Setari Cookie-uri

sex mai des??

vechea poveste, nu putem dormi de grija altora... si eu intru de la serviciu pe forum, mai intru si de acasa, asta ce inseamna ca seful trebuie sa-mi ia 10% din salar si barbatul portia de sex? negre in cerul gurii mai suntem uneori!!!!apropo de pus poze: iulia stie mai bine, ca ea cand si-a pus poza i-au sarit la jugulara marea majoritate.zic ca nu conteaza sa ne vedem fetele ci sa ne impartasim opiniile.

Postat pe 14 Martie 2008 13:57
stiu iullia...ma refeream la faptul ca nu-mi pot salva pe calculatorul de la serviciu orice fel de poza, iar daca eu am chef sa-mi pun o poza in care apar dezbracata,asa imi pun...chiar...daca mi-as poza o oarecare parte a corpului si as pune-o pe acest forum a-ti fi fericiti ca vedeti cu cine vb???

Postat pe 14 Martie 2008 14:29
pai, gabry, adu-ti-o pe-o disketa sau cd la lucru, incarc-o pe site, si pa si pusi! si, referitor la intrebare, desi stiu ca nu mi se adresa mie, da, sigur, ar fi multi oameni fericiti ca vorbesc, par example, cu 'fundul' tau, daca te vei hotari sa ne arati posteriorul...:) just kidding, of course!

Postat pe 14 Martie 2008 14:41
:)))))))))))
lief
Postat pe 14 Martie 2008 14:47
o sa-ti spun cum fac:eu sunt din rosiori de vede(tr),acum stau in pitesti;saptamana viitoare cand merg acasa o sa-mi fac o poza, o copiez pe un cd,vin cu ea luni, la munca,ma chinui vreo 2 ore sa o salvez(calculatorul asta nu gandeste nici cat unele de-pe-aci) s-apoi mai stau 1 ora sa o sterg!...atata trambalau pentru o fata care nici nu intereseaza pe cineva...ca sa ce...mie imi sta capu' sa fac fericita una lume de pe un forum...daca era obligatorie scria colo cu steluta,,ADAUGA FOTO SA VEDEM CUM GANDESTI"

Postat pe 14 Martie 2008 14:57
auzi,fatuca lief,tu sa spui 'gura mica'la cineva, cand o sa ai tu gura mai mica.......sau cumva esti ruda cu o anume parlamentara ???......sau cumva ai fost data la scoala de la 6 ani si ai pierdut ultimul an de educatie(care de regula este cel mai important!!!)....dar de ce ma mir????...ca dupa varsta,voi sunteti cei care imediat dupa revolutie,ati mancat cu polonicul "democratia",adolescenti fiind....si n-ati invatat decat ca va puteti exprima fooooarte liber...atat....nimic altceva......si sa stii ca mi-a placut fundul lui gabry,dar am preferat sa-i admir fata....esti chiar draguta,gabry...si gata...ca si asa am scris prea mult...si vorba 'ceea:vorba multa,saracia omului...si ce de saraci sunt pe aici!!!

Postat pe 15 Martie 2008 00:58
si cum e cu aia cu "nesuportatorii" de critici,ca facurati iar un uragan din 2 vorbe ale mele,la un subiect care n-are nici o legatura cu asta.....

Postat pe 15 Martie 2008 01:01
etta, nu mai fa, draga, pe mama tuturor de pe forum...ca, uite, nu esti mai mare decat mine decat cu 4 sau 5 ani, si, zau asa, nu-nteleg de ce vii tu sa (ne) faci educatie...s-a luat lief de tine? bine-a facut! cine te-a pus sa ne tragi de urechi de ce intram pe net de la lucru...tocmai tu, care esti casnica, si banui ca habar n-ai ce-nseamna un serviciu...mai spune-ne alte treburi cand esti, oarecum, in cunostinta de cauza, nu asa, cam cum ai auzit tu de pe la altele, care lucreaza, nu stau degeaba acasa...si tocmai faptul ca te-ai atacat asa demonstreaza inca o data ca te inscrii cu succes in randurile 'nesuportatorilor' de critici...ma bucur ca ramai la buna ta parerea despre persoana ta, si vad ca insisti sa ne comunici cat de 'saraci cu duhul' suntem noi, astia, care postam p-acilea si nu-ti impartasim intru totul punctele de vedere...def, intoleranta maxima am mai vazut, nu esti nici prima, nici ultima...ar fi bine daca ar fi si intemeiate parerile tale pe altceva decat piticii proprii...si daca 'cea mai tare din parcare...cu parcarea plina' ar fi o kestie reala, si nu sa vorbim de cea mai tare din parcarea din fata blocului tau, care, intamplator, are un singur loc...:)

Postat pe 15 Martie 2008 11:49
iulia, oare crezi ca a fi casnica,inseamna sa nu faci nimic???...se vede ca nu prea prestezi munca de femeie,acasa.....dar,ma rog,trebuie sa ai si pentru CINE sa faci aceasta "meserie".....si ,pentru stiinta ta,exista si servicii care nu necesita o deplasare la un birou si efectuarea unui program de 8 ore....si acesta este cazul meu...si tot pentru stiinta ta,ca sa nu mai faci atatea spume la gura, sunt casnica doar de cativa ani(am preferat sa ma ocup de copilul meu ,decat de un servici) si stiu ce inseamna a avea servici.....cat priveste faptul ca desi sunt doar cu 5-6 ani mai mare ca tine si ...bla bla bla...ce zici tu.....norocul meu ca m-a facut mamica mea putin mai devreme decat pe tine si am mai apucat ceva timp sa invat care sunt adevaratele valori ale vietii,lucru care m-a ajutat sa realizez ceva in viata si sa las ceva in urma mea pana la aceasta varsta....deci sa am o oarecare experienta de viata...de unde,probabil, si atitudinea mea de "bunicuta sfatoasa" cu care,sincer,nu-mi este rusine....si criticile le accept ,daca sunt indreptatite,dar nu suport tupeul,aroganta si lipsa de educatie...si de-aia mai rabufnesc si eu din cand in cand,pentru ca oricum joc la pitici fata de voi in privinta coment-ului pe forum.....asa caaa....ura si la gara!!

Postat pe 15 Martie 2008 21:19
etta, nu te mai obosi sa-i raspunzi iuliei pentru ca oricum nu este capabila sa inteleaga mare lucru. eu, din post-urile ei pe care le-am citit pe alte subiecte, am ajuns la concluzia ca este o femeiei frustrata sexual care nu si-a gasit inca pe cineva care sa o iubeasca si care, drept urmare, simte nevoia sa se refuleze pe altii. scria undeva ca isi doreste si ea cu ardoare sa intalneasca un barbat adevarat care sa o domine - asta fiind ideea ei despre dragoste, un barbat "trebuie sa te domine" adica nu sa sa te completeze si sa te faca sa te simti implinita, ci sa o stapaneasca, poate, cine stie ce are in cap. probabil ca de asta are ea atutidinea asta acra de dominatoare, din cauza ca nu o... "domina" si pe ea cineva cum ar trebui :) etta eu sunt sigura ca nu ti-e usor sa ai grija si de casa si de copil si sa muncesti si acasa in acelasi timp. eu am lucrat vreo noua luni acasa, acum vreo 2 ani, aveam ceva de facut pe calculator care im aducea bani frumosi, dar care ma tinea legata de casa si recunosc ca nu prea ma simteam bine. eram destul de trista cand il vedeam pe sotul meu ca el pleaca si ca eu raman acasa si mai rau, abia aveam o viata sociala. deci din partea mea ai tot respectul pentru ca am fost in situatia ta si stiu ca nu-i usor.

Postat pe 16 Martie 2008 19:18
bai etta,atat am sa-ti zic: intoarce-te la tv,ca a inceput telenovela :))- tupeul,aroganta si lipsa de educatie,ca bine te-ai descris etta ,din pacate pentru tine respectul se castiga,si nu odata cu varsta !
lief
Postat pe 17 Martie 2008 12:05
hopa,uite-le pe si pe personalitatile multiple, analiz, ateliz,melis :)
lief
Postat pe 17 Martie 2008 12:09
lief, suferi, nu??! :)))mare grija sa nu ti se scurtcircuiteze cei 2 neuroni ramasi la datorie de la un efort de gandire atat de intens :)) hai ca la iulia am inteles ce frustrari exista de e asa de acra, dar tu ce explicatie ai? sau asa esti tu de felul tau, plina de rautati ieftine? nu te simti bine pana nu jignesti pe cineva nu? pai da, ca orice prost poate sa jigneasca, mai greu este sa fii intelegator si tolerant si sa stii sa vb frumos.

Postat pe 17 Martie 2008 20:53
ms melis,o sa "invat" de la tine sa vorbesc frumos :)) haha- eu zic sa nu te mai bagi ca musca-n....
lief
Postat pe 18 Martie 2008 10:23
mai, fetelor, eram curioasa de subiectul asta, cu sexul mai des, si dupa ce citesc tot ce zice fiecare, cum se cearta, cum se inteapa una pe alta, cum isi arunca care mai de care cu replici mai taiose....ajung la concluzia ca subiectul trebuia sa fie "cat de mult te poti certa". Oricum, fiecare are dreptate in felul ei. Ma intreb cum de nu a intrat smecta sa comenteze ceva....

Postat pe 18 Martie 2008 10:58
Ai dreptate, princessdy...!Totul s-a transformat,s-a deviat cu totul de la subiect..
auraslavila
Postat pe 1 Aprilie 2008 00:05
Fetelor fetelor, este si normal ca dupa o perioada de timp de locuit cu un barbat, ca sexul sa nu mai fie atat de des. Traitii intr-o lume a fantaziei?? Da si ce daca barbatul nu are chef, poate sa el chiar are altele pe cap ca devina intim. Lucrurile trebuiesc discutate cu calm si cu timpul lucrurile vor deveni "mai bune". Trebuie sa existe totusi intelegere si respect din partea ambelor parti.Femeia mai trebuie sa dea si ea, atunci cand barbatul nu mai poate !! pana la urma parca se zicea ca iubirea invinge totul ! Iar daca exista intravedar o amanta iar lucrurile nu se indreapta, pai atunci vii si tu independenta si ia-ti viata in propiile mainii !
Elissa131
Postat pe 4 Iulie 2008 09:47
De la: Elissa131, la data 2008-07-04 09:47:05Fetelor fetelor, este si normal ca dupa o perioada de timp de locuit cu un barbat, ca sexul sa nu mai fie atat de des. Traitii intr-o lume a fantaziei?? Da si ce daca barbatul nu are chef, poate sa el chiar are altele pe cap ca devina intim. Lucrurile trebuiesc discutate cu calm si cu timpul lucrurile vor deveni "mai bune". Trebuie sa existe totusi intelegere si respect din partea ambelor parti.Femeia mai trebuie sa dea si ea, atunci cand barbatul nu mai poate !! pana la urma parca se zicea ca iubirea invinge totul ! Iar daca exista intravedar o amanta iar lucrurile nu se indreapta, pai atunci vii si tu independenta si ia-ti viata in propiile mainii !


Eu am avut o relatie cu un baiat 5 ani si un pic...insa dupa atatia ani..mi-a zis ca nu s-a plictisit sa faca dragoste cu mine,vroia in fiecare zi chiar de mai multe ori pe zi...uneori chiar nu aveam eu chef de el si ii dadeam de banuit, se supara....ideea e ca intr-o relatie pe plan sexual ca sa nu intervina monotonia trebuie sa ai grija ca intotdeauna sa vii cu ceva nou...in pat nu tre sa ai complexe,tre sa lasi tot la o parte si sa iti faci de cap, ce iti trece prin minte...uite asa tii departe monotonia si iti atragi iubitul mai mult....nu e vorba ca aunt multi ani la mijloc si el s-a plictisit...amandoi tre sa vorbiti despre sex...cat in gluma cat in serios..il mai intrebi cateodata ..."Iubitu nu ai vrea sa incercam aia?" sau poti sa il sirprinzi in timpul zilei, la munca cu cate un mesaj incitant...scriei ca abia astepti sa il tavalesti cand ajunge acasa sau ca iti e dor de un orgasm in doi...fel si fel de chestii,nebunii de astea, nu tre sa te inhibi...da frau liber imaginatiei...dorintelor tale....sunt sigura ca orice personalitate ar avea el sigur va fi surprins si il atragi:)
drakushorul
Postat pe 7 Iulie 2008 14:42
apropo de subiect ... cu indiferenta barbatului fata de sex

cred ca aici greseste femeia... ea este cea care trebuie sa-si etaleze in fata barbatului faptul ca vrea sex.

nu cred ca e barbat care sa nu se simti excitat de faptul ca sotia lui incepe sa-i faca un sex oral pe nepregatite, sau daca o vede intr-o pozitie sexy in pat ...aruncandu-i o privire provocatoare ..si cateva cuvinte obraznice.

totul tine de initiativa ... si nu de discutii.

nu trebuie sa vorbesti... ci trebuie sa faci... sari pe el ... vorbeste-i pervers ... si sigur ii vei trezi interesul si il vei scoate din monotonie
florinbb
Postat pe 8 Iulie 2008 11:36
De la: florinbb, la data 2008-07-08 11:36:49apropo de subiect ... cu indiferenta barbatului fata de sex

cred ca aici greseste femeia... ea este cea care trebuie sa-si etaleze in fata barbatului faptul ca vrea sex.

nu cred ca e barbat care sa nu se simti excitat de faptul ca sotia lui incepe sa-i faca un sex oral pe nepregatite, sau daca o vede intr-o pozitie sexy in pat ...aruncandu-i o privire provocatoare ..si cateva cuvinte obraznice.

totul tine de initiativa ... si nu de discutii.

nu trebuie sa vorbesti... ci trebuie sa faci... sari pe el ... vorbeste-i pervers ... si sigur ii vei trezi interesul si il vei scoate din monotonie



eu sunt in totalitate de acord cu tine florinbb
drakushorul
Postat pe 8 Iulie 2008 12:31
spre exemplu eu am invatat-o pe fosta mea prietena ...ca atunci cand vrea sa fie iubita ... sa imi dea de inteles... sa ma incite.

si sa nu mai se framante in ea ...asteptand sa am eu initiativa.

rezultatul era ca in diminetile de weekend... ma trezea cu un sex oral ... iar rezultatul ... era ca primea exact ceea ce isi dorea ...si chiar mai mult :D
florinbb
Postat pe 8 Iulie 2008 14:59
Cred ca m-ati inteles gresit !!!!!! Asta era un mesaj adresat fetelor care cred ca sunt inselate doar pentru ca odata barbatul nu are chef !!
Elissa131
Postat pe 9 Iulie 2008 16:06
da da da sex cat ai des. des de tot. de trei patru ori pe zi.

Postat pe 9 Iulie 2008 19:30
pey la faza cu sexu...cred ca in relatia mea eu ar trebui sa fiu barbatul;))
pucca22
Postat pe 11 Iulie 2008 00:34
Dar daca ai avea probleme toata viata nu ai mai face sex niciodata?
deiu_deea
Postat pe 14 Iulie 2008 16:41
Help ma poate ajuta si pe mine cineva :( am nevoie de cateva persoane sa isi faca un cont aici http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=ChangeStyle sa iau si eu catziva centzi :(

Postat pe 14 Iulie 2008 16:46
Vezi poate vrea sex oral si dupaia normal incearca si tu
:)..

Postat pe 14 Iulie 2008 16:47
make love not war.iubiti-va cu pasiune,pana la ultimul strop de respiratie.zi,noapte,datorii, somaj,ploua sau e soare,nu conteazaaa!.este cea mai placuta activitate,atunci cand e alaturi de persoana iubita, dorita.care pe deasupra te mai si doreste, te asteapta, te vrea.are u out of your mind,man?

Postat pe 18 Iulie 2008 12:07
De la: lief, la data 2008-03-12 11:40:17am obsevat ca barbatilor daca le ierti ceva,mai rau fac ,mai urat fac,daca te umilesti,mai rau te vor umili, si daca le ceri scuze nu apreciaza- gandeste-te la tine si cauta pe altcineva, el nu merita osteneala


foarte adevarate afirmatiile tale...Ei,(dar nu toti,doar majoritatea),dak te umilesti u prima,incep sa o faca si ei,doar k mai rau decat u pe tine insuti.cat despre apreciere...ei nu apreciaza niste lucruri multe mai importante decat scuzele.asa k nici nu ele nici nu mai intra la socoteala...
floryna87
Postat pe 20 Iulie 2008 16:57
De la: laviniag23, la data 2008-03-11 20:17:08banuiesc ca intr'o casnicie de 3 ani viata sexuala ar trebui sa fie activa..pt mine asta ar insemna de cel putin 2 ori pe sapt..el se multumeste cateodata sa ma tina in brate si atat, sau daca ne certam, seara sta suparat pe mine..stiu ca nu are pe nimeni..e destul de tandru in cursul zilei, seara inainte sa adormim, dar eu vreau sex...am ajuns eu disperata sau lui nu'i mai arde de sex..cu mine..vreun sfat?


cum de 2 ori pe sapatamana? asta e valabil la persoanele trecute de 50 de ani...dar nici atunci? nu e bine, vedeti cum rezolvati pb!
lili_r
Postat pe 21 Iulie 2008 00:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ne puteti ajuta cu SFATURI? 47 De la: kudika_24353 7 Ianuarie 2013 00:21
oare e oragasm?? 12 De la: gongonica 30 Iunie 2009 20:52
"preacurvia"feminina vs" potenta "masculina!! 12 De la: nino_caniggia 23 Februarie 2009 18:14
HELP !!!!!!! 3 De la: Florrentina_flor 27 Februarie 2009 21:29
De ce vor barbatii atata libertate? 169 De la: marceltuky 29 Noiembrie 2010 11:50