Setari Cookie-uri

cum sunt femeile islamice in intimitate ?

juliska21 sunt de acord ca pt fiecare dintre noi barbatul ales e ca soarele de pe cer ca altfeln=asi sta langa el...ideea e ca cineva a bagat si religia in pat langa mine si barbatul meu si asta ma cam irita in ..parti nementionabile...ca sa nu viu vulgara....deciin concluzie.... in pat sau ma rog cand vine vorba de actul cu pricina...indiferent de religie culoare a pielii aprteneta politica etc toti suntem o apa si un pamant.adica barbat si femeie nimic altceva.
dandanaua_reloaded
Postat pe 12 Aprilie 2008 16:15
scuzati de mesajul meu, dar chiar eram nervoasa, am spus idiotenii, cred.....mii de scuze

Postat pe 12 Aprilie 2008 20:34
VAI JULISKA 21 S-A INTALNIT HOTUL CU PROSTUL,,,,,,,,,,,,,,,,,,,SI LA NOI A FOST TOT O EXPRESIE 'PLASTICA"
wdy
Postat pe 12 Aprilie 2008 20:56
ciudat,deoarece pareau a fi foarte rigide expresiile voastre.in fine..nu mai continuu!scuze dc am deranjat pe careva.Bafta!!!
juliska21
Postat pe 12 Aprilie 2008 23:51
:)ema...sata cu dragostea trece prin stomac e buna...mult mai actuala....:)

Postat pe 13 Aprilie 2008 17:36
la figurat?draga noi nu facem lirism ori epica aici.Metaforele nu sunt pt ce au barbatii in pantaloni:)
sirena_blonda
Postat pe 14 Aprilie 2008 22:44
Cu sotul lor femeile muslime sunt ca toate femeile. Este incurajat sa se faca frumoasae doar pt soti, sa se ingrijeasca etc etc.

Postat pe 19 Mai 2008 21:43
hehe..musulmanele or fi ca toate femeile in pat..cu o exceptie..ele au interzis prin coran(cica) sa faca sex in pozitia care imita actul sexual la animale :))) deci..niciun doggy-style!..si mai au interzis sexul anal..cu toate ca CUNOSC o multime de musulmane care fac sex anal inainte de casatorie tocmai pt a se mentine virgine pana in noaptea nuntii
oana81
Postat pe 19 Mai 2008 23:33
la asa intrebare asa raspuns:sint si ele tot femei si doar nu or face sex imbracate......

Postat pe 19 Mai 2008 23:45
la asa intrebare asa raspuns:sint si ele tot femei si doar nu or face sex imbracate......

Postat pe 19 Mai 2008 23:45
ups !!!!asta e treaba cu ,calculatorul!!!scuze

Postat pe 19 Mai 2008 23:46
DOAMNE........ATI LUAT-O RAZNA CU RELIGIILE ASTEA.APROPO:OANA E ADEVARAT CA IN KORAN SCRIE CA NU POTI FACE SEX ANAL................DAR CE ZICI TU ACOLO DESPRE POZITIA DOGGY STYLE.......E CAM URAT.MI-I SE PARE O IDIOTENIE CE SPUI TU....SA SE VORBEASCA IN KORAN DESPRE SEX CUM AR TREBUI SI CUM NU AR TREBUI.EU ZIC ........CITESTE-L CA SPUI NUMAI TAMPENII.CE CREZI,CA,KORAN-UL E O CARTE CU POZITII SEXUALE?......

Postat pe 22 Mai 2008 15:53
SI........VORBITI DE MUSULMANCE DE PARCA AR FI OZN-URI.....SA STITI CA SUNT TOT FEMEI CA NOI......N-AU NIMIC MAI PREJOS SAU MAI PRESUS.

Postat pe 22 Mai 2008 16:09
mai rebeca.. deja incepi sa ma obosesti cu mesajele tale.. ba ca am ceva cu tine si ca te fac proasta( zi-mi si mie unde ai citit asta din partea mea) ba te pui sa-mi dai lectii de coran ca ai si tu un iubit musulman..si acuma cica te convertesti si tu.. se vede clar ca nu ai habar de ce scrie in acea carte. Eu am citit coranul..ok? Si am citit si biblia..Asa ca, pana nu o faci si tu..te-as ruga sa nu ma mai contrazici doar de dragul de a scrie ceva pe forum.. in coran scrie ca oamenii nu au voie sa aiba relatii sexuale care sa imite actul sexual la animale.. chestia cu pozitia era o ironie de-a mea, pe care nu ma mir ca nu ai prims-o.. in fine. Daca tot postezi mesaje fa-o dupa ce ai citit tot ce s-a scris inaintea de a aparea tu. Nu de alta, dar esti chiar deranjanta.
oana81
Postat pe 22 Mai 2008 21:38
PAI,,,,NU INTELEG DE CE TE TOT OBOSESC ATATA.....CRED CA TU OBOSESTI CAM REPEDE.NU AM ZIS MA...CA AI CEVA CU MINE SI MA FACI PROASTA.......AI BATUT APROPOU-RI,CUM CA AI 27 ANI SI ESTI DESTEAPTA,SI EU SUNT MICA SI PROASTA.......SI....SA STII CA NU SA PUS NIMENI SA ITI DEA TOCMAI TIE LECTII DE KORAN....DRAGA DA...SI AM UN IUBIT MUSULMAN.SI? FT.BINE BINE........CA E MUSULMAN.SI.....DACA TOT AI CITI INTR-ADEVAR KORAN-UL CE TOT RAZI SI JUDECI ATATA? ACEST SUBIECT? CAUTA ALT SUBIECT TE ROG.......CA TU INCEPI SA MA DERANJEZI.......NU EU.

Postat pe 23 Mai 2008 11:44
AM OBSERVAT CA,CINEVA DACA NU E DE ACORD CU TINE TE DERANJEAZA............DAR IMI DAU SI EU CU PAREREA CA TOTI CEILALTI................

Postat pe 23 Mai 2008 11:45
mai REBECA.. mesajul ala cu 27 de ani nu avea nici macar o minima legatura cu tine!!!!!! era pt o tanti care ma facea pe mine copila.. daca ai si intelege ce citesti, ar fi mai bine.. ca asa.. iti pierzi timpul degeaba. .tu chiar crezi ca toata lumea are treaba cu tine?? sau ca toata lumea e geloasa pe tine ?? draga mea.. wake up.. realitatea e alta.. si singurul subiect unde vb personal cu tine e asta.. pe alte topicuri nu ti-am adresat nici macar un cuvant. Asa ca te rog lasa-ma in pace, ok? si mai exerseaza-ti logica.. ca stai cam nasol la capitolul asta.
oana81
Postat pe 23 Mai 2008 11:56
Ei na ...sa se citeasca oare rautatea pe la unele .mititelele...pe aici ??:))) Mai mai mai ...pace pe pamant...:))))) Fericire si bunastare pentru altii ...:))) Sexu-i sex..mama lui ..
mia_mia
Postat pe 23 Mai 2008 12:14
mia unii se baga in seama de dragul punctelor........

Postat pe 23 Mai 2008 20:10
cine vorbea draga de gelozie atat? pai de ce gelozie vorbesti tu acolo? m-am exprimat eu cumva de vreo gelozie aici? nu vezi ca si tu aberezi? pai normal ca e singurul subiect despre care vorbesti cu mine...pt. ca tu esti chiar ok.......si vorbesc serios.doar ca aici capitolul tau sta cam nasol.......ca tot vorbeai de capitole.......

Postat pe 23 Mai 2008 20:13
stai linista rebeca ca si creerul se imparte pe capitole.si uneori e inexistent.eu sint france si ma exterminara astia (nu de alta dar sa sti cu cine vorbesti)ca stau prost cu gramatica.

Postat pe 23 Mai 2008 20:24
DA.......FRANCIA.SI NU STIAM CUM SA EXPLIC.......ACUM CA TI-AI DAT SEAMA......POATE IMI DAI SI MIE NISTE PUNCTE.TE ROG.

Postat pe 23 Mai 2008 21:58
i-ti da mama dar nu stiu cum e treaba.

Postat pe 23 Mai 2008 22:30
PROSTIA OMENEASCA PANA UNDE POA SA AJUNGA ,MA CRUCESC! AU DREPTATE BARBATII CAND SPUN DESPRE NOI FEMEILE CA MAJORITATEA SUNTEM CAM PROASTE!! VOI O DOVEDITI DIN PLIN!!!!
scooby20
Postat pe 26 Mai 2008 13:11
pai nu degeaba zise SCHOPENHAUER ala ca "femeia este un animal cu par lung si idei scurte"

Postat pe 26 Mai 2008 13:16
cleopatra pe la inceputul acestui topic ai postat de 2 ori cu poze diferite,si daca nu ma insel intr-un alt topic cred ca la confesiuni ti-ai spus opvestea despre iubirea ta patimasa pt un iordanian !?!?! nu inteleg...e povestea ta?asa l-ai cunoscut pe sotul tau?

Postat pe 26 Mai 2008 14:44
serios?stai sa caut si eu sa vad:)))parca zicea ca "sotul"ei e din israel..si apropo fata care apare in pozele "ei"de la nunta,se vede ca e prea mare,nu are 17 ani,si ma indoiesc ca este ea in poze..

Postat pe 26 Mai 2008 19:11
poi da la confesiuni"iubirea mea patimasa pt un iordanian"era poza cu o fata la care nu poti intra la profil care zicea ca a fost manechin si ca si-a cunoscut iubirea pe net etc etc iar cleopatra in acest topic pe prima pagina zice ca e a ei si cealalta poza ..poi sotul nu e israelian?nu l-a cunoscut in Romania? s-a dat de gol cumva? interesant ..

Postat pe 27 Mai 2008 02:37
ah si daca e farmacista cum sustine la ce varsta a terminat facultatea???daca acum are 21 de ani..nush exact cati ani se face fac.de farmacie dar intre 5-6 cred,atunci ea a terminat faculta la 15-16 ani??? fff interesant ,,o fi ea un geniu nemaipomenit pe pamant??

Postat pe 27 Mai 2008 02:40
cleo sper sa ma lamuresti :)

Postat pe 27 Mai 2008 02:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Masaj de relaxare, sau sa fie erotic??...vã tenteazã? 80 De la: kudika_elysium 20 Decembrie 2013 10:59
pentru fete 49 De la: AliceP 14 Octombrie 2009 17:46
cine este de vina? 37 De la: dorina_77 5 Septembrie 2009 12:46
vrei o vila noua si cocheta langa Bucuresti doar pentru tine si ea? 4 De la: _oktober_ 31 Ianuarie 2011 15:29
Senzatii tari... 25 De la: Yharr 29 Noiembrie 2011 19:21