Setari Cookie-uri

PROTEST!

Te doare ca nu sunt asa sensibil ca altii si am tupeul sa ma iau de tine?

Postat pe 21 Mai 2008 20:46
pai sa sti ca e importanta! ca vad ca tare va place sa folositi cuvantul asta. sint curioasa daca tu personal ai avut macar o discutie cu ea sa vezi ce fel de om e..
puisor de valy..

Postat pe 21 Mai 2008 20:48
Nu vreau sa am discutii cu astfel de oameni. Mi-a ajuns ce am vazut ieri. Cand te referi la pacienti cu NEBUNI si faci oamenii pe care nu ii cunosti, RELICVE, RATATI, ti-ai pus singur(a) eticheta=neam prost.

Postat pe 21 Mai 2008 20:52
aha! mai postasi si tu ceva... ia vezi ai puncte mai multe valy??

Postat pe 21 Mai 2008 20:53
Mai fato, eu nu cu tine vb in caz ca nu observi. Eu barem intervin ptr. una pe care o cunosc DIRECT, nu ptr. oameni de pe site cu care ai vb superficial.

Postat pe 21 Mai 2008 20:57
Si imi asum riscurile aferente: maine o sa am calculatorul plin de injurii.

Postat pe 21 Mai 2008 20:59
Oana , la ce concurs te referi? ala cu perechea de silicoane? :)) ... le trebuie si barbatilor asa ceva? :D Mai...nu ca as vrea sa ma bag si eu "in gura lupului" cum e vb aia..dar toti sunteti trecuti de 30 de ani , ce mama naibii va certati atata la un amarat de topic ...chiar n`aveti ceva mai bun de facut? Nu se stie nimeni cu nimeni personal , asa ca nu prea conteaza cati bani avem fiecare in buzunar sau in ce tara traim. parca nu era chiar asa site`ul asta cand mi`am facut cont...s`a degenerat mult iar discutiile sunt din ce in ce mai proaste fara a avea legatura cu profilul forumului...
Kittynelle
Postat pe 21 Mai 2008 21:02
pufilici, ceva concurs ,,cel mai activ utilizator kudika,, .. se castiga pantofi in valoare de 500 de ron :)) Dar a inceput in 5 mai, daca stiam ,,ma bagam in seama,, mai devreme pe forum.. ca eu am inceput pe forum abia prin 15-16 :))). Deci! Nimic interesant
oana81
Postat pe 21 Mai 2008 21:05
Eu chiar daca as castiga, nu as primi, pe cuvant de onoare. Pe mine ma enerveaza femeia asta cu aerele ei care jigneste in toate partile, doar doar isi face imagine de mare desteapta. Nu o respecta, nu o baga in seama francezii si sta pe capul nostru. Stiu, sunt rau, dar cu cine si-o merita:)

Postat pe 21 Mai 2008 21:09
hahaha , ce mai concurs =)) ar fi trebuit totusi sa fie conditie ca acel utilizator activ sa posteze si ceva inteligent sau macar in legatura cu site`ul ...ca asa o sa`si cumpere papucei cel mai certaret utilizator :)) ... pantofi in valoare de 5 mil wow...adica o singura pereche de calitate...ar trebui sa pune ceva mai mult la bataie ...sa vezi atunci activitate p`aci :)) si daca o sa castige cineva din strainatate , gen france ( nu ca as avea ceva cu ea) ii livreaza premiul par avion? :))
Kittynelle
Postat pe 21 Mai 2008 21:15
Daaa, nici eu nu am nimc cu ea. Doar ca i se potriveste de minune zicala PROSTUL PANA NU-I FUDUL, PARCA NU E PROST DESTUL.

Postat pe 21 Mai 2008 21:29
bai boule eu sint fiul proastei fudule.cum i-ti permiti dereglatule sa-mi jignesti mama care zi si noapte ajuta handicapati ca tine? stiu ca o sa se supere dar asta este si cu riscul de a minca bataie tot scriu ce trebuie.in loc sa muncesti stai si o freci cu femeile pe forum someroiule ce esti.nu ai tu fata de mama mea c.................la asa mama asa baiat nu?

Postat pe 21 Mai 2008 22:02
Tot nu am aflat ce presupune munca lui France. Nici ea nu cred sa stie, dar asta e alta treaba..Am si eu o mare nedumerire : cum poti sa vorbesti de pacientii tai numindu-i NEBUNI?? Daca asta iti este conceptia, cum poti sa fii empatica cu ei. Ma sperie gandul ca astfel de OAMENI?! au pe mana SUFLETE. Suntem oameni, nu obiecte, draga France. Masoara-ti cuvintele inainte de a vorbi. Eu imi cer SCUZE ca am fost rau cu tine, am vrut doar sa iti arat cum e sa se ia lumea de tine. Renunta la orgoliu, nu-ti face bine. Lucifer a cazut "datorita" acestui pacat, mandria. Accepta diversitatea, face lumea un loc mai interesant. Ai fi o doamna daca ti-ai cere scuze si tu de la Rebeca, e o tipa cum rar intalnesti. Nu imi puneam eu lumea in cap fara rost, crede-ma pe cuvant! Nici nu vreau sa ma gandesc la mesajele private de maine, dar ma descurc eu :) Noapte buna, tuturor si scuze ca v-am inoportunat, deh, mai suntem si noi "relicvele" pe aici..

Postat pe 21 Mai 2008 22:03
si inca ceva esti un fatalau asa se numesc barbatii care stau de birfa cu femeile

Postat pe 21 Mai 2008 22:06
iarasi esti rea france.. de ce jignesti din nou?? de cand barbatii care stau la barfa cu femeile sunt fatalai?? prieteni de-ai tai, cu care barfesti zilnic, cum ar fi stef80.. ii consideri la fel? pacat :((
oana81
Postat pe 21 Mai 2008 22:10
hai sa dam mana cu mana/ sa-nvartim hora romana/sa stopam furtunile /si injuraturile....vreti???....hai ca e pacat de timpul pierdut....

Postat pe 21 Mai 2008 22:13
sau vreti fripturica de pisicuta???....si eu care ma pregateam sa va dau Gordon Bleau....

Postat pe 21 Mai 2008 22:15
pa ariell :)) o seara frumoasa
oana81
Postat pe 21 Mai 2008 22:19
nu eu eram oana era copilul meu saracu curios ce tot scriu eu pe leptop in nestire.si-a luat corectia pentru fapta dar mi-a deschis ochii cu privire la multe lucruri.interesant cum un copil vede cu alti ochi totul.oricum regret ca a citit idioteniile de aici si oricum a ramas cu o amaraciune cu privire la natia asta romaneasca.

Postat pe 21 Mai 2008 22:55
ma apuca durerile de toate cele....ce frumos era pe topicuri cand se dezbateau tot felul de "subecte" religioase.....drepturi ale femeilor.....amante sau nu....din senin din iarba verde...cativa plini de modestie din prea putin timp pana acum de vreo 2 zile posteaza "fratele meu alb" in prostie...(asta ca dovada de ipocrizie).unde ramasa fratilor modestia si lipsa de timp???sau va luarati cu totii concediu????luati fratilor aminte la stef80 pe care il respecta si "iubeste fomeile",la alti cativa "masculi" cu bun simt care se baga in seama frumos asa cum ne place noua "fomeilor"...mai baieti lasati "muierile " sa se certe intre ele ca tot asa se si impaca...altfel se aduna pana la urma si sar la gatul vostru ca leoaicele...
dandanaua_reloaded
Postat pe 21 Mai 2008 22:59
IETEEE,ariell:))mi-a placut intrebarea si pt prima data ,,nu mi-a placut postul lui france.Nu am citit mai mult de 3 posturi aici,dar promit ca am s-o fac.Accept titlul de fatalau,pt ca france e prietena mea..,desi a gresit in cazul asta!!dar tu BARBATE CE ESTI ...,crezi ca asa vei invinge???????vei fi mai destept?,mai fumos?mai iubit?URAT ..,DACA ASA GANDESTI.,NU TI-AM VAZUT PROFILUL..,DAR FII UN PIC MAI FATALAU CUM SPUNE FRANCE-TINERE-,cred ca esti prea tanar??????merg la profil..

Postat pe 21 Mai 2008 22:59
ce sa vezi stef dragu' lu Ema ca ...aparura din pamant din iarba verde de vreo 2-3 zile si imi strica orice chef de a mai dezbate ceva pe nenorocirea asta de forum ca nu-s buni decat sa sara la cearta pe subiecte de toata jena....ba corectii gramaticale ba ca una nu e "pisolog" ba ca ailalata e inculta ca nu citeste.....la dracu! ca m-am aprins hai mai stef sa imi mai faci otar din gardul ala la "matrimoniale" ca astia ma calca pe bombeuri deja....
dandanaua_reloaded
Postat pe 21 Mai 2008 23:05
Mai France , cu riscul de a ma repeta , n`am absolut nimic cu tine si cu nimeni de pe acest forum...dar m`ai facut sa rad rau de tot cu povestioara cu copilul tau ( sa`ti traiasca apropo) care numai de crezut nu e :)))) ciudat ca si tu si copilul tau scrieti in aceeasi maniera "i-ti" plus ca nu uita el sa precizeze "cu riscul de a lua bataie" :)) hai ca deja e culmea , si daca intr`adevar a fos baietelul tau cel care a scrie , lucru de care tare ma indoiesc , mi se pare ca ar trebui sa`ti ridice mari semne de intrebare exprimarea copilului tau "someroi" , "handicapat" ......o astfel de reactie pune mari semne de intrebare. Plus ca de ce critici natia romaneasca...doar faci parte din ea?! Inteleg eu viata ta e in Franta acum , dar totusi , nu mai baga tu toata lumea in aceeasi oala ...ca am fost si eu de f multe ori in scumpa "ta" Franta...si acolo sunt oameni si oameni ca peste tot. Scuze , insa nu ai un comportament adecvat varstei tale si profesiei pe care sustii ca o ai.
Kittynelle
Postat pe 21 Mai 2008 23:09
ca sa spun asa cum vreti voi pe romaneste mi se rupe ce credeti voi cei cu scandalul.pufilici pe fiul meu l-am corectat dar mama ta ce a facut?se pare ca a uitat.oricum a-ti castigat!!!!! fiti fericiti ca fiul meu mi-a deschis ochii intrebindu-ma ce caut eu aici????????????????? si uite asa scapati de piaza rea.

Postat pe 21 Mai 2008 23:19
si inca ceva pufilici mi se rupe cum scre fiul meu in romana si e suficient ca stie alte limbi straine necesare.iar coeficientul lui de inteligenta e mai ridicat decit al multora ce se dau destepti.

Postat pe 21 Mai 2008 23:24
Mama mea? Draga , de unde pana unde te iei de mamica mea?! Ti`am vbit f frumos si mi`am spus parerea. Mamica mea este chiar psiholog draguto , si in adevaratul sens al cuvantului , ceea ce ma face , la fel ca toti ceilalti sa ma indoiesc de asa zisa ta profesie. Eu am primit o educatie foarte buna , si ti`am si demonstrat`o in felul cum ti`am raspuns , lucru care nu se vede la tine! "mi se rupe" -alta sintagma de pe maidane ca sa zic asa , ntz ntz ntz...madam ,la la varsta matale lasi de dorit... si cu educatia ta si cu cea facuta mai departe !
Kittynelle
Postat pe 21 Mai 2008 23:26
am decis.. dupa dezbateri si pereri pro si contra..france nu-mi place. Nu-mi place deloc. Si nu cred nimic din ce spune. Ca ,, ti se rupe,, de atatea lucruri, inclusiv de cum scrie fiul tau.. spune totul! Daca as fi psiholog, ti-as pune un dignostic ce ar cuprinde cuvintele paranoia, agresiv, tendinta de victimizare, prepotenta si .. nesimtire.. :) Sa zicem ca ultimul nu ar face parte din psihologie.. ;)) Dar cum ma ocup cu altceva.. ma abtin. :D Si repet.. coeficientul de inteligenta e irelevant.. conteaza ce esti in stare sa faci. Sunt de acord cu pufilici.. acel post nu a fost scris de fiul tau, ci de tine.. Si e mai bine asa, ca altfel..halal educatiei i-ai dat!!
oana81
Postat pe 21 Mai 2008 23:47
TIME OUT
wdy
Postat pe 21 Mai 2008 23:59
CE FACUSI FRANCE ,INTRASI IN GURA NEBUNILOR?,,,,,,,,,,MAI ,DAR RAI MAI SUNTE-TI,NU VA ESTE RUSINE SA VORBITI ASA CU O FEMEIE?,UNDE ESTE EDUCATIA VOASTRA,AU MANCAT-O PORCII?,,,,,,,,,,,,m-am exprimat in ton cu 'superlativele" folosite pe aici
wdy
Postat pe 22 Mai 2008 00:05
te-ai exprimat in ton cu superlativele folosite de france, da.. ai drepate.. time out
oana81
Postat pe 22 Mai 2008 00:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ma puteti ajuta,va rog, intr-o problema? 46 De la: catalina_hetel 17 Octombrie 2008 22:22
Din nou... 12 De la: steffy91 29 Ianuarie 2012 16:13
Sunt amanta unui barbat deosebit,dar simt ca nu mai pot,,,oare ce sa fac? 243 De la: ghiuzelim 22 Septembrie 2013 17:54
Cum iesim din starea de depresie?????? 44 De la: io_sunt 25 Octombrie 2009 16:44
eu , Tu .. si EI 10 De la: ktnutza 26 Noiembrie 2009 20:35