Setari Cookie-uri

ce ziciceti, e posibil si daca da, e chiar de-a dreptul imoral?

De la: elle26, la data 2008-05-30 19:14:06E oare posibil sa iubesti, in mod diferit, desigur, pt ca e vorba de persoane diferite, e posibil sa iubesti doi barbati deodata? E oare o dereglare, o anomalie?! probabil da si veti rade de mine...


eu pot sa iti povestesc doar asa....despre un coleg de facultate!
LA nunta unui prieten s-a indragostit de mireasa! si mireasa de el! si din acel moment ...au devenit un cuplu triplu. ideea e ca mirele nu mai avea ce sa mai faca....colegul meu nu putea renunta iar tipa nici atat la vreounul din ei! dupa vreo 10ani, al meu amic i-a pus o conditie: ori divorteaza, ori el o paraseste! iar dumneaei... a divortat! dar cum! facand un copil cu sotul, spunandu-i amantului ca este al lui, iar in prezent isi creste fericita copilul, maritata cu amantul! toata lumea vorbeste, stie, vede, comenteaza, insa minunatul meu coleg este cel mai fericit tatic din lume! morala...sunt oameni facuti sa traiasca in ilegalitate toata viata, si oameni facuti sa fie orbi, pana la sf. vietii lor!@

bafta&sanatate!
loveactually
Postat pe 31 Mai 2009 20:24
De la: sahadrian, la data 2009-02-27 09:55:54Timpurile noastre moderne condamna femeia care are mai multe relatii.Nu-i corect.
Barbatii din cele mai vechi timpuri s-au gasit intodeauna motivatii,harem,mormoni,amante,cate neveste poti intretine,inca o nevasta daca prima e bolnava,etc.Istoria nu i-a condamnat,si le-a gasit chiar si circumstante.
Nu vad de ce te-ar condamna pe tine.Existenta a doi barbati pe care sa-i iubesti cu care sa faci si sex,nu vad ce rau ti-ar putea produce.
Totusi din motive de meschiarie e bine sa nu stie unul de altul,pentru a nu-i rani daca tii la ei.
Cu siguranta insa mai trebuie sa mai cauti deoarece sigur nici unul nu-i cel care trebuie.
In momentul in care il vei gasi pe cel necesar vei uita de ceilalti doi,trei si vei ramane doar cu el.
Pana atunci insa incearca sa-i descoperi pe toti cei care te atrag astfel incat cand il vei descoperi pe ales curiozitatea sa nu te mai ademeneasca.
Asa ca pana ce vei descoperi adevarata dragoste iti recomand sa te bucuri de cat mai multe iubiri si cat mai multe partide de dragoste.
Iti recomand cat mai putine logodne si o singura casatorie.
Asa ca fii discreta si satisfce-ti toate curiozitatile deoarece toti vor fi considerati curiozitati.Dar elimina-i repede pe cei care nu-ti produc orgasmul.
Dupa casatoria cu barbatul iubit nare sa-ti mai ramana dupa ce te plictisesti decat shopingul si ciocolata ca placeri adevarate
SUCCES


Uau, chiar imi place felul in care gandesti .si asta tinand cont si de faptul ca esti barbat. Bravo!
vegas
Postat pe 31 Mai 2009 22:03
e posibil....si crede-ma chiar e....
kudika009316
Postat pe 1 Iunie 2009 23:55
Multi critica...dar poate va veni ziua cand veti fi in situatia ei.Intr-adevar nu este iubire ceea ce simti.Ai un gram de egoism,daca nu chiar mai mult de un gram.Fiecare la randul lui te satisface dintr-un anumit punct de vedere,probabil se completeaza unul pe celalalt.Cert e ca va veni ziua cand va trebui sa faci o alegere...nu te poti juca prea mult...pentru ca orice inceput are un sfarsit...iar acel sfarsit reprezinta un nou inceput
CrisCHR
Postat pe 2 Iunie 2009 02:03
De la: kudika003652, la data 2009-05-31 20:06:15EU CRED CA ESITI O VAGABOANDA ,SI NU IUBESTI PE NIMENI DOAR CA ATZI PLACE SA TE CULCI CU DOI SI CRED CA RISCUL ACESTE ,DE A FI PRINSA TE SATISFACE


BUNA DANA
cristi_nne
Postat pe 2 Iunie 2009 11:01
De la: kudika003652, la data 2009-05-31 20:06:15EU CRED CA ESITI O VAGABOANDA ,SI NU IUBESTI PE NIMENI DOAR CA ATZI PLACE SA TE CULCI CU DOI SI CRED CA RISCUL ACESTE ,DE A FI PRINSA TE SATISFACE



cand te vad asa imaculata ....imi vine sa vars...!!!!!!! de ce crezi ca ai calitatea ...necesara sa pui etichete?????
ninushk
Postat pe 7 Iunie 2009 21:51
De la: etta70, la data 2008-05-31 18:45:21 eu zic sa vezi ce iubesti la fiecare in parte ,sa combini ceea ce ai obtinut si sa cauti alt barbat care sa le intruneasca pe toate....tu nu crezi ca e mai bine????....

Da. Asa e cel mai bine.
lonely_soul
Postat pe 7 Iunie 2009 21:55
Eu zic k este posibil. Am simtit asta pe propria piele. Sunt in dilema asta si acuma... nu stiu pe cn sa aleg... Daca vrei sa stii mai multe despre povestea mea : http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/25223/cu-care-dintre-cei-2-sa-raman/1.html

poop
o_momoasa
Postat pe 26 Iunie 2009 18:45
se spune ca cine alearga dupa doi iepuri nu prinde niciunul.. trebuie sa te decizi care te poate face mai fericita.. si sa alegi pana nu va fi prea tarziu
BiuL
Postat pe 26 Iunie 2009 20:21
De la: sahadrian, la data 2009-02-27 09:55:54Timpurile noastre moderne condamna femeia care are mai multe relatii.Nu-i corect.
Barbatii din cele mai vechi timpuri s-au gasit intodeauna motivatii,harem,mormoni,amante,cate neveste poti intretine,inca o nevasta daca prima e bolnava,etc.Istoria nu i-a condamnat,si le-a gasit chiar si circumstante.
Nu vad de ce te-ar condamna pe tine.Existenta a doi barbati pe care sa-i iubesti cu care sa faci si sex,nu vad ce rau ti-ar putea produce.
Totusi din motive de meschiarie e bine sa nu stie unul de altul,pentru a nu-i rani daca tii la ei.
Cu siguranta insa mai trebuie sa mai cauti deoarece sigur nici unul nu-i cel care trebuie.
In momentul in care il vei gasi pe cel necesar vei uita de ceilalti doi,trei si vei ramane doar cu el.
Pana atunci insa incearca sa-i descoperi pe toti cei care te atrag astfel incat cand il vei descoperi pe ales curiozitatea sa nu te mai ademeneasca.
Asa ca pana ce vei descoperi adevarata dragoste iti recomand sa te bucuri de cat mai multe iubiri si cat mai multe partide de dragoste.
Iti recomand cat mai putine logodne si o singura casatorie.
Asa ca fii discreta si satisfce-ti toate curiozitatile deoarece toti vor fi considerati curiozitati.Dar elimina-i repede pe cei care nu-ti produc orgasmul.
Dupa casatoria cu barbatul iubit nare sa-ti mai ramana dupa ce te plictisesti decat shopingul si ciocolata ca placeri adevarate
SUCCES


valita76
Postat pe 26 Iunie 2009 20:26
De la: vegas, la data 2009-05-31 22:03:31
De la: sahadrian, la data 2009-02-27 09:55:54Timpurile noastre moderne condamna femeia care are mai multe relatii.Nu-i corect.
Barbatii din cele mai vechi timpuri s-au gasit intodeauna motivatii,harem,mormoni,amante,cate neveste poti intretine,inca o nevasta daca prima e bolnava,etc.Istoria nu i-a condamnat,si le-a gasit chiar si circumstante.
Nu vad de ce te-ar condamna pe tine.Existenta a doi barbati pe care sa-i iubesti cu care sa faci si sex,nu vad ce rau ti-ar putea produce.
Totusi din motive de meschiarie e bine sa nu stie unul de altul,pentru a nu-i rani daca tii la ei.
Cu siguranta insa mai trebuie sa mai cauti deoarece sigur nici unul nu-i cel care trebuie.
In momentul in care il vei gasi pe cel necesar vei uita de ceilalti doi,trei si vei ramane doar cu el.
Pana atunci insa incearca sa-i descoperi pe toti cei care te atrag astfel incat cand il vei descoperi pe ales curiozitatea sa nu te mai ademeneasca.
Asa ca pana ce vei descoperi adevarata dragoste iti recomand sa te bucuri de cat mai multe iubiri si cat mai multe partide de dragoste.
Iti recomand cat mai putine logodne si o singura casatorie.
Asa ca fii discreta si satisfce-ti toate curiozitatile deoarece toti vor fi considerati curiozitati.Dar elimina-i repede pe cei care nu-ti produc orgasmul.
Dupa casatoria cu barbatul iubit nare sa-ti mai ramana dupa ce te plictisesti decat shopingul si ciocolata ca placeri adevarate
SUCCES


Uau, chiar imi place felul in care gandesti .si asta tinand cont si de faptul ca esti barbat. Bravo!

...e femeie,nu barbat...cel putin asa scrie in profil.Oricum,bine spus!
Mirela85_4u
Postat pe 9 Septembrie 2009 23:38
De la: loveactually, la data 2009-05-31 20:24:06
De la: elle26, la data 2008-05-30 19:14:06E oare posibil sa iubesti, in mod diferit, desigur, pt ca e vorba de persoane diferite, e posibil sa iubesti doi barbati deodata? E oare o dereglare, o anomalie?! probabil da si veti rade de mine...


eu pot sa iti povestesc doar asa....despre un coleg de facultate!
LA nunta unui prieten s-a indragostit de mireasa! si mireasa de el! si din acel moment ...au devenit un cuplu triplu. ideea e ca mirele nu mai avea ce sa mai faca....colegul meu nu putea renunta iar tipa nici atat la vreounul din ei! dupa vreo 10ani, al meu amic i-a pus o conditie: ori divorteaza, ori el o paraseste! iar dumneaei... a divortat! dar cum! facand un copil cu sotul, spunandu-i amantului ca este al lui, iar in prezent isi creste fericita copilul, maritata cu amantul! toata lumea vorbeste, stie, vede, comenteaza, insa minunatul meu coleg este cel mai fericit tatic din lume! morala...sunt oameni facuti sa traiasca in ilegalitate toata viata, si oameni facuti sa fie orbi, pana la sf. vietii lor!@

bafta&sanatate!


Some story!

Mi-a placut.. Am insa o intrebare: fostul sot stie ca el e taticul?
Cre' ca nu, totusi.
Dor_a
Postat pe 10 Septembrie 2009 08:39
Auzi, tu esti lipsit cumva de profunzime?
loveisblinde
Postat pe 10 Septembrie 2009 08:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
am fost inselata de sotul meu, cine ma poate sfatui ce sa faca? 25 De la: _oktober_ 18 Februarie 2011 08:11
buna 4 De la: eu_oana_eu 2 Iulie 2010 23:21
Scrisoare catre sotul meu 45 De la: kudika324144 15 Octombrie 2010 17:04
BUNA 5 De la: mika76 25 Februarie 2011 10:36
portretul barbatului anului 2009- somer, infidel si irascibil 35 De la: monaq 10 Octombrie 2009 20:15