselati amarnic , nu contest faptul ca trecutul meu nu este tumultos , doar ca de atunci lucrurile sau schimbat mult , imi iubesc sotia si fetita tin foarte mult la ele imi regret greselile trecutului dar nu au nici o legatura cu prezentul situatia e mult mai grava si nu va legati doar de somaj , somajul e doar o perioada tranzitorie (apropo pt cine a intrebat cum vreau sa imi fac casa daca sunt in somaj ..... sunt in somaj in spania iar somajul meu se ridica la 1000 euro pe luna dar asta nu inseamna ca ma laud cu asta)
Problema e ca viata sexual e intradevar neglijata dar si motive sunt multe in 5 luni de zile avem nunta , nunta pe care vreau sa o fac din bani mei , sotia mea este in depresie din cauza unui nenorocit de certificat care nu ii da dreptul de munca desi e foarte capabila si a avut 3 contracte pe masa dar nu a putut semna din cauza acelui certificat comunitar
Eu trebuie sa fac tot posibilul sa tin casa , sa strang bani de nunta , sa o sustin pe ea moral , credeti ca e asa usor ...?oare cum credeti ca este seara cand te culci sa te gandesti ce voi face maine unde sa ma mai duc si dimineata sa te intrebi incotro azi nu credeti ca toate astea isi pun amprenta si asupra mea ........?

Postat pe 13 Martie 2008 14:46
inca ceva , nu am cerut compasiune la nimeni am postat pe forum la rugamintea sotiei

Postat pe 13 Martie 2008 14:49
mister apogeu, fara suparare, daca esti in somaj, da' castigi 1.000 de euro pe luna, nu te mai vaicari, dom'ne, ca zau n-ai de ce! intr-o tara in care salariul minim pe economie n-ajunge la 200 de euro, tu, care ai un venit de 1.000 de euro lunar, sa mai te plangi ca somajul te impiedica sa faci sex, mi se pare culmea!!! am mai zis, dac-ar fi dupa tine, sau cum zici tu, n-ar mai face nimeni sex in tara asta! aia cu 200 de euro pe luna cred c-ar trebui sa se impuste direct, ce mai incolo-incoace, daca mataluta, la 1.000 de euro, te plangi ca ti-e greu! cam asa cu somajul si cu banii...si cu 'casa mult visata'...pai nu-nteleg, pe bune nu inteleg, care-i sensul sa te-apuci de casa mult visata, daca n-ai bani si daca numa' gandul ca o sa te apuci de ea te 'inspaimanteaza' atat de tare incat nu mai vrei sa vorbesti sau sa te culci cu sotia ta? ce-o sa faci cu casa aia? o sa te muti singur in ea? ca, dupa cum merg lucrurile, cam incolo te-ndrepti, apogeule! si daca sotia ta e deprimata, tu esti barbatul ei, sustine-o, n-o lasa balta, ca d-aia esti barbat!!! nu va laudati voi si va dati cu caramida-n pept ca sunteti 'sexul tare'?? pai, demonstrati! io bag de sama c-atunci cand va loviti de probleme, multi dintre voi, dati bir cu fugitii si sunteti muuuuuuult mai slabi decat 'sexul slab', cica, adica noi, femeile astea slabute si vai-de-mama-noastra...si eu te intrebam cum de ti-ai facut cont pe site, de unde ai aflat, nu de ce ai postat??? cam atat, ca s-asa m-am cam intins...

Postat pe 13 Martie 2008 15:01
sa zicem ca motivele expuse sunt reale si esti stresat -dar eu tto nu inteleg,referitor la postarea de pe site ul celalalt,cand sotia se plangea ca nu discuti macar nu o asculti cand vorbeste, tv -ul e mai important ?adica cum o alini si o sustii,ocrotesti,etc,cand nici nu comunici?
lief
Postat pe 13 Martie 2008 15:15
daca inca nu ai aflat nu poti posta pe forum fara sa ai cont, incearca si vei vedea
cat despre casa la care visam nu am sa stau singur in aceasta casa , casa va fi in curte la parinti ei cat despre problema celor care castiga 200 de euro nu este treaba mea si eu am rabdat si trecut prin multe pana am reusit sa castig bani astia

Postat pe 13 Martie 2008 15:17
si apropo cum ramane cu faza ca de dat cu parerea va dati toate dar nici macar una nu are poza ca sa se stie cine vb .....?

Postat pe 13 Martie 2008 15:19
de ce nu incercati sa o intrebati pe ea daca este sau nu ocrotita , sustinuta ..etc..?

Postat pe 13 Martie 2008 15:23
Apoqeu,eu cred ca pot sa te inteleg....si familia mea a fost intr-un astfel de impas,si eu am avut o depresie groaznica,nu gluma.....iar sotul meu trebuia sa fie de toate,ca si tine.....dar daca iti iubesti sotia cu adevarat trebuie sa realizezi ca are nevoie de tine in toate sensurile.....si totul este SA ITI DORESTI si tu,in ciuda oboselii si a problemelor, sa fii mai des langa ea,cu ea,trup si suflet cu ea,sa o simti,sa o mangai,sa o saruti,sa-i spui poate si ofurile.....incearca si ai sa vezi ca te vei umple de mult mai multa energie care te va ajuta sa treci mai usor peste probleme....in fond sexul si dragostea sunt cele mai bune medicamente....pentru orice......TOTUL ESTE SA VREI.....cat te priveste pe tine,Lavinia,sa stii ca stalpul in casa este femeia.....la toate....incearca,daca el este obosit si fara chef,sa i-l faci tu(daca tu esti sigura ca lipsa chefului sau a neputintei este stressul si oboseala-sa stii ca si sotul meu are astfel de perioade si am constatat ca si eu,care sunt casnica,pot fi atat de obosita incat sa nu imi mai trebuiasca asa ceva seara)......fa tu uneori primul pas,ca nu e o nenorocire.....daca voi credeti ca va iubiti inca,nu conteaza cine face primul pas,ci conteaza rezultatul obtinut.....si daca si atunci refuzaaaa......nu stiu.....discutati mai profund aceasta problema....analizati ce mai simtiti unul pentru altul,daca mai simtiti ceva....aveti nevoie de MULTA COMUNICARE......succes!!!!

Postat pe 13 Martie 2008 15:25
inca ceva de ce nu o intrebati ce s-a intamplat aseara , ca vad ca si asa imi expun viata mai ceva ca prigoana cu bahmuteanca , la otv mai ramane sa apar:)))

Postat pe 13 Martie 2008 15:26
multumesc etta70 problema e ca acum ceva timp in urma problema a fost invers si eu am inteles situatia doar ca la ora actuala reciproca nu este valabila

Postat pe 13 Martie 2008 15:35
Cred ca va cam place sa va expuneti.Ajung sa cred ca nu aveti probleme dar v-ati gandit sa va distrati un pic, nu?
Si daca te deranjeaza criticile de ce mai postezi tot felul de comentarii?

Postat pe 13 Martie 2008 15:38
da, ma, asa ne trebuie, iti dai cu parerea si uite cum ajungi intr-o telenovea, iar! mi se pare penibil sa vii, domnu' apogeu, sa dai vina DIN NOU pe sotia ta si sa ne pui pe noi s-o intrebam ca asara, ce-a fost asara, ce telenovea, asta-i reality show transmis non stop!!! eu cred ca ar trebui sa nu-ti mai plangi de mila p-aici pe site, sa te duci frumos la sotia ta, sa vorbesti cu ea, ca bag de sama ca si cu vorbitul stai cam prost, cand vine vorba de ea, preferi televizorul-ala nu te contrazice, probabil d-aia!- sa-i arati c-o iubesti, daca o iubesti, intr-adevar, cum zici, si s-o sustii, daca zici ca-i deprimata! nu sa pierzi vremea pe forumuri cand femeia ta are nevoie de tine!!! ca n-ar trebui sa-ti pese daca eu sau alta gandesc si scriu urat despre tine si sa fie mai important pentru tine sa-mi raspunzi mie decat sa ai grija de sotia ta si de familia ta...

Postat pe 13 Martie 2008 16:25
etta, cum adica femeia e stalpul casei?! de ce sa-i lasam sa creada asta? ca sa aiba impresia ca noi putem sa le facem pe toate? ca oricat de greu ar fi noi putem sa rezistam? nu sunt de acord cu asa ceva. eu asa procedam pana acum ceva timp, lasa, ca fac eu, ma descurc, daca tu nu poti, vad eu cum rezolv si am constatat ca e tehnica foarte paguboasa! eu sunt cel mai bun lucru care i s-a intamplat si ar face bine sa se comporte ca atare!

Postat pe 13 Martie 2008 16:37
poate m-am exprimat gresit...ma refeream la faptul ca ,emotional,femeia trebuie "sa fie stalpul",nu sa fie stalpul la propriu,sa cada pe ea toate greutatile...nu,greutatile se suporta impreuna...ca si bucuriile....mai bine zis,femeia este cheia care deschide toate usile...asa e bine???

Postat pe 13 Martie 2008 16:51
etta :) nu am vrut sa te supar, scuze daca am parut agresiva, dar nu cred ca e bine sa il obisnuiesti ca orice ar fi esti acolo pentru el pentru ca barbatii au tendinta de a li se uri cu binele si de a uita cat de importanta e femeia de langa ei. uita-te doar pe forumul asta cate femeie povestesc ca si-au pus sufletul pe tava, ca au facut totul pentri ei si s-au trezit ba parasite, ba inselate, ba... mai stiu eu cum. daca investesc sentimental in el ma astept sa primesc cel putin la fel de mult, sa fim niste "stalpi egali", adica ;)

Postat pe 13 Martie 2008 17:04
iar dvs., dl apogeu nu exista nu pot, ci doar nu vreau, e doar o chestie de vointa, depinde doar de tine sa stii sa te bucuri de sotia ta. crezi ca n-o sa mai aveti greutati in viata dupa ce va faceti casa? ohoho, si-nca cate! dar cu varsta pe care o aveti acum nu va mai intalniti. si cum zici tu sa facem, daca ne e greu sa ne lasam coplesiti de datorii si lipsuri? si sa uitam ce avem frumos in viata? pai daca faci asa ce motive ai sa mai traiesti? sa faci dragoste cu femeia pe care o iubesti mi se pare cel mai frumos lucru care ti se poate intampla. ce parintii nostrii crezi ca le-au avut pe toate sau le-a avut cineva pe toate in viata? in nici un caz, viata e frumoasa sau grea doar daca atitudinea ta fata de ceea ce ti se intampla te face sa o vezi frumoasa sau plina de greutati.

Postat pe 13 Martie 2008 17:18
apgeul- cred ca te cred, sincer, desi am spus ca ai amanta,pt ca asa au multi, si incerc sa te inteleg si parerea mea e ca totusi mai trebuie si sex intr-o relatie.Asa ca va tin pumni in continuare la amandoi si fetele si femeilor care tot aruncati in el cu de toate.....calmati-va....vedeti-va de treaba voastra.cred ca scopul a fost atins

Postat pe 13 Martie 2008 17:57
DC ASEARA A-TI AVUT O NOAPTE FIERBINTE: FELICITARI SI NE BUCURAM PT VOI SI TINETI-O TOT ASA!!!!!!!!!!!! SCOPUL NOSTRU NU A FOST SA DAM CU PIETRE IN TINE CI SA TE FACEM MAI ATENT LA NEVOILE AFECTIVE ALE SOTIEI TALE. LA MAI MULTE NOPTI FIERBINTI!!!( DC SE POATE IN 7 ZILE DE 8 ORI)! BAFTA!

Postat pe 13 Martie 2008 18:04
AI O SOTIE DRAGUTA, NU INTELEG DE CE TE INTERESEAZA FETELE NOASTRE? E ALEGEREA MEA DC I-MI PUN POZA SAU NU. PREA PUTIN IMPORTANT E ASPECTUL ASTA .IMPORTANTE I-MI PLACE SA CRED CA ERAU OPINIILE NOASRE SI SOLUTIONAREA PROBLEMEI VASTRE DE CUPLU. NU CREZI DOMNUL PRIGOANA ... IN DEVENIRE? NU TE PREOCUPA DE CUM ARATAM NOI, CONCENTREAZA-TE PE REZOLVAREA PROBLEMEOR VOASTRE! DECI....LA TREABA!

Postat pe 13 Martie 2008 18:21
draga melyssa, stai linistita,ca nu ma supar eu asa din orice.....doar am vrut sa ma fac inteleasa.........si ai dreptate..si eu,cand investesc sentimente,astept acelasi raspuns.....si,in plus,eu cred ca o femeie, intotdeauna trebuie sa pastreze acolo,un 10%,ceva nedescoperit de barbatul ei,pt ca acesta sa fie mereu in permanenta cautare....

Postat pe 13 Martie 2008 19:05
vad ca din ce in ce mai des va luati de noi cu pozele alea...de parca nu as scrie la fel daca as avea si o poza aici cu fetisoara mea...asa pentru cei ce insista sa vada cine scrie, azi o sa vb cu sora mea sa-mi trimita de-acasa o poza cu mine ca sa ,,virusez" calculatorul de la servici.mai oamenilor cum puteti sa le cereti, intruna unor persoane pe care, chiar daca ii vezi nu-i cunosti, sa-si puna mutrita pe net????nu te gandesti ca fiecare are problemele lor...ce dracu credeti ca o sa zica directorul de unde lucrez cand o sa vada ca secretara lui are calculatorul plin de poze????

Postat pe 14 Martie 2008 10:32
gabry,lasa-i,nu te obosi,poate altii n-au serviciu...
lief
Postat pe 14 Martie 2008 10:35
.....dar la servici ,de regula, eu stiu ca trebuie presatat ceea ce ti se cere acolo,nu sa stai sa scrii pe net,ca seful te plateste pentru ceea ce faci in interesul serviciului,nu in afara lui !!!!!!!

Postat pe 14 Martie 2008 12:59
ceea ce face fiecare nu e treaba ta,gura mica, etta, nici cat castiga fiecare sau ce face,cum isi imparte timpul si cate ore de serviciu are
lief
Postat pe 14 Martie 2008 13:30
draga etta,la serviciu am suficient timp sa deschid mai multe pagini si sa fac si altceva intre timp pentru ca lucrez in vanzari si nu sunt potentiali clienti in orice moment.seful meu nu e atat de absurd incat sa-mi ceara sa ma uit pe pereti sau sa-mi gasesc ceva de facut cand nu e necesar.pot sa belesc ochii pe net cat vreau cand nu am ce face, dar nu gasesc a fi normal sa imi salvez poze cu mine pe un calculator fara a fi proprietatea mea.poate am chef sa imi pun o poza asemanatoare cu cea a iulliei de acum cateva zile(stii tu, iullia care).ce pare ai?

Postat pe 14 Martie 2008 13:37
etta, tu, care esti casnica, dupa spusele tale, de unde stii tu cum se presteaza in timpul serviciului? ti-a spus sotul tau? sau te-ai transformat si tu, ca si tipa cu personalitati multiple, in 'aparatoarea patriei', vorba lui lief? sau te-ai angajat, undercover, la angajatorii celor care posteaza pe forumul asta, ca sa faci pe 'shpionul din conserva'??? si gabry, eu zic ca-ti poti pune ce poza vrei, dragutza, doar ca nu-i prea recomandabil...eu o pusai pe-a mea asa, ca facui, putzintel, un experiment...dar, in fine, fiecare dupa cum il taie capul...zic ca nu-i recomandabil ca o sa te plictisesti de sters mesaje primite de la obsedati sexual...sau care nu pricep ca daca ti-ai pus o poza (mai) sexi, asta nu inseamna ca vrei sa ti-o pui cu toata planeta...

Postat pe 14 Martie 2008 13:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum sa ma comport cu amanta sefului? 3 De la: felixcat 23 Martie 2011 18:33
primul sarut 371 De la: kudika_972424 19 August 2014 00:47
buna 3 De la: Radu_Fidel_1 29 Septembrie 2015 15:46
Erectie slabaaaa 30 De la: Masarion 22 Aprilie 2009 02:24
se gandeste la tine si se masturbeaza 160 De la: Lucia38 27 Iulie 2009 12:30