Setari Cookie-uri

videochat-ul

fetelor!!!!nu va bateti de la prostiii.....fiecare cu capul lui ramine sh face ce vrea./..!!!ma intrebam sh eu daca chestia asta e legala sau nu?????
irsha87
Postat pe 22 August 2008 18:56
Legala? poate pt.vaca de oana irisha.....orice e posibil......legal sau ilegal si....nu ne certam cu atat mai putin vaca cu mine.Ci eu cu vaca. de ce? pt.ca ea face parte din categoria: alea prefacute si perverse pe fata prietenie dar daca are ceva cu cineva nu zice.LASA isi face conturi .Se foloseste de alte nume si.......este vaca.Ea asa zice si am vacanta......si,daca mai am ceva de zis iti zic,vaco.Am timp. sa imi bat joc de tine putin asa ca......cum ziceai tu irisha fiecare face cum il taie capul.

Postat pe 22 August 2008 19:50
De la: mafia_nr1, la data 2008-08-22 16:11:28
De la: oanna81, la data 2008-08-22 15:56:16

doamne fata.. proasta esti.. esti cea mai! cea mai proasta jur..
orice ai zice.. orice ai face.. nimeni nu-ti poate lua postul pe care ti l-ai castigat fara multa munca.. hai.. mai strofoaca-te si pe-aici..


oana vad ca se vorbeste pe mai multe topic-uri despre tine....sa fii mandra ca te iubeste lumea ...



mafia.. ce sa faca si ea, saraca .. isi cauta idoli pe internet! ca daca are un idol, tot umbla pe la fiecare topic dupa el si poate poate o remarca cineva si o ridica si pe ea in rang .. din proasta forumului in proasta internetului

Postat pe 23 August 2008 08:14
rebell observ ca tie iti place sa te certi zilnic cu cate o persoana..chiar nu te poti abtine? chiar trebuie sa jignesti mereu? chiar nu ai bun simt?

nu tin parte nimanui dar nu cred ca oana a venit la tine si a cerut de mancare sau nu cred ca nici un user de pe site a mancat cu tine din farfurie ca sa jignesti in halul acesta....cred ca este cazul sa incetezi....


Postat pe 23 August 2008 14:19

cica eu sunt impotriva musulmanilor...

vai ce ma mai distrez cu tineeee!!!
o sa-mi lipsesti !
tu imi raportezi pozele muritoare de foame ce esti.. ca nu te mai suporti dupa ce le vezi

Postat pe 23 August 2008 17:35
Mafia,nu ma cert zilnic,si....din cate vad eu chiar nu vreau sa ma abtin pt.ca nu vreau.Si gata.In al 2-lea rand,promit sa ma gandesc sa termin.si...nu stiu ce crezi tu (sincer)dar poate nu crezi bine si ...poate tu nu ai fost intampinata de luciana(oana) prin comportamentul care l-a avut.Asa ca......chiar nu vreau sa ma cert cu tine ti-o spun sincer,si cu nimeni altcineva inafara de oana da vaco (oano)esti cam rasista pot zice din cate vad si mai bine ca sa ai intradevar parte de distractie bag-o pe luciana ca,tu numai asa iti creezi distractia pe site. o sa-ti lipsesc? si eu iti raportez pozele, stii de ce? imi place culoare rosie si ai vazut......scrie cu rosu sus deasupra pozei ce vrei? nu imi place de tine defapt nu imi mai place de tine ESTI VACA.

Postat pe 23 August 2008 18:21

in sfarsit ai dreptate in ceva.. sunt rasista.. dar in alt mod decat la cel la care te referi tu.. sunt rasista pt ca detest prostii, de orice natie ar fi ( chiar daca trebuie sa recunosc ca ma amuza terrrrribilll!!! ) de altfel, cred ca toata lumea care se apropie de tine incepe sa sufere la un moment dat de acest tip de rasism.. pt ca, dupa ce te cunoaste e absolut inevitabil exceptandu-i pe cei de-un nivel cu tine, of course,

stii vorba aia:
cand un om destept apare undeva il recunosti dupa faptul ca toti prostii il urasc..

asa ca.. keep going!

Postat pe 23 August 2008 18:36
Va pun sh eu o intrebare!!!!!Care sunt riscurile unui Videochat????????(daca sunt)))va rog raspundetzi!
irsha87
Postat pe 24 August 2008 11:26
Va pun sh eu o intrebare!!!!!Care sunt riscurile unui Videochat????????(daca sunt)))va rog raspundetzi!
irsha87
Postat pe 24 August 2008 11:26
Va pun sh eu o intrebare!!!!!Care sunt riscurile unui Videochat????????(daca sunt)))va rog raspundetzi!
irsha87
Postat pe 24 August 2008 11:26
Va pun sh eu o intrebare!!!!!Care sunt riscurile unui Videochat????????(daca sunt)))va rog raspundetzi!
irsha87
Postat pe 24 August 2008 11:26
Va pun sh eu o intrebare!!!!!Care sunt riscurile unui Videochat????????(daca sunt)))va rog raspundetzi!
irsha87
Postat pe 24 August 2008 11:26
Nu am nimic cu fetele care fac web chat,mai bine prestezi pe net pentru un solar,manichiura pedichiura si alte necesitati specifice femeilor,decat sa stai atarnatoare dupa unu' cu bani..doar ca te scoate la un suc si-ti arunca in sila niste bani sa mai treci si tu pe la un salon de infrumusetare.
Deci, nu cred ca e cineva in masura sa judece ce face fiecare cu timpul lui liber.
Cat despre persoanele de afirma ca e scarbos sa faci asa ceva...probabil ele au ales varianta a 2-a ,adica sunt atarnatoare la un suc
adela_popescu26
Postat pe 24 August 2008 13:41
De la: irsha87, la data 2008-08-24 11:26:33Va pun sh eu o intrebare!!!!!Care sunt riscurile unui Videochat????????(daca sunt)))va rog raspundetzi!



mda...riscuri??? cred ca unul ar fii sa te lase conectia in mijlocul actiunii si sa-ti pierzi clientul...( daca se poate numi risc )

Postat pe 24 August 2008 13:46
De la: irsha87, la data 2008-08-24 11:26:33Va pun sh eu o intrebare!!!!!Care sunt riscurile unui Videochat????????(daca sunt)))va rog raspundetzi!

cel mai mare risc este sa iti fie facut show ul din privat public pe site uri precum youtube sau pe retea .. acum depinde si ce faci prin privat ..si daca iti pasa de gura targului ..
cam atat..

Postat pe 24 August 2008 17:15
pai sh cum ramine dar cu promisiunile lor dre confidentialitate???......sh mai apare o intrebare...nu sunt anumite norgane speciale care verifica???
irsha87
Postat pe 24 August 2008 20:01
care ar fi organu' ala special! ?

Postat pe 24 August 2008 20:04
eh...
amme22
Postat pe 24 August 2008 20:13
ave! grupa ce mai omoram azi!

Postat pe 24 August 2008 20:14
se gaseeeeste...
amme22
Postat pe 24 August 2008 20:14
io zic sa ne mutam la pervesitati si romantism.
e duminica si prefer ceva lejer.

Postat pe 24 August 2008 20:15
mey... sa nu fie prea lejer ca adormim repede
amme22
Postat pe 24 August 2008 20:23
Annaphielle
Postat pe 24 August 2008 20:45
De la: adela_popescu26, la data 2008-08-24 13:41:33Nu am nimic cu fetele care fac web chat,mai bine prestezi pe net pentru un solar,manichiura pedichiura si alte necesitati specifice femeilor,decat sa stai atarnatoare dupa unu' cu bani..doar ca te scoate la un suc si-ti arunca in sila niste bani sa mai treci si tu pe la un salon de infrumusetare.
Deci, nu cred ca e cineva in masura sa judece ce face fiecare cu timpul lui liber.
Cat despre persoanele de afirma ca e scarbos sa faci asa ceva...probabil ele au ales varianta a 2-a ,adica sunt atarnatoare la un suc



tare asta. pe bune,mi-a placut.
Annaphielle
Postat pe 24 August 2008 20:45
De la: geo32, la data 2008-08-24 20:04:39care ar fi organu' ala special! ?
.........pai...nu shtiu ,de asta sh am intrebat;))iata cum este politia economika care are de verificat anumite lukruri..exact asha ma refer shi la ...cineva care verifica.....videochaturile
irsha87
Postat pe 24 August 2008 23:13
De la: irsha87, la data 2008-08-24 23:13:54
De la: geo32, la data 2008-08-24 20:04:39care ar fi organu' ala special! ?
.........pai...nu shtiu ,de asta sh am intrebat;))iata cum este politia economika care are de verificat anumite lukruri..exact asha ma refer shi la ...cineva care verifica.....videochaturile


nu exista asa cv deci se foloseste un program special pt inregistrat .. si e proprietatea celui caruia l-a inregistrat .. in majoritatea cazurilor chiar nu se afla .. doar daca persoana respectiva se hotaraste sa santajeze modelul.. e riscul care si l asuma fiecare model

Postat pe 25 August 2008 00:42
da' de politia video-chat-urilor ai auzit!!?
aia de stau toaa ziua pe satelit si monitorizeaza orice transmisie de hormoni incinsi , plus ca au inregistrata cantitatea de sperma eliminata de fiecare barbat , ca nu cumva sa triseze fetele.
si cica sunt numa' barbati , dotati serios cu niste bulane virtuale, cu care mai trag cate o scoatalca la fete.
asa ca ai grija sa nu te prinda astia , ca-i vai de webu' tau!!!

Postat pe 25 August 2008 08:01
nu e legal, dar nici ilegal ... cat de vazut pe youtube se poate intampla daca faci prostia sa faci cu net din retele de cartier si nu un abonament de preferinta business de la rds sau altele de genul, dar trebuie sa stii ce sa ceri ... pt. ca asa cum spunea cineva mai la inceput sa faci asta iti trebuie cap si toti avem dreptul sa facem ce vrem cu viata noastra, unii prefera sa isi rupa spatele pe 10 mil/luna, dar sa zica ca sunt decenti si ca videochatul e prostitutie(totusi bravo lor le admir rabdarea) si cei care il practica nu dau doi bani pe ce zic ei si castiga intr-o luna cat face cel cu 10mil intr-un an .... asa ca daca vrei sa faci nu ai de ce sa iti fie frica, ca te vezi pe cine stie ce site atat timp cat te documentezi bine inainte despre ce si cum se face sa nu ...succes
alinamihaela123
Postat pe 25 August 2008 12:55
'Cat despre persoanele de afirma ca e scarbos sa faci asa ceva...probabil ele au ales varianta a 2-a ,adica sunt atarnatoare la un suc'-sau poate au un alt job..la asta nu te-ai gandit
pucca22
Postat pe 25 August 2008 18:33
adica un blow-job!

Postat pe 25 August 2008 19:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Lb. Engleza 12 De la: freakbabe 16 Mai 2010 15:30
curajul provocarilor raspudeti 21 De la: dolcedya 5 Decembrie 2008 02:22
e-mail 1 De la: SATCgirl 2 Noiembrie 2010 22:01
Altfel de dezbateri 1 De la: natasha69 14 Aprilie 2009 22:04
Cel mai tare concurs 2 De la: geo_xx 8 Noiembrie 2009 14:25