Setari Cookie-uri

BANCURI

Mamico, mi-ai spus, ca ingerii au aripi si pot zbura, da?
- Desigur, scumpa mea.
- Aseara, cand tu nu erai, am auzit cum tata ii spunea menajerei 'Ingeras'.
Ea cand o sa zboare?
- Maine dimineata, scumpo, maine dimineata!
Diavolyta_
Postat pe 22 Mai 2009 20:33
Un pescar, chinuindu-se sã aducã la mal un peºte mare pe care tocmai îl prinsese, cãzu în apã ºi începu sã strige:
- Ajutor! Nu ºtiu sã înot!
- ªi ce-i cu asta? îi replicã un om care tocmai trecea pe acolo. Nici eu nu ºtiu sã pescuiesc, dar nu strig în gura mare.
Diavolyta_
Postat pe 22 Mai 2009 20:34
Douã babe discutã despre soþii lor:
- Mario, Gheorghe al meu e impotent 100%!
- Leano, Ion al meu e impotent 300%!
- Cum aºa?
- A cãzut prostul pe scãri ºi ºi-a rupt ºi degetul ºi limba!
Diavolyta_
Postat pe 22 Mai 2009 20:35
La examenul de Penal General, profesorul se adreseaza unei studente sexi:
- Sunt multumit de raspunsurile primite, dar acum o intrebare pentru nota 10:
Cum s-ar chema faptul..... daca eu as indrazni sa bag mana pe sub rochita dumneavoastra ?
- Hartuire sexuala.
- Foarte bine..., dar daca dumneavoastra ati baga mana in pantaloni la mine?
- Profanare de morminte.....
Diavolyta_
Postat pe 22 Mai 2009 20:36
Vine Ion acasa si ii spune Mariei...
- Marie , fa-ti bagajele...am castigat 1 milion de euro la loto
- Vai Ioane , ce bagaje??? De mare , de munte....
- nu ma intereseaza....DISPARI !!!
Diavolyta_
Postat pe 22 Mai 2009 20:37
Sotul pleaca la mare in concendiu, urmand ca sotia sa ajunga si ea peste cateva zile. Ajuns la hotel, seara ii scrie sotiei sale un e-mail, dar scrie gresit adresa si mesajul ajunge la vaduva unui preot care decedase cu o zi inainte. Aceasta, dupa ce parcurge speriata e-mailul, scoate un urlet si lesina. Vrand sa afle ce a putut provoca lesinul, rudele se uita si ele pe monitorul calculatorului: "Draga mea sotie, am ajuns cu bine si tocmai m-am cazat. Totul e pregatit pentru sosirea ta de maine. P.S. Vai, daca ai sti ce cald e aici"
Diavolyta_
Postat pe 22 Mai 2009 20:39
Sf. Petru deschide. In fata usii, nimeni. Peste 5 minute, iar "cioc-cioc". Sf. Petru iar deschide, se uita in jur. Nimeni. Iar "cioc-cioc". De data asta, sf. Petru era pregatit dupa usa; smulge usa cu putere si mai apuca sa-l vada pe unu' care disparea rapid.
-Fire-ai tu al dracului, care te tii de prostii si bati pe la usa si te joci cu nervii mei! Nesimtitule!! Striga sf. Petru dupa el.
La care omul, cu tristete in glas, departandu-se in viteza:
- Ce sa faaac, daca ma tot resusciteaza astiaaaaaaa......
Diavolyta_
Postat pe 22 Mai 2009 20:40
Un preot mergea cu avionul si face comanda la stewardesa un wiski
dupa un timp de gandire o intreabape stewardesa ..la ce inaltime zburam?
stewardesa ii raspunde..la 1900 m
poi atunci da-mi un ceai ...ca suntem aproape de sefu'.
Diavolyta_
Postat pe 22 Mai 2009 20:41
blonda suna la gara. Raspunde operatorul:
- Buna ziua, cu ce va putem ajuta?
Blonda:
- Nu va suparati, dar cat timp face trenul de la Bucuresti la Constanta?
Operatorul:
- O secunda…
Blonda:
- Bine, multumesc!
Diavolyta_
Postat pe 22 Mai 2009 20:42
Un muncitor cade de pe o schela... singurul martor la accident este un copil. Vine un politist si-l intreaba:
-Mai copile, de ce a cazut omul de pe schela?
-Pai... l-a batut Dumnezeu!
-De ce l-a batut Dumnezeu?
-Ca a injurat...
-Si cum a injurat?
-Dumnezeii ma-tii de copil, nu mai scutura schela!
Diavolyta_
Postat pe 22 Mai 2009 20:48
Un om conducea masina pe un drum. Dupa o curba, vede o creatura mica si verde agitandu-se pe marginea soselei. Curios, opreste.
- Buna ziua! Eu sunt un homosexual exilat de pe Marte si m-am ratacit pe aici. Ma poti ajuta cu niste apa?
Milos din fire, omul ii da apa.
Dupa un timp, vede iarasi pe marginea drumului o chestie mica si verde facand cu mana. Opreste.
- Buna ziua! Eu sunt un homosexual exilat de pe Saturn. Nu te supara, ai putea sa-mi dai ceva de mancare?
Gaseste prin masina ceva si ii da.
La nici un kilometru departare, o alta creatura albastra se agita din nou pe marginea drumului.
Opreste si intreaba:
- Tu, homosexual mic si albastru, ce mai vrei?
- Actele la control
Diavolyta_
Postat pe 22 Mai 2009 20:51
Merge o femeie sa se spovedeasca la un preot
-Parinte vreau sa ma spovedesc
-Spune fata mea,
-Parinte pe mine m-a violat un barbat
-Impotriva ta?
-Nu impotriva ,la perete.
Diavolyta_
Postat pe 22 Mai 2009 20:53
Un hot intra intr-o casa si incepe sa fure. Fura el cat fura, si aude o voce:
-Iisus te priveste!
Se uita el in jur, nu vede nimic. mai fura cat fura, si iar aude aceeasi voce. Se uita mai bine, vede un papagal care-i zice:
-Eu sunt Moise, iar Iisus te priveste!
-Care-i imbecilul care si-a botezat papagalul Moise?
Iar papagalul:
- Acelasi imbecil care si-a botezat doberman-ul Iisus.
Diavolyta_
Postat pe 22 Mai 2009 20:53
Un barbat si o femeie care nu se cunosteau imparteau acelasi compartiment intr-un vagon de dormit. Dupa ce au trecut peste momentul initial de stânjeneala, s-au intins sa doarma, el pe patul de deasupra, ea pe cel inferior. In mijlocul noptii, barbatul se inclina in lateralul patului, o trezeste pe femeie si-i spune:
- Imi cer scuze ca va deranjez, insa imi e foarte frig. Ati putea sa-mi dati va rog inca o patura? Femeie se inclina si ea in lateralul patului si, uitându-se in sus spre el, ii face cu ochiul si ii spune:
- Am o idee mai buna, ce-ati zice daca numai pentru noaptea asta ne-am considera casatoriti? Barbatul, incântat, e de acord, dupa care femeia ii spune:
- Ia-ti singur o patura, trântor imputit ce esti!!!
Diavolyta_
Postat pe 22 Mai 2009 20:54
Un bãieþel privea atent la un preot care-ºi repara gardul de la grãdinã.
- De ce mã priveºti aºa de atent, fiule?
- Vreau sã aflu ce zice un preot cînd îºi dã cu ciocanul peste degete!



Într-o searã, un popã se întorcea de la o împãrtãºanie, pe o stradã cu "fetiþe". Una dintre ele îl abordeazã direct. Popa îºi fãcu semnul crucii ºi îi spuse:
- O sã-mi petrec nopþile rugîndu-mã pentru tine!
Prostituata îi rãspunse:
- Nu-i nevoie, pãrinte, cu 100. poþi sã mã ai cînd vrei!
Diavolyta_
Postat pe 22 Mai 2009 20:57
Un tip moare si ajunge in iad. Dupa cateva ore de stat de-oparte
bombanind si injurand, un dracusor se aproprie de el si il intreaba de ce e trist si suparat. Tipul raspunde :
- Pai de ce as fi fericit ? Sunt in iad !

Dracusorul il contrazice:
- Pai sa sti ca nu-i asa de rau aici ... Tie iti place sa bei ?
Tipul: - Bine 'nteles !

- Atunci lunea si martea te vei distra de minune ... Avem open-bar... tequila, gin, rom, vodka, bere la discretie si nu iti va face rau, ca doar esti deja mort !
Tipul : - Ce misto !

Dracusorul : - Fumezi ?
Tipul : - Da !
Dracusorul : - Atunci miercurea si joia o sa-ti placa mult ... Tigari din toata lumea, tutun exotic, narghilea, pipe si tigari de nuse mai termina si nu o sa-ti faca nici un rau, ca doar esti deja mort !
Tipul : - Bineeeeeeee !

Dracusorul : - Iti plac drogurile ?
Tipul : -Bine 'nteles, altfel nu as fi ajuns aici ... !
Dracusorul : - Perfect, vinerea si simbata avem party drog, ecstasy, iarba, hasis, heroina, ciuperci halucinogene, tot ce vrei si ce nu vrei, de calitate nemaintalnita si sigur fara riscul de a muri de supradoza ......hihihi !
Tipul : - Wow... !

Dracusorul : - Esti gay ?
Tipul : - Nu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dracusorul: - Pacat, atunci nu cred ca duminca o sa te distrezi prea tare!
Diavolyta_
Postat pe 22 Mai 2009 20:57
Doua calugarite la cumparaturi intr-un magazin alimentar. Una dintre ele o intreaba pe cealalta:
- Ce-ai zice de niste bere?
- N-ar strica, dar mi-ar fi rusine sa cumpar asa ceva.
- Nici o problema, rezolv eu.
Iau ele o cutie cu 6 beri si se duc la casa. Casierul se uita foarte mirat si calugarita zice:
- Asta-i ca sa ne spalam parul.
Caiserul, fara sa ezite, se apleaca sub tejghea si pune 2 pungi de covrigei linga bere:
- Sa nu va uitati bigudiurile!!!
Diavolyta_
Postat pe 22 Mai 2009 20:59
Doi poliþiºti se întalnesc:
- Mã, se apropie Paºtele, þi-am cumpãrat un ou Kinder.
Se întalnesc ºi a doua zi:
- Ce zici, þi-a plãcut oul?
- Ciocolata era excelentã, dar capsula am înghiþit-o cam greu.
Diavolyta_
Postat pe 22 Mai 2009 21:02
De la: mafia_nr1, la data 2008-07-02 20:01:56Pe o strada intunecata mergea o tipa. La un moment dat aude pasi in urma ei. Cand se uita tipa vede o aratare apocaliptica cu bratele desfacute la maximum, ochii holbati, mers poticnit, nasul turtit, buzele strivite... Ingrozita, tipa ia o piatra si o arunca spre monstru: "Zaaaaang!"
La care monstrul:
- Tu-i p...da ma-sii de geam, de-o saptamana incerc sa ajung cu el acasa!


f tare
ramonaaaa
Postat pe 2 Iunie 2009 16:34
De la: Hania, la data 2008-07-04 14:08:16Moare toata lumea de pe pamant si se duce in rai. Dumnezeu vine si spune:

"Vreau ca barbatii sa formeze doua cozi. Una pentru barbatii care in timpul vietii si-au dominat nevestele si una pentru barbatii care au fost dominati de ele. Iar femeile sa plece cu sf. Petru."

Zis si facut, cand Dumnezeu se uita din nou, femeile plecasera si barbatii formasera doua linii.

Coada barbatilor dominati de neveste avea 100 de km, iar in coada barbatilor care isi dominasera nevestele, era un singur om.

Dumnezeu se enerva: "Barbatilor, ar trebui sa va fie rusine. V-am creat dupa chipul si asemanarea mea si v-ati lasat tinuti sub papuc. Priviti-l pe singurul meu fiu care a stiut sa stea drept si m-a facut mandru de el. Invatati de la el! Spune-le fiul meu, cum ai reusit sa fii singurul barbat din aceasta coada?"
Iar barbatul raspunse:
"Nu stiu, nevasta-mea m-a pus sa stau aici."
f tare
ramonaaaa
Postat pe 2 Iunie 2009 16:41
De la: mafia_nr1, la data 2008-07-11 20:31:30Moderatorul si cu iubita in dormitor:
M:- Draga vreau sa facem dragoste in noaptea asta.
I: - Ma doare capul.
M: (o palma peste bot)
I: - Ce a fost asta??!!!
M: - Warn pentru OFF Topic!!!!!!!!!
ramonaaaa
Postat pe 2 Iunie 2009 16:47
Americanii au inventat un computer medical foarte performant.
Doctorii o cam bagasera pe maneca:
- Asta ne ia painea de la gura!
Unul din doctori, mai smecher de felul sau, le spune celorlalti confrati.
Las' ca-i vin eu de hac!
Se duce la computer. Acesta intreaba:
- Ce va doare?.
- Doctorul spune :
Ma doare-n cot!
- Computerul raspunde :
Dati o proba de urina si dupa doua ore pentru rezultat.
Doctorul se duce acasa si urineaza intr-o sticluta, apoi o pune sa faca acelasi lucru si pe nevasta-sa, pe fiica-sa, ba chiar si pe pisica lor.
Apoi duce sticluta cu cocktailul de urina la computer.
Dupa doua ore primeste rezultatul:
- Sotia dvs are sifilis, fiica dvs este gravida in luna a patra, pisica nu are nimic, iar dvs n-o mai frecati in baie, ca-i locul stramt si va loviti la coate

Doua gagici, de mult timp prietene, dar de ceva timp casatorite, se hotarasc sa mai iasa si ele in oras, asa ca fetele. Zis si facut.
Dupa vreo cateva ore petrecute la un bar , pe inserate, se intorc pe jos acasa.
La un moment dat una zice:
- Fata, ce ma fac? Fac pe mine! Nu mai pot sa tin pana acasa.
Cealalta rapunde:
- Si eu la fel! Hai sa intram aici la cimitirul asta, ca e intuneric si nu ne vede nimeni.
- Bine, dar cu ce ne stergem?
- Eu cu bikinii si apoi ii arunc.
- E...oi gasi si eu ceva atunci.
A doua zi se intalnesc barbatii.
- Unde au fost mah nevestele noastre aseara?
A mea a venit acasa fara bikini.
- Tu stai bine. A mea cand a venit avea o panglica in fund pe care scria:
'Nu te vom uita niciodata, fratii Ionescu !'.

Floare_de_castan
Postat pe 14 Iunie 2009 12:15
De la: c4t4, la data 2008-05-07 09:16:07Mama are trei fiice si le marita pe rand. Apoi le scrie si le intreaba cum se inteleg cu sotul. Prima zice: Bergenbier. Mama nu intelege la ce se referadar apoi vede reclama la TV: satisfactie pana la ultima picatura .Mama se linisteste, fiica e ok..A doua fata raspunde tot codat: Kent. Mama nu intelege dar vede reclama cu "ultra long, ultra strong " si se linisteste A treia fata scrie: British Airlines .Mama se uita la TV sa vada reclama... si cand o vede, lesina: 7 zile din 7, de trei ori pe zi, in toate directiile



caty21
Postat pe 14 Iunie 2009 21:21
De la: c4t4, la data 2008-05-07 09:16:07Mama are trei fiice si le marita pe rand. Apoi le scrie si le intreaba cum se inteleg cu sotul. Prima zice: Bergenbier. Mama nu intelege la ce se referadar apoi vede reclama la TV: satisfactie pana la ultima picatura .Mama se linisteste, fiica e ok..A doua fata raspunde tot codat: Kent. Mama nu intelege dar vede reclama cu "ultra long, ultra strong " si se linisteste A treia fata scrie: British Airlines .Mama se uita la TV sa vada reclama... si cand o vede, lesina: 7 zile din 7, de trei ori pe zi, in toate directiile



caty21
Postat pe 14 Iunie 2009 21:21
De la: Floare_de_castan, la data 2009-06-14 12:15:23 Americanii au inventat un computer medical foarte performant.
Doctorii o cam bagasera pe maneca:
- Asta ne ia painea de la gura!
Unul din doctori, mai smecher de felul sau, le spune celorlalti confrati.
Las' ca-i vin eu de hac!
Se duce la computer. Acesta intreaba:
- Ce va doare?.
- Doctorul spune :
Ma doare-n cot!
- Computerul raspunde :
Dati o proba de urina si dupa doua ore pentru rezultat.
Doctorul se duce acasa si urineaza intr-o sticluta, apoi o pune sa faca acelasi lucru si pe nevasta-sa, pe fiica-sa, ba chiar si pe pisica lor.
Apoi duce sticluta cu cocktailul de urina la computer.
Dupa doua ore primeste rezultatul:
- Sotia dvs are sifilis, fiica dvs este gravida in luna a patra, pisica nu are nimic, iar dvs n-o mai frecati in baie, ca-i locul stramt si va loviti la coate

Doua gagici, de mult timp prietene, dar de ceva timp casatorite, se hotarasc sa mai iasa si ele in oras, asa ca fetele. Zis si facut.
Dupa vreo cateva ore petrecute la un bar , pe inserate, se intorc pe jos acasa.
La un moment dat una zice:
- Fata, ce ma fac? Fac pe mine! Nu mai pot sa tin pana acasa.
Cealalta rapunde:
- Si eu la fel! Hai sa intram aici la cimitirul asta, ca e intuneric si nu ne vede nimeni.
- Bine, dar cu ce ne stergem?
- Eu cu bikinii si apoi ii arunc.
- E...oi gasi si eu ceva atunci.
A doua zi se intalnesc barbatii.
- Unde au fost mah nevestele noastre aseara?
A mea a venit acasa fara bikini.
- Tu stai bine. A mea cand a venit avea o panglica in fund pe care scria:
'Nu te vom uita niciodata, fratii Ionescu !'.



Bravo pentru bancuri
caty21
Postat pe 14 Iunie 2009 21:27
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-22 20:59:24Doua calugarite la cumparaturi intr-un magazin alimentar. Una dintre ele o intreaba pe cealalta:
- Ce-ai zice de niste bere?
- N-ar strica, dar mi-ar fi rusine sa cumpar asa ceva.
- Nici o problema, rezolv eu.
Iau ele o cutie cu 6 beri si se duc la casa. Casierul se uita foarte mirat si calugarita zice:
- Asta-i ca sa ne spalam parul.
Caiserul, fara sa ezite, se apleaca sub tejghea si pune 2 pungi de covrigei linga bere:
- Sa nu va uitati bigudiurile!!!


caty21
Postat pe 14 Iunie 2009 21:33
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-22 20:39:30Sotul pleaca la mare in concendiu, urmand ca sotia sa ajunga si ea peste cateva zile. Ajuns la hotel, seara ii scrie sotiei sale un e-mail, dar scrie gresit adresa si mesajul ajunge la vaduva unui preot care decedase cu o zi inainte. Aceasta, dupa ce parcurge speriata e-mailul, scoate un urlet si lesina. Vrand sa afle ce a putut provoca lesinul, rudele se uita si ele pe monitorul calculatorului: "Draga mea sotie, am ajuns cu bine si tocmai m-am cazat. Totul e pregatit pentru sosirea ta de maine. P.S. Vai, daca ai sti ce cald e aici"




O DA FOARTE TARE

SI FOARTE CALD........................

NAS VREA SA FIU IN LOCUL EI.
caty21
Postat pe 14 Iunie 2009 21:54
De la: Lucia1971, la data 2008-09-27 17:25:03Inainte de operatia cea mult mediatizata, Dr. Ciomu intreaba asistenta instrumentara si anestezistul:
-Pacientul asta a dat ceva ciubuc?
Instrumentara:
-A dat o p...a, domnu' doctor!
-Atunci o vom imparti in 3.

ramonaaaa
Postat pe 18 Iunie 2009 22:39
Motanelul catre pisica:
-Vrei?
Pisica:
-Nu vreau!
Motanelul catre pisica:
-Vrei?
Pisica:
-Nu vreau!
Motanelul catre pisica:
-Vrei?
Pisica:
-Nu vreau!
Motanelul:
-Vrei ,nu vrei,eu tot ti-o VAAARRRRRR!!!!!!!!
kudika019015
Postat pe 25 Iunie 2009 22:06
Intr-un avion, o tipa stranuta dupa care ia o batista si se sterge.....intre picioare. Mai stranuta o data si din nou se sterge intre picioare. A treia oara face la fel, la care un domn oripilat de langa ea o intreba:
- Don'soara, nu va suparati dar de ce va stergeti intre picioare dupa ce stranutati?!
- Stiti, domnule, sufar de o boala... de cate ori stranut am orgasm.
- Uau!! Dumnezeule, dar nu am mai auzit asa ceva... este foarte grav!! - Si ce luati pentru asta?
- Piper.
Diavolyta_
Postat pe 4 Iulie 2009 23:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce este sxsul??? 20 De la: alegro6543 26 Noiembrie 2010 17:40
eu sunt de vina ? 3 De la: kudika330644 3 Martie 2012 07:49
cum sa-l fac sa slabeasca??????? 19 De la: mirelootza 8 Decembrie 2009 17:47
Bancuri cu Elefanti 12 De la: _dulcik_ 8 Martie 2009 23:20
Dinti de portelan 18 De la: kudika_nikole 8 Ianuarie 2012 13:39