Setari Cookie-uri

videochat-ul

buna fetelor, ce parere aveti de cei,cele care lucreaza in videochat?

Postat pe 14 Aprilie 2008 01:09
da:))sunt de acord cu tot ce spune vivianna desi ma scarbesc astfel de persoane.pana la urma fiecare alege cum isi traieste viata si cum isi castiga painea.
pucca22
Postat pe 11 Iulie 2008 00:20
Ydeea ce sensibila esti tu. te scarbesc pers.care fac videochat? tare sensibila mai esti.

Postat pe 13 Iulie 2008 18:44
OOOO misto in sfarsit un forum unde pot sa imi dau cu parerea.. Bun eu cu asa ceva ma ocup si pt proasta aia care a zis ca ii este scarba de perosane de genul asta o invit la mine acasa sa ii arat ceva frumos poate o sa ii placa:))""Si raspunsul ei o sa fie nu ms sau ceva de gen am prieten nu am nevoie:))"" E misto intradevar se castiga la inceput bani frumosi dar ca baiat e mai greu, fetele fac intradevar bani frumosi de pe urma strainilor si nu e mare branza sa faci asa ceva... Ca dak ar fi sa postez cateva situri si sa dau detalii cum sta treaba in domeniu asta sunt sigur ca mai mult de jumatate din fete s-ar apuca de treaba ... mai ales cand e vb de 1000 2000 de $ pe luna facutzi acasa... Sa fim seriosi si inca odata mesaj pt tipa care a zis ca ii ie scarba de asa ceva iti zic eu fata draga ca dak ai stii cum sa iti faci cont te-ai fi apucat de mult de treaba.... da asta e fiecare cu parerea lui unii muncesc pe branci pt 10 mil pe luna si altzi o freaca la rece acasa .... Intradevar e rusinos dar, banos si uneori chiar amuzant ...

Postat pe 14 Iulie 2008 15:52
pt mine tot prostitutie se numeste!asa ca ciocu mic,nu toata lumea e depravata ca voi
pucca22
Postat pe 15 Iulie 2008 21:08
Da anca...........dar..........las-o-n colo de treaba pers.care fac videochat sunt depravate? cine considera asta dupa parerea mea are un creier inapoiat .Si nu ma refeream la faptul cum ca n-ar exista fete cumniti .......radeam si eu de ea.. in felul meu.

Postat pe 18 Iulie 2008 16:14
pey de ce nu te apuci si tu de asta draga?ca doar e o meserie banoasa,nu?ia apuca-te sa rad si eu putin de tine sau oops poate nu arati destul de bine..ar fi si asta o probblema..
pucca22
Postat pe 18 Iulie 2008 18:02
si apropo draga ce insinuezi ca persoanele care nu sunt de acord sa se dezbrace pt bani sunt inapoiate? sau timide?mai consulta un dex!ti-ar prinde bine
pucca22
Postat pe 18 Iulie 2008 18:08
Pey,poate daca aveam nevoie ma bagam,asa ca...cine stie?daca o sa am nevoie ..nu mi-ar fii greu sa stau pe scaun 7 ore si sa palavragesc,sau sa le arat curu......ca daca imi vad aia curu......hohoho. si.......sa stii ca arat bine. Ca erai curioasa nu de-alta. da, scuze dar aici era vorba despre: ce parere aveti despre videochat.Nu despre angajari la videochat.........

Postat pe 18 Iulie 2008 19:48
mult succes in a-ti arata'curu'si altele pe viitor ca nah nu o sa te intretina nimeni pana la adanci batraneti si cum omu vrea tot mai multi bani si asta e o meserie banoasa...banuiesc ca e alegerea ideala pt tine.te felicit deja stii ce vrei sa te faci cand o sa fii mare
pucca22
Postat pe 18 Iulie 2008 22:08
Pot sa fiu si o doamna si o mahalagioaica,si vorbesc cum mi-i se vorbeste:greseala mea ca ma cobor la nivelul tau.Te-am poopat.

Postat pe 18 Iulie 2008 22:18

am cititit tot ce ati postat....gandesc k nu e mare lucru sa faci sex virtual ptr suma frumoase de bani, mai ales cu oameni pe care nu ii vei cunoaste vreodata...doar vorbesti si simulezi.atat! ce mare chestie...problema e de mentalitate...
claudia_s
Postat pe 19 Iulie 2008 01:21
Fata.......iti dau un sfat. Daca n-ai pistol cumpara-ti.Si daca ai ,stii ce-ai de facut. Shoot yourself

Postat pe 19 Iulie 2008 14:56
Draga ydeea

Postat pe 19 Iulie 2008 14:59
Lydeea....k sa fc videochat sau mai stiu eu ce tb sa arati bine...esti importiva , asadar concluzia o tregi tu insati
claudia_s
Postat pe 19 Iulie 2008 15:38

Postat pe 19 Iulie 2008 17:29
claudia ai accepta sa fii prostituata de lux?daca nu,inseamna ca arati naspa....asta ca sa vezi ce exemplu stupid ai dat;)
pucca22
Postat pe 19 Iulie 2008 18:18
claudia_s
Postat pe 20 Iulie 2008 00:56

Postat pe 20 Iulie 2008 14:06
rebell vad ca nu ai tinut cont de sfaturile mele..pacat ca ti-ar fi prins bine pe viitor;)normal ca e problema mea si-atat cum imi castig existenta,la fel cum e problema mea ce gandesc despre anumite lucruri.daca aveam cu tine o contradictie constructiva si imi dadeai argumente logice si erai in stare sa sustii o conversatie intr-un mod civilizat(daca stii ce inseamna asta) probabil ca m-as fi tinut tare pana la capat.dar asa....m-am gandit ca mai bine o las balta.o zi cat mai placuta iti doresc.aaa si inca un sfat:nu te mai ataca la vorbele unor 'anonimi'care nici nu-ti dau de mancare si nici nu-ti fac vreun favor
pucca22
Postat pe 20 Iulie 2008 17:04
si inca ceva:referitor la exemplele tale..nu am de ce sa ma ascund pe un site unde nu ma cunoste nimeni.dupa cum observi nu am nici poza(desi inainte aveam)pt ca nu conteaza cine sunt ci conteaza doar ce gandesc.
pucca22
Postat pe 20 Iulie 2008 17:08
scumpa.......bafta cu toata frumusetea ta.......si nu am zis nimic de faptul ca nu ai poza la avatar... sau ca nu-ti arati fata,ai vazut ca te-ai atacat singura ???

Postat pe 20 Iulie 2008 19:50
Vai,ce proasta esti......... pey asta ti-am zis si eu ca e problema ta ce crezi si cum crezi? eu ti-am zis ca esti obosita dar tu nimic. draga daca ti-i se pare tie ca eu nu am vorbit civilizat,de ce mai vorbesti cu mine? pey iti zic eu: esti confuza. tare confuza. si te-ai fii tinut tare? sau ai fii tinut-o tare? stai draga mea linistita,ca daca se indura vreunul de-aici sa imi dea de mancare, nu accept decat mamaliga pey......daca eu ma atac asa tare,cum zici tu......... tu de ce te ataci? tocmai iti explicasem ca inchid subiectul sau nu ti -a placut cum am incheiat subiectul? stai linistita,iti place nu iti place.......asa e. asa ca........iti urez si eu bafta in viata.......si sa ai grija de tine.......

Postat pe 20 Iulie 2008 20:21
Ce limbaj!!!
aniyta
Postat pe 22 Iulie 2008 20:15
buna chestia cu videocheatul ma refer la intrebare este buna dar dav ca voi in loc sa spuneti ce ganditi va-ti luat la cearta aiurea asta este doar o intrebare ca care viecare raspunde exact asa cum simte si gandeste ati inteles copii?gata cu cearta si acum parerea mea pentru cei care au sau nu corp si simt ca asa pot ei face banii si le este bine bravo lor nu este un ban muncit cu sudoare dar e bun,iar pentru care nu au stofa pentru asa ceva si muncesc cu sudoare si lor bravo sunt oameni si oameni si difera foarte mult mentalitatea de la unul la celalant ideea este ca totii trebuie sa facem banii intr-un mod sau altul ca sa putem trai si sa putem sa avem o viata decenta indiferent de motivele pt care cei care fac videocheat stiu cazuri unii muncesc si la stat si fac si videocheat asta ca sa fie acasa langa copil mic de 2 anisiori ,copilul cere multe si pt el faci orice ganditiva... kisssss
vlad_elena22
Postat pe 22 Iulie 2008 23:43
Aoleu mi-e rau cand cites mesajele de pe forum.Fetelor voi habar nu aveti ce inseamna VIDEOCHAT.NU inseamna in nici intr-un caz sa zboare hainele de pe voi in fata calc si nici sa faci sex in cuplu Doamne Fereste.Video Chat este o modalitate de comunicare pe internet .Ca sa ajungi s afaci video chat trebuie sa te duca capul destul de bine,adik tre sa stii sa vb CEL PUTIN o limba de circulatie internationala si nu in ultimul rand sa arati a mai Doamne Ajuta nu toate panaramele in fata calc ahh si era sa uit tre sa stii MACAR bazele sa folosesti un calc,DECI fetelor tre sa fii desteapta sa faci" meseria asta", ca de era asa usor le vedeai pe toate tzoampele in fata calc facand mii de E sau $ dar nu,NUMAI ALEA INTELIGENTE stiu cum sa faca.Ahh si inca ceva nu e tot sa stii toate cele mentionate d emine mai sus,dragelor tre sa stii si unde sa faci video chat.Parerea mea dinc e am auzit eu si ce prietene am care fac asa ceva e ca e o indeletnicire foarte isteata si care e ca si un job part time si mai ales de fun ca ai ocazia sa cunosti persoane noi din diferite tari, sa inveti culturi si obiceuri noi si mai ales sa-mi dezvolti cultura generala.REPET: Videochat nu inseamna prostitutie,Fiecare e liber sa faca ce vrea in ziua de azi si daca fata sau baiatul aleg sa faca ceva ce tine de intinimitatea lor in fata camerei de luat vederi nu e decat optiunea lor si asta nu inseamna prostitutie ,ca de e sa o luam asa si toate astea ce se pozeaza prin reviste ptr barbati fac prostitutie si toate cele care fac poze imbracate sumar si mai sexy ..gata sunt prostituate...ceea ce este total eronat ..Iubiti-va mult fetelor si nu va mai uitati la invelis ..continutul e mai important
Roxanel2001
Postat pe 25 Iulie 2008 09:20
no, atunci di she ti taxeaza!?

Postat pe 25 Iulie 2008 09:30
uite de aia ca sunt unii cu foarte multi bani si au ei chef asa sa faca acte de caritate la fetele care arata bine si mai sunt si intelegente,simplu nu?
Roxanel2001
Postat pe 25 Iulie 2008 09:56
ce tot aveti cu rebel e frumoasa ni nu face ce spui tu iudeia sau esti cuva invidioasa

Postat pe 25 Iulie 2008 16:02
auzi care nu inceapa de rebel sa o pupe in fund este frumoasa nu si orcum nu e cum zici tu fiecare face ce vrea cu veata lui nu lasati comentarile deoparte ca rebel e departe din cate stiu tia vb frumos dar bunul simt iudea

Postat pe 25 Iulie 2008 16:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
votam si noi??? 1 De la: kudika_sorina 9 Noiembrie 2009 15:27
amintiri..... 5 De la: Georgia99 14 Februarie 2009 16:06
forum 12 De la: kudika_972424 19 August 2014 02:02
Imagini pentru desktop 2 De la: luchianramona 19 Octombrie 2011 12:18
ajutor!!!!am nevoie de voturi pana la ora 12,returnez 1 De la: kudika087713 15 Decembrie 2011 23:15