Setari Cookie-uri

e bine sa fii amant

chiar daca e bun la pat? hai nu mai fiti asa invidioase pe baieti,va ie teama ca ei se descurca mai bine decit voi asta e.

Postat pe 11 Aprilie 2008 13:06
:))) prostie mai mare ca asta n-am auzit !pai daca e asa ,atunci de ce o femeie poate avea un barbat cand vrea ea,pe cand un barbat trebuie sa se duca la bordel (unii) si sa plateasca cand nu au cu cine ?ce zici tu e din "realitatea" sf -ului
lief
Postat pe 11 Aprilie 2008 13:45
sa intelegem ca faci parte din baietii care se vand?
uaaaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuu!!!!!
mai sa sti ca sintem foarte invidioase!:)
as vrea sa ne mai scrii cand o sa ai vreo 60 de ani, sa vedem ce conceptii mai ai atunci.. ca, acum nu prea esti realist.
de fapt, daca tie iti place.. dai bataie baietas! dar, gandeste-te ca nu o sa poti toata viata! :)
iar, cand nu o sa mai poti... pa pa bani!

Postat pe 11 Aprilie 2008 13:53
vorba cuiva de pe aici ,nici nu vreau sa ma gandesc ce uscatura sau umflatura strange in brate,banuiesc ca ii pune o revista Hustler pe ochi :) dar e buna ,atata timp cat are bani- ce te faci cand va aparea unu mai bun la orizont,ca tehnologia avanseaza si cealalta veche va fi tocma buna de aruncat ...sau de donat :)
lief
Postat pe 11 Aprilie 2008 14:00
:) poate il mai imprumuta si pe la prietene, ca doar femeia a dat banii pe el. :)

Postat pe 11 Aprilie 2008 14:30
brrr...eu as sterge cu el pe jos :)
lief
Postat pe 11 Aprilie 2008 14:32
pai e ca si cum ti-ai cumpara mobila. :)
cand se invecheste nu-ti mai place.

Postat pe 11 Aprilie 2008 14:35
Un lucru imi place la Domnul Private, este calm desi a fost comentat in tot felu! La urma urmei e si asta o calitate. Totusi nu inteleg despre ce fel de succes e vb? Faptul ca esti intretinutul unei femei? Daca vrei o pereche noua de boxeri , ii ceri bani? Si ea ce zice " pufulet mama, sa iei pe aia cu trompita de elefant , ca de aia am chef in seara asta. Un barbat e un barbat, daca are cap ( si-i merge si mintea) isi doreste ceva si e in stare sa obtina acel ceva ( casa, masina... sau ce vreti voi} prin forte proprii. Ala se cheama barbat, celalalt e... un fel de " tarfulet" ( cu acte sau fara acte)

Postat pe 11 Aprilie 2008 15:30
e un bufon mai degraba , domn de companie pentru femei-pai domnul e calm,ca nu e de el vorba cred ,a intrebat ,nu inseamna ca el e subiectul neaparat
lief
Postat pe 11 Aprilie 2008 16:21
dragule uiti un lucru....prostitutia au inventat-o femeile nu barbatii doar e prima meserie in lume....nu asa se spune??? m aindoiesc ca vreun barbat se sescurca mai bine decat o femeie...sunt la fel din pct-ul asta de vedere ,cine alege sa profite..... fie el fata sau baiat ...tot profitor ramane,nu prea exista justificare.ma repet ,pot intelege o aventura,nu pot intelege pe cei care incearca sa se convinga ca ceea ce fac e bine adica :ce daca ea are mai multi bani ac mine...ar fii bine sa aiba cu cine sa ii imparta....nu e chiar asa mai sunt si sentimente la mijloc ,sau daca nu sunt sentimente...intervin altele...gandeste inainte sa iti iasa porumbelul pe gura pt ca nimanui nu ii place sa fie inselat ...in asteptari
dandanaua_reloaded
Postat pe 11 Aprilie 2008 16:25
corect lief, nu ma refeream la el , vb la modul general.

Postat pe 11 Aprilie 2008 18:40
foarte bine,aveti dreptate,am intrebat data a fi amantul unei femei daca e o solutie...sa accepti sa te intretina sau sati cumpere o masina ori sa fii brokarul ei,in fine ,sa iti ofere tot ce isi doreste un barbat,credeti ca ar refuza cineva?nu cred..apropo nu despre mine e vorba aici ci la general vorbind.mersi oricum ptr.atentia acordata acestui subiect.

Postat pe 14 Aprilie 2008 12:05
nu cred ca toti barbatii ar accepta asa ceva -si ca parte adversa, femeile nu prea cumpara barbati
lief
Postat pe 14 Aprilie 2008 14:06
pai barbatul care accepta sa fie platit pt servicii sexuale nu e barbat...mai degraba fatalau!scuzati-mi exprimarea plastica da nu m-am putut abtine.si hai sa nu-i punem pe toti in aceasi oala!sunt convinsa ca sunt barbati care nu ar accepta o asfel de oferta!

Postat pe 14 Aprilie 2008 14:54
sint sigura ca sint putini barbati care ar accepta sa se vanda pentru bunuri materiale sau banesti. nu inteleg de ce domnul private generalizeaza!
in sfarsit, fiecare dupa cum il taie capul.
dar daca sunt unii care fac asta, nu inseamna ca o fac toti!

Postat pe 14 Aprilie 2008 15:20
poate sa fie si placere depinde de persoana dar crezi ca bani conteaza cel mai mult intr-un cuplu?eu nu cred!eu daca as fi baiat nu as acceptat sa fiu amnat pt nimik in lume,acum fiecare cu mintea lui

Postat pe 30 Iunie 2008 18:42
daca gasiti proaste sa va plateasca sa fiti sanatosi Nu stiu dar pana acum cred ca nu as da plati pe nimeni sa ma f..a ca nu as simti nimic mai bine mi-as cumpara un vibrator de calitate si gata .

Postat pe 3 Iulie 2008 21:21
asta cred ca isi cauta sponsor
amme22
Postat pe 3 Iulie 2008 21:23
:))))))) ... avand in vedere ca e deja cu pantalonii in vine, eu cred ca asta cauta
Cruella_de_vil
Postat pe 27 Iulie 2008 02:37
O solutie extrema si nerecomandata dupa parerea mea pentru ca nu se deosebeste cu nimic de prostitutia feminina.Iti vinzi corpul pentru bani;ma indoiesc ca poate exista placere in asa ceva.Si ramane o intrebare:cu sufletul ce faci?Am citit intr-o revista marturiile unui barbat care practica de mai multi ani asa ceva si spunea ca-ti ucizi orice simtamant,dar ca nu se paote opri din acest iures al banilor.La urma urmei e doar o decizie personala,dar care trebuie analizata pe toate partile
janice18
Postat pe 27 Iulie 2008 12:49
dar oare geo..pe unde e....nu mai vine cu comentariiile.....lui...hmm
imw25
Postat pe 27 Iulie 2008 14:59
dezvolta "hm"-ul!

Postat pe 27 Iulie 2008 15:04
orice ganditi va spun ca nu e bine. Am trecut prin asta si m-am parlit rau. Poate fi tentant dar la fel si de periculos.

Postat pe 27 Iulie 2008 16:01
Toate femeile batrane si singure din europa de vest se duc in "vacanta "la vanatoare de prospaturi in tarile mai putin dezvoltate .Orice barbat e un potential gigolo .Nu-s ei profesionisti (AAAA ! in fata profesionistilor jos palaria!) da fiindca se vand asa trebuie sa-i numim .Si pretul e un jeans , un lant , o mancare , niste plimbari .Sa vedeti femeile ce mandre si cum povestesc cica am fost nu stiu unde si uite asta ii iubirea vietii mele (de fapt aia vor sa-si faca un rost in tara ei -asta-i miza finala) .

Postat pe 27 Iulie 2008 16:16
hai sa va spun o chestie: aveam o cunostinta cam pe la 50 de ani, dar chiar si dupa...femeie cu bani, si care candva se ocupase de lumea buna de pe la hoteluri (in tinerete).

Facea ce facea si tot agata pe careva mult mai tanar ca ea...si cam tinea povestea (il facea director administrativ sua asitent manager la firma) si...gata!

Eu am totusi o curiozitate. Astia erau toti baieti draguti si nici nu foarte prosti. Ea..candva a aratat bine, dar in ultima vreme...carnea flasca, daca nu se farda arata cu inca vreo 20 de ani in plus...deci...intrebarea: ce ii stimula pe baietii aia ca sa mearga treaba, tehnicaly vorbind...ca uite, de cate ori se intampla intr-o relatie normala sa nu functioneze toate cum trebuie, atunci cu una ca asta...Lamuriti-ma!
luv4ever77
Postat pe 28 Iulie 2008 02:41
Asa-s barbatii : perversi ! Si eu am vazut multi din astia .Si ce bine le sta pe strada...... Doamneeeee !

Postat pe 28 Iulie 2008 02:55
offf marinelo marinelo, prostitutia nu este legata strict de femei. si barbati pot devenii prostituati. acei gigoloooooo!!
ceea ce nu inteleg io , cu ce te deranjeaza pe tine , ca o femeie mai in varsta , isi modernizeaza tenu' cu ceva crema de la un tinerel tras prin inel!!!?

Postat pe 28 Iulie 2008 09:11
Un raspuns la intrebarea : "Eu am totusi o curiozitate. Astia erau toti baieti draguti si nici nu foarte prosti. Ea..candva a aratat bine, dar in ultima vreme...carnea flasca, daca nu se farda arata cu inca vreo 20 de ani in plus...deci...intrebarea: ce ii stimula pe baietii aia ca sa mearga treaba, tehnicaly vorbind...ca uite, de cate ori se intampla intr-o relatie normala sa nu functioneze toate cum trebuie, atunci cu una ca asta...Lamuriti-ma!"
O vorba din batrani spune "gaina batrana face ciorba buna daca are morcov tanar..."
Dupa cum ai descris-o pe respectiva doamna de 50 de ani ...se pare ca a avut parte de multa actiune la viata ei ...si inevitabil a invatat cate una, alta .... prin urmare e foarte probabil ca respectiva sa stie cum sa satisfaca(sa dea pe spate) din pct de vedere sexual un barbat mai neexperimentat ....
Ca sa nu mai adaug faptul ca in ziua de azi e cam greu sa gasesti o femeie experimentata ... fara inhibitii ...si cu care sa te intelegi bine in pat..... iar atunci cand o gasesti e vrea numai aventuri, sau este deja luat si tu ai parte doar de "o tura" .... :(
Luciann
Postat pe 28 Iulie 2008 12:15
Trebuie sa ai una dintre urmatoarele "calitati" :
Sa fii disperat, foamea sa-ti strige direct in ficat!
Sa-ti placa carnea flasca, incretita, batrana-ridata; dintii tociti/ placa dentara pusa in paharul cu apa;
Sa nu te deranjeze ( psihic vorbind) un picut de grasime ( cam cata s-ar depune de la un consum de 5000 kcal/zi- timp de 50 de ani- cat are "fetitza" de bani gata :-))
Sa ai suficienta "iarba" la activ- cat - daca vezi o femeie cu par alb pe strada sa-i spui "ce faci blondo! " :-))
Probabil ca- tehnic vorbind- fetele stau mai bine la capitolul asta ( ele nu trebuie sa "intareasca" ceva- cu toate ca psihic cred ca- cel putin la inceput- se simt violate;
Ce spuneti FTLor, puneti-va in "haina" asta!
PS- cat depre "paris- Hilton" care cauta- pe bani- compania unui "dandy" din asta- eu cred ca mai rar asemenea "deviatie" cand pot avea gratis pe cine vor;
Pana si din punct de vedere psihic- "vanat" e mai savuroasa prada decat cumparata de la magazin
G_I_JOE
Postat pe 28 Iulie 2008 14:17
interesant subiect..am ras de ma doare burta....nu cred ca nu exista femei experimentate si nu cred ca o femeie peste 50 de ani ar putea da gata un barbat mult mai tanar, indiferent cat de experimentata ar fi..poate doar daca ii pui o punga in cap..hai sa fim seriosi! Cat despre barbatii intretinuti..la fel ca si femeile , sunt niste oameni de nimic...daca nu poti sa te intreti singur RUSINE !
sdanutza82
Postat pe 28 Iulie 2008 14:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum suporti egoismul unui barbat ? 33 De la: kudika226898 23 Iulie 2010 07:33
oare fericirea este doar in carti si in filme? 4 De la: adryyy 26 August 2012 10:55
O parere, un sfat... totul a fost in imaginatia mea,sau chiar ar fi putut fi ceva real??? 16 De la: manumarius 31 Mai 2010 09:36
Problema fara...raspuns 10 De la: nocturnalia0 20 Ianuarie 2009 10:54
am nevoie de ajutorrrrrr 7 De la: iubytzyka_ta 11 Octombrie 2009 17:03