Setari Cookie-uri

Copiii indigo

pai asa zi ma,,si dc vrei sa ma inveti pe mn invatati i pe cei care trebui daca vreti sa schimbati modul de dezvoltare al omenirii ca si eu vreau nu numai ,,,voi,,pamantenilor
prazlea
Postat pe 18 Iunie 2013 14:59
Ai inteles tu total gresit. "... tocmai asta e chestia la noi... noi nu invatam si totusi stim... ne nastem cu ce altii invata.". Din toata discutia noastra, ai dedus tu ca eu am spus ca vreau sa devin ?... fi foarte atent la ce vorbesti daca intri in "joc".
Anonim_Celebru_Anonim_Celebru_1
Postat pe 18 Iunie 2013 18:26
Te contrazici singur ?
Anonim_Celebru_Anonim_Celebru_1
Postat pe 18 Iunie 2013 18:27
De la: Anonim_Celebru_Anonim_Celebru_1, la data 2013-06-18 18:26:06Ai inteles tu total gresit. "... tocmai asta e chestia la noi... noi nu invatam si totusi stim... ne nastem cu ce altii invata.". Din toata discutia noastra, ai dedus tu ca eu am spus ca vreau sa devin ?... fi foarte atent la ce vorbesti daca intri in "joc".
stiti pai ia sa vedem noi daca tu te ai nascut stiind ce noi invatam spunemi ce inseamna pomul cunoasterii binelui si al raului
prazlea
Postat pe 18 Iunie 2013 19:07
Hahaha... sunteti amuzanti cate o data... sa revenim. A fost un test pentru Adam si Eva, sa i se supuna lui Dumnezeu sau nu. Ei defapt erau liberi sa faca ce vor, puteau sa manance din orice copac din gradina Eden cu exceptia acelui copac. Pana la urma, Eva a facut primul pas inselata de "sarpe", dar defapt nu are nici un sarpe, era ADN-ul care are structura unui sarpe. :)
Anonim_Celebru_Anonim_Celebru_1
Postat pe 18 Iunie 2013 22:04
Noi nu vrem sa va fim superiori, noi nu vrem sa comandam, nu asta este misiunea noastra, noi vrem sa facem intelegere, sa fie pace, sa va puteti intelege toti bine. Noi vrem sa intelegeti ca probleme sunt idei plantate de Iluminati, voi dati valoare diferita banilor, trebuie sa ganditi pozitiv, daca ganditi pozitiv, sa nu ganditi doar la modul personal, cu totii trebuie sa faceti cate un pas si pana la urma veti ajunge sa va intelegeti cum o faceati odata. Sunt atat de multe lucruri in viata prezenta de care va puteti bucura. Inloc sa faci "un shoping", mergi la iarba verde, langa un rau micut, sa stai pe patura si sa asculti finetea cu care curge acea apa... voi nu stiti sa pretuiti ce e frumos pentru ca nu ati fost pusi la zid. Simte natura, comunica cu ea, simte-i blandetea... vorbeste intotdeauna cu un om mai in varsta, caci ai ce invata. Voi aveti o vorba, "De la fiecare prost i-a o vorba" Este foarte adevarata, doar ca "prost" e un cuvant agresiv, e mult mai frumos daca i-ai spune, "ne-antrenat". Caci asta va lipseste voua, lipsa de antrenament psihic. Noi ajutam oamenii doar daca suntem bine primiti. Numai bineeee :x
Anonim_Celebru_Anonim_Celebru_1
Postat pe 18 Iunie 2013 22:40
De la: Anonim_Celebru_Anonim_Celebru_1, la data 2013-06-18 12:24:29Suntem oameni normali ca si voi. Toti puteti ajunge copii Indigo/Cristal. Pentru voi este greu sa ne intelegeti. O "metoda" foarte usoara sa ne intelegeti este, sa va deschideti sufletul, sa ne lasati sa va ajutam cu abilitatile noastre, noi nu vrem decat sa va trezim la realitate, la realitatea in care traiti. Daca iti plac aceste lucruri, imi poti da add pe facebook. Numai bine.



Sa inteleg ca Pavel Corut avea dreptate?
Vipassana
Postat pe 18 Iunie 2013 22:45
Nu chiar in tot, dar avea o mare parte de dreptate. Este un om intelept.
Anonim_Celebru_Anonim_Celebru_1
Postat pe 18 Iunie 2013 22:52
De la: Anonim_Celebru_Anonim_Celebru_1, la data 2013-06-18 22:52:01Nu chiar in tot, dar avea o mare parte de dreptate. Este un om intelept.



Nu stiu ce sa zic.
Vipassana
Postat pe 18 Iunie 2013 23:40
De la: Anonim_Celebru_Anonim_Celebru_1, la data 2013-06-18 22:04:17Hahaha... sunteti amuzanti cate o data... sa revenim. A fost un test pentru Adam si Eva, sa i se supuna lui Dumnezeu sau nu. Ei defapt erau liberi sa faca ce vor, puteau sa manance din orice copac din gradina Eden cu exceptia acelui copac. Pana la urma, Eva a facut primul pas inselata de "sarpe", dar defapt nu are nici un sarpe, era ADN-ul care are structura unui sarpe. :)
raspuns gresit celebritate o intoarcete de unde ai venit
prazlea
Postat pe 18 Iunie 2013 23:51
lucrurile astea nu trebui sa ne invatati,,,voi,,,le stie toata lumea si le deschide ochi dumnezeu cate odata cand uita de ele cu mici incercari
prazlea
Postat pe 18 Iunie 2013 23:55
celebrule te ai suparat ma
prazlea
Postat pe 23 Iunie 2013 09:19
in primul rand sarpele nu arata ca acum,,iar adn ul tau nu i corp aparte de tn sa i de a dumnezeu pedeapsa,,ca au fost 3 pedepse pentru barbat femeie si sarpe
prazlea
Postat pe 23 Iunie 2013 09:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
un ajutor va rog 17 De la: kudika344248 20 Februarie 2011 23:27
Sunteti impacati cu voi? 37 De la: Aderyne 29 August 2009 00:13
intimitatea in doi - invitatie la dialog cu psihologul de serviciu:) 19 De la: dulcik_ubita 26 Septembrie 2008 08:59
Copiii indigo 103 De la: 23 Iunie 2013 09:23
RAMADAN 9 De la: kudika319695 5 Septembrie 2010 05:35