Setari Cookie-uri

cele mai importante calitati?

atunci e bine.o noapte buna sa aveti

Postat pe 3 August 2008 01:33
Noapte buna la toata lumea! Eu deja scriu in somn.
andreea1976
Postat pe 3 August 2008 01:38
De cand frumusetea este considerata a fi materiala?? Sau efemera? A fi frumos nu inseamna a fi vesnic tanar, fiecare varsta are frumusetea ei si o persoana poate fi foarte frumoasa la 15, 30 si 50 de ani. Un om care se respecta si are auto-control, se ingrijeste si isi va pastra frumusetea chiar daca anii trec. Pt mine e foarte important sa vad ca sotul meu dupa ani si ani ramane aproape de cel de care m-am indragostit, fizic vorbind. Deci, ca sa raspund la intrebarea initiala, pt mine e primordial ca barbatul de langa mine sa fie intelept, bun la suflet si sa aiba mare respect pt el insusi.

Postat pe 3 August 2008 01:48
sa stie sa se faca palcut si sa te faca sa simti ca esti unica iubita, sinceritate, sufletidt
sylvyzone
Postat pe 4 August 2008 01:47
sa aiba credinta in Dumnezeu.
andreea9
Postat pe 4 August 2008 05:31
geo, esti sigura??

eu cred ca ar trebui sa fie sincer, intelegator, sa nu ii pese atat de mult de cei din jur (adica sa ii pese doar de ce spun si ce fac eu ) sa fie comunicativ, si...macar un pic mai inalt decat mine ...ce sa-i faci, fizicul conteaza, nu conteaza, dar... sunt atatia baieti simpatici, dar scunzi
ralukiss
Postat pe 4 August 2008 09:06
Un barbat trebuie sa fie sincer, responsabil si marinimos.
GetaFratila
Postat pe 4 August 2008 09:21
sunt de acord cu cele spuse mai sus .si mi-a placut in mod special comentariul:Octavian Paler - Desertul pentru totdeauna (I simply adore him!!!) .sper ca unii barbatii romani sa nu uite emanciparea ,adaptarea in timpul prezent si sa o lase mai usor cu metrosexualismul ca ne trezim fara haine mulate si fara lac de unghii isi doresc din ce in ce mai mult sa se comporte precum femeile ,ofera din ce in ce mai rar flori si nu mai au rabdare sa cucereasca devenind mult prea turbo . Domnilor sunt prea putine femei incantate de fluturarea cheilor dvs si jobul lui papa .ganditi va rog cu capul de sus in jos . vreau sa cred ca nu avem cei mai rai barbati de aceea ii dorim si mai pozitivi.

Postat pe 4 August 2008 09:57
Metrosexualul nu este cel care face sex in Metro, asa cum s-a spus, in gluma, evident. Un metrosexual este tipul de barbat care se preocupa de imaginea lui extrem de mult ! unii ar spune la fel de mult ca si o femeie. Unii ar spune chiar mai mult.
adicon
Postat pe 4 August 2008 10:02
mai geo.. ce tot faci tu pe-aici ca toate fetele astea te confunda cu una de-a lor?? Ia da o data cu pumnul in tastatura si arata-le cine e barbatul aici!

Postat pe 4 August 2008 10:42
pai draga razz..fiecare om se completeaza..deci pt mine cele mai importante valori sunt asa:fidelitatea(ca de nu ar fi,nu ar mai exista relatia),si sa ma iubeasca mereu si mereu mai mult sa arate in fiecare zi,si sa fie destept.mai pun si eu de la mine,pot? cel mai important e sa fie intelegere,pt ca fiecare are nervii lui cateodata,si fiecare trebuie sa inteleaga,pt ca asta inseamna sa fii in doi,nu numai lapte si miere mereu.trebuie gasita puterea aia de a trece peste orice obstacol.cand este iubire este si iertare..iar in timp,iubesti si mai mult.eu una,nu am crezut ca pot iubi mai mult decat acum,dar m am inselat,il iubesc pe puiu meu in fiecare zi mai mult!si chiar am gasit calitatile enumerate mai sus deci pot spune ca sunt foarte fericita,ceea ce doresc la toata lumea.pupilici!!!

Postat pe 4 August 2008 11:04


Apreciez atentia de toate genurile si imaginatia ta legata de metrou dar voiam sa-ti spun doar ca ma
deranjeaza ravna lor de a le elibera scaunul in saloanele de infrumusetare. In rest ...mai e de lucru indiferent de sex .

Postat pe 4 August 2008 13:22
De la: oanna81, la data 2008-08-04 10:42:23mai geo.. ce tot faci tu pe-aici ca toate fetele astea te confunda cu una de-a lor?? Ia da o data cu pumnul in tastatura si arata-le cine e barbatul aici!



ciudat totusi ca cineva nici n-a vazut usoara barba, din poza cu buze explozive , de la avatar.
ma intreb , ce-ar trebuii sa arat, sa demonstrez ca sunt barbat!?

Postat pe 4 August 2008 13:25
e si cu tine acuma

Postat pe 4 August 2008 13:30
o sa-i fac o poza!

Postat pe 4 August 2008 13:31
1.frumos
2.destept
3.sa aiba avere
dar deja sunt prea pretentioasa...........
ana_lili36
Postat pe 4 August 2008 15:06
Sa fie tandru, atent,in nici un caz misogin si lipsit de bun simt, istet, nu micinos, un bun amant....in rest toate se completeaza, se adauga, cu multa comunicare....



Cine isi uita istoria risca sa si-o repete!
Felicia_29
Postat pe 4 August 2008 15:17
stau si ma tot uit pe aici la ce tot spun femeile ca ar vrea ele de la un barbat si tot nu-mi vine sa cred cat de cuminti s-au facut de la un timp. toate vreti acum barbatul ala cuminte care sa va iubeasca, sa fie tandru,....etc, nici una nu mai vreti, barbatul frumos, destept si cu bani, si daca se poate sa fie si devreme acasa. sau ma insel eu? cred ca primul lucru care te atrage la o persoana este fizicul, ca doar asa te bagi intr-o discutie pe urma , nu?. ca daca nu-ti place, nici nu prea ai placere sa stai de vb cu persoana ( femeie/barbat , nu conteaza, este valabil pt ambele sexe ) respectiva. asaaaaaa, si clar , restul vin pe urma. asa ca nu o mai dati de garduri cu alte chestii de la inceput. parerea mea



_fantoma_
Postat pe 4 August 2008 22:25
eu sunt de acord.. destept, frumos si cu bani! of course.. si devreme acasa

Postat pe 5 August 2008 02:07
comunicarea,increderea,optimist

Postat pe 5 August 2008 08:43
Nu neaparat frumos, dar carismatic cu siguranta, cu umor, negru ar fi perfect si ... a treia calitatae... sa aiba cei 7 ani d-acasa
sheeva
Postat pe 5 August 2008 09:48
Printre primele calitati pe care le apreciez la un barbat(caci as fi vrut sa scriu mai multe,dar ai pus limita clara....3)si ma refer la barbatul cu care am o relatie/casnicie pt ca situatia este diferita cand il vezi pt prima data(te atrage clar prin altceva....nu are cum sa-ti demonstreze din prima toate calitatile pe care le detine.... )ar fi:sinceritatea,loialitatea si umorul Si sa-ti explic de ce tocmai acestea:chiar daca nu este f vorbaret,daca este sincer iti va spune deschis ce gandeste/crede/doreste intr-o relatie si astfel se va pune una din bazele relatiei-comunicarea;daca este loial femeii si familiei intemeiate lucrurile vor merge din start mai bine,fiind atasat de cei dragi si dorind binele lor,implicandu-se in problemele survenite si luptand alaturi de partener pt rezolvarea lor.............si umorul... pt ca este mult mai usor sa ai langa tine un barbat glumet,care te face sa zambesti,chiar si atunci cand simti ca ,,ti s-au inecat corabiile,,......
mell_30
Postat pe 5 August 2008 11:07
inteligent, darnic si harnic
naster
Postat pe 5 August 2008 15:34
am mai spus pe la inceput... comunicare comunicare comunicare....dar m-am razgandit...poooot????
e si daca nu se poate ce..e in firea fiecarei femei sa isi schimbe optiunile in functie de..... stim noi ce.
asa ca:
sa stie sa ma stapaneasca....sa stie sa ma suporte sa ma lase sa il iubesc in felul meu.
nah!!!
dandanaua_reloaded
Postat pe 5 August 2008 16:23
sincer, inteligent si puternic
ALINA5415
Postat pe 5 August 2008 19:19
blonda , sexi si cu tzatzele mari!

Postat pe 5 August 2008 19:26
taaare meeei geo.. hai sa spun si io....
blon sexi si cu pectoralii mari...
adica fara pic de creieras interesat doar de imagine proprie si pe deasupra si blond...
hmmmm ai dreptate am gasit barbatul perfect!!! de restul ma ocup oricum eu,......
dandanaua_reloaded
Postat pe 5 August 2008 20:04
nu ma intelege gresit, n-am zis nimic de creeras.

si un amanunt nesemnificativ, asa e soata, blonda , sexi si cu tzatzele mari!

Postat pe 5 August 2008 20:07
meeee geo io am zis de creeras...ca mie asa imi trube unu ..... altfel cum sa il joc eu cum vreau????? ha???? cine zice ca blondele sunt prostute se inseala amarnic.... dar deh e o problema de alegere, glumesc evident iti dai seama nu????
ideea este ca io chiar am iubit nebuneste un astfel de specimen....dar tot m-am saturat de tampeniile lui...noh la naiba ...cine am ajuta si pe mine ???? inca nu am descoperit calitatile cele mai importante asa ca revin la ce am spus mai devreme...

sa stie sa ma stapaneasca....sa stie sa ma suporte sa ma lase sa il iubesc in felul meu.
dandanaua_reloaded
Postat pe 5 August 2008 20:50
cele mai importante calitati sunt cele care te fac sa stai langa un om toata viata,sa-l iubesti si sa-l respecti in aceeasi masura.

Postat pe 5 August 2008 21:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
nu stiu ce sa fac.... un sfat .. :d 30 De la: juwairiyah 8 Februarie 2009 16:42
ce ati face in urmatoarea situatie? 43 De la: darksukkubus69 8 Noiembrie 2009 22:50
buna ma numesc alin si sunt virgin 2 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 15:54
CIRCUMCIZIA 153 De la: Yharr 22 Noiembrie 2011 19:37
Men are from Mars 3 De la: ffbianca85 30 Octombrie 2009 10:49