Setari Cookie-uri

PROTEST!

daca eu acum te fac in toate felurile pe privat tu ce zici??????bravo draga sint inebunit dupa injuriile tale????faci pe lupul moralist cu mine si nu inteleg de unde atita invidie si venin.

Postat pe 21 Mai 2008 17:34
carei faza cu 'important'?
cred ca imi scapa ceva.

Postat pe 21 Mai 2008 17:35
eheee...s-a tot spus ca se da importanta France si ca forumul ii apartine...lasa ca sunt multi care scriu doar asa pt puncte...fara nici un sens...fara a avea ceva de spus...

Postat pe 21 Mai 2008 17:38
Cum te-a facut?De ce nu spui?Unde e dovada?ASa si eu pot sa spun orice..fara dovezi.

Postat pe 21 Mai 2008 17:39
nu e cazul lui France...pana ieri o laudau majoritatea si o apreciau si azi...asa peste noapte...nu mai e buna...poate au visat urat:)))

Postat pe 21 Mai 2008 17:40
stai mai mama ca nu sint aceeasi.aici e razbel si s-au facut tabere.apropo daca iau premiul il donez celor care ma IUBESC poate asa revin si ei la sentimente mai bune.

Postat pe 21 Mai 2008 17:43
Daca tot e asa important site ul asta pt tine,de ce nu iti iei profesor de romana?Si nu ai raspuns la intrebarea anterioara.

Postat pe 21 Mai 2008 17:47
auzi vali se pare ca citesti superficial dar trecem la improspatarea memoriei.........."ce faci france?ai zis ca parasesti forumul si nu te-ai tinut de cuvint..de ce????????? faci pe ingimfata si te dai mare ca stai in franta dar esti plina de greseli gramaticale......asa a inceput renumitul mesaj si nu sint tiganca dar sa jure ea cu mina pe bibliuta ca e nevinovata.

Postat pe 21 Mai 2008 17:49
vallyy,vallyy...eu cred ca ti-a cazut cu troc france...ei,ce zici?hai fratilor...lasati-o balta ca asa nu ajungeti niciunde....france, daCA CAstigi,venim la tine o saptamana in vacanta...ce zici?
ginetta
Postat pe 21 Mai 2008 17:50
stiu ca o sa spuneti ca intervin cand nu trebuie, dar nu cred ca o intereseaza pe France sa scrie corect.traieste in Franta si probabil nu o sa se mai intoarca in Romania niciodata...de ce e nevoie ca ea sa stie sa scrie corect???pt un forum???nu se pune nicio regula atunci cand iti faci cont cum ca ,,daca nu scrii corect nu te baga in discutii."

Postat pe 21 Mai 2008 17:51
M-ai innebunit cu statul in Franta,devii ridicola,pe bune!Tu de Primaverii,Victoriei,Romana...(Bucuresti) ai auzit vreodata in viata ta.Ai idee cati oameni realizati sunt in Romania si traiesc pe picior mare.Nu stiam ca e o calitate sa stai in Franta.:))))))

Postat pe 21 Mai 2008 17:53
am vrut sa subliniez faptul ca ei nu-i trebuie profesor de romana pentru ca nu o vorbeste. ce nu e clar??pt un forum nu cred ca trebuie sa exerseze scrisul in limba romana.si...da stiu cati oameni realizati sunt in romania, dar tu stii cati oameni realizati din romania nu stiu sa scrie corect?

Postat pe 21 Mai 2008 17:57
:)) he he he.. multa invidie! si domnule vally vezi ca exista romania nu bucuresti! da tu de brazda lui novac ai auzit vreodata?

Postat pe 21 Mai 2008 17:58
Faza cu Franta era pt F,nu pt voi.

Postat pe 21 Mai 2008 18:00
bai baiatule vorba fetelor :sicanarea asta miroase a altceva...........si lasa fata in pace ca a avut inteligenta sa spuna lucrurilor pe nume.asa este nu ma intorc la romanica si cred ca ti-e ciuda pe mine si ce am realizat aici?????????pune osul la munca si lasa invidia.a-ti avut tupeul sa va legati si de pozele mele????????de ce??????? pentru ca reflecta prosperitatea si bunastarea ,dragostea si fericirea.fiecare cu a norocul lui........dar DUMNEZEU da la toti dupa suflet.deci mai reflecteaza.

Postat pe 21 Mai 2008 18:00
fetelor eu oricum va astept la mine sa facem plaja pe coasta si multe altele.deci nu e nevoie sa cistig.e gratos........ca doar sint o bogatana excentrica si analfabeta....ha ha

Postat pe 21 Mai 2008 18:03
pai cam eu te stresam, cu franta si deasta am crezut ca te referi la mine...ce te supara pe tine mai mult si mai mult???ca vad ca ai ramas singurel...

Postat pe 21 Mai 2008 18:04
Draga F,am decis sa nu ma mai cobor la nivelul tau.Folosesti suspect de des cuvantul 'invidie'.Tin sa te anunt ca nu te invidiaza,draga,nimeni.Am schimbat mesaje cu fata pe care ai facut-o 'albie de porci'.Cred ca singura invidioasa esti TU..pt. ca altele,cum ar fi R,pe langa ca au Jeep,Audi la scara, o casa super si tot ce ii trebui (si in plus)au STIL,EDUCATIE,CULTURA,lucruri de care tu nu ai habar cu ce 'se mananca'.

Postat pe 21 Mai 2008 18:04
he he :))) stati asa ca numi verificai punctele!

Postat pe 21 Mai 2008 18:05
tocmai tu vb de jigniri??pai ce inseamna ce ai scris tu in ultimul comentariu? sau sa jignesti, din punctul tau de vedere inseamna doar sa spui cuvantu cu pricina?

Postat pe 21 Mai 2008 18:07
mama da ce vocabular aveti.. va place de voi?? Si acuma sincer..France..tu esti psiholog?????? Si sustii ca in munca ta ai de-a face cu nebuni????? Pai de cand nebunii merg la psiholog..? Chiar nu dai dovada de calmul, bunul simt si IMPARTIALITATEA pe care in mod normal o au psihologii. De fapt, fara suparare, dar absolut nimic in reactiile tale si felul de a vb(scrie) nu denota vreo calitate a unui psiholog.. In fine.
oana81
Postat pe 21 Mai 2008 18:12
pe acest forum,alaturi de fete...am simtit ca am pe cineva alturi...am dezbatut multe probleme si nu neaparat ca nu as fi fost in stare sa iau singura o decizie..dar conteaza parerea unui om care nu-ti stie problema...isi da o parere sincera,din punctul lui de vedere...cat despre ce spune fiecare despre el,se poate spune orice,sa poate lauda cu absolut tot,nu se poate verifica...asa ca trebuie sa ai incredere,nu?...si eu pot spune ca am 5 facultati...si eu am doar una....deci trebuie sa ne respectam....si am cunoscut pe site,fete care nu au studii superioare,dar au un bun simt iesit din comun..si au educatie...sunt unii care-i trag intr-una ca au invatat...ca au muncit in acelasi timp..la la la....si ce?nu am venit aici sa aratam cat de destepti suntem sau ce diplome avem...din punctul meu de vedere s-a mers prea departe...dar ma rog fiecare cu opinia lui...si trebuie sa incepem sa ne respectam....atata ati haituit-o pe france...nu stiu ce aveti cu fata asta...ca traieste in franta...si care este problema voastra...aveti habar prin cate trece un om sa realizeze ceva..acolo?a dracului este invidia asta..chiar daca nu vreti sa recunoasteti...
ginetta
Postat pe 21 Mai 2008 18:14
doamne cind era provocarea mai mare tu renunti!da draga multumesc!si nu ma doare nici unde de parerea ta.

Postat pe 21 Mai 2008 18:18
ce...s-a retras domnul?pai cum ca tocmai il intrebasem ce il supara cel mai tare si mai tare la tine...ce-ti reproseaza in mod special?ca eu chiar nu inteleg.

Postat pe 21 Mai 2008 18:20
Nu am mintit cu nimic,nu aveam de ce,nu vorbeam de mine,in caz ca nu s-a inteles.Pozele le-am vazut azi,le-am primit pe mail.I-am trimis mesaj de sustinere si am schimbat adresele de mail.Atat.Si nu a spus nimic din bun simt,unii mai au si asa ceva.Am spus eu pt. ca F insista cu invidia,iar eu asigur cu mana pe inima ca R nu are motive de invidie.Pe cuvant de onoare.

Postat pe 21 Mai 2008 18:20
Ce ii reprosez lui F?Ca da sfaturi,dar nu stie sa si primeasca.Toti avem de invatat.Orice om are ceva bun de spus,de luat in calcul.Ca vorbeste 'ca la usa cortului'.

Postat pe 21 Mai 2008 18:24
Acum ies ca am treaba.Daca ma mai vizeaza cineva in comentarii,raspund peste cateva ore.Ciao,'INVIDIATO'(France)

Postat pe 21 Mai 2008 18:28
prietene toata viata am invatat de la oameni si am acceptat sfaturile lor cind au fost pertinente.din pacate e greu sa fi om ontre oameni si din fericire pentru mine sint si oameni care se coboara la nivelul meu............inchei cu un citat din EMINESCU:"traind in cercul vostru strimt/norocul va petrece/ci eu in lumea mea ma simt/nemuritor si rece.are substrat si esenta nebanuita pentru multi dintre voi.

Postat pe 21 Mai 2008 18:43
o diploma sau coeficientul de inteligenta, nu conteaza.. important este ceea ce esti in stare sa faci.
oana81
Postat pe 21 Mai 2008 18:44
uite ca iar sint de acord cu tine.

Postat pe 21 Mai 2008 19:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum sa fac sa trec peste...? 6 De la: crsfmv 16 Octombrie 2009 22:44
Cum sa faci bani pe timp de criza!!! 9 De la: Lucia38 23 Octombrie 2009 11:54
Bomba imobiliara inca ticaie 6 De la: Kathara 21 Aprilie 2009 12:53
Ce spune Presa despre Electro Star 7 De la: onnyta 23 Septembrie 2008 14:17
Ati reusit vreodata sa faceti ceva ce nu credeati ca e posibil? 15 De la: Achillesluv 18 Ianuarie 2015 17:51