Setari Cookie-uri

videochat-ul

n-as putea sa ignor ceva ce se repeta.

Postat pe 15 August 2008 12:10
De la: geo32, la data 2008-08-15 11:54:56tu ai da bani sa-mi vezi pulpa alba si muncita la sala si ciucurelu' expandat?
ca ma incearca sa ma apuc de video chat!!


e clar ca femeile sau cel putin majoritatea nu sunt atat de ahtiate dupa corpul unui barbat, pentru ca ele iau in considerare si alte atribute ale unui tip precum modul in care gandeste,daca le respecta etc. , pe cand un barbat dak vede 2 craci si 2 sani.. gata este (desigur mai exista si niste tanti mai trecute asa,care cu ajutorul unor barbati mai tineri incearca sa retraiasca vremurile lor de glorie)
videochat-ul este pana la urma exploatarea slabiciunii unor barbati.

Postat pe 15 August 2008 12:16
De la: geo32, la data 2008-08-15 12:10:03n-as putea sa ignor ceva ce se repeta.


ce anume se repeta mai? poate aroganta ta afisata ostentativ pe toate forumurile.si daca tot ai o parere f"buna"despre mine si consideri ca nu iti inteleg postarile..lasa-ma in pace,ok? uita-te la postarile lui rebell sau ceva de gen si o sa vezi jigniri. bine nu e singura. e primul nume care mi-a venit in cap acum. te rog citeste din nou primele 2-3 pagini si o sa vezi la ce ma refer.
si din cate stiu in postarea mea nu am facut absolut nici o referire la tine asa ca...de ce te bagi in seama? nu ti se pare k imi dai prea multa atentie?
sau te-a atacat ce am zis despre barbatii care judeca astfel de fete desi le urmaresc? nu m-am referit la tine sa stii.
asa ca te rog eu frumos,cat pot de frumos...poti sa ma ignori? multumesc foarte foarte frumos. o zi buna...sau mai multe.pa!
ionica_andreea
Postat pe 15 August 2008 12:17
poate ca se repeta superficialitatea ta. citesti doar ce-ti convine si apoi explodezi intro postare cu titlu' de axioma!!
iote ca m-ai intaratat sa-ti citesc toate postarile si sa le comentez. este un forum liber si opiniile asisdera.

Postat pe 15 August 2008 12:24
De la: geo32, la data 2008-08-15 12:24:17poate ca se repeta superficialitatea ta. citesti doar ce-ti convine si apoi explodezi intro postare cu titlu' de axioma!!
iote ca m-ai intaratat sa-ti citesc toate postarile si sa le comentez. este un forum liber si opiniile asisdera.



m-ai facut sa rad. ma judeci/caracterizezi fara sa ma cunosti draga geo.
superficialitate zici? unde? ce anume am zis eu si a fost superficialitate? nu cred k mi-ai citit postarile bine.
e clar cat esti de frustrat daca inca nu ti-a trecut pt o postare mai veche in care atunci ma luasem de tine. ma rog...semi-luat. nu am postat cine stie ce idee filozofica ca sa imi zici k sunt superificiala. pur si simplu am zis k nu inteleg de ce e nevoie de jigniri. si atata timp cat cel putin primele pagini de pe acest forum sunt pline de jigniri tu ma intrebi unde vad eu jigniri.
chiar tu ai zis.este un forum liber iar ideile la fel. deci,asa cum tu ai dreptul sa iti dai cu parerea,asa am si eu si oricine posteaza. asa ca te rog eu...las-o moarta. nu esti nici mai destept/intlept decat altii, nici nu ai mai putine pacate, nici nimic,ok? nu esti cu nimic mai bun decat restul.daca ai fi, ai stii sa faci diferenta intre o persoana superficiala si una care nu este. ok. eu am inteles opinia/parerea ta. iti sunt antipatica. nici tu nu imi esti prea simpatic si asta deoarece continui sa te iei de mine total aiurea. iar asta este ultimul post adresat tie. daca tu nu vrei sa ma ignori am s-o fac eu. deja iti dau eu tie prea multa atentie si importanta. asa ca dragul meu geo poti sa imi zici ce vrei tu. or sa ramana fara raspuns. bye:)
ionica_andreea
Postat pe 15 August 2008 12:34
a ok! vezi ca poti!

Postat pe 15 August 2008 12:37
De la: BubInDaHaus, la data 2008-08-15 12:16:03
De la: geo32, la data 2008-08-15 11:54:56tu ai da bani sa-mi vezi pulpa alba si muncita la sala si ciucurelu' expandat?
ca ma incearca sa ma apuc de video chat!!


e clar ca femeile sau cel putin majoritatea nu sunt atat de ahtiate dupa corpul unui barbat, pentru ca ele iau in considerare si alte atribute ale unui tip precum modul in care gandeste,daca le respecta etc. , pe cand un barbat dak vede 2 craci si 2 sani.. gata este (desigur mai exista si niste tanti mai trecute asa,care cu ajutorul unor barbati mai tineri incearca sa retraiasca vremurile lor de glorie)
videochat-ul este pana la urma exploatarea slabiciunii unor barbati.


tzatze-n casa, cu tot respectul pe care-l acord unei posibile viitoare video-chat-iste, ma vad nevoit sa te contrazic.
exista si femei care in urma unor framantari in zona cu umezeala ridicata, au tendinta de a da orice macar sa vad capul unui organ masculin! si sa zicem ca inteligenta n-are nci o legatura in treaba asta.
tendinta de generalizare vad ca se generalizeaza. daca un barbat vede sanii unei femeii si saliva i se scurge cu o viteza constanta de 0,04 cm/s, in acelasi timp cu palparea zonei in care se afla portofelul , ce te face sa crezi ca toti barbati sunt asa!?

Postat pe 15 August 2008 12:46
De la: ionica_andreea, la data 2008-08-15 12:34:10
De la: geo32, la data 2008-08-15 12:24:17poate ca se repeta superficialitatea ta. citesti doar ce-ti convine si apoi explodezi intro postare cu titlu' de axioma!!
iote ca m-ai intaratat sa-ti citesc toate postarile si sa le comentez. este un forum liber si opiniile asisdera.



m-ai facut sa rad. ma judeci/caracterizezi fara sa ma cunosti draga geo.
superficialitate zici? unde? ce anume am zis eu si a fost superficialitate? nu cred k mi-ai citit postarile bine.
e clar cat esti de frustrat daca inca nu ti-a trecut pt o postare mai veche in care atunci ma luasem de tine. ma rog...semi-luat. nu am postat cine stie ce idee filozofica ca sa imi zici k sunt superificiala. pur si simplu am zis k nu inteleg de ce e nevoie de jigniri. si atata timp cat cel putin primele pagini de pe acest forum sunt pline de jigniri tu ma intrebi unde vad eu jigniri.
chiar tu ai zis.este un forum liber iar ideile la fel. deci,asa cum tu ai dreptul sa iti dai cu parerea,asa am si eu si oricine posteaza. asa ca te rog eu...las-o moarta. nu esti nici mai destept/intlept decat altii, nici nu ai mai putine pacate, nici nimic,ok? nu esti cu nimic mai bun decat restul.daca ai fi, ai stii sa faci diferenta intre o persoana superficiala si una care nu este. ok. eu am inteles opinia/parerea ta. iti sunt antipatica. nici tu nu imi esti prea simpatic si asta deoarece continui sa te iei de mine total aiurea. iar asta este ultimul post adresat tie. daca tu nu vrei sa ma ignori am s-o fac eu. deja iti dau eu tie prea multa atentie si importanta. asa ca dragul meu geo poti sa imi zici ce vrei tu. or sa ramana fara raspuns. bye:)



imi place cand imi spui ca sunt frustrat!!!!
ignora-ma , balacareste-ma , spurca-ma , contorsioneaza-ma...fa-mi ce vrei tu...... stiu ca ma doresti!!!!

Postat pe 15 August 2008 12:53
noh...apai meeeei Gheo ....cine nu te vrea??? macar pt ironia asta fina si plina de subantelesuri.... place la mine cum tu vorbeste si scrie....
asta asa ca sa ii dau d-rei peste nas cu "grameru'".
pana la urma este doar un forum....
ca sa raspund la intrebare a topicului,la fel cum s-a mai vehiculat pe aici.... nu prea judec oamenii dupa meseriile practicate,tocmai pt ca am avut ocazia sa cunosc directori de companii care lucreaza cot la cot cu muncitorii si sau..... fete care umbla cu mosnegi pt a iesi in cluburi.... viata pana la urma e doar un sir de alegeri personale.asa ca in cazul in care "videochat-ul" nu ma afecteaza pe mine personal in nici un fel nu am de ce "doamne iarta-ma " sa judec pe cineva pt ceea ce face.
mai sti poate chiar cea mai buna prietena practica....hmmmm ma gandesc serios sa o intreb....
dandanaua_reloaded
Postat pe 15 August 2008 13:07
"asta asa ca sa ii dau d-rei peste nas cu "grameru'"."
si ia uite cum se baga unii in seama total de aiurea. a zis cineva ceva de tine dra? sa imi dai peste nas? ai vrea tu dar nu prea ai cum. nu ma intereseaza cat de corect gramatical scrieti. iar in postarea mea facem referire la altcineva si nu la tine. (sper sa nu incurc nick-urile.dar oricum nu am dat nici unul)
asa ca draga mea daca tu suferi de nebagare in seama nu e problema mea. nu inteleg de ce te bagi intr-o discutie in care nu ai nici o legatura. ok? si nu te obosi sa mai imi raspunzi pt k o sa ramai asa. chiar nu am de gand sa imi pierd timpul cu toti care au chef de cearta.:) bye bye
ionica_andreea
Postat pe 15 August 2008 14:13
ionicico , ti-a crescut oleaca tensiunea vad!!
cand ai sa intelegi ca libertatea de exprimare si opinie este un drept, nu o obligatie!!?
da' te vad un pic si stresata!! ia zi lu' nenea , ce sa-ti faca sa-ti treaca starea asta!? ca nu-mi place sa te vad agitata.

Postat pe 15 August 2008 15:00
ca sa iti raspund.... "draga" se vede ca nu ai citit din urma nici macar o iota din subiectul asta.... mai ales ca l-am urmarit cu interes avand in vedere ca de altfel mi-am postat ideile acu vreo saptamana....dar....uite te citez in parte...

iar despre limba romana...logic ca tb sa scriem corect. daca pe forumuri nu scriem corect, e clar ca nu stim nici in alte imprejurari sa scriem corect. o persoana care stie sa scrie corect romaneste nu poate sa scrie gresit pe nici un site. nu poate. altceva e cand mai mananci o litera din graba sau un dezacord din acelasi motiv.dar cand greseala se repeta..e clar ca exista o problema.


nu sufar de nebagare in seama dar ma calca al dracului pe nervi"prepotentii" care isi iau aere de judecatori ... de curatenii morale si alte fite de genul asta. daca la geo observ ironia fina care pe mine una ma distreaza si ma destinde...la tine "draga" observ prostie in stare pura ...scuza-mi duritatea cuvintelor.... oricate fraze frumoase ai cunoaste si oricat de bine ti-ai inveli cuvintele in cuvinte "debordand " de inteligenta....nu prea sti cu ce se manaca inca experienta de viata.
cum spune geo...dreptul la exprimare este absolut liber si de altfel garantat de constitutia Romaniei ...biata noastra "Romanica"asa cum o alinta unii dintre noi.
ti-am citit majoritatea postarilor si.... spre deosebire de tine...inainte sa consideri ca cineva "sufera" de nebagari in seama" iti sugerez prieteneste" ....,de altfel..., sa citesti macar de la inceput subiectul despre care postezi...asa iti poti da seama daca merita sau nu sa jignesti sau sa iti exprimi o parere ....
dandanaua_reloaded
Postat pe 15 August 2008 16:20
draga mea singura care a jignit esti tu. eu nu imi aduc sa fi zis ceva de tine, cu atat mai mult sa te jignesc. ok? nici macar nu te-am mentionat.nici macar indirect. dar te las sa aberezi in continuare. succes. si tu sunt convinsa ca ai foarte multa experienta de viata.
si te rog abtine-te de la jigniri,ok? daca tu te consideri proasta nu trebuie sa ascunzi asta jignind pe altii. si asa cum tu si geo si oricine are dreptul de a-si expune liber opiniile acelasi drept il am si eu. si am sesizat deja niste greseli in ultima ta postare. asa as putea sa zic si eu ca cei care scriu gresit(si acum ma refer strict la tine) sunt prosti. dar nu o fac. vezi diferenta dintre noi? tu cred k nu ai cu cine te certa si incerci sa o faci cu mine. nu iti iese. deci draga mea...o sa vorbesti singura de acum inainte. nu am de gand sa iti mai raspund nici tie. si poti sa ma faci cum vrei tu si cat te lasa pe tine educatia si bunul simt. absolut tot poti sa zici. nu ma atingi. de ce? simplu. nu ma cunosti si nu existi. si probabil ca doar asa te faci tu remarcata. prin bagare in seama in discutiile altora.
ionica_andreea
Postat pe 15 August 2008 18:43
judecatori de curatenie morala??????// fato tu esti cu capul...sincer. pe cine dracu am judecat eu aici? am zis k nu itneleg de ce e nevoie sa ne jignim. eu nu am facut asta. nu aici.
in fine
nu te ajuta creierul sa intelegi ce am zis eu si nu are rost sa iti explic.ramai in lumea ta k oricum esti paralela.
ionica_andreea
Postat pe 15 August 2008 18:45
da cu mine de ce nu se mai cearta nimeni?
pucca22
Postat pe 15 August 2008 19:33
pai hai sa ne certam...incepe tu

Postat pe 15 August 2008 19:37
ok. mie personal video chat-ul mi se pare prostitutie online si asta si e. ca nu suna bine si nu va convine...asta e altceva. atata timp cat tu te dezbraci in fata camerei, simulezi dracu stie ce ca tu oricum nu simti nimic, ca incepi sa vb nu stiu cum... se numeste prostitutie. si tarfele fac acelasi lucru numai ca pe viu.

Judecata:,in contextul in care toate fetele care practica videochatul sunt prostituate,adica tu care nu il practici,din ceea ce spui spui asta, deci parerea ta este pur subiectiva si nu stau sa argumentez ca intru in polologhii inutile.

nu esti nici mai destept/intlept decat altii, nici nu ai mai putine pacate, nici nimic,ok? nu esti cu nimic mai bun decat restul.daca ai fi, ai stii sa faci diferenta intre o persoana superficiala si una care nu este. ok. eu am inteles opinia/parerea ta.

Iarasi imi permit sa te citez.... faci exact ceea ce il rogi pe geo sa faca... si de altfel nu argumentez pt ca postarea respectiva spune totul ...

Ca sa revin la ceea ce tiam spus...e unforum liber si atata timp cat tu critici sau emiti judecati.... asteapta-te sa fii tratata la fel.

Apropo cred ca este a 2-a oara cand spui ca nu imi vei adresa vreun cuvant si totusi o faci in continuare.pana acum tonul meu a fost placut urechiuselor tale ....fa-mi placerea de a nu ma scoate din tatani ca nu imi place sa injur decat in momente foarte tensionate,pastreaza discutia in limitele in care am pastrat-o si eu si.... „ stai chill” ca la experienta mea de viata ... mai ai mult pana sa ajungi......asta daca vrei sa citesti printre randuri si nu te simti din nou atacata de ...usoara ironie de pana acum.
dandanaua_reloaded
Postat pe 15 August 2008 19:41
lydeeaaaaaaa!!!! ma cert si io cu tine vrei???? hai sa ne spurcam ca la usa cortului asa ..... sti tu....ca io nu....dar deh luam exemplu de la paginile anterioare si ii dam inainte cu variatiuni pe aceeasi tema....
vrrrreeeeiiii????
inocicoooo mai mama....hai ca unde-s multi puterea creste...
geoooooooo baga mai si tu ceva ca vrem cearta ca ne ies hormonii prin par....!!!!! zi-le domnu' geo!!!!!
dandanaua_reloaded
Postat pe 15 August 2008 19:43
De la: ionica_andreea, la data 2008-08-15 18:45:42judecatori de curatenie morala??????// fato tu esti cu capul...sincer. pe cine dracu am judecat eu aici? am zis k nu itneleg de ce e nevoie sa ne jignim. eu nu am facut asta. nu aici.
in fine
nu te ajuta creierul sa intelegi ce am zis eu si nu are rost sa iti explic.ramai in lumea ta k oricum esti paralela.



pot fii si eu orizontal.... iar daca ai mintea-n colturi....nu ai ce sa explici...

Postat pe 15 August 2008 19:50
mafia vreau si io un d-ala care e cam ametit....ca asa ma simt acu dupa ce mi-o deschis fatuca ochii ca am mintea-n colturi....
da si mieeeeeee ca deh la cat de saraca sunt cu duhu.....
dandanaua_reloaded
Postat pe 15 August 2008 20:05
De la: io_me_sicumine, la data 2008-08-15 20:05:44mafia vreau si io un d-ala care e cam ametit....ca asa ma simt acu dupa ce mi-o deschis fatuca ochii ca am mintea-n colturi....
da si mieeeeeee ca deh la cat de saraca sunt cu duhu.....




lasa mai ca i s-a zburlit parul in cap...acum cloceste si va reveni...

Postat pe 15 August 2008 20:11
no bine, si cu cearta cum ramane?!Lydeea, incepi azi ca mai am si de facut mancare?

Postat pe 15 August 2008 20:43
tipic romanilor,iau totul ca o ofensa personala..toti sunt nedrepti noi suntem cinstiti.. eu mi am expus parerea si la cei care m-au atacat intr-un mod mai subtil sa spun, am ignorat .. fraaaaaaate chill .. avem tara pe care ne-o meritam, o tara subdezvoltata sau subevoluata .. astept cu nerabdare sa ma intepati si pe mine ca de ...

Postat pe 15 August 2008 22:05
daca stii sa gandesti pozitiv vezi si lucruri bune in tara asta... eu, sincer, o iubesc cu toate neajunsurile ei.

Postat pe 15 August 2008 22:12
si eu vad o multime de lucruri pozitive si sunt mandra ca sunt romanca.. dar se pare ca acesti ani sub regimul lui Ceasca isi pun amprenta asupra personalitatii multora .. spiritul turmei nu mai functioneaza sau n ar mai trebui.. nicio opinie nu e de condamnat. eu doar remarcam spiritul critic si deschis spre polemica al unora .. atitudine mai romaneasca sa zic asa..

Postat pe 15 August 2008 22:21
BubInDaHaus, nu m-am atacat pt mine...pt ca valoarea mea mi-o cunosc,ci pt faptul ca mi se pare ilogic sa bagi toata lumea la un loc.sunt milioane de motive pt care o fata se poate apuca de videochat.sincera sa fiu nu am idee ce naiba e pt ca nu il pactic.din ceea ce stiu de la cunostiintele mele,e o meserie ca oricare alta unde se fac bani ..sau nu....sunt fete care aleg si alte cai de a face bani ....mie personal nu mi s-a parut frumos sa judec pe nimeni dupa ceea ce face in viata de zi cu zi...ci dupa cum se poarta in relatia cu mine personal.
cat despre "romanica" crede-ma te rog cand iti spun ca nu mi-asi dori sa fiu nicaieri in alta parte decat aici....ador fiecare loc unde am fost in tara asta si in fiecare an descopar noi locuri si cunosc oameni minunati ....aici la noi in Roamnia.am de ce sa fiu mandra ca sunt roamnca...

Postat pe 16 August 2008 11:56
imi cer scuze mesajul de mai sus imi apartine mie....
sunt la stef sidin fericire el are contul lui deschis.
inca o data imi cer scuze si ma repet este mesajul meu,nu al lui stef80
dandanaua_reloaded
Postat pe 16 August 2008 11:58
PAI DA CA AM CITIT DE VREO DOUA TREI ORI SA INTELEG MESAJUL DE MAI SUS SI AM ZIS ..CUM ASA SULTANUL SI-A FACUT OPERTAIE DE SEX SI MAFIA NU STIE.. CA ACUM O CHEMAM PE " SULTANUL-SULTANICA" SA FACA SI LA MAFIA UN VIDEOCHAT...

Postat pe 16 August 2008 12:18
mafiato esti criminala!!!!!!!!rid de cad jos!iar tu scumpa emma......macar sa aiba altii mintea asa in colturi ca tine!(mafi daca afli ceva de sultan sa filmezi si ptr mine ca nu vreau sa ratez)

Postat pe 16 August 2008 12:22
meeeei mafioso daca vrei facem ...dar sa sti ca numa pricep ....numa' gura ii de mine...
dandanaua_reloaded
Postat pe 16 August 2008 12:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Versuri preferate! 19 De la: aishwa 26 Ianuarie 2010 21:30
Photo. 2 De la: KaTu 18 Martie 2011 19:24
ce credeti despre ingeri? 25 De la: everything_for_you 7 Iunie 2009 19:31
BLOGURI 1 De la: anutza1985 19 Noiembrie 2008 16:33
Intrebare 1 De la: anutzzaa 30 Ianuarie 2011 22:46