Setari Cookie-uri

PROTEST!

France, give it up! Nu ai stofa de psiholog. Hai, nu ne mai dai pe spate cu bogatia ta din Franta? Te deranjeaza ca exista oameni bogati si de succes si in Romania? Si pe deasupra mai stiu si sa scrie.

Postat pe 21 Mai 2008 19:30
mai prietene pe tine nu te mai vazui pe aici.daca esti tare ajuta si tu oamenii cind sint la greu.si apropo se numeste sofrolog profesia in cauza.treaba cu bogatia e nerelevanta pentru ca azi e si maine nu.dumnezeu hotarasre iar mie mi-a dat noroc zic eu.oricum nu ma deranjeaza bogatii din romanica dar ce te face sa crezi ca acolo eram saraca???????faptul ca am stofa s-au nu hotarasc expertii nu tu ca se fac evaluari trimestriale si inca am drept de lucru.

Postat pe 21 Mai 2008 19:45
Te respect pt. ce ai spus: nu banii conteaza cel mai mult. Dar imi amintesc ca singura te-ai autointitulat "bogatasa". Caracterul primeaza.

Postat pe 21 Mai 2008 19:52
eu nu inteleg de unde ati dedus toti ca france e ,,bogatasa,, ..:((
oana81
Postat pe 21 Mai 2008 19:57
Oana, a spus chiar ea aici, vezi pagina 2 : "sunt o bogatasa excentrica.."

Postat pe 21 Mai 2008 19:59
vezi daca nu ai fost pe faza?????? nu m-am autointitulat dar suna bine si chiar i-mi place.lasind gluma deoparte sa ne rugam domnului sa fim sanatosi ca uneori nu poti cumpara sanatatea cu toti banii din lume iar DUMNEZEU are scari de ucat si coborit pentru fiecare din noi.

Postat pe 21 Mai 2008 19:59
Hmmm..ce modesta si simtitoare ai devenit cand ai vazut ca nu esti singura cu finante. Dar parca ne faceai invidiosi ?

Postat pe 21 Mai 2008 20:01
Buna,n-ati terminat protestul?Vad ca v-ati inmultit,ceea ce e bine:)))
sonia111222
Postat pe 21 Mai 2008 20:06
ariell.. se vede CLAR ca la pag 2 france a glumit.. eu sincer cred ca tu postezi acum de dragul ,,intzepatului,,. I-ai spus de n'spe ori parerea ta despre ea.. mai las-o in pace
oana81
Postat pe 21 Mai 2008 20:08
lasa-l oana sa refuleze si el aici.mai baiete vorbesc cu imparatia sa-ti dau tie punctele pentru nu a-ti mai obosi degetele pe tastatura.

Postat pe 21 Mai 2008 20:11
Nu imi trebuie nici un premiu, ti-l las tie :) Zau, glumea si cand ne facea invidiosi?

Postat pe 21 Mai 2008 20:16
mda! vad ca se adevereste ceea ce am spus mai inainte.
fratilor, nu mai fiti superficiali! cititi cu atentie ceea ce scriu ceilalti! france da tare invidiata mai est mai draga! deja sint invidioasa! :)
punctele, ca despre asta e vorba de fapt lunaa asta, draga mea! multimea striga, mie, mie!
:)))))) nu stiu cum se face dar zilele astea tot mai multi au cate ceva de spus!

Postat pe 21 Mai 2008 20:17
Stii care-i of-ul meu, Oana? Daca tot vrei sa stii. Ca France innebuneste lumea de cap si dupa face pe ingenua. UIte ca eu nu sunt asa sensibil ca Rebeca sa sufar ptr. ce zic toti......

Postat pe 21 Mai 2008 20:18
mai baiete tu deja ai facut o osesie din treaba cu invidia?????????te simti cu musca??????bine te intreb:esti invidios?????????????? nu raspunde ca stiu raspunsul.

Postat pe 21 Mai 2008 20:21
Nu pe tine, draguta. Nu ai tu ce valorizez eu, no offence. Eu cred ca daca ai avea un minim bun simt, ti-ai cere scuze de la Rebeca, fata e de 1000 de ori mai buna decat crezi tu. Macar in privat sa nu te faci, draga, de ras in public. Nu ca ai repara cuvintele urate pe care i le-ai aruncat, dar asa de bun simt.

Postat pe 21 Mai 2008 20:24
mai ariel dar sincer nu inteleg care e problema? sinteti o groaza care tocmai zilele astea vati ofuscat! numi aduc aminte sa va fi vazut pana acum sa postati vreun comentariu la toate subiectele deschise. intrebarea mea este: cum te poate enerva o persoana cu care nu ai discutat pana acum?

Postat pe 21 Mai 2008 20:27
de ce nu va scrieti mesaje private.. daca chiar nu sunteti aici NUMAI pt afurisitul ala de concurs.. bine ca am aflat si eu de el.. diseara imi postez 100 de poze pe profil!! :)))))))
oana81
Postat pe 21 Mai 2008 20:27
auzi domne esti in afara problemei si sari calul.bun simt am cu cine merita .acum sint ocupata dar revin dupa ce mai scrii tu niste aberatii.deci pe tine nu te-am jignit dar intervii de dragul scandalului ca unii au asa o saminta.........in schimb tu ma jignesti in permanenta si inchei prin a-ti spune diect:ESTI NESIMTIT!!!!!!!!acum refuleaza ca ai nevoie.

Postat pe 21 Mai 2008 20:29
Offfff, multe explicatii mai datorez. Nu are si Rebeca dreptul la aparator? Sau numai ptr. France trebuie sa sarim? Faci oamenii sa sufere, in jignesti in ultimul hal si dupa te dai morala si cu caracter. Mi-e greata. Si nu ma refer la cartea lui Sartre

Postat pe 21 Mai 2008 20:30
Oana, prefer mesajele private dar o deranjeaza pe France!:)))))

Postat pe 21 Mai 2008 20:31
France, intervin de dragul oamenilor de calitate. Imi dai voie, stapana lumii?

Postat pe 21 Mai 2008 20:32
daca tie greata ce faci aci? (cum ar spune mamaie) da ce ai muica? si tu vrei sa castigi concursu??daca tie greata dute la baie ca sare naibii pe tastatura! :)))))

Postat pe 21 Mai 2008 20:32
ariell vezi ca pentru greturi exista metroclopramid baiete sa nu vomiti pe noi dar ai grija sa nu nimeresti sticla cu ariel...........daca da vezi ca e un topic cu sinucideri si fugi un pic sa dai o raita acolo.

Postat pe 21 Mai 2008 20:34
Ce fac aici? Buna intrebare. Ma iau de femeia asta care crede ca daca arunca in lume cu noroi face vreo isprava. Ce ar trebui sa fac? Sa "nu misc in front"?

Postat pe 21 Mai 2008 20:35
Mai, ocupato, cand faci lumea cum iti vine la gura, mai sunt si de astia mai cu tupeu ca mine sa sara la tine. Eu nu sunt Rebeca sa tac si sa inghit marlania ca nu am chef.

Postat pe 21 Mai 2008 20:37
bine ca deschisai subiectul asta! ca asa mai scapa si frustratii de una de alta!
de dragul oamenilor de calitate? asta ce inseamna? ca te consideri unul dintre ei?
daca esti asa un om de calitate de ce nu am vazut niciun comentariu deal tau la subiectele unde chiar e nevoie de un sfat???

Postat pe 21 Mai 2008 20:38
Nu stiu daca sunt eu de calitate, dar oamenii ptr. care ma bag sunt. Nu cred ca exagerez daca sfatuiesc ca dupa ce faci oamenii cum iti vine sa iti ceri si scuze.

Postat pe 21 Mai 2008 20:41
ce sa vezi onnyta ca asta e si el o fantoma pe aici saracu.cica are 31 de ani dar prezinta sindrom de adolescenta prematura.sa punem mina de la mina sa-l ajutam saracu ca mina lui a obosit deja si uite ce apucaturi are!

Postat pe 21 Mai 2008 20:42
bla bla bla! sti ceva? sa luati concursul asta de doi lei si sa vil bagati undeva! toti care ati aparut peaci zilele astea pt. bani!calitate ... de detergent prost!

Postat pe 21 Mai 2008 20:44
Bine ca nu prezint sindrom de tata ca tine. "Importanto", scuze ca m-am bagat in seama cu tine.

Postat pe 21 Mai 2008 20:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
iubirea nu inseamna neaparat fericire 20 De la: scorpio67 31 Mai 2010 07:31
Bai, spuneti-mi si mie ce sa fac cu o vecina care si-a montat hota in compartimentul de scurgere a blocului ca sa vina la mine mirosul de la ce gateste? 15 De la: ROSSDA 19 Iulie 2009 19:15
Ajutati'ma va rog :) cu o parere .. ceva :-?? 14 De la: kudika037428 5 Martie 2010 01:12
ACCESARE PAGINI KUDIKA 29 De la: yumy 27 Mai 2011 20:15
ASCULTAREA TELEFOANELOR 92 De la: kudika029282 11 Noiembrie 2010 18:19